Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

Mamo Aniu !!!!!!!!! Cóż za desperacja :P :P :P Dam d...y !!! No, tego się po Tobie nie spodziewałam !! Ale zobacz co pisze Ania*: \"Wogole fajny gosc w wieku mojego meza mozna z nim duzo zrobic.\" Haha - cokolwiek miałoby to oznaczać :P Sikam, hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa... ciekawe co Ania* miala na mysli hehe. A o tym dawaniu to tak w akcie desperacji palnelam. Z reszta co w tym zlego, ze przyjemne z pozytecznym chce polaczyc ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie nadazam za Wami ;) No dotrzymywalam Ci towarzystwa ale zniknelas, wiec poszlam na zaluzony odpoczynek :P Moze tez zaczne korzystac z kapieli blotnych to nie bede sie tak denerwowac na Kubusia. Nosz kurde nie mozna spokojnie przejsc przed to zakichane osiedle wszedzie bloto po kostki i kaluze wielkosci Balatonu. Aniu* od fryzjera wrocilam podekscytowana, nie tylko nowa fryzura ;) Hehe, odwazylam sie spytac ile ma lat... 21. A wygladal na takiego w moim wieku. Buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie ja mam dosyć dzisiejszego dnia a czeka mnie jeszcze noc, w czoraj zaczął mnie bolec ząb zachciało mu się rosnąć, niby mądrości ale jakos dziwnie to wygląda:P spuchlam w nocy spac nie moglam i boli jak ch****a.wyłączylo mnie zżycia :( nie mam siły żeby pisać, jak mi sie poprawi to zajrze.dobrze ze dzis juz piatek. spokojnego odpoczynku, usciskajcie maluchy od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie urwałam się tylko z Kathrin sobie gadam na gg !! Pewnie z nowiną do nas niedługo zajrzy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko co ja tu czytam!!!!!!!! MAnia chce dawac nie powiem co Lepperowi ja mowie ze mi sie moj szef podoba??????????? Jeny to nie tak mialo byc moj szef jest konkretny i wie co robi i wiem ze duzo z nim mozna zrobic ale chodzilo mi tak bardzije o sprawy zawodowe. Dobra koniec tych glupot wczoraj mowi do mnie tak bo mam powazne plany wzgledem ciebie a ja z moja glupia czasem glowa mialam cos palnac ale sie powstryzmalam:-) Chyba dobrze zrobilam. A mamy Ani nie poznaje tu fryzjer tu Lepper nie mam pytan tylko co na to maz??????????? Dobra dziewcyznki spadam bo robota wzywa jeszcze 2 godziny a ja tak tesknie za Olunia. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Nareszcie jestem!!!!Mialam komputer w naprawie,znowu wentylatorek sie popsul,teraz mam duzo pracy z instalacja programow bo wszystko mi przepadlo.Jak sie z wszystki m odrobie to posiedze z wami dluzej,teraz chcialam sie zameldowac ze wszystko u nas OK.,podziekowac za kartki swiateczne,zlozyc zalegle zyczenia dla Was wszystkich,no i pochwalic sie nowinka ze w brzusiu jest coreczka!!!!! ok mamusie przesylam caluski i do nastepneho razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, e.l.f łączę się z Tobą w bólu, rosły mi 4 naraz (taka jestem mądra :P ) i wiem co przeżywasz :-( 👄 🌻 Miłego weekendu dziołchy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrin to fantastyczna wiadomosc!! GRATULUJEMY!!! I witaj z powrotem!!! Pisz, pisz co u Was! Elf bidulko, ja sie meczylam bardzo dlugo (do dentysty chodze w ostatecznosci), szly mi 2 na raz (jestem troszke mniej madra niz Katie). W koncu samo przeszlo tylko dziwnie wygladalam z jedna strona twarzy bardziej pulchna. Ale jak Ty mocno spuchlas to moze skocz do stomatologa. Oby Ci szybciutko przeszlo. Oj co, pomarzyc nie mozna. Maz nic nie mowi, bo nic nie wie hehe :P:P Z reszta ilez mozna tylko o mezu myslec ;):D Aniu* a Ty sie tumacz, wszystkie wiemy co mialas na mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Dziekuje wam za gratulacje!!!Oby sie lekarka nie mylila! A u nas wszystko dobrze,Brayanek z dnia na dzien coraz bardziej nas zaskakuje,powtarza proste slowa,niekiedy laczy 2,3 wyrazy w zdania i jest max. kochany jesli akurat nie psoci. Wlasnie sobie od nas goscie poszli bo maz swietowal zalegle urodzinki i szybko do was zagladam bo mnie rece swedza zeby z wami poklikac. Musze poczytac co popisalyscie podczas mojej nieobecnosci bo nie wiem wogole co u was slychac i jak wasze pociechy sie mniewaja. My w wolnym czasie chodzimy na ogrodek,gdzie jestesmy zazwyczaj 2 dni,potem 2 w domu i znowu na ogrodek i tak mija nam dzien za dniem.Zimy u nas nie ma,wielka szkoda,czasem wieje paskudny wiatr,ale generalnie jest wiosennie. Brzuszek rosnie,wszystko jest OK -oby tak dalej. Swieta spedzilismy u tescia i w domu-sylwka tez.Przez pare dni pekalismy z przejedzenia,teraz trzeba sie zabrac za zrzucanie zbednego cialka. ok nie bede zanudzac bo dlugie wpisy sie zle czyta,nadrobie zalegloscie w czytaniu i odezwe sie w.... pewno poniedzialek. zycze Wam milego weekendu. papaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaaaammmm!!!! Po kolei: Szczęśliwego 2007 roku! Wam, Dziewczynki i Wszym Rodzinkom! Kosma - wiem, że mocno spóźnione, ale szczere życzenia wszystkiego naj..najfajniejszego 👄 🌻 ❤️ Kathrin - super wiadomości :) Najważniejsze, że obie macie się dobrze :) Powiedz, rozmawiasz o dzidzi z Brayankiem? Jak na to reaguje? Poza tym widzę, że humorki dopisują :) Mam nadzieję, Elf, że ząb już nie dokucza ❤️ Słuchajcie, a ja już dawno tak zabiegana nie byłam... też mnie jakieś problemy organizacyjne dopadły i z niczym nie mogę się wyrobić... O szkole tylko słówko, bo się tak wkurw...m wczoraj, że chyba kogoś uduszę! W ten weekend miałąm zjazd i sesję, ale okazało się, że mondra!!! pani z dziekanatu ani nie wpisała mnie na listę ani nie wbiła mi pieczątki do indeksu i nikt nie może mi zaliczyć przedmiotu, bo teoretycznie nie istnieję na uczelni W ten więc sposób zapowiada mi sę świetny tydzień - łapanie wykładowców i żebranie o wpisy.... bleee. W dodatku nie mam co zrobić z Klaudią i chyba będzie jeździłą ze mną i zaznajamiała się z profesorkami ;) Klaudii urodziny wyprawiam na \"kuleczkach\" w centrum handlowym (piszę, że ja wyprawiam, bo P. nie będzie ) Będzie ośmioro dzieci i zapowiada się niezła zadyma ;) Córcia zaskakuje mnie co chwila swoim cwaniactwem i tym, jaką jest doskonałą obserwatorką. Najbardziej rozbrajają mnie te poprzekręcane słówka :) W gadaniu rozkręca się powoli, ale w jakim stylu :) Dzisiaj przeżywała, że kaktus robi \"kun kun\" (kuj kuj) hihihi :) Aaa, mieliśmy przemeblowanie i w końcu definitywnie wynieśliśmy się z Klaudii pokoju. Ma swoje nowe łóżko i wczoraj przyszła szafa, już stoi, ale jeszcze nie ma drzwi ;) Mimo wstrętnej pogody byliśmy dzisiaj z Klaudią na WOSP, bardzo jej się podobało, tylko się zawiodła, bo myślała że będzie na scenie robić \"tany tany\" a nie mogła tam się dostać :( Gwiazda całą gębą ;) M. Aniu - wierzę Ci, że się denerwujesz, że Kubuś nie je, zwłaszcza, że ma tą niedokrwistość. Nie będę oryginalna, ale napiszę, że pewnie ma taki okres. Klaudia też słabo je, ale chociaż pije mleko (ok.4-5 razy po 150ml). Przeszło mi już przejmowanie się tym, oczywiście latam jak głupek za nią z miseczką zupki i cieszę się każdą zjedzoną łyżeczką, a moja mama i teścowa są załąmane, że Klaudia nie je. Pociesza mnie to, że chociaż nasza pediatra się tym nie przejmuje ;) No, już Was nie zanudzam ;) Papapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzis juz lepiej z nastrojem bo w sobotę ból ustapil prawie zupelnie w niedziele jeszcze troszke bolało ale juz zapomnialam a dzis spokoj:) chyba juz mądrzejsza nie będę:P a tak liczyłam na to ;) Kathrin grtuluje gratuluje gratuluje 🌻 ciesze się że wreszcie zajrzalas bo juz myślałysmy że stalo sie cos niedobrego. przeslij zdjęcie z brzuszkiem i napisz jakie nietypowe zachcianki miałaś;) wysylasz męża po śledzie w środku nocy? Mmałgosiu pilnuj bab z dziekanatu jak małych dzieci, robia wszystko na odwal a pretensje maja do studentów. Klaudia juz od małego bedzie miała szkołe jak zalatwiać sprawy nie do załatwienia;) pocieszne są maluchy jak zaczynaja gadać te wyrazy poprzekrecane, och znowu sie zaczyna dopytywanie cio tio, a pocio. Malgosia tez zaczyna mówić.i chyba rozkręci sie na drugie urodziny na dobre a potem to juz tylko korki w uszach mnie ratują:) ale tak fajnie się slucha tego mamrania że juz doczekac się nie moge. Katie nikt nie dotrzymal towarzystwa, wszystkie zajete. nasze mieszkanie się buduje mam nadzieję, bo nie bylismy tam juz jakies trzy tygodnie, ciagle nie ma czasu:(, chcemy zobaczyć jak to idzie bo w grudniu 2006 mieli oddac druga część budynku a przy takiej zimie to mamy nadzieje ze szybciej skończą niz zamierzali. w każdym razie juz ogladamy plytki do lazienki, panele i takie różności. baterie do zlewów juz kupilismy bo trafiła sie okazja i dobre metalowe krany za bezcen. ogladamy kafelki lazienkowe i mamy dylemat bo podobają nam się płytki które w malej łazience jak nasza, zaledwie 4 metry, będa wygladac nieciekawie. poza tym kolory jacie ja nawet nie wiedziałam że taki wybór jest, przeciez to sie mozna załamać. chcemy wybrac proste płytki, żeby ladnie wygladały i szybko sie je kladło bo zalezy nam zeby szybko skończyć i sie wprowadzic ale jak to będzie to zobaczymy. Mamo Aniu jak Kubus? je troszkę czy padnie nam z glodu przy misce jedzenia;) Aniu* z pracodawca to mozna różne rzeczy robic byle mąż za szybko się nie zorientował;) macie mała pleciuge w domu ale za to wesolo. u nas pogoda ladna tyle że wiatr wieje jak halny w Zakopanem, w całej Polsce tak wieje czyżby zrobil się kraj gorski? wczoraj Marysia lapała sie R za spodnie żeby wiatr jej nie porwał tak wiało że iśc się nie dało a my obiecalismy dziewczynkom że zobaczą szopke u Kapucynów i pod Pałac pojedziemy. jakos udało sie zalatwic to wszystko ale wróciły takie zmęczone że padały na twarz. prześlę Wam kilka aktualnych zdjęc dziewczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.l.f. - chociaż ty jedyna 🌻 A tak naprawdę to dziś focha na pozostałe nie złapię, bo i tak czasu nie miałam, żeby zajrzeć. E.l.f. dziękuję za zdjęcia dziewczynek - powtarzać się nie lubię, ale co zrobić, kiedy one naprawdę są ślicznym duecikiem !! Małgosiu - 🖐️ - strasznie rzadko się odzywasz ostatnio, ale wcale się nie dziwię - przy takich problemach z babami z dziekanatu 😡 Az mi się wszystko przypomniało, wrrrr ... Obrzydliwe babska. Ale skoro idziesz walczyć o swoje z Klaudią, to jestem spokojna że wszystko zagra jak należy ;-) Buziaczki dla Was 👄 Dziewczyny pisałyśmy sobie wczoraj smski z Czadunią, u nich wszystko gra, kazała Was wszystkie mocno pozdrowić i pogratulować KATHRIN. Zdjęć nie wysłała nam na maila bo miała problemy, za to zaktualizowała troszkę stronkę Qbusia i jeśli macie ochotę to w jej imieniu zapraszam: www.qbus.smyki.pl Dziewczyny obiecuję poprawę i jutro na pewno popiszę trochę. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam że dziś popiszę trochę tylko z kim ?? Któraś chętna na kawkę i ploteczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Uff, wszystko załatwiłam, wystarczy zebrać wpisy, napisać 2 prace i nauczyć się do egzaminu i z głowy ;) Acha, trzeba jeszcze skombinować kasę na czesne... Elf - super, że tak już sobie kupujecie sprzęt! Faktycznie, przy takiej zimie wszystkie roboty powinny zakończyć się szybciej. Nasz dom będą budować za dwa lata... Trochę się boję, bo wszyscy dookoła mają grypę żołądkową. Nas narazie to omija, ale czy Wasze dzieci już to przechodziły? Jak tak, to co im dawałyście? Teraz wpadłam tak na chwilkę, zaraz idziemy na spacer. Ale później będę już w domku. Jeszcze Wam napiszę, że moje dziecko zaczęło gadać przez telefon :) Opowiada babci historyjki, a anajlepiej jak babcia się coś pyta, a ona tylko kręci albo potakuje głową :) Pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Małgosiu, wiedziałam że we dwie dacie radę pozałatwiać wszystko po Twojej myśli :-) A te zaliczenia i egzaminy to już pikuś teraz ;-) Trzymamy kciuki. Czesne ... to chyba najgorszy ból w całym studiowaniu 😡 Ale na pewno męża masz wyrozumiałego i kaską sypnie bez zbędnego gadania ;-) E.l.f. - fajnie że mieszkanko się buduje i wszystko idzie zgodnie, a może nawet ponad plan :-) moje dziecko nie może się zatrzymać :-) Ono ciągle biega, no chwili nie usiedzi w miejscu. Uczymy się samodzielnego zasypiania. Obywa się bez płaczu, ale wcale nie leży grzecznie w łóżku. Myśli że to fajna zabawa i jak przymykam drzwi to chwilkę poleży, pogada do siebie i myk z łóżeczka do kuchni, otwiera drzwi i woła \"kuku\". No super zabawa w chowanego o 23-tej (już coraz częsciej niestety :-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu, bedziecie budować dom ?? Czy ja dobrze rozumiem ?? Kosma miał jakąś grypę jelitową, ale to latem było i nie pamiętam już co na to dostaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U nas nie pada, ale jest ponuro i ciemno. Wczoraj już się nie pojawiłam, bo musiałąm zabawiać Klaudię. Poszłyśmy na spacer i tak upadła, że ma całą wargę rozwaloną :( Krew się lała, krzyk na cała dzielnicę... Katie - nie, nie budujemy domu, ale będzie się budowało nasze osiedle ;) Miejsce super, wykonawca chyba też. Zresztą jak dotąd tylko to nam pasuje i jesteśmy z P. zgodni w 100%. Do tej pory dziwiłam się ludziom, że kupują w ciemno, domu jeszcze nie ma, a oni już go kupili, a teraz sama tak mam zamiar zrobić ;) Dziewczyny, dziękuję za zdjęcia! Klaudii najbardziej podobał się diabełek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Oja ja na ciasto jak najbardziej chociaz z rana zjadlam kawalek tortu ale ciasteczko czemu nie????? Kathrin oczywiscie ogromne gratulacje wiedzialam ze tak bedzie duzo zdrowka dla Was. A wiecie moze juz jak coreczk abedize miala na imie? U nas ostatnio braciszek na topie i Ola caly czas o braciszku nawija juz nie moge normalnie jak by sie mial conajmniej za 2 tyg. urodzic. Katie Kosmus jak zwykle uroczy. A czy te rozki diabelka maja jakies przelozenie na rzeczywistosc bo po minie tego malego przystojniaka wcale nie widac zeby byl jakims rozbojnikiem. MMalgosiu oczywiste bylo ze z Klaudia zalatwisz wszytsko duzo szybciej. Teraz tylko sie ucz ucz i jeszcze raz ucz:-) A efekty bedziemy tu swu\\ietowac razem. AAniu a jak tam nasz niejadek? Nic nie piszesz wiec pwnie Wasze klopoty juz za Wami a jesli nie to jeszcze raz Ci pwoiem ze nie ma sensu sie tak zadreczec. Elf dziewczynki oczywiscie cudowne no i jak one maja fajnie ze maja siebie:-) Dobra kochane koncze bo robota czeka milego dnia i piszcie ja cyztam tylkoe ze na pisanie juz mi nie starcza czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, mój aniołek z tymi różkami to ma dużo wspólnego ;-) Minka - pewnie że słodka - ale zachowanie ostatnio znów nie do przyjęcia przez mamusię. Nauczył się tupać jak coś chce osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu - super że zdecydowaliście się na kupno mieszkanka :-) Pewnie u Was niedługo rodzina się powiększy, co ?? Masakra z tymi cenami mieszkań, ciągle do góry :-( Podobno w Toruniu będą już kosztować około 3500 zł / metr :O I chętnych nie brakuje. Aniu* - a skąd u Olci pomysł posiadania brata ?? Może tatuś za pośrednictwem córci chce wyprosić synka ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×