Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

Czadunia - ta bielizna z Lupo fajna jest :) Dobrze, ze Qbuś Ci się tak rozgadał :) Klaudii zdarzy się coś powiedzieć, ale myśle, że bardziej jest to przypadek, bo później nie powtarza tych słów Ania - nie kupowałam, zresztą cięzko mi idzie zamawianie czegoś przez internet. Zauważyłam, że ceny są zbliżone do tych sklepowych, chyba że zdarzy się jakaś perełka, to ciężko nawet mi się pochamować ;) Viola - witaj! Ja tak jak Elf -jeszcze karmię piersią, ale mam zamiar skończyć pod koniec wiosny. A u nas pada :( nie, nie pada... leje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violka poprosimy troszkę więcej danych o Was, zebyśmy mogły dopisać w tabeleczce naszej. Pochwalisz się fotkami Oskara olbrzymka?? No i swoimi też :-) Czekamy :-) Hehe Czadunia, a jakoś umknęło Ci żeby zdradzić ten sposób paskudno - musztardowy w momencie jak odstawiałaś Qbusia ;-) Dopiero jak już jest po wszystkim, to chwalisz się co zafundowałaś własnemu dziecku :P Pracę rzucę, spoko, na całe dwa dni weekendowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - jak Ty to robisz????? Gratuluję znów :-) Katie-Kosma ...............ur. 3.01. 2005 ........................10600 - 80 cm Mama27-Milena................ur. 9.01.2005 ........................ 10000 - Czadunia-Qba..................ur. 7.02. 2005 .........................9100 - 78 cm Olszowa-Tymon .............. ur. 7.02.2005 ........................ Mmalgosia-Klaudia ..............ur. 8.02. 2005 ........................9700 - 71 cm Kathrin-Brayan ..............ur. 21.02. 2005 .......................9300 - 75 cm e.l.f-Małgosia ............ur. 6.03 2005 ..................... ...11500- 76 cm e.l.f.-Marysia .............ur. 17.10. 2002 ......................15100 Mama Ania-Kubuś ...............ur.12.04. 2005 ....................... 9500-78 cm Violka25 - Oskar ......................ur. 14.02.2006....................... E.l.f. ....................... 15.07.1977 .... www.dziewczynki.bobasy.pl Czadunia .................. 01.04.1976 .... www.qbus.smyki.pl Mmałgosia ................. 08.07.1976 Katie ....................... 15.10.1979 .... www.kosma.bobasy.pl Kathrin .....................05.02.1980 .... www.kathrin2006.bobasy.pl Mama Ania ................ 16.05.1981 .... www.fikolek.bobasy.pl mama27 ................... olszoowa................... www.tymon.smyki.pl Violka25 ................... Violka, podaj więcej szczegółów i wyślij fotki, pliiiiissss 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie-Kosma ..................ur. 3.01. 2005 ........................10600 - 80 cm Mama27-Milena................ ur. 9.01.2005 ........................10000 - Czadunia-Qba..................ur. 7.02. 2005 ........................9100 - 78 cm Olszowa-Tymon .............. ur. 7.02.2005 ........................ Mmalgosia-Klaudia ............ur. 8.02. 2005 ........................9700 - 71 cm Kathrin-Brayan ...............ur. 21.02. 2005 .......................9300 - 75 cm e.l.f-Małgosia .................ur. 6.03 2005 ..................... ...11500- 76 cm e.l.f.-Marysia .................ur. 17.10. 2002 ......................15100 Mama Ania-Kubuś .............ur.12.04. 2005 ....................... 9500-78 cm Violka25 - Oskar ............. ur. 14.02.2005....................... E.l.f. ....................... 15.07.1977 .... www.dziewczynki.bobasy.pl Czadunia .................. 01.04.1976 .... www.qbus.smyki.pl Mmałgosia ................. 08.07.1976 Katie ....................... 15.10.1979 .... www.kosma.bobasy.pl Kathrin .....................05.02.1980 .... www.kathrin2006.bobasy.pl Mama Ania ................ 16.05.1981 .... www.fikolek.bobasy.pl mama27 ................... olszoowa................... www.tymon.smyki.pl Violka25 ................... Violka, ale Ci odmłodziłam synusia, soreczka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia ---> napisz jutro koniecznie jak to jest po 30-stce, hehe :P :P :P Jesteśmy baaardzo ciekawe, bo jeszcze duuuuużo czasu upłynie, zanim pozostałe z nas się dowiedzą :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Ania --> nie wiem nie wiem - ja tam podobieństwa do twojego męza nie widzę (na chyba ze na dole ;-) - moze Kubuś podobny jest do tatusia ;-) Ależ ci dziś się udaje :-) Katie79 --> pisałam o tym :-( widzę że tak mnie czytasz :-( od teraz będę cię miała na oku ;-) Violka25 ---> pisz pisz o was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia - naprawdę???? Pisalaś???? Może nie czytałam, bo ja mam swoje ulubienice na kafe i czytam tylko wybrane :P Moje ulubienice to kobiety dwudziestokilkuletnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie F O C H A M A M I JUZ SIE DO CIEBIE NIE ODZYWAM P.S. ---> złosliwa jesteś jak ja nigdy nie będę - nawet jak skończę 100 lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zazdroscisz mi bo ja jutro będę miała torta i kwiatki i prezenty i wszyscy będą o mnie pamiętac i będą mili i słoneczko będzie świecic i ........ NIE CZUJ SIĘ ZAPROSZONA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaduniu - a przejdzie Ci ten foch, jak wyślę Ci piekną laurkę z okazji tej TRZYDZIECHY ??? 🌻 Aniu - Kubuś przystojny tak jak tatuś, ale innego podobieństwa nie widzę!! Kubuś to cała Ty i już!!! Moja gin powiedziała mi że jak synek jest podobny do mamy do będzie miał wżyciu mego powodzenie u dziewczyn!! Biedny mój Kosmuś :-( Wszak to wykapany tata :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie wierz mi, Kosma bedzie mial powodzenie niezalezni eod tego, do kogo jest podobny! A ja widze, ze znow sobie sympatie okazujecie ;) Tylko zeby to sie nie skonczylo przeskoczeniem stronki. Ja na nia czycham :P Dziewczyny dajecie maluszkom kapuste kiszona? A ryby? Niby od roczku powinno sie podawac juz dorosle jedzenie, ale mam opory wlasnie przed kapusta, papryka, cebula duszona, zabielanymi zupami i rybami. Czy Wasze dzieciaczki jedza juz wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ty lepiej posprzątaj chałupkę :P a nie chyhaj!! Trzy razy to chyba bałaby przesada z Twojej strony :-) Miej litość tak jak Czadunia dla mnie, która już się nie gniewa!! Szybko poszła po rozum do głowy i foch przeszedł !! No ale mówią że czowiek po trzydziestce staje się mądrzejszy!! :P :P PS. Czy ja świnia jestem, czy tylko mi się wydaje?? Czadunia - I love You ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie sobie tzn Katie mi przypomniała ze tak strasznie was oszukałam :-( nie chciałam byc najmłodsza na tym forum i zmieniłam sobie rok urodzenia z 86 na 76 :-( przez tę drobną zmiankę czułam się starsza i mądrzejsza i wogole ;-) Wybaczcie mi tę drobne kłamstewko i na karteczkach piszcie \"z okazji 20 -tych urodzin\" :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Ania ---> ja też mam takie opory jesli chodzi o kapustę kiszoną, zabielane zupki, paprykę :-) rybkę już podawałam. No i cytrusy jakoś do mnie nie przemawiają. A dziś podam mu czosnek wg przepisu e.l.f. i cała się trzęsę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Czaduniu, wybaczamy Ci wszystkie kłamstewka, wyślemy karteczkę z okazji 20-stki oczywiście. Kurcze, fajnie że jesteś jeszcze taka młoda, zazdroszczę!!! Po te po trzydziestce baby to mają przekichane: zmarszczki, celulit, obwisłe piersi się robią podobno, no i w ogóle tracą apetyt na sex, jakieś marudne i zrzędliwe się robią, podobno masakra się wtedy dzieje, no ale cóż - grunt że Ciebie to nie dotyczy!!!! Cieszę się ogromnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - ja kapustki nie daję, a rybkę tak :-) I zupy zabielane też jemy, ale w nie wielkich ilośicach. Generalnie jadamy wzystkiego po troszku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - ciesz się, synuś podobny do Ciebie! Będzie miał rwanie ;) Do męża mało jest podobny. Jedzenie: Klaudia je kapuśniak, ryby pieczone (dzisiaj mamy dorsza, mniam), nie daję jej papryki ani cebuli. Nie je smażonych rzeczy, z małymi wyjątkami, ale wtedy staram się, żeby nie było przypalone za mocno. Dzisiaj zrobię eksperyment, bo dostanie niestety zupkę ze słoiczka, więc spróbuję doprawić czosnkiem. Jeszcze nie zna tego smaku, ale może będzie to lepsze niż ten mdły. W ogóle moje dziecko woli ostre smaki niż słodkie, po tacie ;) Bo mama i te lubi i te, no cóż... Czadunia - a ja za 3 miesiące... Więc koniecznie napisz, jak to jest, żebym wiedziała na co się szykować ;) Acha, i na torta czuję się zaproszona ;) Ale mam nadzieję, że kupisz, nie będziesz na nas eksperymentować ze swoimi wypiekami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmałgosia ---> co za 3 miesiące? Toż to Ty też je oszukałaś z rocznikiem ;-) nie pamiętasz? ;-) Torta oczywiscie ... nie będzie bo hurtownia ze świeczkami zamknięta a w sklepie tyle nie mają ;-) będzie za to mnóstwo ciacha i nie pieczonego przeze mnie oczywiscie :-) i wszystkie Was zapraszam serdecznie i oczywiscie dzieciaczki wasze też !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu -Małgosia bardzo lubi kiszona kapustę, wcina aż jej sie uszy trzęsą. ryby tez bardzo chetnie je. dlaczego nie chcesz dawać Kubie ich? kwas z kapusty jest dla niego zdrowszy niż witamina C z butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia juz czujemy sie zaproszone, ale uwazaj, bo jesczze dla Ciebie kawaleczek nie zosta nie :P Ale moze na dobre Ci to pojdzie, bo po 30 trudniej zadbac o figure :P Tylko nie opuszczaj nas na rzecz topika dla kobiet po 30-stce. Mmalgosiu a Klaudia do kogo bardziej podobna. Bo niestety taty to raczej nie zobaczymy a mame widzialam tylko na 1 zdjeciu i ciezko bylo ocenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Elf, wiem, ze kapusta jest zdrowsza, ale jakos nei moge sie przekonac. Dalam mu kiedys na lyzeczce surowki, i chyba mu smakowalo. Moze zaryzykuje i dam wiecej. A Malgonia sie nie krzywi na kwasek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu przeglądam właśnie kwietniowy numer Mamo to ja - i zobacz co piszą: \"Co chorowitek powinien jeść wiosną\" Cebulka - od 10 m-ca najlepiej w postaci syropku (Nie przechowywać go dużej niż 24 godzin bo wtedy staje się toksyczny!!!) Syropek: obrać i drobno pokroić cebulkę, wożyć do soiczka i przełożyć dwiema łyżeczkami miodu. Czosnek - od 3 roku Kiszona kapusta - od 2 roku (czyli te które skończyły roczek mogą jeść, dobrze rozumuję??? ) Rzodkiewka - od 2 roku Seler - od 7 miesiąca Surówka z selerem: seler obierz, zetrzyj na tarce, dodaj utarte jabłuszko i łyżkę jogurtu naturalnego, osłodź do smaku. Ryby - od 2 roku - najlepiej gotowane lub pieczone w folii. Jeśli dziecko nie jest alergikiem to powinno je jeść 2 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka25
Ech, śliczne te wasze dzieciaczki. A skąd jesteście dziewczyny?Zdjecia zamieszcze gdzies na stronce w wolnej chwili to Wam podam.:):):) Na razie przeszukuje internet i szukam odpowiedzi na temat" czy testy ciązowe mogą być zawodne?" Może Wy coś wiecie na ten temat? Coś mi się opóźnia...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie chyba tak, po 1 urodzinkach, bo ja mam takie poradnik dla mlodej mamy i tam jest napisane, ze ryby po 12 miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie zobaczymy taty Klaudii?? Ja tam widziałam i mogę stwierdzić, że Klaudia ma urodę po mamusi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×