Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Gość Marlgorzata-Maria
Bosanoveczko! Tak sobie servuje,bo mialam isc pocieszc przyjaciolke,ale ona juz sie sama pocieszyla...Dobrze,ze powiedzialas ktora z pan miala problemy z corka,bo nie stac mnie spedzac czs na czytanie tylu stron.Cholera! Tak sie staram pisac gramatycznie i widze,ze "obnazona" napisalam przez "RZ" ! Ale plama! Darujcie! Ja na codzien "szprecham"po angielsku juz 28 lat,dzieciary tez zapierniczja po ang,bo im latwiej - jedynie czystym polskim rozmawiaja w dzien wigilii,boinaczej by nie dostaly prezentow...Jestem Matka-Polska-Szantazystka...Zaraz napisze anons matrymonialny...Love.M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłe kochane panie mam pytanie czy któraś z Was ma jakieś wieksze pojęcie o prawie pracy ? A teraz w spokoju poczytam wasze wpisy i może później cos śkrabnę na razie wszystkie goraco sciskam z normalnie mroznego-18 Podhala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlgorzata-Maria
Ofka z Podhala? A ja wlasnie siedze pod palma i marze o Podhalu ! Szkoda,ze nie wiem nic o polskim prawie pracy,za to wiem co nieco o Podhalu.Pozdrawiam Ciebie i Tatry.MMM Nie rozumie dlaczego znow jestem na pomaranczowo skoro bylam cala czarna? Kiepskie security,czy porwali satelite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawie pracy znam się tyle, co chyba wszyscy. Trochę liznęłam, jak były problemy z pracodawcą, ale chyba dla Ciebie Ofeczko to za mało! Ok, z pocztą sobie poradziłam, ustawiłam na 1 GB, dziękuję Dosiu za podpowiedź! Bosanówko, z góry dziękuję za zaufanie. Jak się rozwiążą problemy z przesłaniem , to będzie i u Ciebie. Po starej znajomości:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się dopominam;-) Forever, a Tobie doślę zdjęcia syna, bo masz tylko moje A dziewczynom wysyłałam też jego, bo one swoje dzieciczki dołączaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Seleny i jej męża i wszystkich innych mężów. Małżeństwo obchodzące 30 rocznicę ślubu świętuje jednocześnie 50 >> > rocznicę urodzin każdego z małżonków. Podczas ceremonii wśród gości > zjawia się pewna wróżka, która mówi... Jako nagrodę za waszą wierność > przez > te lata >> > małżeństwa pragnę spełnić wam po jednym największym marzeniu ! Żona >> > podekscytowana ogłasza...pragnę odbyć podróż z mężem dookoła świata >> > ! Po dotknięciu różdżką przed żoną pojawiają się bilety lotnicze > oraz stos vocherów do hoteli na całym świecie. Mąż patrzy na > żonę...zastanawia się przez chwilę i mówi... Wizja wspaniała !...ale taka > okazja może się już nie powtórzy...wybacz kochanie ! Moim pragnieniem jest > mieć żonę o 30 lat młodszą niż ja ! Żona stoi jak wryta lecz słowo się > rzekło...wróżka patrząc na żonę dotyka męża różdżką i zmienia go w 80-cio > letniego staruszka. >> > >> > >> > >> > Morał ? >> > >> > Fakt, że mężczyźni to czasem skurwiele >> > >> > I robią w życiu złych rzeczy wiele... >> > >> > Ale wszystkie czarownice i wróżki...niestety >> > >> > To właśnie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosiu - do mnie zdjecia nie wyslalas,wiec sie upominam.Ja tez jestem strzelcem z 23,wiec jest nas dwie, Bosanowko - dzieki za fajne zdjecia ,pokazalam synowi temu malemu(13 lat) i jak zobaczyl pieska to znowu zaczal marudzic ze on tez chce.No tak nie wiecie ze on juz od malego prosi o pieska,ale gdzie w bloku psa miec. Witam Cie Malgorzato-Mario my nie wszystkie jestesmy ze starego topiku,wiec nie bardzo jestesmy w temacie o czym piszesz. Pozdrowienia dla wszystkich pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzato -Mario dla mnie będziesz MM już Cie polubiłam za Masonów bardzo tajemnicze stowarzyszenie dawniej bardzo mnie fascynowali. Ja się przyznaje do dwóch córek ale na szcęście zdrowe Wynalazek na młodość phi........ tu każda jest młodziutka co widac na fotkach DZIEWCZYNY JESTEŚCIE SUPER TAK TRZYMAC ale chyba jednak przewaga blondynek sie utrzyma :D Jeszcze tylko fotki Tygryska nam trzeba i .....pózniejsze panie też;) Komu jeszcze nie wysłałam a chce miec koszmary to niech kliknie:D Wybaczcie przyciężkawy humor ale dalej jakas rozkojarzona jestem moze jutro będzie lepiej usciski dla wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie. Mam troche utrudniony dostęp do komutera, bo mąż rozpoczął malowanie sypialni a właśnie tam stoi to urządzenie dzięki, ktoremu moge z Wami milutko pogadać. Powolutku wysyłam swoja podobiznę. Bosanowa jestem grzeczna i Tobie też wysłałam Dziękuję bardzo za te, które otrzymałam. Muszę Wam powiedzieć, że fajne z Was babeczki. Moje samopoczucie coraz lepsze, gorzej wychodzi mi bezczynne siedzenie w domku. Dziś już sama zrobiłam obiad. W niedziele mam miec gości przyjezdnych więc tez musze wymyslic cos dobrego, ale takiego żeby się nie narobic. Mój mąż już trochę się znudził zwykłymi pracami domowymi- a szkoda - miałam nadzieję, że trochę dłużej poopiekuje się żoną. Spinakerku przekażę mężowi buziaczki, może sie rozchmurzy Boja nie patrz na mój brzuch pisz kawały, bo sa świetne, a wiesz, że smiech to zdrowie. Dobranoc wszystkim, bo jutro czeka mnie znów dzień z malowaniem, ja oczywiście nie będę sie przepracowywać. Tylko jak tak patrzę na samodzielne działania mojego ślubnego, to widzę, że jednak kobieca ręka jest potrzebna wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boja kartkę dostałam od Ciebie? Zdjęcia wyślę niebawem. Spinaker wnuczkiem obdarzył mnie pierworodny najukochańszy synek. Forevwr podobno masz przepełnioną skrzynkę? bo wróciła wiadomość ? czy doszły moje zdjęcia ? Ofka ja się znam na prawie pracy a jeśli nie będę wiedziała to wiem kto wie więcej ode mnie . możesz pisać maila. Jak dziś zaczęłam oglądać zdjęcia na skrzynce i zaległe strony to postanowiłam założyć notesik i opisać kto jest kto, i żeby mi sie nie myliło. Czyja córka była zainteresowana moim synem? Może podam jego maila? Stary mąż we wtorek wyjeżdza to posiedzę spokojnie w naszej poczekalni i wszystko nadrobię. Pozdrawiam i żegnam się do niedzieli wieczór bo jutro rano jadę do tatusia a tam nie ma komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forevku, oczywiście, że Tobie też!!! I też zaraz jak tylko będą!! Jeeeeeszcze wieeeele do mnie tych fotek nie doszło :o Ktosieńko, kobieca rączka zawsze potrzebna. Tygrysku, ja też poproszę o to samo! MarMi, to tyle tych Maryś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanovka Kochana! Dostalam Twoje zdjecia! Dzieki! Masz zadarty nos jak ja i ciemne wlosy i lubisz czarny kolor i wielkie torbiska... Przewalilam Twoj e-mail na sluzbowy adres i stamtad Ci bede odpisywac,wiec sie nie zdziw jak Ci wpadnie w skrzynke jakas dziwna firma...A to bede ja! Caluski MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diękuję Kubusiowi. Zdjęcie doszło Ofka,Ktosiu i Bosanova - a wsze fotki też dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieweczki,ja dzisiaj juz wielokrotnie wysyłałam , prawie do wszystkich dziewczyn swoje foty. A tu dochodzą mnie słuchy,że jeszcze nie otrzymałyście.Napiszcie,wobec tego,która jeszcze nie dostała?:D Boja , prosze też o Twoją i o Twój adres mailowy.:) Margośka,wysyłaj do mnie wszystko co popadnie.Obiecuję,że będę czytac i odpisywać.🌻 A teraz prosze o wybaczenie Spinakerka.Gdzieżbym śmiała nie wysłać Ci swojego zdjęcia? Pierwsza byłaś na mojej liście. Po prostu ze mnie marna internautka.Spinky ,moja kochana, daj znać czy dostałaś?❤️ Ciekawe,kto ostatni zgasi dzis światło?Ja chyba już zlegnę. :O Gęba mi sie drze.To papaty,do jutra. grzecznie spać juz pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK! Jako nowo-przyjeta pokornie posprzatam,pozamiatam poczekalnie i zamkne drzwi.Dobranoc.Spijcie spokojnie i zapamietajcie sny - wszak to Wasza podswiadomosc,czyli Wy cale i prawdziwe! Tak twierdzil ojciec psychoanalizy Zygmus Freud.MMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, właśnie wróciłam że studniówki,było fantastycznie.Moja córka została królową balu,wyślę Wam zdjęcia z szarfą na dowód że się nie przechwałam.Dumna jestem jak paw.Dziewczyny jestem padnięta,opowiem wszystko jak tylko się troche zregeneruje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Jamniczku jak sie wyśpisz to opowiadaj,koniecznie jak było.Moja pierwsza studniówka juz za rok:) MM-fajnie sie dyżuruje w poczekalni nocą?:):) Powiem Wam czyje mam juz zdjecia.Kogo nie wymienie niech dośle,ja uczynie to samo komu nie wysłałam.Na razie Was zapamietałam,wiem która jest która.:)Mam fotki Dajen,Spinkiego,Bossi,Ofki,Dosi,Ewusi,MarMi,Ktosi. Zapowiada sie słoneczny dzień zyczę Wam więc na weekend słoneczka cieplutkiego.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż pobiegł po zakupy, to mam chwilke żby poklikać.Jak wróci znów nie będe mogła korzystac z komputera, bo malowanie. jak już pisalam powoli wysyłam zdjęcia, ale tak z doskoku, przez to malowanie. Za długo też nie moge siedziec, bo mężowi buczenie kompa przeszkadza w spaniu. Bosa ja twojego zdjęcia nie mam, MarMi twego też nie więc czekam niecierpliwie. Kurczę dziś od rana mam wpadkę. Mężowi pękły buty, nie wytrzymały nawet miesiąca, a ja nie moge znaleźć paragonu. Ja to jestem taki chomik co wszystko chowa i przechowuję, a tego głupiego paragonu nie ma. Przeszukalam juz wsystkie możliwe do schowania miejsca i nic. Oj będzie nerw jak mąż wróci. Bo ja jestem chomik ale i balaganiarz, ciagle znajduje lepsze miejsca dla czegość i potem nie pamiętam. Malgorzato-Mario ja na drugie imię tez mam Małgorzata. To mam problemy zdrowotne z córką. Na razie, odpukać, po tych nowych lekarstwach jest dużo lepiej. Jak masz chęć pogadać to zapraszam. Takis gratuluję córci, wiesz to przeciez i twoja zasługa - jaka matka taka córka :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria000
No i ja Was znalazłam , ale dziś chyba nikogo nie ma, może i ja kiedyś tutaj zaglądnę. Pozdrawiam wszystkie panie , które tutaj bywają i czatują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu i Boja już wysłałam czekałam tylko na znak. Spinakerku ! ja Twoich nie dostałam i Takis też ani Ktosia,ani Boja,Tygryska też, Ktosiu ja mam tak samo też chowam wszystko i potem nie mogę znalezć......ale poprostu przestaję szukać na chwilę i w pamięci powtarzam sobie sceny z przed schowania .jakoś się znajduje. zpamięcią też mam problem ale jestem wzrokowcem i to ułatwia szukanie Takis naprawdę możesz być z siebie dumna przecież to Twoja robota,no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Wiktorio ja jestem ,ale się wpisywałam w tym czasie ,więc wybacz przeoczenie....!! 🌼 🌼 napisz coś o sobie ,niech Cię poznamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria000
witaj dosia109 Ja tutaj trafiłam z Ginekologii, za Bronia i Małgorzata, nie umiem sie jednak narazie tutaj poruszac, musze sie naumiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już tyle miałam napisane i mi zeżarło.:P Jestem zaniepokojona ,że nasza Spinky sie nie odzywa. Czyżbyś sie pogniewała na nas? Krystynko,to do Ciebie nie podobne.Zawsze taka aktywna , a teraz cisza?❤️❤️❤️Napisz czy zdjęcia doszły. Będę Ci wysyłała do skutku. Dla Ciebie🌻 Ktosiu nie mam Twojego meila,nigdzie go nie mogę znależć.Podaj proszę,albo wpisz w preferencjach,tak jak ja i inne dziewczyny. Ktośka, nie przejmuj sie , ja też tak mam. Wsadzę coś w jakąś dziurę i nigdy nie mogę znależć. Ale wkładam zawsze w pewne miejsce,tak mi sie przynajmniej zdaje.A póżniej szukam,szukam,szukam,całą chałupę przekopię, a to sobie spokojnie leży np: u mnie w portfelu.:P:P:P:P:P Nie zwlekać proszę pozostałe koleżanki i wysyłać swoje foty,bo lepiej sie wtedy rozmawia. Na serio.A z drugiej strony,to nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia. Małgorztko-Marysiu,dzięki,że posprzątałaś w poczekalni i zgasiłaś światełko.Taki dyżur nocą jest wykańczający,prawdaż? Też kiedyś,onego czasu rozczytaywałam się we Freudzie.Ale to dawno było.Też czasem do niego wracam.MM , nie śmiej sie z mojego nosa.Wcale nie jest taki zadarty,może trochę.Taki szeroki kichol.Uwielbiam czernie i często noszę ciuchy w czarnym kolorze. A duże torbiska to mój atrybut. Nie lubię reklamówek,więc do torby musi mi sie zmieścic wszystko.A poza tym te torby powodują,że ciągle mnie brzuch boli od dżwigania,a zwłaszcza po operacji.😡 MarMi zapomniałam zapytać,czy doszły do Ciebie,pisałaś,że nie.Zrobię to znowu.Daj znać. Jak tam nasz MATKA -maturzystka? Z niecierpliwością czekamy na wiadomości od Ciebie i zdjęcie córki z szarfą MISS.Pamiętaj,że niedaleko pada jabłko od jabłoni.Coś w tym jest.:D:D:D Tygrysku,proszę o to co wszyscy.Brykaj troche więcej,wierszuj trochę więcej. Smutno tu bez Ciebie.🌻 To narazie pa.Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×