Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość tyrgysek1621
ja 12.90 za jeden listek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrgysek1621
mam pytanie .. brałam tabletki 21 dni i zrobilam przerwe 7 dniową pozniej brałam znow 21 dni i nie przerywalam bo przedłuzylam branie jeszcze o 13 taletek (byłam na wyjezdzie i nie chcialm miec okresu) teraz przerwałam i nie wiem kiedy mam zacząc brac nastepne opakowanie. czy po 7 dniach przerwy czy czekac az do nastepnego okresu. prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulala
dziewczyny, jest taki problem: plamienie przy 4tym opakowaniu - jest powod do obawy? przy czym 2gi raz nie zrobilam przerwy. plamienie trwa juz jakis tydzien, nie jest duze, kosztuje mnie 2wkladki hig na dzien. Mam sie o co martwic? moze to skutek uboczny? poza tym wczesniej nie mialam zadnych przebojow z cilestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela_Wrocław
Czy któraś z was miała może uczulenie na Cilest?Brak jakiejkolwiek wysypki,ale przy 10 dniu swędzenie potworne w okolicach :(.I tak się to powtarza już 5 raz,czyli od początku brania.Nie wspomnę już o mdłościach,czy stanach depresyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_LDZ
do: tyrgysek1621 powinnas zrobic 7dniowa przerwe i wziasc nastepne opakowanie tak na dobra sprawe trzeba bylo wziasc 2 oapkowania pod rzad, a nie tylko 13 tabletek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suga mama
u mnie skutki uboczne są następujące- po dwóch miesiącach mam nadal straszne mdłości, cały dzień mi jest tak bleeeeeee, poza tym strasznie nabrałam wody i mam POTWORNĄ depresję po cileście-, jestem apatyczna i nic mnie nie cieszy:( Nie chcę tak więc idę do gina po zmianę albo odstawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mam pytanie brałam przez pół roku novonette ale zmieniłam na cilest i dziś miałam wziąć ostatnią tabletkę cilestu z tego opakowania ale dostałam krwawienie, Czy którejś z was się to wcześniej zdarzyło? nie wiem teraz czy mam iść do ginekologa czy jak mam zareagować, to chyba jest równoznaczne z tym że będę miała okres do zaczęcia nowego opakowania tak? Podpowiedzcie mi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek1621
aneta dziekuje za odpowiedz. a bralam 13 poiewaz chcialm dostac okres bo niedlugo znowu wyjezdzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martka20
Hej dziewczyny!!Mam pewien problem...mianowicie juz 7 miesiecy biore cilest...wszystko bylo ok...a teraz ze wzgledu na wakacje nie zrobilam 7 dniowej przerwy i bralam dwa opakowania okres mam dostac za tydzien a tu nagle pojawilo sie ciemnobrazowe plamienie trwa juz ok 4 dni...kiedys tez nie zrobilam przerwy i mialam plamienia ale trwaly krocej...nie mam mozliwosci pojsc teraz do ginekologa wiec chcialam spytac czy ktoras z was moze miala cos takiego i co to moze oznaczac??Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia88
Zaczęłam brać Cilest wczoraj. Narazie wszytko ok:) ale to dopiero pierwsza tabletka. Najbardziej obawiam sie tych plamien, albo przedluzajacych sie miesiączek na początku brania tabletek. Wyjezdzam z chlopakiem na wakacje pod koniec tygodnia i nie chcialabym miec przedluzonego okresu-nad morzem to wielki dykomfort. Czy te plamienia i przedkuzajace sie miesiaczki sa czesto spotykane? wiem ze kazda kobietka inaczej reaguje, no ale sa czesto spotykane skutki ubocze i zadko. Do jakich naleza te plamienia i dlugie miesiaczki? prosilabym o odpowiedz:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzii
Do: tyrgysek1621 Gdzie sa tak tanie Cilesty??Ja place ok 18 zl..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzii
Mam pytanko..zaczelam brac Cilest miesiac temu, teraz mam przerwe, ale pierwsza tabletke wzielam zanim mialam widoczne krwawienie, czy to moze miec jakis wplyw na dzialanie preparatu??Dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŁEK
MAM PYTANIE ZMIENIAM TABSY Z NOVYNETTE NA CILEST I LEKARKA KAZAŁA MI NIE ROBIĆ PRZERWY TYLKO ZACZĄC PO SKOŃCZENIU OPAKOWANIA TE NOWE TABSY CZY KTOŚ TAK ROBIŁ. BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDZ BO NIE WIEM CO ROBIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzii
ja tak nie robilam ale posluchaj lekarza, on wie najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzii
sprostowanie: nie robilam bo nie zmienialam tabsow, ale sluchaj lekarza:) pozdrowienia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beretka
Czy wszystkie tabletki Cilest mają taki sam skład czy jednak jest jakaś różnica bo zastanawiam się jak je brać. Zawsze brałam tabsy 1 tab w opakowaniu i podpisywałam datami czy przy tych tabsach też tak mogę bo dni tygodnia mi się plącza i są po angielsku i boję się że się pogubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beretka
bo z anglika jestem noga i zawsze mi się myliły dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzii
Wszystkie maja taki sam sklad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beretka
czyli mogę od pierwszej poprostu i opiszę cobie datami tak????? Wiem że togłupie ale lepiej się upewnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzii
no mozesz:) pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akina
hehe dziewczynki, czy to mozliwe ze skora penisa faceta pęka podczas stosunku jak sie stosuje antykoncepcje? pytam bo biore Cilest od 3,5 miesiaca i od samego poczatku moj partner ma wciaz problemy ze skora penisa. Pęka mu sie w trakcie stosunku i mam ten dyskomfort. To sie nie zdarzylo przed tym zanim nie stosowalam tego leku. prosze szybko mi odpisac bo nie wiem czy mam zrezygnowac z tego leku czy wogole z antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akina
a do jakiego lekarza mam go wyslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzii
najlepiej do androloga albo dermatologa... ale faza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrna
biore juz 2 opakowanie cilestu.. moje skutki uboczne wygladaly tak.. pierwsza tabletka - mdlosci.. dugra tabletka - bol glowy.. trzeba tabletka - bol glowy i to wszytsko :) na prawde jestem zadowolona z tych tabletek no i powiem wam ze piersi mi strasznie urosly :) sa bardziej jedrne :) ahh!! polecam wszytskim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalyscie ze jakas dziewczyna po dwoch latach brania w cilestu zaszla w ciaze?? Sama je biore i zaczelam sie schizowac. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karita
ja tez mam swedzenie po tych tabletkach wzielam poki 1 opakowanie teraz mam okres i pozniej mam brac drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam biore Cilest 3 miesiac i juz drugi raz zdazylo mi sie krwawienie miedzymiesiaczkowe czy Wam tez sie cos takiego zdaza, czy powinnam lepiej isc do lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maliny
Byłam dziś u ginekologa. Miałam pierwszy zabieg gojenia nadżerki solcogynem. Rozmawiałam tez o moich skutkach ubocznych, które pojawiły się po 6 miesiącach brania mercilonu. (teraz biorę 8 opakowanie). Pani doktor powiedziała, że wywołały u mnie stany depresyjne i zaleciła natychmiastową zmianę tabletek (w 7 dniu brania mercilonu) na CILEST. Któraś z Was to łyka? Jak się czujecie po nim? O tyle dobrze, że cilest jest refundowany od jakiegoś czasu i kosztuje 15 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus123H
Ja właśnie zaczęłam brac tabletki antykoncepcyjne Cilest, szczerze mówiąc to najbardziej boję się tego żebym nie przytyła... W ulotce nie ma żadnej informacji na temat : czy zatrzymują wodę w organiźmie? Słyszałam że nowoczesne tabletki np. Yasminelle nie zatrzymują wody, wiecie cos o tym?? Dajcie mi znac na maila. Dzieki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×