Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość katsuja
nie ma to wpłwu na który dzień wziełas.zabezpiacza nawet gdy nie bierzesz 1 w pirwszy dzien miesiączki.tylko w jakis zwykly, to wtedy okres sie przesunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
katsuja mi się cera poprawiła i biust tez mi urósł:) i ciesze się z ym dwóch rzeczy tylko zastanwiam sie co bedzie jak odstawie tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore cilest ze względu na cere i nic a nic... trądzik jak był tak jest :( pojutrze trzecie opakowanie tabsów i nic...żadnej poprawy cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katsuja
czy to zalezy od osoby czy jak?bo juz sama nie wiem.brałam kiedys diane35 ale to porazka.utylam 6 kilo,ale biust mi uriusł.a cera tragedia mialm wiecej tradziku niz przed braniem.czy moz to wina hormonów w tych tabletkach?maja one wply zeby bylo wiecej krostek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojooojojjojojojojoj
hm ja jak odstawiłam cilest piersi niestety zmalały z C na B cera jak była średnia tak ciagle jest.... teraz od kilkunastu dni biore znowu cilest i kurcze cera mi sie pogoszyła!!! może to nie od tych hormonów ale może.Nagły wysyp krostek czego nigdy nie miałam;-/ kurde boje sie tej ciąży noooo i jeszcze mam chyba zapalenie pęcherza nie wiem ale szczypie i często bardzo siusiam... ehhh i mam mdłości rano ale to za wczesnie na objawy ciąży więc chyba sama sobie wmawiam... nie ma jak czekanie do miesiączki....a to jeszcze ze 2 tygodnie ;/ yhhh pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoojojjojojojoojo
tą cerę mam taka fajna przez cilest że dziś ide do kosmetyczki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katsuja
to ja raczj rezygnuje z tych tabsów,jak ma sie pogorszyc cera. mysle ze ci pomoze ta kosmetyczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
hm nie wiem co wam doradzic ale ja juz biore 4 czy 5 opakowanie i cera mi sie poprawila a na początku do 3 opakowanie nie było za dobrze moze to kwesta czasu ale jak chcecie;] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katsuja
do womenn a te tabletki przepisala tobie dermatolog czy konsultowalas sie tylko z ginekologiem i byl pewny ze tobie pomoze? bo mam juz dosyc tego swiństwa na bużce ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
Ogólnie to poszłam do ginekologa po tabletki anty ale powiedziałam, ze chciałabym zeby mi tez na cere pomogly (chciałam diane) ale ona powiedziała ze diane nie jest dla mnie bo nie mam silnego trądziku i ze przepisze mi Cilest i pomoze. No i teraz nie mam zadnej krostki na twarzy moze tam sporadycznie jakas wyskoczy. Powiem Ci jeszcze ze w tym okresie przez 3 miesiące stosowania Cilestu smarowałam tez twarz mąscią duac ktorą przepisała mi pani dermatolog. Wiem jakie to jest upierdliwe więc 3mam kciuki i zycze powodzenia. ps.a ile juz bierzesz cilest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
womenn, brałas cilest na poprawe cery i dopiero po 4, 5 opakowaniu zauważyłaś efekt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
protosska nie brałam cilest na poprawienie cery tylko jako tabletki anty a cera to przy okazji a rezultaty zauwazylam przy 3 opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katsuja
womenn a ile masy lat?ja mam 22 i to powinno sie skończyć przed skońzceniem liceum a tu ciągle to mam nadal.mi pani dermatolog pzrepisała isotrexin,davercin maść i brewoksyl.na prawdde pomagało ale głupia pzrestałam chodzic do lekarki i znowu mam to świństwo na buzi.a po diane 35 to milam gozrej z buzią niz jak nie brałam tego.a słyszałam,ze cilest ma najmniej męskich hormonów od diany 35 i moze mi pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde... womenn to może mi jak Tobie pomoże po tym trzecim opakowaniu, dziś zaczynam :) Pozdrawiam wszystkie ! JESTEŚMY PIĘKNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda kobieta jest inna i każda reaguje na Cilest zupełni inaczej. Na naprzykład przytyłam, :-/ nieznacznie, ale jednak, a moja koleżanka ma bóle mięśni. Jednak życzę, ażeby u Ciebie wszystko było jak najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
Ja mam 18 lat a z trdzikiem walcze gdzies od 2 -3 lat jak naraze to cilest mi pomogl trzymam kciuki za was i zycze powodzenia. Moze i wam pomoze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millutka998
A jeśli wymiotowałam jakies 4 godziny od wzięcia tabletki to czy moge kochac się bez prezerwatywy??odpiszcie prosze,bo nie wiem,ta ulotka jest tak niezrozumiała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulgarka
ja zaczelam brac cilest tydzien temu. mam teraz straszne plamienia. to juz napewno nie jest okres . bardzo bym chciala wiedziec kiedy to przejdzie bo to sie robi nprwde niekomfortowe i zastanawiam sie czy nie przestac. wczesniej bralam harmonet i nic takiego sie nie dzialoale za to mocno przytylam. prosze o jakas rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
plemienie ustopi po 1 opakowaniu miałam tak samo;] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
ustąpi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka171987
siemka. mam problem. byłam u ginekologa i zapisał mi on DIANE 35. źle się po nich czułam i miałam straszne plamienia. przestałam je brać i jest ok . nie jestem szczupła i mam duży biust, a nawet bardzo duży. mam chłopaka i chcielibyśmy współżyć bez prezerwatyw ale jest to niemożliwe....strach.....czy są jakies tabletki nie powodujące tycia i urośnięcia piersi????? pomóżcie. proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma:( to sa hormony, niektore po nich tyje inne nie. ja np. tyje:( tzn juz trzymam wage ale na pocz. utylam 3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys009
chcialam sie spytac czy biorac cilest mozna chodzic na solarium?? bo slyszalam ze sa z tym jakies klopoty wysypka czy cos prosze o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz miec zmiany skorne--> patrz wysypka.. lub nie mo=usisz, nie dowiesz sie jak nie sprobujesz.. niestety- hormony znacie kogos, kto wpadl regularnie stosujac/. chodzi mi o to czy ktoras z was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneten86
ja tez biore cilest. na poczatku bulo oki schudlam i w ogole...Pozniej mialam przerwe w braniu i znowu zaczelam ale ze mna wszystko w porzadku... Wiec ze swojej strony moge go polecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneten86
to znaczy nie na poczatku ale od poczatku :* male sprostowanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anta81
ja biore cilest od 6 lat nie mialam zadnych skutkow ubocznych miesiaczki mi sie wyregulowaly sa mniej obfite nie bolesne i powiem ci ze jestem maniaczka opalania i nic mi nie jest nie mam zadnych skutkow ubocznych naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
yhh zastanawiam sie czy to że wziełam pigułkę w 3 dzień okresu może mieć wpływ na przesunięcie się okresu.... bo juz 3 dni mineły od ostatniej tabletki i okresu nie mam :((( więc niby jeszcze 4 i powinnam zaczac brac nowe opakowanie ;-/ ale ja chce miesiączkę kurde boje się nooooooooooo dziewczyny jaki macie śluz blisko przed miesiączką??bo zawsze mnie brzuszek boli a tu nic ;(piersi większe ale może to od cilestu a może od miesiączki która mam nadzieje ze się zaraz zjawi ;( ehh cykam sie test zrobić...no ale przecież nie ma szansy bym była w ciąży prawda? przypomne pigułki brałam 14 dni kiedy sie kochałam, była tez gumka ale zleciała po stosunku gdy leżał we mnie jeszcze ale spadła przy wyjściu już raczej poza mną, później prysznic ale ja mam schizy ehhh ;-/ może 14 pigułek to za mało bym była zabezpieczona.....kurde niby od 1 już zabezpiecza.... sama się próbuje podtrzymać na duchu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzia18
Witam serdecznie Wczoraj byłam u ginekologa, który przepisał mi Cilest ale przedtem zrobił mi całą serię badań. Jednym z nich było dopochwowe USG i stwierdził, że w tym miesiącu nie było owulacji ale wcześniej powiedział że widać iż jestem przed okresem. Spytałam się czy to normalne przy regularnym miesiączkowaniu i po takim czasie mania okresu ale odpowiedział, że tak. Ja jednak mam wątpliwości czy to nic nie znaczy? Może ktoś wie? Czy to oznacza ciążę? Czy ginekolog potrafi stwierdzić ciążę na podstawie takich badań? Bo powiedział jeszcze, że miesiączka powinna już być i że miejmy nadzieje, że to zwykłe opóźnienie a nie ciąża. Odpowiedzcie mi proszę! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cilestkowa
czy ktos zauwazyl jesczze jakies skutki uboczne (negatywne) brania hormonow, ja biore cilest i zastanawiam sie czy moga sie przez to robic dziury w zebach? nigdy nie mialam problemow z zebami, a teraz mam i to spore;/ jeszcze twarz mialam ladna po cilescie z miesiac czy 2 na pcoztaku, a teraz duzo syfow;/ podejrzewam, ze to przez te zeby, bo czytalam keidys, ze to moze byc przyczyna tego;/ ale nie wiem czy hormony moga zle wplywac na zeby? mial ktos cos takiego juz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×