Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Z parą czy bez pary wszystko jedno.Jak sobie same nie zorganizujemy walentynek to nie bedziemy ich swiętować:D Tego swięta facet raczej nie wymyslił. Miałam obiecaną kolację a Kaziczek śpi jak suseł:D Co ja wam jeszcze moge powiedzieć?Że mi smutno?Może troszeczkę. I wcale nie o tą kolację bo mi już wszystko jedno co jem i kiedy. Tak mi jakoś nijako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i powiem Wam ze bardzo w.....na,kaziczek byl u lekarza i co i go nie przyjal bo mial za duzo ludzi i termin mu zrobil na czwartek,nie interesuje go ze reka boli....przeciez nie jego.Tak jak pisalam reke ma w szynie gipsowej,bo na rengenie dokladnie nie widac bylo co jest, to dzisiaj mial robione badanie nie wiem jak to sie nazywa ,(rezonas magnetyczny czy cos takiego)poprostu byl wkladany do rury wyniki dostal ale lekarz nie zobaczyl. No, ale ciekawe jest jak to sie stalo,bedzie dochodzenie:D:D bo z urodzin przyjechal z \"chora raczka\" z tego co sie dowiedzialam to jak kobitki juz nie chcialy tanczyc,to zaczeli szalec ze szfagrem i skutek widac.Najgorsze jest to, ze to prawa reka,robic nic nie moze, w domu bedzie siedzial i mnie ..........No zeby to jeszcze noga byla ,to jeszcze bym z niego miala jakis porzytek a tak:D Dobra starczy tego,znalazlam fajna stronke zaraz z kopiuje i przesle pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Penis jest jak pies - plącze się między nogami - lubi jak się go głaszcze - cieszy się razem z panem 2.Dlaczego mężczyżni pragną ożenić się z dziewicami? - Aby uniknąć krytyki 3.Jak nazywa się mężczyzna, który utracił 90% swojej inteligencji? - Wdowiec 4.Po czym można poznać że facet jest podniecony? - Oddycha 5.Jak wyglądał by świat bez mężczyzn? - Byłby pełen szczęśliwych, grubych kobiet 6.Co wspólnego mają mężczyżni i chmury? - Jak znikają za horyzontem- nastaje piękny dzień 7.Jak nazywa się mężczyzna, któremu amputowano 90% mózgu? - Eunuch 8.W czym jedzenie jest lepsze od seksu? - Godzinami nie trzeba czekać na kilka sekund przyjemności. 9.Po co na końcu członka znajduje się dziurka? - Aby mózg właściciela nie zginął z braku tlenu. 10.Kiedy mężczyzna jest wart 5zł? - Gdy w Makro pcha wózek na zakupy. 11.Dlaczego faceci mówią o swoich członkach ,,mój przyjaciel\"? - Bo pragną wierzyć, że ten kto kieruje ich życiem - jest ich przyjacielem. 12.Dlaczego tak mało jest kawałów o mężczyznach? - Bo to nieładnie wyśmiewać się ze stworzeń ,,inteligentnych inaczej\" 13.W jaki sposób mężczyżni przygotowują sobie kąpiel z bąbelkami? - Jedzą wcześniej dużo fasolki. 14.Jaka jest różnica między mężczyzną a E.T.? - E.T. dzwonił do domu. 15.Co dla mężczyzny oznacza posiłek 7 daniowy? - hot-dog i sześciopak. 16.Co dla mężczyzny oznacza pomoc przy sprzątaniu? - Podniesienie nogi abyś mogła poodkurzać. cdn.:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko czapka
czemu to mile panie takie zle na Szaliczka?czyzby prawda w oczy kolila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaliczku kochany ja chce "dzidzie" a moj Kaziczek (czyt.moj maz) chce tylko dla przyjemnosci.Moze O.R by mi mogl pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17.Jak należy rozumieć zachowanie mężczyzny, który każe Ci przestać odkurzać i trochę odpocząć? - Prawdopodobnie przez odkurzacz nie słyszy telewizora. 18.Czym różni się mężczyzna od kota? - koty zawsze trafiają do kuwetki. 19.Po zcym poznać że mężczyzna jest dobrze wychowany? - Wychodzi z basenu, gdy musi się załatwić. 20.Nagi mężczyzna stoi przed lustrem i podziwia swoją męskość. - Dwa centymetry więcej i byłbym królem. Na to jego żona zwraca mu uwagę: - Dwa centymetry mniej i byłbyś królową. 21.Dlaczego mężczyżni tak lubią kawały o blondynkach? - Bo mogą je zrozumieć. 22.Czym różni się mężczyzna od komputera? - W komputerze wystarczy wydać jedno polecenie. 23.Dlaczego psychoanaliza mężczyzn zabiera mniej czasu niż psychoanaliza kobiet? - Kiedy trzeba cofnąć się do dzieciństwa to oni już tam są. 24.Co ma wspólnego mężczyzna w łóżku i jedzenie z mikrofalówki? - 30 sekund i gotowe. 25.Ilu mężczyzn jest potrzebnych do wkręcenia żarówki? - Dowiemy się jak tylko któryś wstanie z kanapy. 26.Jaka jest różnica między barem a łechtaczką? - Większość mężczyzn nie ma problemu ze znalezieniem baru. 27.Dlaczego mężczyżni nigdy nie pokazują swoich uczuć? - Nie można pokazywać czegoś czego się nie ma. 28.Kobieta:- czy kochasz mnie tylko dlatego że mój ojciec zostawił mi fortunę? - Mężczyzna:- ależ skąd skarbie, kochałbym Cię tak samo, bez względu na to, kto zostawił by Ci fortunę. 29.Jak sprawić aby mężczyzna był szczęśliwy w sypialni? - Przenieś tam telewizor. 30.Po czym poznać że mężczyzna miał orgazm? - Przewraca się i zaczyna chrapać. 31.Jaka jest różnica między mężczyzną a lekarzem? - Lekarz jest uprzejmy gdy prosi żebyś się rozebrała. - Lekarz słucha gdy narzekasz. - Lekarz myje ręce zanim Cię dotknie. 32.Dlaczego puszki z piwem tak łatwo się otwiera? - Przyjrzyj się kto je otwiera. 33.Co to oznacza, gdy jesteś w domu a mężczyzna okazuje Ci nagle zainteresowanie i sympatię? - Pomyliłaś domy. 34.Jaka jest różnica między mężczyzną a wielbłądem? - Wielbłąd może pracować 8 dni bez picia, podczas gdy mężczyzna możę pić 8 dni nie pracujac. KONIEC :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień świętego Walentego To dzień dobry dla każdego! W tym dniu wszyscy to wyznają, Że chcą kochać i kochają! To życzenia dla Was- moje kochane koleżanki . Forevku, niech Ci nie będzie nijako, uśmiechnij się do nas. Boja- ale szaleli ci faceci, no, no.... A z tym lekarzem....nie będę się wyrażać...... \"Tylko czapka\"- wiesz, najbardziej nie lubię, jak ktoś przemawia z pozycji najmądrzejszego i chyba...nikt tego nie lubi...Każą mu się zamknąć i już!!! A tym bardziej, kiedy przemawia z pozycji autorytetów już obśmianych.... A przez nas były one już obśmiane.... Moc całusów dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZALIKOM WON!!!!!!!!!!!!! Hej kochane w jeszcze walentynkowy wieczór👄 Boja,to Ci nie zazdroszczę!!!To u Was służba zdrowia wcale nie różni sie od naszej😠.U nas też można szybciej zdechnać niż Ci pomocy udzielą.😡 Prywatnie to i owszem.Nawet dzień dobry Ci mówią,a Ty jeszcze drzwi zamykasz.Bo nie wiesz do końca czy wejdziesz???:P:P:PBoja a ta anegdota o mężczyznach to cała prawda. Zgadzam sie z Tobą Tylko mojego Kaziczka to nie dotyczy.. Miałam straszna chandrę,ale mi już przeszło/prawie/.Wypiłam juz drugą lampeczke winka czerwonego,zjadłam całe pudełko czekoladek z koniaczkiem. Czego ja nie jadłam dzisiaj???? Chyba tylko obiadu. A wszystko inne tak:P:P:P Teraz mnie mdli. Ratunku!!!!!!!!Nie usne szybko,muszę zaparzyć sobie jakieś ziółka.Może miętę???? MarMi,nie twierdzę,że w pojedynkę jest smutno.Ale w dwójkę chyba rażniej!!!Nie moge zrozumieć,dlaczego taka fajna dziewczyna jest sama???Ale nie samotna,przecież masz rodzinę ,przyjaciół,koleżanki i nas!!!Jeśli Ci dzisiaj było choć troche smutno,to pomyśl,że jutro będzie lepiej.Czoło do góry!!!:D Foreverku,co to za smutny nastrój??? A to,że Kazik zasnął to nie koniec świata. Niech sobie śpi chłopina. A Ty lampke czegoś mocniejszego poczytaj do snu. Ja tez jeszcze jedną po tej ziolowej herbatce i pójdę lulu.przestań sie smucić,bo nam sie zrobi smutno. A nijako to mi jest często. Ale co mam zrobić??Nie z powodu Kaziczka oczywiście. Póść jakiegoś kawała przed snem i rażniej Ci będzie na duszy.Kubusiu,nie ścieraj sie czpka. Czy to szlik był? Juz nie pamiętam.Ważne ,że Walentynki miałyśmy udane.Dla Was👄Nie gniewajcie sie,że tak przynudziłam.Jutro będzie zwiężle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuniu cześć:Dkope lat.jak spędzasz walentynkowy wieczór? Ja zjadłam kolację ,pozmywam i ide spać:D❤️❤️❤️dla wswzystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Bossi wcale juz mi nie smutno,najadłam sie ,ze chyba pęknę.Zrobiłam sobie jajecznice z pieczarkami:DCzytanie zostawiam sobie na sobotni wieczór,dzis nie czytam bo jutro o jezusicku znowu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam to ,co napisałam powyżej i aż mi sie zrobiło nijako jak naszej Forever. bo zasadziłam takiego bysia,że wstyd,ale trudno. Może nikt nie zauważy. Co tam robią nasze koleżanki????Forevuś ,papierosy najlepiej rzuca sie od razu. Z dnia na dzień. Jeśli masz ten problem kochanie,to jutro napiszę Ci więcej.....Ale może ja już bredzę,więc do jutra moje kochane...pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Boja jak zwykle :D - żarty z życie wzięte . - Foreverku nie smuć się :D - my tu wszystkie Cię kochamy ❤️ - Bosanóvko ważne, że chandra idzie precz 👄 - Ofko pozostało nam jedynie, wspólnie usiąść, cicho w kącie poczekalni z głowami posypanymi popiołem :D Dla wszystkich obecnych i nieobecnych 🌻👄🌻 Szaliku czy bereciku - nas prawda nie kole w oczy, jedynie Twa bezgraniczna głupota .Mimo, że tak bardzo chcesz robić tu zadymę życze Ci wszystkiego dobrego - przede wszystkim zdrowia fizycznego, bo na zdrowie psychiczne jak mniemam jest stanowczo za późno.Dla Ciebie z okazji św. Walentego🌻❤️🌻 - może dlatego jesteś taka nieprzyjemna, bo o Tobie nikt nie pamięta.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forevku, ja po pieczarkach mam niestrawność. oby ten problem Ciebie nie dotyczył!!!!:D:D:D:D Ale radze,zaparz sobie herbatki ziołowej.smacznego i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to widzą moje oczy??? Dokonałyśmy prawie cudu. Zrobiłyśmy wpisy o jednakowej godzinie. Spinka,Forev i ja.Cześć Spineczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja już gaszę.Właśnie wstąpiłam tylko po to. Przeczuwałam,że sie świeci. Kto jeszcze wstapi to świeczką albo latarką sobie przyświeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam WASZE wpisy i naprawde zazdroszczę świetnych humorów ,pozytywnego podejścia do życia i w ogóle .Tym bardziej nie chcialabym zawracac Wam głowy moim problemem , więc z góry przepraszam. Wczoraj moja córka wyjechała za granicę do USA i nie mogę sobie z tym poradzić , Będzie mi jej bardzo brakowało , jest jedyna osobą z któą mogłam o wszystkim rozmawiać . Jest osobą bardzo pogodną, zawsze uśmiechniętą i to udzielało się mnie. Wiem że są telefony , internet, ale to nie to samo . Piszę to teraz, bo nie chciałam psuć Wam dnia , a nie jest to dzień zwyczajny. Wsród znajomych raczej nie znalazłam zrozumienia mówią ze przesadzam , napewno mają rację. A ja choć bardzo sie staram to jest jest mi ciężko. Wiem że każdy ma swoje problemy ale myślę że mogę o tym z Wami porozmawiać a jesli nie to powiedzcie. . POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE I dobrej nocy życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja ,nie śpię jeszcze bo próbuje chociaz trochę strawić tą pózną kolacje.Zuzanko,szkoda ,ze wczesniej nam o tym nie napisałaś tylko samotnie się zmagałas ze swoim smutkiem.Trzeba było .Tutaj kazda z nas Cię wesprze i pomoże jak nie dobrym słowem to smieszną anegdotą.Teraz wszystkie smacznie śpią i dopiero jutro Ci napiszą. Chyba juz nas troche poznałaś,piszemy juz 3 miesiące.Tutaj żadne zdanie nie jest napisane na wiatr.Jak znam siebie i dziewczyny to Twój problem bedzie teraz priorytetem .Nie bedziesz sama.Przekonasz się o tym.Mocno Cie pozdrawiam i reszte załogi też. Spinky ma od dzisiaj ksywke Colombo-ma zmysł detektywistyczny.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu, Napewno Ci będzie ciężko, a Jej bez Ciebie, ale jeśli takiego wyboru dokonała musisz to zaakceptować i pogodzic się z tym. Jak wyjechała formalnie, będzie napewno często przyjezdżała. Mam młodą znajomą , która jest drugi rok w USA i jest dwa razy w roku w kraju. Teraz była w styczniu i powiedziała do mnie : \" tylko mi powiedz, zbym nie wyjeżdżała, zostaję \" . A musi trochę tam pobyć, bo miała wylosowaną wizę .. Mam inną przyaciółkę , która bez odwiedzin w kraju mieszka tam juz 15 lat i jest Jej bardzo ciężko, bo dzieci i wnuki zna praktycznie tylko z filmów i zdjęć. I nie ma powrotu, bo nie moglaby tak wrócić, a po tylu latach na obczyźnie nie umiałaby sie odnależć w nowych realiach naszego życia... Mogę takich przykładów wymieniać jeszcze sporo, ale nie o to idzie. Myśl o Córci pozytywnie, będziecie dalej się wspierać słowem napewno. Dobre więzi nie kończą się z wyjazdem. Ty musisz Ja wspierać dalej i czerpać z Jej radości chęć do życia . Początki są napewno trudne, potem się człowiek oswaja, chociaż napewno nie będzie łatwo, ani Tobie ani Jej. Narazie to bardzo boli, ale codzienność napewno trochę złagodzi ból. Przecież Ona żyje, nie odeszła na zawsze , i ta świadomość powinna Ci pomóc żyć . Życzę Ci hartu , dużo siły i radości, że Córce się powiodło. Teraz ja gaszę świeczkę , milego dnia jutro życzę wszystkim , a dziś stosunkowo udanych nocy , mimo że już po Walentynkach 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No to zapalam śwaiatełko!! Zu-zia...wiesz jak mówi do mnie mój Kaziczek jak jest mi smutno z jakiegoś powodu...\" No, Basiula..uszy do góry...jak nie możesz nic zmienić musisz się z tym pogodzić\" Pomaga mi to bardzo....więc Ziu-ziu.\".uszy do góry.\" Córcia będzie przyjeżdżać..pisać..dzwonić,nie zastąpi Ci to napewno Jej fizycznej obecności...ale wiara że jest szczęliwa doda Ci napewno otuchy.:):):):):): Bojeczko...o tych facetach ..to święta prawda..doskonałe !!!!! Dzieciaki juz poszły...spokój..mozna nałodować akumulatory..dokąd nie wrócą że szkoły..i mieć siłę na resztę dnia.:D:D Zostawmy tego \"tylko szalika\"...odnoszę wrażenie że to jakis facet...bo tylko oni maja takie kretyńskie pomysły..My się wkurzamy...a On się świetnie bawi !!!!! Forewer..jajecznica z pieczarkami wieczorem.? Jak Ci poprawi to humor...to mój Kaziczek tez poszedł spać..i też mnie rozczarował, nawet lampki wina nie mogłam wypić..bo leki biorę :( Całuję...pozdrawiam..wrócę..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia nie jesteś tu jedyną która ma dziecko w świecie. A będziesz jeszcze płakać z tęsknoty i żadne argumenty nie pomogą , bo musisz to wypłakać i przeboleć ten wyjazd. Przechodziłam to samo i wiem jak to boli. Ale nauczycie się rozmawiać przez telefon, pojedziesz do niej i przyzwyczaicie się do tego. Tylko nie mów jej jak jest Ci ciężko bo ona tam sama i będzie jej smutno.A jak Ci ciężko to płacz w poduszkę bo to pomaga. No i pisz do nas. 🌼 👄 Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanko!!!Jak mogłaś???? tak długo milczeć o sprawie,która tak Cie dołowała? No przecież,od czego my tu jesteśmy??? Płacz,bo płacz oczyszcza duszę. :P Za klka dni będzie Ci lżej. Bo czas jest najlepszym lekarstwem...:D Basiu,główka do góry,córcia nie wyjechała tam na zawsze. A nawet jeśli, przyjedzie,czy Ty tam pojedziesz. Telefony podniosą Ci na pewno rachunki. Ale co tam???Życie jest jedno.Więc kontaktuj sie z córką jak najczęściej.Życzę Ci powodzenia.🌻🌻 Ja zaraz do pracuni.Juz sie denerwuję,bo jeszcze mam wiele w domu do zrobienia. A chciałam jeszcze koniecznie z Wami,moje kochane sie spotkać.Szkoda,że Walentynki sie skończyły. Mój Kaziczek spał w nowych bokserkach. Ale jak poszłam do łóżeczka,on już przewracał sie na drugi bok. I znowu nic. Cholerka,za póżno chodzę spać.A miał to być dodatek do prezentu. ❤️❤️❤️❤️❤️Pa,do popołudnia. Dzisiaj jeszcze musze pobrać krew na badania.Trzymajcie za mnie. Pa,pa. Dla WAS 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim!! Zuzia jak już zauważyłaś pocieszających masz tu multum ,nie zostaniesz sama ze swoim smutkiem!! Nie mogę się postawić w Twojej sytuacji ,bo żaden z moich bliskich nie wyjeżdżał nigdy tak daleko i na tak długo. Smutek i tęsknota zawsze w takim przypadku jest ogromna,a czas leczy rany.....więc trzymaj się ,a my będziemy Cię wspierać duchowo i słownie.Płacz do poduszki, też dobrze robi. Następnym razem jak Ci zle ,to nie trzymaj tego w sobie !! Wal kawę na ławę!!! Boja dowaliłaś teraz do pieca z tymi facetami...a szczera prawda to jest.. przynajmniej w większości przypadków. Foreverku ta jajecznica to pewnie na zapas(bo niedługo dieta)?? jak Ci się po niej spało?pewnie koszmarki były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Zu-ziu,nie wiem jak Cie pocieszyc ale taka to juz kolej rzeczy ze dzieci opuszczaja swoje gniazdka, jak sa dorosle,to nie zalezy juz wcale od nas.Na pocieszenie moze tyle ze moja ciocia miala troje dziecii wszystkie wyjechaly,co nie znaczy ze o niej zapomnialy,bardzo czesto ja odwiedzali,a i ja zabierali do siebie. A teraz cos dla wszystkich na poprawe humorku:D:D:D GARSC KOMENTARZY SPORTOWYCH (SZARANOWICZ I S-KA) *Jeszcze trzy ruchy i Otylia bedzie szczesliwa *Ciagnij Olu, ciagnij Olenko.... *Gruchala jest taka, ze cieszy sie z kazdego pchniecia *Rosjanki osiagnely szczyt w niewlasciwym miejscu, w niewlasciwym czasie i wlasciwie zupelnie niepotrzebnie *W tej chwili, ze sie tak wyraze, zaliczonych mamy 17 zawodniczek *Filimonow jest cudownie miekki, wspaniale pracuje udami *No...motywacje reczna zastosowal przez klepanie *Nie ma juz reki, nie ma juz nogi, zostal mu brzuch *Takie ma wciagniecie, jakby go jakas wciagarka na te plotki wciagala *Swiderski nawet gdyby sie rozmnozyl to nic nie pomoze, gdy go koledzy nie pokryja *Ruch dwudziestu chlopa na rowerach powoduje ozywczy ruch powietrza *Wiatr wieje im w plecy tzn. wieje im w twarz bo przeciez plyna tylem do przodu *A teraz wychodzi Bulgar z Bulgarii *A teraz wychodzi rosyjski Gruzin polskiego pochodzenia *Dunczycy doganiaja Rosjan, którzy scigaja Dunczyków *Przepraszam, ze panstwa zanudzam, ale to bedzie ciekawe KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie i bardzo, bardzo dziękuję . Przeczytałam wszystko dokładnie i jestem pod wrażeniem za Waszą reakcję. Masz rację Forever z tej strony właśnie Was poznałam. to miłe . Viktoria - zdaję sobie sprawę że muszę to zaakceptować, wyjechała legalnie na rok, jak nie wroci w tym czasie to nie będzie to już pobyt legalny, Staram sie myśleć pozytywnie , dzięki za wsparcie. Takis - przypomniałaś mi świętą zasadę dziękuję Ci. Ewa -oj boli ,boli,całą noc nie spałam,czekałam na telefon,zadzwoniła ze doleciała i wszystko w porządku ,też bardzo Ci dziękuje. Dzięki bardzo Bosanowa za dobre slowo , już mi trochę lepiej .a teraz biorę się za robote bo przez dwa dni prawie nic nie byłam w stanie robić . Trzymam kciuki za Twoje badania. Na razie -pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje bardzo Dośia , dziękuję Boja ,pocieszenia nigdy za wiele, przyda się, wezmę do serca to co mówicie. POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×