Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

Źle napisałam: po prostu patrzy do góry, a w dodatku na mnie patrzy czasami \"spod byka\"! Zajrzę do Was popołudniu, teraz już ruszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te teściowe!! Moja ogólnie jest spoko i zawsze się śmieje że ja mam przekichane z teściową, ale tak nazywa mojego teścia a swojego męża - do którego ta nazwa bardziej pasuje niż do niej :P Radzę to samo co Czadunia - ignor i już!! Niech sobie poklepie jak musi. Szef wrócił niestety i chyba to widać po moim braku zaangażowania w topik :-( Moje wakacje sie skonczyly :-( U nas zima wróciła - sama nie wierzyłam jak spojrzałam dziś rano za okno. Masakra. Ten mój znajomy taksówkarz mnie okłamał! Ja mu dam! Kathrin - jak torcik? Do niedzieli jeszcze trochę czasu, ale ja już ustawiam się po niego w kolejce. I pal licho te kilogramy ;-) E.l.f. - biedna Marysia! Kosma ostanio też wciął chyba ze 3 kosteczki ptasiego mleczka. Pewnie go zemdliło, bo jakiś dziwny po tym się zrobił, ale obyło się bez rewolucji żoładkowej. Mam nadzieję, że Marysia doszła już do siebie. A Ty mamo schowaj to cholerstwo głęboko w szafie!! Lalala - nie dostałam zdjęć, tylko się przypominam nieśmiało :-) Co by tu jeszcze! Mmałgosiu - napisz co powiedziała pani Zosia koniecznie! Mamo Aniu - to kiedy ruszasz na te zakupki??? Czadunia - ale z Ciebie fotograf!! Fotki są śliczne. I Qbuś oczywiście też!! Dziwię się że możesz zrobić tyle ujęć jednego dnia - u nas to niemożliwe. Ostatnio rzadko wyciągam aparat, bo Kosma najchętniej sam pstrykałby sobie zdjęcia. Od razu chce wziąć aparat do rączki a jak mu nie chcę dać to krzyczy wniebogłosy :-) Ale sie rozgadałam, Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie:kiedy znowu szef ma urlop?zagladaj czesciej do nas,wybaczcie mi ze ja tylko czasem cos skrobne ale telefony i gg sie przescigaja, a ja jestem dzisiaj sekretarka Brayanka.Chcialam jeszcze dzisiaj zaprojektowac zdjecie-kartke urodzinowa dla mojej chrzesnicy,a maz niedlugo wraca i jak juz zaczynam ja rabic to mi zawsze cos przerywa.(fajna zabawa z tymi przerobkami zdjec) Co do tesciowej-moja mieszka w polsce,wiec nie mam jej na codzien i nie mam z nia zadnych problemow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie:kiedy znowu szef ma urlop?zagladaj czesciej do nas,wybaczcie mi ze ja tylko czasem cos skrobne ale telefony i gg sie przescigaja, a ja jestem dzisiaj sekretarka Brayanka.Chcialam jeszcze dzisiaj zaprojektowac zdjecie-kartke urodzinowa dla mojej chrzesnicy,a maz niedlugo wraca i jak juz zaczynam ja rabic to mi zawsze cos przerywa.(fajna zabawa z tymi przerobkami zdjec) Co do tesciowej-moja mieszka w polsce,wiec nie mam jej na codzien i nie mam z nia zadnych problemow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kiedy wysyla mi 2 razy:wtedy jak nacisne enter, jak najade strzalka na wyslij wypowiedz wysyla mi raz-przepraszam was za to-nie wiem dlaczego tak jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia - świetne są te zdjęcia! Stronkę - to już miałam kiedyś napisać - macie super! Z Qbusia robi się Qba, już taki dorosły... i wiesz co, teraz widzę,że jest bardzo do Ciebie podobny, co burzy teorię, że dzieci około roczku są bezwarunkowo podobne do ojców :p To koniec już tych ochów i achów ;) Też Cię podziwiam, jak zdołałaś napstrykać te zdjęcia, Klaudia się albo odwraca, albo pozuje z taką miną, jakbym ją katowała :) Katie - u Was zima? Myślałam, że pogodę mamy podobną, bo u nas odwilż, ale taki wiatr, że się z domku nie chce wychodzić! Kathrin - wyobrażam sobie, co się dzisiaj u Was dzieje, pewnie telefon nie milknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ten tort rozwalił... hihi ;-) dzwonie właśnie po pizze aby się dobic a co ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak skromnie na koniec: dobrej nocki Cioteczki! A Wam, Marysiu, Małgosiu, Kosma, Qba, Kubusiu i Brayanku życzę pięknych, kolorowych snów! Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja dziś pierwsza piję kawkę? Która się dołączy? Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kawoszki ja dzis znowu na chwilkę, Marysia juzlepiej sie czuje ale miała w nocy gorączke jeszcze i nie wiem czy to cos sie wykluwa czy z tego zatrucia. do ptasiego mleczka dołączyły ziarenka słonecznika które zjadła 2 dni wczesniej i to razem męczyło ja cała noc, biedna wymiotowała w nocy i wczoraj w dzień,co drugie picie zwracała. dzis na szczęście już zjadła zupki i leży,mam nadzieje że przejdzie i nic więcej się nie przyplatało. korzystam z okazji że oglada bajkę o łatku w twlewizji, jak się skończy to pewnie koziołek Matołek w ruch jeszcze ze dwa razy i bede recytować z pamięci. Mmałgosiu wywracanie oczami to pewnie jakas nowa mina, dzieci często robia dziwne rzeczy że nam nawet by sie nie śniło.a taściowa no cóż to wada wrodzona tyle że ujawnia sie dopiero po ślubie syna, musi mieć kogoś do krytykowania,moją widuje raz na rok albo i nie i całe szczęście. Aniu gratuluje tych ubytków wagi na wiosne bedziesz wygladała jak modelka z wybiegu.ja przez te dwa dni odstapiłam od diety tyle wyrzeczeń poszło w las ale dziś już sie poprawiam i znowu dieta tak jak zaplanowałam może cos zejdzie ze mnie, teraz łatwiej ograniczyc jedzenie bo żołądek się skurczył już. Kathrin jak się czuje Twoje juz \"stare\" maleństwo?? dziś zarzyczył sobie kufel piwka na śniadanie jak duży mężcztzna??;) Katie wysyłałam ale zwraca mi że masz skrzynkę pełną, może dlatego że pewnie te zdjecia śa duże rozmiarowo. jak nie dostałas daj jeszcze znac wyślę.Kosma zmieniony juz nie taki cherubinek. ale oczka zostały takie figlarne. Czaduniu twoje zdjęcia właśnie ściągam. co do małgosi to masz rację ma diabełka w oczach i ie tylko za skórą chyba też bo drze sie jak dziecię piekiel i psoci na potęgę życzę spokojnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e.l.f. ---> biedna Marysia... ależ ją długo trzyma :-( może to złe ale ja Qbusiowi dozuje słodycze - codziennie troszkę. Boję się o jego ząbki no i o te robale, a zreszta słodycze też dodają dzieciom energii a Qba ma jej aż za dużo ;-) Ja dziś mam prasowanko ale będę zagladac tu co jakiś czas by pogadac sobie z Wami katie --> Kosmuś bosko wygląda w nowej fryzurce :-) Pytałam się Qby kiedy jemu coś na głowie wyrośnie ale ... się tylko uśmiechnął. On wogóle cały czas się śmiecha Wiecie jak udało mi się zrobic te foteczki? Qba \"nie pozuje\" czyli nie gapi się jak cielaczek na aparat lub nie próbuje mi go wyrwac tylko wtedy gdy robi to czego nie powinien. Wiec te zdjecia powstały na stole a on miał radoche, że mama go nie może złapac :-) Ale cel uświęca środki i pamiąteczka jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia:ty to masz sposoby na pstrykanie fotek-hehehe na stole-Brayan nabiera sie na sesje tylko jak cos trzymam w rece i mu nie pokaze co to. e.l.f. niech Marysia wraca do zdrowia jak najszybciej.a Ty znasz rozne magiczne domowe sposoby to pewno ja czyms wyleczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Zajęte chyba jesteśmy dziś wszystkie :-) E.l.f. - nie będę Cię już męczyła o te zdjęcia wobec choroby Marysi - zawsze mogę przecież podziwiać brygadę M&M na bobasach!! Czadunia - muszę spróbować Twojego sposobu na robienie zdjęć! Nie bałaś się że Qbuś spadnie? Miłego prasowanka życzę!! Wykorzystam jeszcze chwilkę wolnego na uaktualnienie Kosmy stronki na bobasach. Jakieś nowe fotki by się przydały. Małgosiu i Klaudusiu - dziekujemy za przemiły komentarz :-) Aaaa!!! ZapomniaŁam Wam napisać, że mój synuś całował mnie wczoraj po stopach! Coś niesamowitego!! Ściągał mi skarpetki i dawał całuski mamusi nózkom. Co mu strzeliło do głowy? Uśmiałam się do łez. A dziś jak rzadko spał aż do 7.45!! S. skomentował to tak: jeszcze śpi? chyba mu paliwa zabrakło :P Do usłyszenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę, bo zmieniłam profil na bobasach! W końcu to stronka mojego synka a nie Kasi w dodatku rocznik 79! Małgosia ............ur. 6.03 2005 ..................... 11500- 76 cm Marysia .............ur. 17.10. 2002 ....................15100 ❤️ ;-) Qba..................ur. 7.02. 2005 .......................9100 - 78 cm ❤️ Klaudia ..............ur. 8.02. 2005 .......................8700 - 70 cm ❤️ Kosma ...............ur. 3.01. 2005 ......................10200 - 78 cm ❤️ Brayan ..............ur. 21.02. 2005 .......................9300 - 75 cm ❤️ Kubuś ...............ur.12.04. 2005 ....................... 9500-78 cm E.l.f. ....................... 15.07.1977 .... www.dziewczynki.bobasy.pl Czadunia .................. 01.04.1976 .... www.qbus.smyki.pl Mmałgosia ................. 08.07.1976 Katie ....................... 15.10.1979 .... www.kosma.bobasy.pl Kathrin .....................05.02.1980 .... www.kathrin2006.bobasy.pl Mama Ania ................ 16.05.1981 .... www.fikolek.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej coś zapominalska jestem! Mamy kolejny ząbek! Lewa dolna dwójka już kilka dni temu nam się pojawiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Katie że dbasz o te sprway :-) teraz następna w kolejce jest Marysia :-) oby do marca haha katie --> pare dni temu?? i ty dopiro teraz nam tu ?? ojojojjjj ;-) P.S. mieszkanka jeszcze nie spaliłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, parę dni temu, ale jakoś zapominalska się ostatnio zrobiłam. Postaram się nie mieć więcej zaległości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starosc nie radosc ;-) a ja dziś pilnie cwiczyłam bo wiosna idzie a ciuszki za małe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie ---> zdejmij ze mnie ten ciężar ;-) Paptki narazie - lecę po Qbusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia - ciuszki za małe? To Qbuś wyrasta z ciuszków, ale ty, taka dorosła pannica? Rośniesz jeszcze? To ciekawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - sorka za te wygłupu ale staramy się z Katie przeskoczyc na stronkę 61, bo ta coś się ciągnie i ciągnie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz, ponieważ mam nadzieję, że Czadunia poszła po Qbę wreszcie, DZIEWCZYNY mamy jedyną niepotarzalną szansę przeskoczenia tej stronki! Nie wiem czy zauważyłyście, ale Czadunia zrobiła to już kilka razy pod rząd ;-) Dlatego proszę nie dajmy jej kolejnej szansy i niech to zrobi któraś z nas!! Zapraszam do wyścigu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wierzę :-) Teraz to na pewno już jej nie ma! Tylko czy któraś z Was dotrzyma mi towarzystwa w wyścigu? E.l.f. - dziekuję za zdjęcia 🌻 Zaraz przystępuję do ogladania Twoich panien. A jak Marysia się czuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×