Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

No wybaczcie gości bawię wprawdzie zaglądam ale na krótko w przelocie. Dziś wpadłam z gratulacjami dla nowo upieczonej babci ale zazdroszczę też bym już chciała. Z podziękowaniami za wszystkie fotki, dziewczyny jesteście super i z pozdrowieniami dla Was wszystkich ,trzymajcie się cieplutko, miłego dnia. Ja spędzam ten tydzień bardzo miło naprawdę niepotrzebnie sie martwiłam jak to będzie jest super i już się martwię ale tylko tym że jutro będę płakać jak będą wieczorem odjeżdżać i znów zostaną tylko wspomnienia i pogaduszki przez internet no ale dobre i to. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochaniutkie!! 🌼 🌼 🌼 Popracowałam uczciwie, więc mogę z czystym sumieniem usiąść na chwilkę, zanim znów zaprzęgnę się do kieratu. jedynym plusem w mojej pracy jest to, że pracuję\" kiedy chcę\"...... Tygrysku powalasz mnie na kolana ! Talent ,prawdziwy talent!! Zyx również nic dodać ,nic ująć..!! Ja nie jestem babcią ,choć już mogłabym być ,gdyby najstarsza się postarała.Narazie nie ma takiego zamiaru- uczy się. Dyndadełko -rewelacja! Takis -dzięki ,fotki doszły(no ,no.....) Może jeszcze tu wrócę,więc się nie żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Relacji nie będzie.........Kazia dopadła grypa :):):) Wiktorio..co ze zdróweczkiem czemu szwankuje? Może to wpływ pogody,ja też coś nienajlepiej sie czuję.. Boja:....wszystko w porządku...szarfe posłałm bo chciałam żebyście zobaczyły i nie pomyśłały że się przechwałałm....rzeczywiście pękałam z dumy : i chwaliłam się też ...troszke :) chyba dzisiaj wyśle Wam moje wnuczki...ale musze zeskanować zdjęcia...w każdym razie postaram się ...chce żebyście poznały moje cudeńka :) Tak jak pisałam ..relacji nie będzie.:( :( :( Do później dziewczynki...wejde wieczorkiem..pogadamy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy my bedziemy się odchudzały? Bo mam świetną dietę. Dieta francuska: Śniadanie: seks i keks Obiad: keks i seks Kolacja: tylko seks Jeśli po tygodniu waga nie spadnie ... odstawić keks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ewa - dieta super,ale to juz nie dla mnie,przeczytalam mezowi jest teraz w domu i jego reakcja \" O , O takie cos to mi sie podoba, a ty to bys tylko keksy chciala\":D:D:D pa,pa odezwie sie jeszcze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ewo dieta wspaniała -jednak z wprowadzeniem jej w życie, będą małe kłopociki ....keks jak keks, ale ten seks :D:D:D Czasami człowiek wchodzi tu zdołowany szarością, codziennością itp. wystarczy trochę poczytać i humor powraca ;) Za oknem szaro, buro byle jak, a w poczekalni słonko świeci....nie damy się chandrze...wspólnymi siłami, wytrzymamy do wiosny 🌻 prawda ? - Takis - nie smuć się, co się odwlecze, to nie uciecze :) - Decyzja Żona wyrzuca mężowi: - Dziwny jesteś. Pół roku zastanawiasz się jaki model samochodu kupić, a mnie zaproponowałeś małżeństwo już po dwóch tygodniach znajomości. - Co ty chcesz? Samochód to poważna sprawa! Jaki jest idealny poranek każdego mężczyzny ? Wstaje, bierze prysznic, ubiera się, je śniadanie, wraca do domu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze zwroty obcojęzyczne Najlepszy japoński kolarz - Szprychajaja Mucharata Znany japonski biegacz - Gonisuki Nabosaki Najlepszy zawodnik japoński sumo - Jajami Omate znany japoński złodziej mazaków - Tukosi Mazaki Najgroźniejszy japoński gwałciciel - macasuki nabosaka Słynny japoński podglądacz - Kukazamura Szef japońskiej straży pożarnej - Zamała Sikawa Największy rumuński zapaśnik - Grigori Szczapopasku Japoński wynalazca namiotów - Nacomi Tachata Jak nazywa się najlepszy japoński drwal - Jajapiła Micharata Polak bez łazienki - Jan Szczydomiski c.d.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze był jakiś Gruzin-Kał Manawardze:D Witam Was .W tym tygodniu weekend zaczął mi sie już dzisiaj.Bedę więc tu zagladac dosyć często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ponownie WITAM....... Na początek...przed chwila wysłałam do Was Wszystkich zdjęcia moich wnucząt......i żeby między nami była jasność,są naprawde moje :D:D:D:D:D:D:D:D: Ewuniu...ale mi się podoba ta dieta,kiedyś ją słyszałam,i powiedziałam mężowi,nie przypuszczałam wtedy że zapamięta tylko ....keks :::::::::::::::::) Dajen...wszystko przed Tobą,ale to prawde że przeżycie związane z narodzinami pierwszej wnuczki długo będę pamiętać,,,i doskonale rozumiem Bose :) Forewe......wreszcie,a co pracować sie juz nie chciało,dopiero czwartek : ) Ale fajnie będziesz z nami. A gdzie reszta,chyba robią kolacyjkę i zaraz tu przyjdą,no bo gdzie jest fajniej niz TU :) Dajcie mi znac,czy doszły zdjątka: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boja mamy ambaras bo mój mąż to też by chciał keks.............. tak jak Ty , i jeszcze na dodatek boli go często głowa. Spinaker Ty napisałaś niejasno!? co wolisz bardziej? Idealny poranek podoba się mojemu mężowi, ale niech na to nie liczy. Forever a czemu tak długo weekendujesz? Takis z dietą byś miała taki problem jak ja. Do usłyszenia wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku-zdjątka doszły,dziekuje,sliczne maluchy.Boja -wysłałam Ci po raz trzeci jak teraz nie dojda to juz nie wiem.Ewuniu wikenduje teraz długo natomiast w przyszłym tygodniu bedę pracowac aż sześć dni. Strasznie dawno Puchatka nie widziałam a i Dosia coś osłabła w pisaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha usmiałam sie i od razu humorek sie poprawił. Co do diety to super tylko, że ja jeszcze trochę czasu musze byc na diecie bezseksowej, to co mam żyć samym keksem???? Mąz wyposzczony to pewnie by wolał tę diete ale bez keksu. Natomiast dołozył by schabowy- no tak u mojego ślubnego to jednak korytko to ważna rzecz (czasami najważniejsza) zreszta widac to po nim,nie od głodu tak \"spuchł\". Bosanowa jak tam przygotowania do wielkiego powitania wnusia jutro u Ciebie zagości zacznie sie płacz, ale ile bedzie radości. Takis dostała zdjęcia wnucząt śliczniutkie maleństwa, pogubiłam sie tylko gdzie mama a gdzie babcia. Ewcia Od Ciebie też dostałam zdjęcia - chłopaki jak malowane, ach te piekne oczy. Nie bardzo wiem dlaczego napisałaś \"przed chorobą\" oraz nazwałać tego przystojnego pana \"starym\" mężem, a może masz nowszego? :) Dosia po uczciwej pracy należy sie duzy odpoczynek - zajrzyj na dłużej do poczekalni. Ja to na razie tylko leniuchuje. Boja to Ty jestes poliglotka nawet japoński znasz :) Forever odpoczywaj kobietko, należy sie bo przecież weekend mija szybko i znów tydzien pracy. Widzisz Ewa co to sie porobiło, męzczyzni to juz zupelnie nam niewieścieją, nawet nasze wymówki \"ból głowy\" sobie przywłaszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane{serce] Spinky,Ty to masz super wizje. Tak,to właśnie moja rodzinka.My z mężusiem pchamy wózek z wnusią , a obok biegnie pies.kto wie,czy na wiosnę się nie spełni. A może jeszcze wcześniej.:D Takisku,współczuje Ci,że Kaziczek sie rozchorował.A miało być sam na sam.Szkoda ,że musisz tak długo czekać. A tymczasem pielęgnuj mężusia.Smaruj i masuj plecki i nie tylko.Ja też poproszę o wnusiątka.Z góry dziękuję.:) Ewuniu,ta dieta jest niesamowita.Przeczytałam ją mężowi.Pokiwał główką i powiedział,że musimy zacząć stosować.Ale keks można zastąpić czymś lżejszym,na przkład kieliszkiem naleweczki.;) albo innego alkoholu dla rozlużnienia. Ale ja tak naprawdę lubie i to i to. Boju,ja jeszcze znam Rumuna - Lugo Pokutasku.Wiesz,czytałam mężowi te trudne nazwiska i imiona,uśmialiśmy sie....:) Kiedy nastąpi ciąg dalszy?;) Forevku,dlaczego Ty masz taki długachny weekend? A ja taki krótki? Jak to sie robi?Tygrysku,nasz dyndałku brykający.Prosimy o jeszcze. Powierszuj nam jeszcze trochę. Dosieńko,napisz koniecznie co robisz,jeśli nie jest to okryte wielką tajemnicą? Bo to ciekawe. Pracować sobie w takich godzinach w jakich sie chce. A jak sie więcej nie chce niż chce? Czekam na odpowiedz.:O Wiktorynko kochana.Tak mi Cie żal,że złapałas jakieś wredne bakterie.Uważaj na siebie kochana,smaruj piersiątka spirytuskiem,a czasem kilka \"kropli\' do wieczornej herbatki na rozgrzewkę. A tak naprawdę,to do smarowania przydałby sie jakiś przystojny masażysta.Gdzieś o tym czytałam , ale już nie wiem na którym wątku.Wiem,że sobie z tym przeziębieniem poradzisz szybciutko. Dajenku,tak dawno Cie nie widziałam na wąteczku.Tak też myślałam,że będzie super.Takie jest życie. Wszystko zbyt krótko trwa,a zwłaszcza przyjemności.Trzymaj sie ,dasz radę.😭 Kubusiu,przeczytałam ostatnie wpisy i nie widzę TwoichCo tam u Ciebie?Bo zaczynam sie niepokoić...:O Ktosiu jak brzusio ? Jak zdrowie córeczki? Myślę,że jest duzo lepiej.Nie warto było,patrząc z perspektywy czasu.Prawda Ktosiu? Szybko jesteś na obrotach.:P Ja dłużej się szwarcowałam.Ale ja juz jestem babcią,wiec mogłam sobie stareńka pozwolić....... Warior,napisz z jakiego regionu Polski pochodzisz?Moze pisałaś ale mi umknęło. Ja tak samo jak Ty,wracam z pracy zmęczona, zakupy po drodze,inne obowiązki.......i tak wkolo to samo.Każdy dzień jak co dzień. Dziewczynki jeszcze nie wrócą na weekend ze szPitala.Może w poniedziałek. Napiszę... Ofko,ja naprawdę czuje sie jakbym pływała w obłoczkach.Więcej pracuję i mnie jestem zmęczona.To miłość do wnuni mnie uskrzydla. Ale Wy długo dyżurujecie w poczekalni. Spać nie możecie? Ja znów elaborat. Dorwałam sie do komputera i piszę ,piszę . Ale kto to będzie czytał? Może jeszcze wpadnę. Ale najpierw musze jeszcze wyprać swoje ciuszki.Bo sie troche nazbierało bluzeczek i sweterków.... Dla każdej z Was po 👄 Jeśli kogos pominęłam to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku,nie czaruj. Żadnych zdjęć wnusiąt nie otrzymałam. Czekam.................Zaraz zajrzę na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, otrzymałam to w meilu.Wklejam Wam,żebyście uniknęly tej przyjemności. Nowy wirus komputerowy - ostrzeżenie Specjaliści od bezpieczeństwa w sieci ostrzegają przed nowym wirusem komputerowym. Ma się uaktywnić pojutrze - 3 lutego. Eksperci zalecają przeskanowanie systemów i uaktualnienie oprogramowania antywirusowego. Wirus znany jest jako - VB.BI, Blackmal, My Wife, Kamasutra, Grew, CME 24 i Nyxem.e. Działa jak każdy inny robak - rozprzestrzenia się za pośrednictwem poczty elektronicznej. Po uruchomieniu takiego załącznika instaluje się na naszym komputerze oraz rozsyła się do osób z książki adresowej. Trzeciego dnia każdego miesiąca kasuje pliki, na przykład Worda, Exela i Power Point\'a. Według jednej z międzynarodowych firm zajmujących się bezpieczeństwem komputerów, na całym świecie zostało zarażonych ponad 600 tysięcy komputerów. antywirusowo pozdrawiam Bosanova Po prostu nie odbierajcie poczty jutro.umówmy się,że jutro nic sobie nie wysyłamy. Zróbcie dzisiaj koniecznie scan kompa. i włączcie zabezpieczenia anrywirusowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanowa łatwo powiedziec - zróbcie SKAN komputera - a jak to się robi?? Mój syn będzie dopiero jutro w domu, a ja to zielona jestem w tematach komputerowych -no oczywiście umiem włączyc i wyłączyc urządzenie. mam tez program antywirusowy, tylko jak go sie włącza, to wie mój syn. Tak więc zostaje mi tylko nie otwierac jutro poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOSANOVA ! Masz mojego e-maila w skrzynce ! Nadalam ze sluzbowego adresu - nie mysl,ze to wirus! To ja!MMM Czekam na sms! Czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu stary mąż bo ten sam od 28 lat. Miał prawo chłopina się zestarzeć. A na nowszy model nie będę wymieniac bo a nuż okaże się gorszy! Bosanowa emanujesz energią na odległość. Wiktoria imie Twoje zobowiazuje- musi być zwycięstwo nad byle jakimi bakteriami. Dajenko pocieszymy Cię w smutku. Spinaker gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Cześć Bosanowa ,przed chwila wysłałm ci jeszcze raz zdjęcia,jak dojda to daj mi znać.Smiesznie będzie jak i tamte doszły,:D:D: Fajnie Was widzieć,....czytać,ale jak czytam to tez widze :0 Dzisiaj bardzo źle się czuję,nie posiedzę.właściwie zaraz ide do łózichyba jakieś choróbsko próbuje mnie zaatakowac. Dobrze że MarMi moje dzieci karmi :) bo ja chyba..banieczki..i łóżeczko :) Narazionko ❤️ Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ewuś zaczęłam stosować dietę francuską ... obiad troszkę się przedłużył, nie zdąrzyłam po nim odpocząć, a już nadszedł czas kolacji....no powiedz sama, czy przy tej diecie będę miała czas zaglądać do Was :D:D:D - Takisku wracaj szybko do zdrowia :) - do tej pory, zdjęcia do mnie nie doszły. - Forever miłego, spokojnego weekendu :) Dla wszystkich obecnych i nieobecnych, wielgachny cmok👄 Z życia małżeńskiego: Nad ranem Żona do męża wracającego nad ranem do domu: - Nie masz nade mną litości. Przez ciebie całą noc nawet oka nie zmrużyłam. - Nie użalaj się nad sobą. Ja też całą noc nie spałem. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! W poniedziałek i wtorek załatwiałam sprawy urzędowe, a i byłam z dziećmi u dentysty, w środę pognałam do Dosi, zeszło nam się trochę, dzisiaj byłam z synem u lekarza bo kaszle , kicha i prycha - dostał antybiotyk, jutro jadę z najstarszą na wizytę ostateczną do ortopedy- zapadnie decyzja co do artroskopii; napiszę jak będę wiedziała. Takisku- dziękuję, piękna rodzinka, wszystkie zdjęcia mam, wnusie wspaniałe!!! A propos wirusa- córa dostała wiadomość również o wirusie rozsyłanym przez pocztę pt. \"Biblia Zakonników\". Kasuje dane z twardego dysku. Ktosieńku- po prostu nie odbieraj jutro poczty!! Nie mam zdjęć Ewy- informuję w razie, gdyby dostali już wszyscy!! Foreverku- pobycz się na zapas, jak masz okazję!!! Tą dietą francuską to by się bardzo mąż ucieszył, woda na Jego młyn, zarówno jedno, jak i drugie. Nie zrozumiałby tych, których boli głowa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Wstałam żeby zobaczyć czy jesteście,i czy światełko jeszcze zapalone,ale na Was zawsze można polegać :) nie wiem czemu do wszystkich nie doszły zdjęcia,doślę jak będzie trzeba,ale nie dzisiaj....:( Musiałam wyjśc na przymusowy spacerek,dotleniałam się,też przymusowo ::::::::::::::::) Takisek nie popuści,swoje prawa zna:) Pomykam teraz do łóżeczka....tylko wpadłam sie pożegnać ze wszystkimi obecnymi i nie obecnymi też :) Do jutra.....całuski dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac spiochy,co tak szybko do lozeczka.A, juz wiem to przez ta francuska diete:D:D:D Ewa - no ale Ty to chyba jeszcze na nozkach,bo przeciez maz to tylko kieksiki tak jak ja.Dobry maz.🌼dla mezusia frover - zdjecie dzisiaj dostalam - dzieki.A gdzie to ta hustawka u Ciebie w ogrodzie? MarMi - Twoje tez dostalam,a syn to chyba w wieku mojego 13 lat? Zdjecia do Ciebie dzisiaj wyslalam. Takis - maluszki fajniutkie chyba po mamie,bo niestety do ziecia zdjecia nie dostalam,choc jest wpisane.Ale musze sie przyznac ze ciesze sie ze jeszcze babcia nie jestem,i przez co najmniej 10 lat niech tak zostanie. Swiatla jeszcze nie gasze bo dopiero 23.36 napewno jeszcze ktos wpadnie \"po diecie\":D pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze juz poranek a w poczekalni światło nie zgaszone.Co to za porzadek?Kto nie zgasił?:D Witam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto mi poda przepis na keks??Upieke i sprawdzę. Skoro nici z seksa Ukroimy keksa:D Bo po smacznym keksie Szalejemy w seksie:D Gdy sie skończy seks Podjadamy keks:D Teraz będziemy \"keksować\"do wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla studentki ekolożki. Grupa konsumentek w forumowej poczekalni,w przedziale wiekowym 35-55lat preferuje keks upieczony na bazie naturalnych składników. jaja wiejskie mąka babuni:D masło swieże Na pewno kazda z nas jako matka dba o to aby zywic nasze rodziny zdrowo.Walczymy codziennie aby nasze pociechy jadły naturalnie. Studentko,napisz do nas co Cię interesuje,jakie masz pytania? Generalnie to kazda z nas odpowie,że preferuje zdrowe zywienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kilku nocach panna mloda skarzy się matce: - Wiesz mamo, juz kilka nocy śpimy razem i nic. Jeszcze się nie kochaliśmy. - Ależ córeczko, może jest zestresowany... - Ale mamo, on tylko książkę czyta i wcale nie zwraca na mnie uwagi. - Wiesz córeczko, skoro on nie zwraca uwagi, to może ja się położę zamiast ciebie i sprawdzę o co chodzi. I tak zrobiły. Mąż w łóżku czyta książkę , teściowa sie kładzie i leży. Nagle maż wsuwa rękę pod kołdrę i w majteczki zaczyna rękę wkładać. Wyskoczyła teściowa z lóżka i do córeczki. - Ależ kochanie, chwilę leżalam i zaczął się do mnie dobierać. - Tak, tak... Palec zmoczy, kartkę przewróci i dalej czyta...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Przelotem tylko, muszę upiec nowy keks, bo wczorajszy mi już się skończył :D - Takisku zdjęcia już doszły - dziekuję :) Mam nadzieje, że nie dajesz się choróbsku . - Dajen :D Do wieczora - jak całkiem z sił nie opadnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, juz na was nie bede czekac po nocy,tylko swiatelko bede gasic,bo z rozliczeniem potem to do mnie przyjdziecie;) Zastępca szefa największej fabryki obuwia - Nanogi Waciaki Znany Gruziński dziadek klozetowy - Abdullah Kałma Nawardze Jak nazywają się bracia którzy wymyślili rower - bracia samarama Po japońsku gabinet dyrektora - Jama chama Najlepsza piosenkarka - Miło Wyła Słynny rosyjski piłkarz - Kopacz Pokostkow Najszybszy biegacz rosyjski - Naskrutow Największy rosyjski karateka - Iwan Waliwdrewienko Najlepszy japoński piłkarz - Kiwa Jakotako - dalszej czesci nie bedzie - juz wszystko skopiowalam😭 forverku - nie przesac z tym pieczeniem keksa bo sie maz przyzwyczaji a pozniej maki braknie i co bedzie?:D pa,pa🖐️ -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mąki braknie to bedzie juz tylko sex:D Bojka a zdjęcia dla mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×