Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość aneecka
to raczej cilset... ja tez tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netttttia
Cilest to moje trzecie tabletki.Wcześniej brałam Regulon i Novynette, ale dostawałam okresu podczas brania, więc nie działaly jak trzeba. Mam nadzieję, że te będą w końcu odpowiednie. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelke
mam teraz 3 opakowanie Cilestu.. tylko ze zaczynam tyc:/ i to mnie martwi.... APETYT APETYT i jeszcze raz APETYT!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvana123
pomozcie mi!!!!! czy to mozliwe zeby po tabletkach wypadaly wlosy;/???? bo odkad biore to przy myciu trace strasznie ich duzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaaaaaaa
silvana 123- Niestety możliwe!!Mnie po Yasmin przez pierwsze 2 miesiące włosy leciały garsciami, to samo mialam po innych tabletkach!!Musisz poprostu teraz zażywać więcej witamin,najlepiej z grupy B, i wapnia(jakieś preparaty witainowe ze skrzypem polnym).Ja zazywalam witaminy i pilam duzo mleka(nie wszyscy lubia:)) i wszystko wrocilo do normy, przestaly wypadac, mniej sie przetluszczaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka B
BIORE CILEST PIERWSZY MIESIAC CALY CZAS MAM KRAWAWIENIA JUZ 21 DNI CZY MAM PRZESTAC CZY MIALYSCIE COS TAKIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny:) to po raz kolejny ja. Mam mianowicei takie pytanko: czy wasze samopoczucie w 7 dniowej przerwie bylo gorsze niz w trakcie zazywania tabletek?? A moze lepsze?? Bo mam taki problem ze w czasie tych pierwszych 21 tabletek czulam sie super,tak jak bym w ogole nic nie zazywala,natomiast odkad mam ta przerwe (tzn od 4 dni) strasznie boli mnie głowa i własnie nie wiem jak to zinterpretowac...W sumie jutro ide do lekarza i napewno z nim o tym pogadam ale moze cos wieceie na ten temat to chetnie poslucham... z gory dzieki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cilest biore 4 miesiac i zauwazylam cos dziwnego. od nie dawna mam okropne wahania nastroju, nie wiem co sie ze mna dzieje. czesto placze, tak nagle mnie nachodzi, a po chwili przestaje. mysle o roznych rzeczach w sposob jaki nigdy nie myslalam, jestem wszystkiego niepewna, na wszystko patrze w ciemnych barwach. czuje sie jakby \'rozregulowana\'. co robic???? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagaan
ULA!!!!!!! JA TEZ MIALAM KRWAWIENIA PRZEZ PIERWSZY CALY MIESIAC POTEM DOSTALAM NORMALNY OKRES I JUZ DRUGI MIESIAC NIEMIALAM KRWAWIEN. TERAZ ZACZYNAM TRZECI MIESIAC BRANIA I JEST OKI. CYCKI MI UROSLY CHUDNE I JEST DOBRZE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dania21
Witam. Biore Cilest od 2 lat. Wcześniej brałam logest. Zawsze przed okresem bolały mnie piersi i brzuch, ale teraz mam wrażenie że piersi bolą mnie bardziej. Okresu powinnam dostać 22.11. Czy to normalne? Możliwe, że wkońcu tableki mnie zawiodły? No nie wiem, może panikuje, ale boje, że... Oj nawet nie chce myśleć. Niech mi ktoś odpowie, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ja obecnie koncze pierwszy listek microgynonu 21 i od poczatku mialam skutki uboczne, chcialabym zmienic te tabletki, ale najpierw skoncze drugie opakowanie i wtedy jakies inne, chcialabym aby te nowe byly w miare tanie i dzialaly pozytywnie na cere, bo od microgynon wyskakuja mi okrpone ropne syfy!!! czego wczensije nie mialam, nawet przy zastrzyku hormonalnym, powiedzcie mi i le kosztuje cilest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala018
do wesolutkiej: cilest ksztuje w zaleznosci od tego gdzie sie kupi, w roznych aptekach sa rozne ceny. ja kupuje za 19 zl, ale wiem ze mozna kupic taniej, wiem tez w niektorych aptekach cena dochodzi do 30 zl, wiec warto najpierw zrobic obeznanie. a tak na marginesie, czy ktos mial podobne objawy o ktorych pisalam wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Swoją karierę Pani Hormonalnie Zabezpieczonej zaczęłam właśnie od Cilestu. Brałam go przez ok. 6-7 miesięcy. Muszę przyznać, że od samego początku mój organizm źle go znosił: przez pierwsze 3 miesiące okropnie bolał mnie brzuch po wieczornym zażyciu tabletki, miałam mdłosci. Lekarz twierdził,że po prostu \"przyzwyczajam się do hormonów\". O wzroście apetytu nie mogę powiedzieć, bo zawsze dużo jadłam: po prostu przemiana materii się zmieniła.Przytyłam 6 kg, i czułam się \"napuchnięta\", pełna wody. Jedynym plusem byla miseczka C zamiast naturalnej A.Z powodów złych wyników badań wątroby przestałam zażywać Cilest i obecnie stosuję plasterki. Wiem, że każda z nas inaczej reaguje na dane tabletki, więc niech moje przejścia nikogo nie zniechęcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bashamka
a ja mam problem z cilest. Kończę już 4 opakowanie ale nie widzę poprawy cery. Wcześńiej brałam Diane pięknie wyleczyłą mi skórę ale ginekolog mi odradziła ze są niebezpieczne i zmienił na CIlest. Rzeczywiscie źle sie po Diane czułąm tzn miałąm dziwne jazdy w głowie- cały czas mnie coś kłóło i bolało. Miałam już najgorsze myśli bo naczytałam się dużo o zakrzepach itp. Odkąd biorę cilest nie mam tamtych objawów i wszystko było super ale właśnie teraz od kilku dni przy końcu 4 a może nawet już 5 opakowania mam takie zawroty głowy ze nawet jak leze na łóżku to mam helikoptery. najwięćej mam rano i wieczorem. Dobrze sie odrzywiam jem regularnie warzywa i wszystko pozatym ciąza nie jest możliwa wiec obawiam sie ze to moze być przez tabletki. Pozatym Cilest nie pomógł w miesiaczkach, dalej boli jak bolało :( A piersi mi zmalały, a po diane miałam takie fajniutkie ;) wracając do głównego problemu jeśli ktos miał zawroty głowy po cilest to prosze napiszcie coś. Poprostu mam 3 recepty na zapas do zrealizowania i w sumie to nie chce mi sie biec znowu do lekarki a dodatkowo studiuje i mieszkam gdioze indziej wiec jazda do mojej ginekolog to kolejny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka B
Malagaan dzieki ci za wsparcie nie wytrzymala i poszlam do lekarza a on powiedzial ze tak moze byc przez 2 cykle wiec sie troche uspokoilam tylko kurcze mam dosc juz tych wkladek i tamponow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki, Chcialam sie z wami skonsultowac. Biore Cilest dwoch miesiecy i przytylam jakies dwa kilogramyno i biust rozmiar mi urosl i teraz jest D. Wiem wiem juz tutaj na forum slyszalam, ze od tabletek sie nie tyje tylko od zarcia, ale wiecej nie jem, ma duzo ruchu a brzuch mi sie zribil ogromny no i uda. Wiec w poniedzialek biore ostatnio tabletke i chce wrocic do moich normalnych rozmiarow. Nie mam pojecia czy to co mam na sobie to tluszcz czy nagromadzona woda ale musze sie tego pozbyc bo jestem jak balonik i skora mnie swedzi szczegolnie na udach. Czy ktoras z was juz probowala odstawienia tabletek. Jak szybko wracalyscie do swojej wagi. Prosze piszcie bo juz od zmyslow odchodze!!!!!!!!! Pozdrawiam, april04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bralam ciles....strasznie po nich przytylam i mialam wahania nastroju....jak wyjechalam do niemiec, lekarz przepisal mi inne(balera)...bardzo sie dziwil, ze takiej mlodej dziewczynie jak ja (25:) ) polecono takie tabletki....tu w niemczech nikt ich juz nie uzywa..albo sporadycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A udalo Ci sie zgubic te kilogramy jak odlorzylas Cilest??? Ile to trwalo??? Musze powiedziec, ze boje sie walki z kilogramami spowodowanymi hormonami bo zaczynajac brac te tabletki bylam przestraszona i uwazalam na to co jem wiec nie rozumiem skad skutki uboczne skoro jak mowia znawcy od tabletek sie nie tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwirka
Chciałabym się spytać czy można brać cilest kiedy ma się nierekularną miesiączke - bo zupełnie nie wiem co robić nadmieniam ze własnie dostałam okres i musze ja wziąc:)więc poradzcie mi dziewczyny prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwirka
Wiecie co laski tyle sie naczytałam o tym przyjmowaniu tabsow ze juz kompletnir nie wiem co robić. Zanim dostałam recepte to wydawało mi sie ze to najlepsza i nabardziej bezpieczna forma zabezpieczenie ale okazuje sie ze tak nie jest :( Ja juz nie jestem zbyt chuda (a jeszcze nie zaczęłam brac)- zostało mi troche kilo po dzieciach i nie chce przytyc bardziej bo chyba bym w padła juz w depreche:( poza tym nigdy nie miałam problemow z cera i tez się boje ze zacznie sie coś dziać niepożądanego no i na koniec nie wiem zupełnie czy one faktycznie działają od pierwszego wzięcia???? A chyba to jest najwazniejsze w tym bo chyba po to sie je bierze. No i cały czas nie wiem czy moge je brac jesli mam niregularną miesiączkę a mam ją co 60 dni (tak około). Czy Cilest mi ją wyreguluje?Zastanawiam sie ale juz dziś wieczór musze podjąć decyzje szkoda ze tak pozno weszłam na forum:( Jeśli ktoś mi odpowie to bardzo dziękuje!!!!! pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwirka
Jeszcze jedno pytanie dotyczące CILEST czy podczas zazywania mozna pić alkohal i czy nie będzie zadnego wpływu jesli wypije sobie parę głebszych????Nie pije często raz na jakis czas zazwyczaj okazjonalnie ale częsciej popijam sobie piwko wieczorkiem i nie wiem teraz czy przypadkiem działanie cilestu nie będzie mniejsze lub czy w ogole bedzie działać???:) Jeśli możecie to jeszcze na to pytanie mi odpowiedźcie dziwczynki :):) Bardzo dziękuje:)) pozdrawiam!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwirka
Boże kobitki na prawde nie ma nikogo na forum???? Nikt mi nic nie powie??? jaka szkoda a tak liczyłam na was:( pozdrawiam i czekam cały czas z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7528
Witam ja biorę CILEST 6 miesięcy przy pierwszej tabletce miałam miesiączkę tyle co zwykle ale po kilku dniach dostałam plamienie które trwało chyba z miesiąc,miałam mdłości dlatego też tabletki zażywam na noc,libido mi spadło.Po trzech miesiącach wszystko doszło do normy,schudłam ale w wielkości piersi nie widzę różnicy.Mam teraz problem bo chciałam przesunąć okres i przy 12 tabletce z drugiego opakowania dostałam plamienie a potem krwawienie kończe już to drugie opakowanie a krwawienie nie ustępuje,lekarz mówi że tak czasem bywa i kazał mi brac bez robienia przerwy trzecie opakowanie z kolei.Zobaczę co będzie dalej bo już mnie to denerwuje.DO ERWIRKI z tego co mi wiadomo to właśnie tabletki antykoncepcyjne przepisują lekarze na wyrególowanie miesiączki,co do picia alkoholu można ale z umiarem by nie mieć wymiotów bo wtedy trzeba zażyć dodatkową tabletkę,to samo przy biegunce.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwirka
Do ANETY7528 bardzo dziękuje za odpowiedz jest mi niezmiernie miło ze zaineresowałas sie moim problemem:) Zaczne brać ten CILESt i zobacze co bedzie w koncu zawsze moge go ogrzucic:) pozdrawiam!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chciałabym sie dowiedzieć czy po tych tabletkach naprawde sie tyje bo zastanawiam sie czy zacząć je brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo najgorsze jest to ze mam tylko jeden listek bez ulotki i tak naprawde to nic o tych dragach nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenderka
chcialabym sie zapytac czy od pierwszego dnia brania cilest jestem zabezpieczona czy dopiero po miesiacu brania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaCia zapomniałam hasła
Ja też zaczełam brać, wczoraj. Z życiu nie trułabym sie tym świństwem gdyby nie to że mam torbiel i ona sie "ma" wchłonąc dzieki tabletom. Wszoraj wziełam pierwszą z pierwszego opakowania, już od razu w nocy nie mogłam spac, cały czas mam nudności, w ogole nie czuje sie najlepiej. Często mam problemy z żołądkiem i boje sie że przez ten Cilest nie bede mogła normalnie funkcjonowac. To straszne spustoszenia czyni. Jak tylko wyniki beda dobre, do mojego organizu nie trafi ani jedna tabletka w zapas recept do śmietnika!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwirka
Witam kobitki!!! Miałam wielkie obawy czy zacząć brać CILEST i podjęłam decyzje, że zaczne brać na razie wzięłam trzecią tabletkę i trudno tu juz mowić o skótkach ubocznych ale po pierwszej to czułam się makabrycznie!!!! Totalne bóle głowy, osłabienie do tego stopnia ze nie miałam siły pojsc do łazienki!!!! Powiedziałam sobie wtedy ze jak bedzie tak samo za drugą tabletką to rzucam to w diabły:( Na szczescie mi przeszło i nic mi nie dolego czuje sie rewelacyjnie :) i w sumie nie wiem czy to na prawde podziałały tabsy czy to jakiś zbieg okolicznosci:) ale jest oki:)( na razie:) ) A co do tego czy jesteś zabezpieczona od pierwszego tabsa to nie wiem ale myśle ze tak bo tak jest napisane w ulotce i tak mówił mój Gin:) ja jemu ufam więc się tym nie martwie już:) Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×