Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Elff ja sie dzisiaj caly dzien ciesze tak samo jak zaraz po urodzeniu Julity.Wtedy kilka godzin po porodzie jak sie dowiedzialam o wadzie to jakos uszlo ze mnie troche zycia... ale jest OK jesli chodzi o wozek z buda,to gdybym ja rodzila w cieply miesiac to w ogole pominełabym gondolę i nie mialabym takich dylematow,bo przeciez w spacerowce oparcie tez rozklada sie do lezenia,mozna tez wozic dziecko w foteliku samochodowym,a do zimy dziecko tak urosnie,ze gondola nie bedzie Ci juz potrzebna,bo dziecko nie bedzie sie miescic.Sa specjalne ochraniacze na nozki,albo spiworki-wklady na nozki,ktore okryja w razie jak bedzie zimno.Oczywiscie to wszystko to jest moja wlasna opinia,troche wyrobiona przez forum,na ktorym wypowiadaly sie doswiadczone mamy. Wazna sprawa to jeszcze koła - jesli masz zamiar jezdzic duzo po miescie,gdzie jest duzo wysokich kraweznikow to oczywiscie beda lepsze duze pompowane koła.My jak widziałaś mamy małe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam trochę czas to się zastanowię nad tym wózkiem. A w ogóle to nie wiem czy ja zacofana jestem ale mam wrażenie, że mi dziecko wypadnie z takiego wózka :-)))) Ty jak narazie chyba jesteś zadowolona z wyboru. Co do kółek, no to oczywiście mieszkam w mieście, ale jakoś bym sobie dała radę. Bardzo mnie zaintrygowałaś tym wózkiem i muszę tę sprawę obgadać z ojcem dziecka :-)))) Mam nadzieję, że dzisiaj to troszkę życia co z ciebie uszło dwa miesiące temu juz wróciło :D Miłego wieczoru i miłego świętowania radosnych nowin Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosłownie czuję się jakbym ją jeszcze raz urodziła:) ja byłam dzisiaj z Julita i tym wózkiem w Realu i super się jeździło nim między regałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wpadam przerwać błoga ciszę :D Dzisiaj mam dzień dla siebie, lecę do fryzjera a potem do kosmetyczki, muszę sobie zrobić przyjemności troszkę :D Ciekawe jak Agniecha po pierwszej nocy z dzieciątkiem swoim. Nie mogę sie doczekać jak wróci i wszystko opowie. Miłego dnia babeczki, zaglądajcie tu troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) cale szczescie ze juz piatek:) tydzien w sumie szybko minal i duzo sie dobrego w nim wydarzylo - ale dobrze ze weekend:) poza tym ja tez sie nie moge doczekac opowiesci Agi:) Elff--> fiu fiu:) super Ci sie dzien zapowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja20
Jejku, same dobre wiesci wokolo:) Jak dobrze ze wszystkim sie wszystko uklada po mysli:) Dede, co do karmienia to juz mam na prawde dosyc, bo kurcze ona sie denerwuje, ja sie martwie... ale z butelki nie chce probowac jej karmic bo jak sie Zuzi spodoba to o karmieniu piersia moge zapomniec... Juz probowalam spuszczac troche mleka i wtedy dawac jej piers ale nic z tego...dalej to samo... Zreszta, dziwic sie ze ona jest taka niecierpliwa...w koncu ja tez taka jestem, eh... Agniecha--gratuluje ci corenki:) niech ci sie zdrowo chowa! No mamunie, ja sie z wami bede powoli zegnac, bo dzis jade do swojego domku a tam neta nie mam:( ale jak tylko bede miala okazje to wskocze do was na chwilke i 5 slow napisze;) Powodzenia wam wszystkim zycze, a szczegolnie mamom, ktore juz nie moga sie doczekac kiedy ujrza swojego brzdaca:) 3majcie sie wszystkie bardzo cieplutko!! buziaczki! Maja i Zuzieńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! Ja tylko na chwileczke :) w domu remont i bałagan niemiłosierny. Mebelki ślicznie wyglądają i wogóle strasznie się cieszę. Wogóle to jestem strasznie zmęczona, chociaż nie mam czym. Cały dzień patrze jak mąż składa i podaje mu młotek, kołek itd. Byłam wczoraj w sklepie dziecięcym i były tam śliczne maty z Canpola. Dziewczyny od kiedy używane są te maty edukacyjne??? na reklamach pisze, że od pierwszych dni życia. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, mi się wydaje że od jakiegoś drugiego miesiąca życia. ALe nie wiem.......... całuski dla wszystkich i miłego weekendu 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimera:) maty sa od 3 miesiąca,przez pierwszy miesiac dzieciaczka niewiele interesuje,od drugiego ciekawi go karuzela z zabawkami,a od tzreciego jak juz bedzie swiadomie wyciagac rączki to pewnie mata....My jeszcze jestesm na etapie karuzeli i Julita wariuje jak ją nakręcam i macha raczkami i nóżkami we wszystkich kierunkach,a jak tylko słyszy pozytywke i nie widzi karuzeli to sie uśmiecha i wydaje takie gardlowe odglosy:) Teraz mam taki plan,zeby kupic jej mate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, z tego co ja wiem to jednak maty są używane od początku życia dziecka, bo ze względu na ich wielkośc nie wystarczają na zbyt długo. A swoją drogą to skoro interesują się w drugim miesiącu karuzelą to i tak samo matą edukac\\yjną, bo przecież tam są też pałąki z maskotkami, no i dżwięki wydaje różne, a niektóre maty są z pozytywkami. Więc wg mnie gdzieś w 3 tygosniu można dziecko kłaść na matę. Jak ja chciałabym już urodzić......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,ze mozna kłaść, ale co z tego,ze bedzie leżeć?? wez pod uwage to,ze 3 tyg dziecko nie umie lezec plasko na wznak,bo glowke ma skierowana na bok i jeszcze nie wodzi wzrokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszly mnie wiesci wlasnie ze ktos sie wpisa pod moim nikiem.. nie wiem kto to jest!! Ale mam nadzieje CHAMIE ze sie dobrze bawisz... Co za idiota!!!! I sprostowuje.. to nie ja..!!!!! A ty debilu przestan wchodzic na cudzych nikach.. juz 3 ukradl!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusałka i Ty masz byc matką.... no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede=> zauważ, że w nicku prawdziwej Rusałki jast małe \"l\", a podszywacz użył w nicku duże \"I\". I to ta prawie niezuważalna różnica. RusaIka to podszywacz prawdziwej Rusalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boshe przepraszam tylko jak on to zrobil skoro nie ma roznicy w pisowni nicku? ktos na prawde ma radoche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie ta roznica jest niezauwazalna no i brak stopki wyglada na to,ze malo spostrzegawcza jestem przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac chodzi mu o to aby wszystkich sklucic.. :O nie mam slow.. jakis 15latek pewnie ma super zabawe... albo i nie.. bo jest dobrze oczytany w tym co sie pisze... wczoraj tez dziewczyny pisaly ze ktos sie podszywal.. czyli dziecko nie ma sie czym bawic...!!! szkoda ze moim kosztem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za wykasowanie :D no teraz jAle dobra rada na zas... i dla innych... jeszcze raz dziekuje!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak sie macie mamuski/przyszle mamuski? Agi nie ma i topik strasznie upadl!!! ps. nie wiecie jak sie czuje swiezo upieczona mamusia:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) witam wszystkich!!! właśnie wróciłyśmy dzisiaj do domu, warunkowo, ale jednak :) czujemy się dobrzem mała je, teraz właśnie śpi, jest cudna :D jutro postara się napisać relację dziewczyny - nie ma się czego bać!!!!1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA przesylam tysiac usciskow dla Cebie i Malej🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 moje gratulacje szczesciaro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga:) gratulki już dostałaś:) wracaj do nas jak najszybciej:) normalnie jestem w szoku,ze tak szybko Was wypuscili...pewnie dałyście się im we znaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) Aga ale szybciutko Was wypuscili ze szpitala:) myslalam ze dopiero dzis Was wypisza:) jak wrazania? jak sie czujecie? jak malutka?:) Opowiadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na chwilę, zaraz zmykam się wykąpać :) słuchajcie, posiadanie dziecka jest wspaniałe, no chyba że się drze i nie wiadomo dlaczego, a ty nie możesz jej uspokoić ;) wtedy miałam przez chwilę ochotę ją zostawić, szczególnie, że była 3 w nocy ale spoko, teraz jak już mam normalny pokarm i w miarę usestymatyzowałyśmy karmienie jest spoko - tylko muszę ją budzić na karmienie, a to nie jest łatwe, bo jej nic nie wzrusza.... a jak zaczekam aż się sama obudzi to sie drze w niebogłosy, bo jest zbyt głodna i nie łapie cyca. poza tym chyba zaczyna mi się nawał i muszę jej dawać częściej, choćby w małych ilościach. wogóle karmienie na raie to mały koszmarek - pogryzła mi sutki do krwi, co je podleczę, to ona je narusza - ból jest tak niesamowity, że nawet rana po cięciu się nie umywa... c.d.n. (jak się wykąpię ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Agniecha allantan allantan allantan:) po 1,5 mies powinno przejsc:) pisz co u Was i jak sobie radzicie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha, gratulacje tez ode mnie. Zazdroszczę Ci, tez chciałabym byc już po i nawet te opowieści o wrzaskach io pogryzionych sutkach mnie nie przerażają. Już jestem zmęczona ciążą. A Ty tak szybko po cesarce możesz chodzić?? No to jestem w szoku, bo myślałam, że to tydzień trzeba leżeć. No i właśnie dowód na wiarygodnośc tych wszystkich opowieści. Po prostu trzeba to przeżyć samemu. :)Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstałam już na drugi dzień rano, mogłam w sumie już w nocy, ale spałam nawet, rano wstałam, poszłam pod prysznic i było super :) naprawdę, nie ma się czego bać :) poza tym widok małej napędza jak nic innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirtam agniecha GRATULUJE :D 🌼 Jak ma na imię nowa kobietka ??? Ja już po remoncie :) ale bałagan dalej jest, wkońcu muszę zabrać się za sprzątanie ;( całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie ciezarowki i mamy! Wlasnie odkrylam Wasz topik :) Termin mam na 7 maja :) I urodze śliczna Julke :) Mam zamiar udzielac sie tutaj :) Bo chce jak najwiecej sie od Was dowiedziec :) LId_de! Jestes z Torunia??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć biedrona !!! witamy serdecznie :D nie zraź się, że tu czasem nie od razu odpowiadamy, jest tu kilka mam i nie zawsze mamy możliwość odpisać od ręki :) jak ci leci w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×