Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość Saula
Biore Cilest od ponad 4 miesiecy. Rzeczywiscie na poczatku brania tabletek schudlam, moj chlopak twierdzi ze drastycznie. Jednak od jakis 2 tygodni zauwazylam, ze mam wzmozony (i to bardzo!!) apetyt... Zaczynam tyc i nic nie moge na to poradzic... W dodatku bardzo bola mnie piersi ... Do tej pory bylo w porzadku.. Czy to mozliwe ze tak zaczelam reagowac na tabletki? Czy powinnam je odstawic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia1
Hej! Biorę tabletki anty ok.5 lat, w tym cilest ok 2 lat.Przez ostatnie pół roku plamię krwią i nie wiem co mam robić.Byłam u lekarza chyba ze 4 razy ale każdy znich powiedział że wszystko jest ok i polecił żebym odstawiła zupełnie pigułki . Odstawiłam, ale mój organizm zaczął wariować i znów zaczęłam brać.Boję się że to może być niebezpieczne bo plamię coraz bardziej.PROSZE O POMOC !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksia1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksia1988
biore 3 opakowanie cilestu na poczatku obaiwałam sie ze to moze nie byc do konca skuteczne wiec razem z miom partnerem stosowalismy dodatkowa antykoncepce - prezerwatywy. Przy drugim opakowaniu zrezygnowalismy z prezerwtyw chociaz nie do konca poniewaz mam regularna miesiaczke to wyliczam sobie dni bezpłodne i wtedy współzyjemy bez zabezpieczen a w dni płodne uzywamy jeszcze prezerwatyw. po drugim opakowaniu miesiaczka wystapiła u mnie z lekkim opóznieniem bo po 4 dniach po zazyciu ostatniej tabetki z 2 opakowania. ale miesiaczka przebiegła normalnie i teraz wszystko jest wporzadku. nie miałam zadnych skutków ubocznych poza tym małym opóznieniem, ale mój ginekolog stwierdził ze to normalne wiec polecam cillest. a po skonczonym 3 opakowaniu planujemy zrezygnowac z innych zabezpieczen:D:Dihih:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksia1988
dodam ze po drugim opakowaniu urosły mi piersi i chyba nadal rosna.. a jesli chodzi o wage to mi mo ze piersi mi urosły to waga nie zmieiniła sie zbyt duzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppaaula
czesc wam, ja po cilest bardzo zle sie czuje na poczatku senna depresja brak checi na wszystko, potem dalej brak pozytywu niechec do rozmowy , wieksze piersi w koncu bolace sutki i plamienia, nawodnienie . juz nie wiem czy to do ciazy czy przez te table ale to moje 1 tabletki wiec staram sie jakos wytrzymac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty123456
powiedzcie mi ile placicie za 2 opakowania cilestu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_wolga
ja za trzypak 45,12 taniocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona1986
4 dni temu skonczyłam brac tabletki cilestu z trzeciego opakowania i jeszcze nie mam okresu troche sie boje. chciałabym wiedziec czy reguralne i skrupulatne zazywanie cilestu daje 100% pewnosc?? i jaka jest wogóle skutecznosc cilestu. i czy ktos wczesniej przy zazywaniu cilestu miał opoznienie okresu??? boje sie ze to moze ciaza:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaby
ja biore od 3 miesiecy. i nie zauwazylam zadnych skutkow ubocznych. Nie przytylam ani grama, nie mam nudnosci zadnych boli niczego. Teraz lekarz przepisal mi Diane 35 ale wciaz sie zastanawiam czy ja brac. Czytam nie pochlebne opinie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaby
Zapomnialam napisac ze nie opoznial mi sie okres nie mialam zadnych palmien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaby
A no i maz konczy we mnie za kazdym razem, czy to 7 dniowa przerwa czy nie. Narazie nie chcemy miec drugiego dziecka bo jedno juz mamy. 9 miesieczna dziewczynke Zuzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny moje miłe
W każdym opakowaniu tabletek jest coś takiego jak ULOTKA. Trzeba ja przeczytać. Są w niej zawarte wszystkie objawy uboczne. I zrozumiec jeszcze jedno-na kazdą z was lek działa inaczej, inne będa objawy uboczne u Zosi a inne u Kasi. Każdy lek niesie za sobą skutki uboczne. Nawet u tych, które twierdzą, że tak nie jest. Czasami musi uplynąć "nieco " czasu. Brałam Cilest kilka lat. Zaczęlam miec po kilku latach plamy na twarzy, pojawiło sie jakies uczulenie- choc nie do konca jestem pewna ze to po Cilescie. Od początku powiększyly mi sie nieco moje male piersi :) To akurat mi się podobało. nie przytyłam, libido w normie. Zrobiłam 2 letnią przerwe z antykoncepcją. Potem ze względu na trądzik jaki sie pojawił, wypadanie włosóworaz meszek nad górną wargą-ginek przepisał mi Dianę. Cera poprawiła mi sie fenomenalnie, meszek zniknął , ale przytyłam, plamy na twarz wróciły po 2 miesiącach brania. a co najgorsze - libido poniżej zera. Jak u 100letniej babci. Przestawiłam się na plastry- narazie nie narzekam. Waga nie idzie w górę, piersi nie maleją i nie rosną ( a szkoda :) ) libido drgnęło (HE,HE,HE) plamy jakby mniejsze- hormony z plastrów omijaja wątrobę. Więc po takich próbach mogę stwierdzić jedno- szukajcie a znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie- powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka22
Dziewczyny mam pytanko, lekarz przepisal mi Cilest,to moje pierwsze tabletki.z tylu opakowania sa strzalki i dni tygodnia , w zwiazku z tym mam pytanie czy jesli dostane okres np w srode to czy jest obojetne czy wezme tabletke "Sroda" z gornego czy dolnego rzedu?? Wydaje mi sie nie robi to roznicy prosze jednak bardziej doswiadczone dziewczyny o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksia1988
Do Kamilki 22 to z którego rzedu wezmiesz tabletke nie ma najmniejszego znaczenia:) wazne zeby była "sroda" bo łatwiej bedzie ci je brac a to w sumie ta kolejnosc tez jest bez róznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina20
w niedziele wymiotowała co było spowodowane nadmierną iloscią alkoholu i rzadkim spozywaniem . nad ranem z chłopakiem współzylismy kilka razy, wszystko "zostawił we mnie" w czwartek znów wpółzylismy bez zabezpieczenia ale stosowalismy stosunek przerywany nie zostawił we mnie ani kropelki. dzis jest piatek i strasznie mnie mdli, czy to moze byc ciaza czy moze cos innego?? biorę cilest teraz własnie jestem na 4 opakowaniu czytałam ze po wymiotach lub biegunce nalezy stosowac dodatkową antykoncepcje, my nie zrobilismy tego dlatego sie boje:| prosze o jakas szybka odpowiedz z góry dzekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO MI SIE DZIEJE
Za 2 dni koncze drugie opakowanie Cilestu. W pierwszym tygodniu mialam straszne bóle głowy, ktore ustały. I tu nagle, w trakcie drugiego opakowania zaczelo sie: OGROMNE MDŁOSCI BÓŁE PODBRZUSZA BÓLE PIERSI BÓLE GŁOWY Dodatkowo tyje. Prosze poradzcie mi czy mam brac trzecie opakowanie czy jechac do ginekologa i zmienic tabletki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksia1988
te tebsy nie sa widocznie dobre dla ciebie lepiej jedz do ginekologa i zmien na cos innego. po co masz przezywac jakies meczarnie skoro napewno są jakies tabletki anty dobre dla Ciebie bez tycia, bez bólów:)) kazdy znajdzie cos dla siebie, przynajmniej mój ginekolog tak mówi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO MI SIE DZIEJE
A na jakie byscie mi polecaly zamienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
w niedziele wymiotowała co było spowodowane nadmierną iloscią alkoholu i rzadkim spozywaniem . nad ranem z chłopakiem współzylismy kilka razy, wszystko "zostawił we mnie" w czwartek znów wpółzylismy bez zabezpieczenia ale stosowalismy stosunek przerywany nie zostawił we mnie ani kropelki. dzis jest piatek i strasznie mnie mdli, czy to moze byc ciaza czy moze cos innego?? biorę cilest teraz własnie jestem na 4 opakowaniu czytałam ze po wymiotach lub biegunce nalezy stosowac dodatkową antykoncepcje, my nie zrobilismy tego dlatego sie boje:| prosze o jakas szybka odpowiedz z góry dzekuje malina zależy kiedy brałaś tą tabletke i ile godzin po jej zarzuciu wymiotowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore Cilest od dwóch dni ;).Ginekolog mi go przepisał na wywołanie miesiączki.Przez beznadziejną diete utracilam okres.Wprawdzie schudlam tylko 5 kg,ale widocznie mam bardzo wrazliwy organizm.I wydaje mi sie,ze okres mi zanikl przez odchudzanie.Od tych dwoch dni brania Cilestu raczej nie zauwazylam jakichs skutkow ubocznych.Moze tylko czuje sie troche śpiąca i nie mam za bardzo apetytu.Ale moze to tylko sugestia.Mam nadzieje,ze te tabletki pomoga mi z okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina20
pracuje i tabletke zazywam regularnie o 6 rano czsem 30 minut wczesniej lub pózniej, w niedziele równiez zazywam tabletke o ok 6 a wymiotowałam o ok 12 i rano w poniedziałek znów przyjełam tabletke o 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksia1988
hmm mysle ze to na jakie chcesz zmienic powinnas zdecydowac ze swoim ginekologiem :) zeby dobrał odpowiednie dla Ciebie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 23
ja biore Cilest od ponad roku i czuje się swietnie. na poczatku też mialam pewne watpliwości bo to moje pierwsze tabletki ale jest ok i kosztują niedrogo bo w promocji ok. 15 zł. Więc coż osobiscie polecam ale kazdy organizm jest inny więc same sie przekonacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrna
hej dziewczynki.. duzo czytalam o tych tabletkach.. bo sama mam takie ale jeszcze nie zcazelam ich brac.. czytalam o wypadaniu wlosow tyciu ale tez czytalam ze kobieta z miceczki 75C robi sie 75E.. na prawde szokujace.. tak jak czytam to na prawde wieksze 80% dziewczyn zaakceptowalo te tabletki.. :) moj kochany gin tez mi je przepisal.. i obiecal ze nie przytyje na 100% :PP hehe w sumie poszlam do lekarza bo miala strasznie nieregularne miesiaczki i mi przepisal tabletki.. noo i teraz jestem podwojnie zabezpieczona :)) noo i mam gleboka nadzieje ze nie bede wymiotowac.. bo boje sie tego na maxa.. :( pozdrawiam was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek1621
mam pytanie .. brałam tabletki 21 dni i zrobilam przerwe 7 dniową pozniej brałam znow 21 dni i nie przerywalam bo przedłuzylam branie jeszcze o 13 taletek (byłam na wyjezdzie i nie chcialm miec okresu) teraz przerwałam i nie wiem kiedy mam zacząc brac nastepne opakowanie. czy po 7 dniach przerwy czy czekac az do nastepnego okresu. prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny21
O ile wiem popełniłas bład biorac 13 tabl z nowego opakowania i robiąc przerwe trzeba było dokonczyc branie całego listka i zrobic 7 dni przerwy. teraz sobie niezle namieszałas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek1621
to wiem.. ale co robic dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile płacicie za cilest
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny21
ja 50 zł za 3 listki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×