Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kosmus sloneczko przyjmij od nas najserdeczniejsze zyczonka urodzinowe! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I podrzuc choc kawaleczek torcika ;) No a my po swietach zostalismy bez neta. Dopiero wczoraj ktos wpadl z naprawa, ale to bylo wieczorkiem wiec tylko Was poczytalam. A dzis mialam gosci i dopiero teraz mam czas cos napisac. Przede wszystkim duzo duzo zdrowka dla dziewczynek M&M, ale zgotowaly Wam sie swieta i Sylwester. Oby w Nowym Roku chorobska Was omijaly. Zycze tego wszystkim dzieciom i mamusiom! A jak sie dzis czuja dziewczynki? Katie napisz jak bylo na zabawie u meza. Nic nie opisalas. Wszyscy S. zazdroscili zonki? Z pewnoscia tak bylo :D No i gratuluje Kosmie przyjaciela. Ze tez po takim czasie Kosma go docenil ;) My mamy teraz dwoch przyjaciol: malego misiaczka, ktoy musi z nami jesc obiadki i jego mordka laduje w ziemniaczkach z sosem oraz duzy mis, ktorego Kubus dostal pod choinke od wujka (konik poszedl w odstawke). Aniu* zycze Ci powodzenia na rozmowie kwalifikacyjnej. Wiem, ze latwo mowic, ale wiecej wiary w siebie. Wszyscy mi to powtarzaja. A u mnie na razie cisza. Zadnych ofert, ogloszen :O Przestaje wierzyc w to, ze pojde do pracy :( Dziewczyny chcialam Wam wyslac kilka fotek, ale cos mi poczta szwankowala. Jedne chyba poszly ale nie jestem pewna. Reszte dodalam do stronki Kubusia, wiec jakby co, to zapraszamy! Nasz okres swiateczno -noworoczny przeszedl bez zaklocen. Nie chcialo sie wracac do domu. Kubus dostal niewiele prezentow, ale za to konkretne ;) min. tez laptopa o ktorym mowily dziewczyny. Na razie potrafi jednak tylko wlaczac i wylaczac. Dzieczyny zyczymy Wam w Nowym Roku aby dzieciaczki nei chorowaly i nie sprawialy klopotow a dzieciaczkom zyczymy by byly zawsze promienne i usmiechniete. Sciskamy Was mocno! Papaty1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja tylko na chwilke, przywitac sie i zyczyc Wam milego dnia mimo paskudnej pogody. Moje dziecko znow dostalo wstretu do jedzenia. Juz 3 podejscie do sniadania robimy :O Ja sie chyba zalamie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ciociunie !! Dziękuję w imieniu synka za życzonka, wyściskałam go wczoraj od Was, koleżanek i kolegów na zapas ;-) Torcik oczywiście podsyłamy, zostawiliśmy spory kawałek Kubusia Puchatka (to gdybyście ze zdjęć nie mogły odczytać co to takiego). Z tortem wyszły niezłe hece - wyobraźcie sobie, że wszystkie cukiernie do których dotarłam były zamknięte po Nowym Roku (i wcale się nie dziwię :-) ) Ja z pieczeniem jakoś sobie radzę, ale tortu nigdy nie robiłam, więc eksperymentować na własnym dziecku nie chciałam. Ale na szczęście mamy znajomego cukiernika, który sprowadził swojego pracownika do firmy tylko po to, aby upiekł Kosmusiowi torcik ... Ale musiaŁ mnie przeklinać ten facet. 👄 dla niego !! Kosmus z prezentów był chyba niepocieszony - wcale mu się nie dziwię, bo dostał same ciuszki !! Dobrze że nie wie, że to na specjalne życzenie mamy, której ilość zabawek w domu przestała się podobać :D Świeczkę zdmuchnął sam !! I pokazywał na paluszkach że kończy \"wa\" latka. Ogólnie imprezka się udała. Co do spotkania w firmie męża - też było fajnie, poznałam w końcu wszystkich pracowników i szefostwo, ekipka fajna, jedzonko super, nawet tańce były. A ja tam żadna gwiazda, żeby nie wiadomo jak oczarować wszystkich, wiadomo - wszyscy byli mili, nie powiem - parę miłych słów usłyszałam, ale wiecie co - to raczej mi zazdroszczą męża. Powaga. Ja na niego często narzekam, ale on wśród tych ludzi, a zwłaszcza kobiet robi furorę :o Z częścią jego kolegów i koleżanek z pracy spędzaliśmy sylwestra i tam też ochom i achom nie było końca - że taki dowcipny i ciągle gada i tysiące pomysłów ma ;-) I że muszę mieć super w domu z takim rozrywkowym i przezabawnym mężem. A ja sobie w duchu myślałam: chcecie - to go ode mnie wszystkie bierzcie, tylko się nie pozabijajcie :P Hehe. Mamo Aniu - DOSTANIESZ PRACĘ !! I tylko tej mysli się trzymaj 🌻 Dziekuję za zdjęcia Kubusia. Przystojniacha - to się u niego akurat nie zmienia - tyle że znów większy :-) E.l.f. - jak dziewczynki ?? 👄 dla nich, mamy nadzieję, że lepiej już dziś się mają aniołeczki Twoje 🌻 Aniu* - no to niech plany się realizują, abyś w pracy pozostać mogła 🌻 Za ten aparat to ja też męża bym udusiła ;-) Co to na ten katarek polecasz ?? Napisz jak bedziesz wiedziała. Buziaczki kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chcialabym wiedziec. Dawno sie nie odzywala. Miejmy nadzieje, ze to znow wina komputera, ktory sie czesto psuje. Katie dziekuje za rozmowe 👄, podniosla mnie troszke na duchu i dodala wiary we wlasne sily. A z ta praca to szkoda gadac... Ale skoro tak mowisz, to nie pozostaje mi nic innego jak Ci wierzyc ;) Dziekujemy za komplementy pod adresem Kubusia. Niestety umywa sie on przy Twoim synusiu ;):D Przekaz prosze Czaduni, ze na ekran wracaja GNW a przez jej nieobecnosc na kafe nie bede miala z kim dzielic emocji zwiazanych z naszym ulubionym serialem :( Niech kupuje szyko plazme, bo przegapi pierwszy odcinek nowej serii ;) Sciskam was mocno dziewuchy! Ucalujcie dzieciaczki. A najbardziej Ty Elf, zeby dziewczynki juz wrocily do pelni zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Kubus zjadl sniadanie za 4 podejscie o godz. 11 :O Ciekawe co bedzie z obiadkiem... juz sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Czy Kubuś jest już dziś po śniadaniu ?? Czekam na relację ... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Katie! Bylismy dzis na szczepieniu, ale Kubus pojechal na glodnego, bo nie chcial wypic mleczka. Za to po powrocie zjadl spora ilosc chlebka z rybka ;) No, mam nadzieje,ze dzis ma lepszy dzien do jedzenia, bo wczoraj bylo tragicznie. Elf... jak dziewczynki? Mam nadzieje, ze powodem Twojej nieobecnosci nie jest choroba. Odrobine sloneczka Wam zyczymy w ten pochmurny dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo szczepienia, prosze uzupelnic tabelke, bo moje dziecko jest na niej najnizsze i najchudsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie-Kosma ..................ur. 3.01. 2005 ........................14000 - 89 cm Mama27-Milena................ ur. 9.01.2005 .......................10000 - Lniak - Oleńka .................ur. 2.02.2005 .......................11500 - 83cm Czadunia-Qba..................ur. 7.02. 2005 ......................11400 - 87 - 88 cm Olszowa-Tymon .............. ur. 7.02.2005 ........................ Mmalgosia-Klaudia ............ur. 8.02. 2005 ........................9700 - 71 cm Justi-Mieszko ................ur. 12.02.2005....................... 12800 -84cm Violka25 - Oskar ............. ur. 14.02.2005.......................10500 - Kathrin-Brayan ...............ur. 21.02. 2005 ......................11500 - 83 cm -84cm Kathrin - ........................................... Ania* - Oleńka.................ur. 24.02.2005 .......................13000 - 86-87 cm e.l.f-Małgosia .................ur. 6.03 2005 ..................... ...12100 - 78 cm e.l.f.-Marysia .................ur. 17.10. 2002 ......................15100 Mama Ania-Kubuś .............ur.12.04. 2005 ....................... 9500-78 cm E.l.f. ....................... 15.07.1977 .... www.dziewczynki.bobasy.pl Czadunia .................. 01.04.1976 .... www.qbus.smyki.pl Mmałgosia ................. 08.07.1976 Katie ....................... 15.10.1979 .... www.kosma.bobasy.pl Kathrin .....................05.02.1980 .... www.kathrin2006.bobasy.pl Mama Ania ................ 16.05.1981 .... www.fikolek.bobasy.pl Lniak.........................19.09.1984.... www.olenkamamy.bobasy.pl mama27 ....................................... www.martta.bobasy.pl olszoowa................... ................... www.tymon.smyki.pl Violka25 ................... 01.09.1981 ... www.bubulek.bobasy.pl Justi ........................ 18.11.1976 ... www.justi3jjj.bobasy.pl Ania*.......................... 4.11.1981.... www.olinka.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Na poczatku mnie tez prosze uzupelnic bo gabaryty Oli tez sie nie zgadzaja Ola wazy 15kg i ma 91cm Wczorajsze spotkanie zakonczylo sie tak jak wiedzialam tzn juz miesiac temu wiedzialam od sekretarza gminy ze bedzie tam przyjeta dziewczyna ktora tam do tej pory pracowala ale skonczyla jej sie umowa i musieli oglosic konkurs ale widzieli ze ona bedzie przyjeta no i tak jest. W sumie to nie bylam rozczarowana bo wiedzialam ze tak bedzie. Podaje Wam nazwe tego super specyfiku na katar bo pozniej zapomne EUPHORBIUM to jest firmy Heel taki areozol do noska drogie bo kolo 25 zl ale rewelacyje nawet na zapalenie zatok. Katie torcik przecudny Kosmus jak zwykle uroczy nci dodac nic ujac zreszta nie moglo byc inaczej. No i wcale sie nie dziwie Kosmusiowi ze nie byl zadowolony z ubranek w koncu to nie mloda dama bo tak mowi moja coronia jak ja ladnie ubiore a Kosmus nie nie dziewcyznka wiec pewnie by sie ucieszyl z jakiegos samochodu. Powiem Ci ze mnie ilosc zabawek w domu tez juz przeraza i dlatego juz zapowiedzialam ze na urodziny Ola dostaje pieniadze bo troche juz ma i chce jej kupic meble do pokoju a zabawek juz ma tyle za jak wstawimy meble to nie bedzie juz ich gdzie pomescic a moze tam sie nawet meble nie zmieszcza??? MAniu nie przejmuj sie ze Kubus czasem nie chce jesc to normalne moze ida mu jakies zabki czy cos to nie tragedia choc wiem ze sie czlowiek denerwuje. No i podaj te jego wymiary bo sie dopominasz a dalje nie wiem:-) I chcialam Cie pocieszyc predzej czy pozniej prace znajdziesz jestem tego pewna. A gdzie reszta dziewczyn Elf mam nadzieje ze dziewczynki juz wykurowane Ty masz zawsze asa w rekawie i wiesz jak im pomoc takze na pewno wsyztsko w porzadku tylko czemu sie nie odzywasz. Kathrin a Ty? Nie bylo Cie tu juz ladny kawalek czasu mam nadzieje ze u Was tez wszytsko dobrze. Dobra dziewczynki spadam bo musze dalej szukac programow do pozyskiwania pieniedzy na istytucje kultury. Trzymajcie sie i jakbym juz dzis nie dala rady zajrzec to udanego wekkendu Wam zycze. Aha teraz siedze do 17 w pracy i jestem tak wkurzona ze szok ale dzis bede rozmawiac na ten temat z naszym nowym dyrektorem moze sie da cos zrobic. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu* zgodnie z życzeniem :D Wysoka Twoja Oleńka !! Waga też niczego sobie ;-) Katie-Kosma ..................ur. 3.01. 2005 ........................14000 - 89 cm Mama27-Milena................ ur. 9.01.2005 .......................10000 - Lniak - Oleńka .................ur. 2.02.2005 .......................11500 - 83cm Czadunia-Qba..................ur. 7.02. 2005 ......................11400 - 87 - 88 cm Olszowa-Tymon .............. ur. 7.02.2005 ........................ Mmalgosia-Klaudia ............ur. 8.02. 2005 ........................9700 - 71 cm Justi-Mieszko ................ur. 12.02.2005....................... 12800 -84cm Violka25 - Oskar ............. ur. 14.02.2005.......................10500 - Kathrin-Brayan ...............ur. 21.02. 2005 ......................11500 - 83 cm -84cm Kathrin - ........................................... Ania* - Oleńka.................ur. 24.02.2005 .......................15000 - 91 cm e.l.f-Małgosia .................ur. 6.03 2005 ..................... ...12100 - 78 cm e.l.f.-Marysia .................ur. 17.10. 2002 ......................15100 Mama Ania-Kubuś .............ur.12.04. 2005 ....................... 9500-78 cm E.l.f. ....................... 15.07.1977 .... www.dziewczynki.bobasy.pl Czadunia .................. 01.04.1976 .... www.qbus.smyki.pl Mmałgosia ................. 08.07.1976 Katie ....................... 15.10.1979 Kathrin .....................05.02.1980 .... www.kathrin2006.bobasy.pl Mama Ania ................ 16.05.1981 .... www.fikolek.bobasy.pl Lniak.........................19.09.1984.... www.olenkamamy.bobasy.pl mama27 ....................................... www.martta.bobasy.pl olszoowa................... ................... www.tymon.smyki.pl Violka25 ................... 01.09.1981 ... www.bubulek.bobasy.pl Justi ........................ 18.11.1976 ... www.justi3jjj.bobasy.pl Ania*.......................... 4.11.1981.... www.olinka.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu* dobrze że nie nastawiałaś się na tę pracę, przynajmniej odmowa tak bardzo nie boli. I trzymamy kciuki żeby rozmowa z przełożonym dała pozytywne rezultaty - żebyś mogła pracować krócej :-) Oglądałam furę Oleńki na bobasach. REWELACJA !! Widać że córcia zadowolona z prezentu. No i gdzie jest Mama Ania ?? A e.l.f. ?? Jak dziewczyny się miewają ?? Gdybym już dziś nie zajrzała to życzę miłego, rodzinnego weekendu. Do usłyszonka w poniedziałek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalyscie pod moja nieobecnosc... Zaraz Was poczytam, na razie podaje dane do tabelki ;) Waga: 12500 (nie jest zle jak na niejadka) Wzrost: 89 cm (i tu chyba pani nas oszukala, bo ubranka na 92 zaczynaja byc za male) Katie wpisuj, tylko sie nie pomyl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie-Kosma ..................ur. 3.01. 2005 ........................14000 - 89 cm Mama27-Milena................ ur. 9.01.2005 .......................10000 - Lniak - Oleńka .................ur. 2.02.2005 .......................11500 - 83cm Czadunia-Qba..................ur. 7.02. 2005 ......................11400 - 87 - 88 cm Olszowa-Tymon .............. ur. 7.02.2005 ........................ Mmalgosia-Klaudia ............ur. 8.02. 2005 ........................9700 - 71 cm Justi-Mieszko ................ur. 12.02.2005....................... 12800 -84cm Violka25 - Oskar ............. ur. 14.02.2005.......................10500 - Kathrin-Brayan ...............ur. 21.02. 2005 ......................11500 - 83 cm -84cm Kathrin - ........................................... Ania* - Oleńka.................ur. 24.02.2005 .......................15000 - 91 cm e.l.f-Małgosia .................ur. 6.03 2005 ..................... ...12100 - 78 cm e.l.f.-Marysia .................ur. 17.10. 2002 ......................15100 Mama Ania-Kubuś .............ur.12.04. 2005 ....................... 12500 niejadek ;-) ) - 89 cm E.l.f. ....................... 15.07.1977 .... www.dziewczynki.bobasy.pl Czadunia .................. 01.04.1976 .... www.qbus.smyki.pl Mmałgosia ................. 08.07.1976 Katie ....................... 15.10.1979 Kathrin .....................05.02.1980 .... www.kathrin2006.bobasy.pl Mama Ania ................ 16.05.1981 .... www.fikolek.bobasy.pl Lniak.........................19.09.1984.... www.olenkamamy.bobasy.pl mama27 ....................................... www.martta.bobasy.pl olszoowa................... ................... www.tymon.smyki.pl Violka25 ................... 01.09.1981 ... www.bubulek.bobasy.pl Justi ........................ 18.11.1976 ... www.justi3jjj.bobasy.pl Ania*.......................... 4.11.1981.... www.olinka.bobasy.pl A z takim se żarcikiem od cioci Katie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu się rozpisałyśmy ;-) To przez e tabelki wydaje się, że tyle nabazgrałyśmy ;-) Mi to juz się nudzi w pracy. Jak przeżyc te 45 minut ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś też wysoki jest. Kosma to chyba wzrost po mnie odziedziczy. A raczej jego niedobór ;-) Tylko stópka po tatusiu, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie jak to nie zajrzysz? A wymiary kto wpisze, bo ja nie potrafie :O Aniu* bedziemy sie wzajemnie wspieraly w poszukiwaniu pracy. Moze po stazu Cie zostawia.Staraj sie o to, badz mila dla nowego szefa :D I jak bedzie kazal to siedz do 17 ;) Rzeczywiscie Ola i ladnie wazy i mierzy ;) Tez pedze zobaczyc fure Oli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, stopki to moj Kubus tez na pewno ma po tatusiu, platfusy takie ogromne ;) A wzrost to chyba po listooszu, bo my oboje niewysocy. Na nude najlepsze jest grzebanie w nosie ;) Pomysl, ze jeszcze tylko 35 minut i weekend z rodzinka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam, ale wczesniej chcialam Wam zyczyc, a szczegolnie Katie i Ani* (bo beda nieobecne az do poniedzialku) udanego i slonecznego weekendu! Buziaki dla dzieciaczkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię się nudzić, bo wtedy na papieroska wychodzę częściej. Mój mąż stara się rzucić. Od Nowego Roku ani jednego nie zapalił - przynajmniej tak twierdzi ... A ja zamiast mu dotrzymać kroku ..ehhhh. Ograniczam się maksymalnie, 4 fajeczki dziennie - nie jest źle, ale chciałabuym gówna pozbyć się na dobre. Któraś jeszcze miała takie postanowienie ... chyba Ania* ?? Jak idzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Aniu !! Jak znam życie to wszystkie bedą nieobecne do poniedziałku !! ;-) I jak możesz mnie tu samą zostawić przez 25 minut ??? :P Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem tylko jakos czas mi ucieka i nie mam kiedy zajrzeć. jeszcze na dzis wieczór zapowiadali sie goscie, stryj z córka która jutro wraca do Londynu po urlopie a teraz okazało sie że wyjadą w nocy a dopiero jutro rana stryj zajrzy na sniadanie i kawusie przed drogą. dobrze że nie zaczęłam przygotowań na ogromna skalę bo jedzenie zjedliby domownicy ale mojej pracy szkoda.zrobiłam sie bardziej asertywna i zaczynam liczyc swoją prace;) ciekawe do kiedy wytzrymam :P dziewczynki juz dobrze sie maja tylko z noska jeszcze czasem cos pocieknie. piły syrop chrzanowy i sok z czarnego bzu i malinowy i przeszło. wczoraj R kręcił przez maszynke chrzan który mama dala nam i w całym domu capiało chrzanem. Małgonia chodziła i oczka pocierała tak ja skubało ale to tylko na zdrowie jej pójdzie. tabelke uaktualnimy dopiero koło marca, będzie bilans dwulatka Malgosi i szczepienie Marysi. Ładnie rosna Wasze szkraby, oby tak dalej zdrowo i bez przygód. Mamo Aniu nie martw się praca znajdzie sie wtedy gdy nie będziesz się spodziewać, najgorzej jest jak się bardzo chce i czeka. usmiechnij się i glowa do góry, wszystko będzie ok. Aniu* trzymaj sie i sprawiaj wrażenie bardzo zapracowanej, żeby nowy szef nie mógł się bez Ciebie obejść ;) Kathrin rzeczywiście juz dawno nie było, mam nadzieje że właśnie z komputerem ma problemy. moze odezwie się niedługo. lece robić galaretke owocowa bo dwa dni swiąt a moje żarłoki połkna każdą ilośc domowego jadła:P dziewczynki właśnie wybierają się na impreze, ciekawe czy zabiora ze sobą mamę, bo ja tez bym chciala 😭 chciałam nauczyc sie bezwzrokowego pisania na komputerze i nawet dostałam taki program który pozwala się nauczyc ale ciągle nie mam czasu. odkladam juz kilka innych rzeczy, powtórka języków i postanowienia Noworoczne jakoś mnie nie motywuja:(. co do palenia papierosów to ja nie pale ale mój R palił a jakies pól roku temu postanowił ze skończy z tym i jak do tej pory nie zapalił ani jednego. Katie spróbuj z mężem rzucić może bedzie Wam łatwiej. trzymam kciuki. pa spokojnego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Witaj Elf! Chcialam sie tylko przywitac. Pozniej poczytam i napisze co u nas. Katie jak przezylas te piatkowe 25 minut? ;) Milego dnia dziewczyny! Pieknie sloneczko dzis swieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Ale zapierdziel ... masakra dziś :-( więc też się tylko witam, może później zajrzę. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie ;) Katie, no uzbieralo sie troszke po weekendzie. Ale dzis popracujesz a jutro poswiecisz nam wiecej czasu! Elf, cieszymy sie, ze w koncu sie pojawilas. Dobrze, ze dziewczynki juz zdrowe. Ty to zawsze masz jakies skuteczne metody. Ostatnio przeczytalam, ze nic nie podnosi tak odpornosci dziecka jak ... przebyte choroby ;) Oczywiscie mowa byla o przeziebieniach a nie o jakis tam wirusowych paskudztwach. A na jaki bal dziewczynki nie chca Cie zabrac? Przyzwyczajaj sie, bo jeszcze troche a na randki zaczna chodzic a tam na pewno mamy ze soba nei zabiora ;):D Ja tez chcialam sie nauczyc bezwzrokowego pisania. Czasem nawet niezle mi idzie, ale musialabym solidnie nad tym popracowac a ja takze cierpie na brak czasu ;) Moje postanowienia Noworoczne wciaz odkladam na przyszly tydzien. Obiecalam sobie, ze zaczne od poniedzialku (czyt. dzis), pytanie tylko od ktorego hihi. A wlasnie dziewczyny, jakie macie postanowienia Noworoczne???? Ja obiecalam sobie, ze nim Kubus skonczy 2 latka nauczy sie korzystac z nocnika, zapomni o smoku, i w koncu zacznie sam zasypiac w lozeczku. Pewnie niewiele z tego uda mi sie zrealizowac ;) A dla siebie: tradycyjnie - schudnac :P, zadbac o zdrowie i znalezc ta durna prace. Katie a co do papierosow, tak juz jest, ze sie popala, jak czlowiek nie ma co z rekami zrobic. Ja pale \"okazyjnie\", na imprezkach, w towarzystwie palacych itp. Dobrze, ze nie palisz duzo. Elf ma racje, postarajcie sie razem zerwac z tym przyzwyczjeniem. Bedzie Wam latwiej jak bedziecie sie razem kontrolowac i wspierac. Kubus mowi \"gdzie\". Czasem zdarzalo mu sie wypowiedziec to slowko, ale od kilku dni wypowiada je swiadomie. Np. ostatnio mowie do niego \"Patrz tatus idzie\" a on \"gdzie\" hihi. Jak to fajnie wygladalo. Moze mojemu urwisowi rozwiaze sie w koncu jezyk ;) Bo nawijac to on potrafi, tyle ze po swojemu :O Smiejemy sie zawsze jak nam cos tlumaczy taki strasznie przejety, gestykuluje, pokazuje paluszkami a my nic z tego nie rozumiemy i tylko potakujemy glowami hihi. No a dzis poszlismy na spacerek i po 5 minutach wracalismy do domu, bo Kubus chcial sie wykapac w kaluzy. A nasze osiedle rozkopane cale, wiec to byla kapiel blotna. Usciski przeogromne dla maluchow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc cioteczki! Dziewczyny chyba popadam w depresje. Karmienie mojego dziecka doprowadza mnei do szlu. Juz nie wiem jak z nim postepowac. Od ponad tygodnia nie zjadl ani razu obiadu. Od kilku dni je sniadania ok 11-12, a wieczorami wypija zaledwie 100ml mleka w dodatku na raty. Dziwie sie, ze rano nie jest glodny i wytrzmuje do poludnia. W dodatku nasza lekarka bagatelizuje problem. Twierdzi, ze to taki etap rozwoju. Dodam, ze Kubus wciaz ma spora niedokrwistosc. Inny z kolei pediatra karze mi na upartego karmic Kubusia w wiekszosci miesem i warzywami. Ale on wymaga ode mnie rzeczy prawie niemozliwych. Twierdzi, ze to nasza wina, ze Kubus nie je, i ze robi tak tylko i wylacznie nam na zlosc. Zastanawiam sie nad zmiana przychodni. I nad ta wizyta u diabetyka. Znam kilkoro dzieci niejadkow, ale one przynajmniej zjadaly jakies chrupki, kanapki, owoce. A nasz Kubus czasami potarafi zyc na jednym deserku Gerbera i kromeczce chleba.Dodam, ze ten syropek na apetyt w naszym przypadku nie dziala :O Troszke sie rozpisalam, ale od razu mi ulzylo. Jaka u Was ogoda?Bo zapowiadali deszcze a za oknem pieknie sie slonko usmiecha.Szkoda, ze mi nei do smiechu. Pozdrawiam Was i zycze milego dnia. Katie, mam nadzieje, ze dzis bedziesz miala wiecej wolnego czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×