Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

I ja się melduję i pisze o raz drugi bo mój zbój wyłączył mi kompa - a już miałam naskrobane tak dużo :-( Qbuś mówi już CIOCIA i NIE CIEM (jak czegoś nie chce a zwłaszcza jedzonka) Poza tym gada non stop coś po swojemu i chyba gadułą straszną będzie. Do tego doszedł tez doszedł straszny bałagan w zabawkach - wywala je z kosza i chodzi z nim po całym domu i się wszędzie wspina. I doprowdza nas do szału bo wszędzie gdzie wejdzie staje na nóżkach i probuje ustac bez trzymanki - a zwłaszcza na jeżdziku :-( Wysłałam Wam mamusie fajniutkie maila na piątkowy dzionek :-) U nas słoneczko własnie wychodzi bo do teraz padał deszcz. Kathrin --> jak prace nad karteczką? Nie wiem jak ty wytrzymujesz z takim tajemniczym mężem ;-) Mama Ania --> jak tam albumik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio i ktos mnie wyprzedził :-( gratulacje Mama Ania hihi chyba współpracuje z tobą mój syneczek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Ania --> oglądałaś wczoraj Chce byc piękna? ja jestem w szoku i też tak chcę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dzisiaj mam więcej czasu :) O ile nie pojedziemy do dziadka. Porządki idą powoli, bo nie mogę zdecydować, co zostawić dla dzidzi nr 2, a czego się pozbyć. Mojej szafy boję się ruszać, bo jak zacznę robić porządek, to obawiam się, że nic nie zostanie... Aniu - ja jeszcze w sprawie muffinek! Czy takie papierowe formy można dostać w sklepie? Jak tak, to jakim? Napisz, jak paluszek Kubusia, czy już jest wszystko ok i zapomnieliście, że coś się stało? Katie - dobrze, że firma Twojego męża tak dba o pracowników i ten mógł spokojnie wrócić do domu ;) Ja lubię takie koszulki z napisami. Swojego czasu, nie wiem czy jeszcze są, były w h&m: \"mum+dad=me\" :) Kathrin - ciekawe, co wymyślił Twój mąż... oby pogoda Wam dopisała! Ojej, a jak to się dzieje, że Ty widzisz, że się zalogowałam na pstryczku??? Niestety nie mogę tam wejść :( A Klaudia ma już trzeci dzień chrypkę! Nie wiem, o co chodzi :( Nie mogę iść do lekarza, bo przyjmuje dzieci chore, a Klaudia żadnych objawów choroby nie ma. Liczę, że jej przejdzie, jak nie w poniedziałek będę musiała pójśc do pediatry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia nie ogladalam, ale kiedys widzialam amerykanska wersje. Moze bym i chciala, ale bez operacji plastycznych. Super, ze Qbus mowi. Moj to tylko mama i mammm jak jest zly, albo czegos nie chce.Aa poza tym to tylko baba no i w swoim jezyku. Czasem fajnie sie kloci. Mmalgosiu te foremki mozna kupic w kazdym hipermarkecie. Na bank sa w Realu i Kauflandzie, bo tam ja kupowalam. Popytaj tez w takich sklepach gospodarczych. Na pewno znajdziesz. A moze Klaudia popila ostro? Nie mam pojecia skad sie taka chrypka bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Aniu - należało Ci się :-) gratuluję!! A gdzie Twoja fotka??? Na pewno umieściłaś jakąś swoją z Kubusiem w jego albumiku, ślij na maila!! Małgosiu - to kiedy ta dzidzia nr 2??? Pochwal się jakie masz plany!! A chrypka u Klaudii to może od krzyków?? Kosma też miewa jak za dużo wrzeszczy :-) Ale raz jak miał to przerodziła się w choróbsko - najpierw waśnie chrypiał a potem dostał paskudnego krtaniowego kaszlu :-( Obserwuj Klaudię !! Z ciekawych ciuszków to Kosma jak był malutki to miał body z napisem : \"I\'m very handsome\" i \"kocham moją mamę\" :-) Czadunia - mailiki fajoskie, dzięki :-) Tylko nie rozumiem przesłania tego \"dla inteligentnych kobiet\" Ciekawe dlaczego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, byłam wczoraj w Realu i nawet nie spojrzałam! Popytam w gospodarczych. Ja jednak też nie potrafię kupować bucików... jest jeden plus - zawsze kupię za duże, nigdy za małe ;) Aniu - ja też bym chciała Twoje zdjęcie! Na pewno super będzie album :) Katie - nooo... nastraszyłaś mnie, będę obserwować Klaudie! Też myślałam, że popiła, ja w nocy śpię, a ona... tego już nie wiem ;) U nas nieśmiało wychodzi słonko, tak naprawdę ma padać, ale może ci od pogody znów się pomylili :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mogliby sie pomylic. Mam dzis takiego lenia. Poszlabym z Kubusiem na spacerek a tak musze siedziec w domu i wziac sie wreszcie za sprzatanie. Dziewczyny zdjecia poslalam. Jak nie doszlo dajcie znac. Wysle jeszcze raz. Ja mam kilka ulubionych ciuszkow Kubusia. Wszystkie skrupulatnie odkladam dla nastepcy ;) Mam nadzieje, ze mole ich do tego czasu nie zjedza. A z paluszkiem juz OK. Kubus pewnie juz o nim zapomnial. Ja jeszcze nie, bo za kazdym razem gdy na niego spojrze, to wracaja wyrzuty sumienia. Opuchlizna juz prawie zeszla, ale jest jeszcze bardzo siny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmałgosia ---> jak już cos wystawisz to poślij linka a ocenimy jak ci się udało :-) Ja też szykuję sie do porządków w szafie swojej i Qbusia bo nie chciałabym wiezc tego wszystkiego do noewgo domu a zwłaszcza zaśmiecac moją super cudowną i jeszcze nie istniejącą garderobę ;-) mój kochany mąż poinformował mnie że zainstaluje mi tam deskę do prasowania na ścianie bym mogła sobie ją odchylac i prasowac :-( ale o TV tam zapomniał ;-) Tylko nie mam kiedy tego porzadeczka zrobic bo z moim Qbusiem to naprawdę syzyfowa praca ;-) Mama Ania ---> fajny był wczoraj odcinek i jak tylko wyzdrowieję lecę do fryzjera (ja mam takie zachcianki tuż przed... a potem mi przechodzi hihi) DAWAJ ANIA TO ZDJĘCIE !! :-) Katie --> soreczka - dałam wyślij wszystkim mamom a zapomniałam że ty ... hihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia wszyscy tak mowia. A ja sie dziwie. Podesle wieczorkiem fote z tata, moze jakiegos podobienstwa sie dopatrzycie. Mi tez przydalby sie fryzjer, ale boje sie, ze znow mi za bardzo skroci wlosy, a ja sie tyle naczekalam by odrosly. Musisz delikatnie podpowiedziec mu o tym TV. Sam sie pewnie nie domysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - normalnie Kubuś to Twój klon :D Tak samo wyglądacie! I czemu kazałaśtak długo czekać, żebyśmy Ciebie zobaczyły?! Czadunia -maile świetne!!! Z drugą dzidzią tak do końca nie wiem jak będzie... ale jestem na dobrej drodze, bo wyprawkę już mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka25
Cześć:) Mój synek urodził się w walentynki:) Kochany Skarbeczek. Jest taki pocieszny.Chodzi juz bardzo dobrze, nawet biegać próbuje.Jedyny problem to jak go od cycusia ozdwyczaić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi sie przypomnialo o co mialam zapytac. Czy kupowalyscie kiedys biustonosz przez internet? Mam fajniutki w domku, niedawno kupiony. Chcialabym kupic jeszcze jeden ale inny model. Nie wiem jak bedzie lezal, czy tez tak idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej violka --> ja własnie przez odzwyczajanie przechodziłam i trwało to tylko 2 dni i obyło się bez zadnej tragedii a bałam sie bardzo bo mój synuś był z cycuszkiem bardzo związany. Miałam przygotowaną małą porcję musztardy i gdy chciał cycusia to dyskretnie dawałm sobie jej troszkę na sutek. Nawet nie chciał sie do niego zblizyc. Mówiłam przy tym ze cycus be. Parę sekund popłakał i zajmował się czymś innym, albo mu dawałam coś do przekąszenia. Do teraz jak chce jesc to daje mi znac o tym ciągnąc za bluzkę :-) A piersi juz widział przy kąpieli i nie reagował wcale - reakcja wróci mu napewno za klikanascie lat ;-) Gorzej ja to znosiłam bo na początku balały mnie piersi i troszkę sciagałam, a potem zrobiły się miękie ale leciało mleko w duzych ilosciach. Trwało to z półtora tygodnia. Niektóre dziewczyny twierdzą ze lepiej z odstawieniem poczekac do wiosny bo dzidzia łatwiej to zniesie i myślę ze cos w tym jest. U nas na szczescie było dosc łatwo - wazne jest by podjęcie decyzji wiązało się z konsekwencją. Powodzonka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj viola25. Milo ze do nas zagladnelas. Napisz cos wiecej o swoim skarbie. Walentynki to piekna data ;) O cycusiu porozmaiwaj z Czadunia, ona ma to za soba. Apropo Czadunia jak Twoje cycusie? Nic juz nie kapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmalgosiu, uwazalam, ze nie ma na co patrzec :P Nie wiem czy jestem tak wyrodna matka, czy tak dobra zona, ale lubie gdy ktos mowi (szczegolnie przy R.), ze Kubus jest podobny do niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia ja chce kupic z Gai, nie moge tu nigdzie dostac. Tamten kupilam u rodzicow. A z rozmiarowka zawsze trafisz? Bo jest tak, ze co inna firma to inny rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola - witaj!! U nas też odstawianko obyło się bez ekscesów, ale mój synuś był dużo młodszy i było łatwiej z tego wzgledu :-) Zaglądaj do nas i pisz o swoim Walentynkowym szczęściu !! Aniu -- fajnie że możemy się zobaczyć ;-) wreszcie :-) Ja też uważam że Kubuś to skóra zdjęta z Ciebie, ale możemy też przyjrzeć się tatusiowi :P i poszukać podobieństwa Kubusia do tatusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka25
Dzięki dziewczyny że odpisałyście. Czadunia, chyba skorzystam z Twojego sposobu, choć trochę on drastyczny hahaha. ale musze go odzwyczaić, bo nadal budzi sie w nocy a mam juz dość tego.Problem w Tym że on nie chce jeśc modyfikowanego mleka ani żadych przetworów z mleka(kaszka be, serek be).A obiadki i kanapeczki to za mało chyba, jakiś nabiał musi dostawac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka25
A propo synka, to ma imie Oskar, ważył 4380(!!) Prawda że takie roczne dzieciaczki są świetne? Sama radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka25
Właśnie zasnął przy cycusiu... hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violka25 ---> nie jest on drastyczny - mi też się tak wydawało ale jak zobaczyłam reakcję Qbusia bo stwierdziłam ze to naprawde dobry sposób. Tylko ze każde dziecko odstawia się inaczej Ja w nocy musiałam wstawac nawet 6-7 razy bo mały chciał cyca. Przygotuj sobie też wodę bo przez pierwsze noce maluszek moze potrzebowac sie napic no i w nocy cięzko mi było smarowac sobie sutka ;-) zacznij więc od samego rana a malec lepiej zniesie to w nocy. Qbuś je butle ale mleko zwykłe lub modfikowane uzupełniam jeszcze kaszką ryżową o różnych smakach. Mama ania --> zobacz moze na allegro. Katie ---> rzuc tę pracę i wskakuj na kaffe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa viola25 --> przygotuj sie ze częstotliwosc tulanka diametralnie wzrosnie :-) mi akurat to wcale a wcale nie przeszkadza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajęłam sie oglądaniem zdjęć i zapomniałam wpisać się że jestem. Aniu Kuba jest bardzo podobny do Ciebie, ale moja sasiadka mówi że w małżeństwie kobieta i mężczyzna są podobni do siebie więc może byc tez podobny do męża. ale zamotałam:) a i jeszcze żadnego zagrożenia nie było coś przesadzasz, tyle ostrzeżeń a nawet nie można byo się porządnie przestraszyć:P Kathrin zazdroszczę Ci kolejny raz już, tez chcałabym żeby R miał wolne i robił niespodzianki a on ciągle tylko pracuje i pracuje nie narzekam bo ja moge byc w domu ale czasem chciałabym żeby więcej był z nami. Udanego dnia nie dajcie się pogodzie i opowiedz co wymyślił Twój małż.bardzo mi się podoba to określkenie. violka25 pisz o swoim maleństwie.a jak nie chce jeść nabiału to nie zmuszaj odstawisz od cyca i za jakiś czas sam się upomni o mleko, nic na siłę wszystko przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide Małgonię usypiac z cycem bo my jeszcze się cycujemy i troszkę jesxzcze bedziemy:) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Katie w koncu! Juz myslalam, ze Cie wir pracy wciagnal. Podesle tate, moze zmienicie zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to sie robi :P:P:P :D:D:D Bierzcie przyklad ze mnei ;) Najpierw dlugo dlugo nic a potem 2 stronki jednego dnia! Elf, masz troche racji z tym doborem malzenstw, ale w naszym przypadku chyba nie zazdialalo. R. jest calkowitym przeciwienstwem mnie. Nawet z charakterem. Viola 👄 dla Oskara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×