Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość mala83.
mialam tak. tez mi pekla. zabezpieczasz sie dodatkowo jeszcze gumka?a! nie jestem w ciazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migi
hej czy jak zaczynam 2 opakowanie cilestu to biore wszystkie tbletki tak jak za pierwszym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssia
ja biore cilest 1,5 roku i nie mialam skutkow ubocznych ani na poczatku ani teraz tylko nie moge schudnac i mam zwiekszony apetyt (gdyz przytylam przed zazywaniem) ale trzeba uprawiac jakis sport wtedy mozna shudnac znacznie ale bez tego to nie.cera poprawia sie bardzo bardzo szybko :) ja mialam fatalna skore a teraz jest gladka i promienna. Po solarium tez nie mam zadnych wysypek.a i biust urosl mi conajmniej jeden rozmiar:)Takze nia mialam zadnych nudnosci itp jak gdyby nigdy nic. a i jeszcze zmniejsza sie libido ale to spora kwestia nastawienia(trzeba jesc duzo truskawek)no i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta21
ja właśnie skończyłam brać pierwsze opakowanie ogolnie tom czuje sie dobrze na poczatku bolala mnie glowa ale pozniej jakos sie uspokoiło. boje bardzo sie przytyc wiem ze to indywidualna sprawa każdego organizmu oby u mnie nie bylo tycia . bo nie mogę byc gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meffisto
Hej ramona29 tabletka sama w sobie nie ma kalorii :> to ze przytylas to jest tylko i wylacznie twoja wina ze nie umiesz sie opanowac przed jedzeniem i nie masz silnej woli. Tak...silna wola do poprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala83.
meffisto: poczytaj sobie o dzialaniu hormonow troche. zatrzymuja wode w organizmie i zwiekszaja apetyt. ja jem tyleco dzwniej i przytylam 2 kg w ciagu 4 miesiecy. zapytaj swojego gina a nie gadaj glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assienka
a ja koncze 2 opakowanie i nie widze poprawy jesli chodzi o cere:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskotekowa lafirynda
ty, aniolek16, a w którą stronę kręcisz się w nocy? Może to nie ty się kręcisz tylko kręci cię w nosie, albo może kręcisz jakieś wałki z kołdry lub może kręci cię w okolicy punktu G? Ja to miałam na początku-kręciłam nocami z różnymi fagasami i bylo fajnie, wię się nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskotekowa lafirynda
ja już kończę drugie wiadro cilestu i wyglądam fajnie. Jak pójdę na dicho to zawsze wyrwę jakiegoś frajera na brzdąkanie w śmierdzącej toalecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos jeszcze sie wypowie
?? ale na temat i bez zartow...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brałam cilest
po odstawieniu torbiel jajnika wielkosci grapefriuta i operacja:O nigdy wiecej tego gówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina
a ja stosuje cilest juz rok i jest super:)))) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuna
Hej, przeczytałam wszystkie wasze wypowiedzi ale dochodze do wniosku, że jednak każda z Nas przezywa to wszsytko inaczej. Mam jednak pytanie : Biore tabletki od 7 dni i chcem sie dowiedziec czy moge sobie pozwolic na sex tak do końca ???? Prosze pomórz ktos bo jest to dla mnie baardzo ważne ;) Ps. A co do skutków ubocznych to niezauważam narazie choć występuja u mnie także plamienia ale mam nadzieje ze jak najszybciej miną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
pilnie kupie Cilest w wawie ! mail rolsik@o2.pl badz tel 500400443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ylamara
czesc dziewczyny! a biore tabletki Cilest od ponad miesiąca. wszystko ze mna w porządku, schudłam, tylko ciągle mam plamienia no i czasem mnie brzuch pobolewa ale nie jestem pewna czy to od tabletek. jak zaczynałam brać to zdziwiło mnie jedno- że moja lekarka zaczęła mi je odradzać i mowić że one nie są dobre. mam jeszcze pytanie- często zdarza mi się spóźniać z tabletka jakieś góra 2h czy przez to moge zajsc w ciąże??? POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta ggg
Cześć dziewczyny ja biorę raczej brałam Cilest przez ponad dwa lata co prawda to na początku miałam mdłości zawroty głowy i zmiany nastroju, ale z czasem organizm sie przyzwyczaił i ustabilizował. Miesiączkę miałam regularnie i wogule nie bolesną gdyż w moim przypadku nie biorąc tabletek to pierwszy dzień miesiączki to była dla mnie katorga bolesne bule podbrzusza drgawki i zmiany temperatury. Więc byłam zadowolona ze zniknięcia tych problemów ale ostatnio odstawiłam tabletki bo planujemy z mężem drugie dziecko i się zaczeły cyrki.Lekarz doradził mi abyśmy poczekali z pół roku po odstawieniu więc narazie zabezpieczamy się gumkami ale po odstawieniu tabletek po miesiącu pojawiła mi się miesiączka znowu bardzo bolesna tak jak kiedyś i trwała bardzo krótko a teraz z niecierpliwością czekam na nastempną powinnam ją mieć już dwa tygodnie temu a nadal jej nie mam zaś są tylko jakieś plamienia z ciemną krwią. Jutro idę do lekarza to może czegoś się więcej dowiem. Jestem pewna jednego że nie jestem w ciąży ale bardzo boję się jutrzejszej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek16
Ylamara z tego co wiem tabletki należy brać "mniejwięcej o tej samej porze dnia", więc 2h nie maja znaczenia (z tego co mi wiadomo). Ja własnie skonczyłam pierwsze opakowanie i mam okres od wczoraj. brzuch mnie boli strasznie (i to akurat na sylwestra trafiło), krwawienie nie ma nic wspólnego z "niewielkim krwawieniem przypominającym okres", ale może to dlatego, że mam chore jajniki. zmiane w wielkosci biustu zauważylam juz koło 4 (?) dnia i generalnie jest troche większy. przytyłam tez 2kg ale zrzuciłam to w pare dni jak narzuciłam sobie trcoeh samodyscypliny ;). co do tycia po cilescie - niby tyje sie od jedzenia, a nie od tabletek, ale nawet na lekcjach biologii było mówione że w trawieniu bierze udział również hormon płciowy... i dlatego czasem to trawienie przebiega troche inaczej. pozdrawiam, Szczęsliwego Nowego Roku tak po za tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek16
mam pytanie: jeżeli mineło już 7 dni przerwy, a okres mi sie jeszcze nie skonczył, powinnam zacząc już to nastepne opakowanie? bo sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
Witam na mam pytanie. niedokończyłam opakowania Cilestu ponieważ wyjechałam i zapomniałam go nie wcielam 6 tabletek i jak teraz zacząć nowe opakowanie ? odczekać miesiąć? czy w normlanie po 7 dniach ? dodam ze wczesniej dostałam okresu o te 6 dni czekam na odp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśa
Ja mam rewelacyjne skutki uboczne! Moje piersi znacznie się powiększyły i sporo osób zauważa tą zmianę =D Po za tym nie mam mdłosci, depresji, wcale nie przytylam, a cera w ogole mi sie nie zmieniła. Jak dla mnie są bombowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HuaNita
zaczynam niedlugo brac Cilest, nie boje sie, chociaz maja wieksza dawke hormonow bo 0,03 w przeciwienstwie do Yasmine czy Novynette, ktore maja 0,02 (polecam wlasnie Novynette cena ok.29-30). chcialam dodac ze Yasmine kosztuja 54zł a chyba nie kazdego na to stać. I jeszce coś tabletki antykoncepcyjne nie powodują tycia! tyłek rośnie od jedzenia, łaknienie należy zwlaczyć i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HuaNita
Aha i jeszce jedno, plamienia utrzymuja sie przez pierwszy miesiac, lub jak kto woli przez pierwsze opakowanie brania tabletek, mozna sie kochac do ostatniej tabletki od pierwszej. masz 12 godz na zazycie tabletki wiec 2-3 godz to zaden problem..kiedys zapomnialam wziac tabletke i przypomnialo mi sie po 10 godz. wzielam i nic nie jest, nie jestem w ciazy ani nic, to byly wlasnie Novynette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziajka21
moje pierwsze tabletki to novynette, ale przy jakos 5 opakowaniu mialam caly czas plamienia i tak przez 3 opakowania, lekarz zmienil mi na cilest i do tej pory jest ok:) jesli chodzi o skutki uboczne, wlasciciwe narazie takich nie odczuwam (biore juz ponad 2 lata), piersi staly sie troszeczke pelniejsze ( ale to plus:)), byc moze skutkiem ubocznym jest wypadanie wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******************************
witam. przejrzalam Wasz topik tak pobieznie. Faktycznie, kazda z Nas inaczej odbiera przyjmowanie Cilest`u. ja bralam go kiedys przez dwa lata, zrobilam przerwe po ktorej pojawily sie torbiele w jajnikach. lekarz zalecil powrot do tabletek. torbiele przeszly, zaniknely, ale..... mimo regularnego brania tych tabletek pojawily sie mdlosci. okazalo sie ze jestem w ciazy. w tej chwili biega obok mnie 6-letni owoc brania cilestu. odradzam traktowanie cilestu jako jedynego srodka zabezpieczajacego. ja tak to wlasnie traktowalam. niemniej jednak, mimo iz to byla wpadka, nie zaluje. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laci
hej dziewczyny u mnie jest tak jestem przy 9 tabletce cilestu i napoczatku przy pierwszym op miałam plamienia.. teraz kiedy biore drugie opakowanie juz ich nie mam ale najgorsze jest to ze powinnam miec normalnie teraz dni płodne i je mam!!!Gdzie przecież przy braniu tbletek nie powinno ich być!!?odp prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laci
acha biore dugie opakowanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ****************** witam :) a propo Twojej notki tutaj,chciałabym sie zapytać czy jestes pewna ze nic nie zawalilas w braniu tabletek i czy pytalas lekarza dlaczego bylo mozliwe zajscie w ciaze?? bardzo mnie to ciekawi - sama rozumiesz ;) zreszta mysle ze nie tylko mnie :P napisz jesli mozesz pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziajka21
ja biore juz tyle (albo dopiero) lat cilest i jak narazie nie mam dziecka:) prawdopodobnie zrobilas jakis blad (moze nawet nieswiadomie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×