Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

witam:) Furka Julita tez te chrupki uwielbiala (musze jej znowu kupic) - jej sie chrupek przyklejał do rączki i nie umiała go sobie przesunąć jak już od góry zjadła,więc pod koniec pakowała sobie zaciśniętą pięść z chrupkiem do buzi:) zobaczysz jak to komicznie bedzie wygladalo jak dasz mu herbatnika a on bezzebnymi dziąsłami będzie go gryzł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ale wczoraj miałam dzień....uf!!! ale dzisiaj już spoko :) dede - niech się Julita spręża, bo Julka już za jedną rękę zaczyna łazikować :) a wczoraj wieczorem sama wstała - podniosła się z ziemi i stanęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemówiłam Julicie do rozumu,ale nie wiem czy weźmie to do serca:))) ona żeby bylo śmieszniej staje sobie sama bez pomocy,ale nie chce chodzić za rączkę:( za 2 tygodnie wyprawiam roczek:) mam małego stresiora,bo znowu czeka mnie smażenie 100 kotletów:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już za dwa tygodnie???????? dede, czy my mówimy o tym samym dziecku????????? ale ona się tak niedawno urodziła.... może masz na myśli jakiś inne, strasze dziecko??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wierze,ze to juz rok!!!! normalnie dociera do mnie powoli powiedzenie,ze to jak sie starzejemy widać po dzieciach:)))))) ale do mnie chyba do dzisiaj nie dotarło,że jestem mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, do mnie czasami też nie dociera :D np. ostatnio zauważyłam, że mi julka wyskoczyła z rozmiaru 74 (!) pajacyka miała na sobie kilka razy, na miesiąc wystarczył i robi się przymały... body i śpiioszki na noc zakładam jej już 80-86 :o rajuśku.... sterydy je czy jak??? :) a wogóle to zaczęła zrzucać :) pyzy na policzkach już nie takie jak niedawno, wyciąga ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita tez juz nie jest taki pulpet inna sprawa,ze od jakiegos czasu obraziła się na jedzenie i po prostu nie chce jesc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, to nie nie :) julka zdecydowanie się nie obraziła :D tylko ją tak wyciąga w górę :) traci pulpetowatość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski ;) dzwoniła niania bo była w przychodni go zmierzyc i zwarzyc i powiem wam że nie ma fazy wzrostowej bo urósł od 23 października tylko 1 cm a z wagą to jej nie zrozumiałam bo powiedział że waży 7 kilo i 7dkg ale z tymi dkg cos jej sie rypło bo ta waga warzy w g a nie w dkg :O jeżeli ważyłby7,7 kg to przytyłby równi kg ale jakby ważył 7,07 to malutko by przytył :O jestem zdezorientowana lekko bo mój mały odkurzacz cały czas coś futruje i nic po nim nie widać :O głodny jest czy co??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furka on mógł od 23 październikprzybrać kilogram - jeszcze jest w tej fazie wzrostu,bo pozniej to juz nie bedzie tak przybierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem że mógł tylko jest tez opcja ze jej sie pomyliło co do wagi :O mnie martwi to ze tylko 1 cm bo tak to bym znalazła wytłumaczenie dla jego obrzarstwa a tak to nawet jakby szło w wage to niewiele a te ilosci co zjada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie lakarka trafiła niehc to ............ nie potrafiła dziecka zmierzyć, gadała coś trzy po trzy masakra acha i jeszcze powiedziała że mała mało przybyła na wadze wiec trzeba ją dokarmiac a ile wasze pociechy przybyły na wadze po 2,5 tygodniu, bo moja od wyjścia ze szpitala 600g, a od wagi urodzeniowej 450, czy to jest naprawdę tak mało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysiu, może inna lekarka??? to jeszcze nie miesiac, fakt, że nie przybrala sporo, ale żeby od razu dokarmiać?może częściej do cycusia?kurcze, nie wiem, ale moja mówiła, że jak zacznie się dokarmianie, to szybko skończy się karmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Marcel dostal w prezencie chodzik! ma radochę taką,bo go na trochę wsadziliśmy. Nie wiem, czy go sprzedać, czy schować, ponoć ortopedzi są przeciwni. maliszenia-nie wiem, nie jestem jeszcze w temacie takiego jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maliszenka - po 9=tym miesiacu sa miskopty :) mysia - ksiazkowo dziecko przybywa kilo na miesiac, wiec twoja jest idealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :( juz wszystko wiem, napisze Wam a wy oceńcie, bo mój mąz mówi ze przesadzam: 12.09. 6140 g 64 cm 03.10. 6540 g - 24.10. 6720 g 67,5 cm 05.12. 7070 g 68,5 cm Moim zdaniem on nie przybiera, głodny pewnie jest jak tyle wcina i tak często :O kupiłam mu wczoraj bebiko omneo i powiem wam że pierwszy raz spał tak długo jak zjadł o 19.30 to dałam mu cycka dopiero o 2. Czyli cos jest na rzeczy skoro wcześniej jadł co godzine lub 2 w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Meldujemy się z 2 zębami :D :D :D i z początkami raczkowania :) :) :) Narazie moja hrabianka raczkuje tylko po łóżku ( po dywanie nie chce ;) ) coprawda trochę się rozjeżdża ale przesuwa się do przodu :) . Jakoś śmiesznie to robi bo z siedziącej pozycji rzuca się jak na wodę na pozycję raczkującą i zrobi dwa kroki rękami i nogami i się rozjeżdża :D i znowu siąda itd . Jeżeli chodzi o chrupki kukurydziane to moja uwielbia, dzisiaj dałam jej kawałęk chleba , boszeeeeeee ona go rozgniotła po całym dywanie :P furszula mi się wydaje że całkiem nieźle wzrasta wam ta waga !!! A teraz uwaga, moja największa schiza. Boję się że jestem w ciąży. Kurwa mać ........... sorki za przekleństwa ale muszę się wyrzyć. Niby używamy ciągle gumek ale cholera objawy są, albo się sama wkręcam. A najgorsze jest to że nie pamiętam dokładnie kiedy skończył mi się okres jeżeli jest jak myślę to powinnam mieć 4 grudnia :( a tu dupa ....... albo druga wersja 8 grudnia. Czekam do wekeendu i robie test. Kurwa, kurwa, kurwa .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D przepraszam chimera :D:D:D:D ale nie mogę inaczej :D ale byłyby jaja.... furka - ja też się podpisuję pod chimerą :) schizujesz :) ale jak się masz lepiej czuć, to dawaj raz dziennie sztuczne... tylko licz się z tym, że sama będziesz mniej karmiła, a to też oznacza mniej pokarmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha , śmiej się śmiej i tu wcale nie byłyby jaja. Kurwa no ..... http://www.hoomor.pl/swf/motylek.html - ciągle tego słucham a to do mnie lepiej dociera http://www.maxior.pl/?p=index&id=2035&8 ło matko , chyba jutro rano zrobie ten test, ale jestem posrana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w morde, ale naciągłam stronę. Ale musicie wybaczyć , kur... help, help, help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimera to ty nie wiesz skąd się dzieci biorą?? :P najwyżej będzie braciszek albo siostrzyczka dla małej :P ja nie schizuje on od dwóch miesięcy przytył tylko 0,550 kg to duzo?? prosze was. Myśle ze moje mleko straciło na kaloryczności i on sie nie najada dlatego tak wcina wszystko inne razy trzy :O wczoraj mu podałam bebiko omneo i efekt był taki ze od 19,30 zjadł dopiero o 2 a potem o 5,15 czyli chyba wkońcu sie najał :D w kązdym razie ide do lekarza bo małemu wyskoczyło cos na szyjce przy włoskach mały się tak charcuje ze wczoraj nie mógłusnąć :( ja nie wiem od czego to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh chimerka:):):):) przy Amelce i drugie się uchowa:):):) ale pewnie za dużo szczęścia byś miał,żeby się tak udało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh chimerka:):):):) przy Amelce i drugie się uchowa:):):) ale pewnie za dużo szczęścia byś miał,żeby się tak udało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie może ja schizuję. Przecież gumki dziurawe nie bywają co ???????????? Nic nie zauważyliśmy, ale co teraz przeżywam to istny horror !!!!!!!!! Przez to że tak napisałam to jeszcze bardziej spietrana jestem echhhhh. Narazie muszę się uspokoić bo mnie do wariatkowa wywiozą. Jak dostanę @ to idę bo tabletki, przynich czuję się bezpieczna ;) My też idziemy dzisiaj na wagę, zobaczymy czy kozula wreszcie coś przybrała. Furszula, moja dokadnie w wieku twojego Matiego przybrała 550 g i to nie było za dużo. Musiałam na maxa zacząć dokarmianie, ale jeszcze wtedy była na piersi, na butli powinno być lepiej, zresztą zobaczymy o 15.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FURSZULA- A ile ma twoj dzidziuś? Może za mało kalorycznie jesz i dlatego Twoje mleko jest mniej tłuste aa co za tym idzie dziecko jest głodne. A jak długo Twoje dziecko je jak je przystawisz do piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maliszena mój mały 16 skończy 6 miesięcy i powiem ci, że ja podejżewam że mój pokarm nie jest już tak kaloryczny jak wcześniej. Co do jedzenia mojego to powiem ci ze ja jak urodziłam to był upał i jadłam prawie samego arbuza i miałam tak kaloryczny pokarm że nie wydaje mi sie ze u mnie akurat pokarm ma wpyw na mleko. Mały odkad się urodził to je po 5 minut i sie najadał. Nie wiem może przez to że zaczęłam intensywnie ćwiczyć nie mam pojęcia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babeczki ja juz sobie wkręcam codziennie inne tematy, jak ni sapka, to czkawka, moje maleństwo co zje to ma czkawkę i ot taką męczacą że makabra aż mi się serce kraje, a do tego jakieś takie kaszaki sie pojawiły na buxce, jutro bedzie u nas położna to popytam, a może wy wiecie co to może być?? czyżby jakies uczulenie?? nie , tylko nie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój pokarm tez sie zrobił jak woda...gdy go odcisłam to zauważyłam, że jest mało tłusty ...moze to z tego ze mało pije a w lato gdy urodziłam to piłam bardzo dużo. Spróbuj duzo pić. A mój mały tez nie spał mi w nocy tylko budził sie do jedzenia ale zauwazyłam że w nocy tylko troszke wypije i zasypia mi przy piersi, a wiec nie potrzebował piersi... wiec go oduczyłam. Teraz dzidzia spi całą noc i sam zasypia jak sie przebudzi. Może Twój kochany szkrab tez tylko się budzi w nocy żeby poczuć Twoja bliskośc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia30-mój syn tez miał czkawki i to codziennie po kilka razy. To normalne-tak mi powiedziała połozna- bo takie dziecko nie ma jeszcze w pełni rozwinietego układu oddechowego i czesto sie zapowietrza w trakcie jedzenia, czy zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×