Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość jejku jej
a ja chyba zwariuje lekarz przepisal mi cilest na torbiel przy okazji polaczylam przyjemne z pozytecznym :) wczoraj wzielam 1 tabletke,i 2 godz po pod kolanami pojawily mi sie swedzace krostki ,wysypka raczej nie z jedzenia bo nic nowego wczoraj nie jadlam co mogloby mnie uczulic boje sie ze to przez to :( ktos tak mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyś23
Hej dziewczyny! Powiedzcie mi jak to jest z ta 7 - dniowa przerwą. Skończę brać np. we wtorek, robie sobie 7 - dniową przerwę i następną tabletkę biorę w nastepny wtorek czy w poniedzialek?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlens
Jeśli ostatnią tabletkę bierzesz we wtorek,to kolejną bierzesz w następną środę. Czyli nową paczkę zaczynasz ósmego dnia po skończeniu poprzedniej,tym samym masz pełne siedem dni przerwy między opakowaniami. Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys23
dziekuje Marlens za odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Za pare dni wybieram sie do lekarza zeby mi przepisal cilest. Slyszalam ze mozna kupic opakowanie 3-listkowe. Ile ono kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
Cześć wam. Ja mam do was takie pytanie moze któraś z was ma więcej listków i mogłaby mi jeden odsprzedać bo nie ma juz miejsc u ginekologa a niedlugo bede musiala zacząć nastepne opakowanie a tu opakowania brak, a nie chce robić przerwy. Jakby co podaje kontakt: rolsik@o2.pl gg 3599121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz normalnie do lekarza bez kolejki i popros o nowa recepte nie musisz wcale sie rejestrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
Tak tylko teraz juz jestem zapisana na 21 maja a 1 tabletke mam wziąc w tą srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ze masz wizyte pójdziesz na nia normalnie,a teraz wjdzi popros napewno nie odmówi ja tez tak czasem chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
tak a co jezeli bylam dawno u ginekologa ? MAm pójść normalnie i poprosic zeby mi przepisałam bo u ginekologa bylam chyba jakies 0,5 roku temu a dwa opakowania kupywałam przez internet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
A to jest taka wstrętna baba ze jak zoaczy kiedy ostatni raz bylam u niej to powie ze mi nie wypisze jak mnie nie zbada bylam u niej kiedys i powiedziala ze musi mnie zbadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz problem,ale daj mi chwilke to pomysle nad innym wyjsciem oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
zobaczy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
ok dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
no wlasnie nie mamjuz bylam w aptece bo myslalam ze mi dadzą normalnie a pozniej doniose recepte ale nie chcialy sie zgodzic bo powiedzialy ze muszą sie rozliczać z recept. Jak nic nie wymysle to bede musiala zrobic sobie przerwe;/ a pozniej znowu przechodzic przez to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze spróbuj u lekarza rodzinnego powiedz mu o co chodzi-ja tez tak raz byłam i dostałam bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
Jutro pójdę spróbuję nie mam wyjścia zobaczymy moze wypisze miejmy nadzieje ze wypisze jutro się odezwe i dam znać ale jak by ktoś mial jedno opakowanie odstapić to niech daje znać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udostepniła bym ci jedno ale sama jutro ide po nowa recepte a na niej dostaje jedno opak. zawsze brałam 2 ale juz podobno nie wolno tyle wypisywac.Napisz jyrto czy sie udało.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
Ok napisze jutro. A nie wiesz czemu wypisują po 1? Może to tylko jakas plotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno dlatego,ze laski olewaja sobie badania kontrolne i chodza tylko po recepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
Aha w porządku. Tylko z drugiej strony jak by kazdy mial chodzic co miesiąc to by narzekali ze mają duzo pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 opak kosztuje
niecałe 20zł, 3opakowania razem, niecałe 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 opak kosztuje
w sumie duzej oszcednosci nie ma.. jakies 2-3zł :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
hej sory ze nie odpisywałam ale w pon wyjechalam i nie mialam jak isc do tego rodzinnego ale dzisiaj poszlam, mialam zapasową tabletke to wziełam ja ale jest problem w tym ze lekarka powiedziala ze nie moze mi tego wypisac i teraz nie wie co zrobic bo 1 tabletke juz wzielam a nie mam reszty czy po niej bede miala okres?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
juz chyba nic nie wykombinuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
aa dodam ze mam jeszcze dwie tabletki ale do pon nie starczą...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!może przeoczyłam tutaj taki wątek, ale spytam: czy można zacząć brać nowe opakowanie po mniej niż 7 dniach?? przez pomyłkę wzięłam o jeden dzień za wcześnie i nie wiem czy dalsze branie ma sens?? dzięki za info!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×