Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

Kawa? z chęcią :) Gimnastyka? :( może nie dziś:( Po wczorajszej hali mięśnie do dziś mnie bolą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznać się ! Kto ubrał już choinkę ??? Widzę teraz przez okno jak sąsiedzi w bloku na przeciwko biegają po pokoju z jednego kąta w drugi z choinką i dumają gdzie ją postawić :-) OOO i stoi na środku :-O EEEE nie stawiają pod drzwiami balkonowymi :-) tysz piknie . Ja ubieram w niedzielę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu ja hehe Belisima ja choinke w tym roku ubiore chyba dopiero w wigilie gdyz prędzej nie bedzie ani choinki ani czasu, bo trzeba ją będzie kupić dopiero gdyż będzie prawdziwa. miałam w tamtym roku sztuczną i jakoś mi sie nie podobało więc wracamy do tradycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam strajk, dopóki wszystkie nie będą na topiku to będę tylko czytała :( milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLVI -strajk głodowy? Święta się zbliżaja !! Pyszności na stole !!A ty chcesz przepuścic taka okazje??: Kto sapł w nocy -pracuje A kto pracował - teraz zasypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie Sylwi ja jestem i mnie karać ni jak nie powinnaś !!! A jak przestaniemy pisać to moderator potraktuje nas gumką myszką :-O No i co będzie ???? Sprzątam kuchnię i przy okazji stroję okna różnymi świecidełkami.Piknie !!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih Tadeusz strajk będzie, ale nie głodowy- no o co Ty mnie podejrzewasz? :P Belisima ech Ty umiesz człeka przekonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To moze ja z tym strajkiem głodowym.....:(Jesli w niedziele lub w poniedzialek nikt mnie nie zobaczy...to znaczy że nie żyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarynko nie przesadzaj z tym strajkiem, bo pewnie schudniesz i bez głodówki siedząc tyle godzin w pracy :( przepraszam ze nie byłam u Ciebie ale nie pojechałam jednak do miasta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Pachnąca , gorąca :-) 🖐️ przybywajcie topowicze!! Jarynko , bez takich mi tu numerów! żyj nam i do końca świata i trzy dni dłużej , albo cztery czy pięć , do wyboru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Belisima na Twe życzenie, kawusia faktycznie pachnąca mniamm Hermia pojechała na święta do Polski więc szybko do nas nie zajrzy, ale opiernicz dostała za obijanie sie ostatnio na topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszty przechodzi na diete:) Owsa nie kupiłem:( Pozostało mu jeść ziemniaki , jabłka, banany , czekolade , zupe pomidorową , drożdzówki:( CIekawe ile pociągnie....heheheh On też już ma nadwage / 1,5 kg / zmarzluch nawet nie biega po trawniku na działce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszaty ile pociągnie ??To wszystko zależy kiedy będziesz miał ochotę na pasztecik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Króliki żyją do 12 lat - tak pisze w ksiazkach Na pasztet za stary:( do konsumcji nadaja się do 24 miesiąca zycia A zresztą nie jestem kanibalem - przyjaciela bym nie zjadł:( A kto by strawił mięsko co smakuje jak siano+osies+jajłka+banany+suchy chleb+czekolada+zupa pomidorowa ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W niedziele przylatuje moj TYRANOZAURUS....KRISTOPHUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zostala jeszcze doba i ciut ciut:D Jak myślicie...powinnak powitac męża z roza w zębach????????:D Tylko ze na lotnisku.... przy ludziach.. glupawo bym wyglądała hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WWWWSSSSTTTTAAAAWWWWAAAĆĆĆĆĆĆĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [\"\"\"}> kawica :-) Jarynko pomysł całkiem dobry :-) a co by głupio nie wyglądało to w ręcach trzymaj reklamówki , niby to całkim przypadkiem , po drodze ,jakieś zakupy się trafiły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gwar :) ja już po kawce i przy śniadaniu, firany się piorą a ja zaraz sie biore za okna brrr jak nie lubie tego robić :( ale nie narzekam bo święta uwielbiam więc się poświęcę :) Jarynko nic się nie łam, bierz róże i w droge, zaskocz wszystkich :) Miłego dnia, potem wpadne poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już - z oknami - zasłonami - szafkami kuchennymi zakończyłem walke:) Teraz w pracy siedze:( Kawe pije:) Pozostało mi jeszcze dywany i podłogi :( Ale to jeszcze nie koniec:( Pieczenie mnie czeka i zakupy.........brrrrrrrrr jak ja tego nie cierpie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwi :-) Tylko dlaczego On tak rośnie?? Już ma 4,5 kg Może to jest co innego ??Mutant jaki czy co.Albo Go przekarmiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Męża odebralam ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy dzisiaj sejsmografy zarejestrują wstrząsy ziemne...................................... hmmmmmmmmm sory , Jarynko ale jesteś ....................................no ...............szczęśliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×