Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

o cholercia! przeciez dzisiaj sa andrzejki!!! całkiem wyleciało mi z głowy..... trzeba troche uroku wyskrobac na ......ech.... miłych snów Wam zycze i do jutra... Ewelinko dzieki za herbatke, jak zwykle pychotka.....miód w gebie ( i w kubeczku oczywiscie) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ja lałam:):):) Byli u nas znajomi..Kaziczek mi sie ululał :D:D Ale myslę że to z przejęcia ..bo z wosku wyszło jakie dziecko..Tak jakby ciąża..kóleczko i cos w srodku:D:D No kto wie!! Dobranoc Dziewczynki..Dobrej i Spokojnej Nocy Wam życzę..buziaczki..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie muszę dać to zdjęcie komuś do zeskanowania i potem roześlę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. No wczoraj było ciężko, dziś mam nadzieję że się polepszy. Nie wiem skąd to się bierze po prostu mam nerwicę, od lat, wcześniej było dużo gorzej. Teraz ją trochę poskromiłam, ale czasem bydlę łeb podniesie i znów mnie trzyma i nie chce puścić. Ale mam nadzieję że jak do tej pory sobie poradziłam, to tym razem też ją pogonię ale to musi potrwać. No to zapraszam na meliskę, może w przyszłym tygodniu już się kawki napiję. A co tam Takisku dokupiłaś nowego do kompa? Ewciu jak fajnie że zajrzałaś:D Ewelinko znów się minęłyśmy i nie obgadałyśmy ważnej sprawy;) Dla wszystkich buziaki, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem niezapracowan ale tylko dlatego że mi się nie chce. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze Sie,ze moge znow być z Wami. Wczoraj mialam Andrzejki w szkole. Byla dyskoteka dla 4-6. Przyszly prawie same dziewczynki. Kilku chlopcow.Nasze dzieciaki dość kulturnie się bawily.I nagle nie wiem w jaki sposób przyszla grupka gimnazjalistów z 3 kl. I zrobili zadyme straszną i byli pod wplywem alkoholu..Musiliśmy interweniować u strazy miejskiej.Zjawili sie dosłownie po 5 minutach.Byli gdzies w pobliżu.Wszystko się dobrze skończylo. Dzisiaj dopiero przyznały sie dziewczyny z 6 klasy,że wpuścily swoich kolegów przez okno w toalecie na parterze. Pomysly mają, te dzieciaki szalone. I dyskotek juz nie będzie w najblizszym czasie. Przynajmniej mamy spokoj.:):):) Dzieki za herbatke o smaku fantazyjnym.Ewelinko,skad Ty bierzesz pomysly na takie cudne herbatki???? I smakowala wybornie.❤️ Takisku,ale sie usmialam z Twojej tzn. Kaziczka wrożby. No,no,czasem i tak bywa. Wnuki juz odchowałas,wiec jeszcze swoje mozesz,poki wprawe masz.👄 Dajenku,tak sie zastanawiam,czy Ty wystarczająco dla Twojego organizmu,przebywasz na świezym powietrzu???Wiesz kochanie,ja mam pieska i chce czy nie,to mysze spacerować i wychodzic,nawet wtedy gdy\"psa szkoda wypędzić\".Nogi i ręce bola mnie o wiele mniej niz jeszcze 1 rok temu.Mysle,ze moja choroba zostala poprawnie zdiagnozowana i lecze sie regularnie .Mogę duzo chodzić i wogóle czuje sie o niebo lepiej. I nie pije żadnych wyciszajacych herbatek.Jedynie mietę i pokrzywę.Do tego biore od czasu do czasu silimarol.Żeby mi watrobka dobrze pracowala.A moze po prostu lepiej udać sie do psychologa. On potrafi wyciszyc bez żadnych lekow.Ja już korzystalam kilka razy i na jakis czas wystarcza.Dla Ciebie👄 Ksymciu,co Ci wyszlo podczas lania....wosku??? Jesli tego nie zrobiłaś??? Można go lać przez caly tydzień.❤️ Ewuniu,tez bym tak chciala.I pewnie nic bym nie robila przez dluzszy czas,gdybym tylko mogla.Ale wiem,ze u Ciebie to tez sporadyczne chwile...Dla Ciebie👄 ŻYCZE WSZYSTKIM PRZYJEMNEGO WIECZORU.A u nas trzeba było skrobac szyby w samochodzie.Tak bylo mrożno i wietrznie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosa no niestety w ogóle prawie nie przebywam na powietrzu wstyd się przyznać potrafię wyjść czasami raz w tygodniu. A lekarzy omijam szerokim łukiem sama sobie na razie radzę ze sobą, kiedyś z 15 lat temu lekarz mnie tak leczył że potem sama musiałam walczyć ze sobą żeby nie brać leków. Oni nie leczą ,oni zapisują pigułki, zdecydowanie to nie dla mnie nigdy w życiu więcej pigułek. Dam sama sobie radę już mi lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiu nie lałam wosku, ale skoro mam na to az tydzień to czemu nie..... ja nadal piję meliske, nie smakuje mi ale przynajmniej dobrze spie a tym u mnie zawsze było ciężko.... pozdrawiam i całuski przesyłam 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanowa🌻- co ci dolega, że kończyny cię bolą? Słyszałam ,że najlepsza jest gorczyca na bóle mięśni i stawów. Dziś klientka mówiła, że trzymała nogi w misce goczycy ( musi być plastykowa-miska,a nie gorczyca).Po roku takich zabiegów jak ręką odjął. Jutro mam balangę- andrzejki wyjazdowe. Lekki oddech od rodziny. Miłego wieczoru🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadaj ciekawski.albo sie dołacz,ale tylko nie mieszaj! My to forum lubimy!Dajenku nie minełyśmy sie jak dzis przerąbane w pracuni miałam i w domku i jutro tez do nocki nie zajrze tu,Ale obgadamy Ksymcia herbatka na sen z zapachem cynamonu ,odrobine jabłuszka ,,,a zbieram sie do pisania maila!Wybacz Bosia ,łeb popiołem posypuje.A ofka? śnieg z okna widac? Jesli tak to przyslik U nas szaro ,ale forsycja zakwitła i leszczyna..liscie wypuściła.Moze by tak prace w ogrodku przeciagnal. Pijcie herbatke na dobranoc,specjalne usciski dla nieobecnego cos Takiska... No i MarMi ,foto bedzie? pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w nowym dniu. Weekend to widzę odsypiacie w najlepsze;) Już mi lepiej chyba udało się pogonić tą nerwicę. A dziś do pracy i nareszcie się napiję kawy bo już tydzień nie piłam i chyba tęsknię za malą czarną. Wczoraj miałam niespodziewanie miły wieczorek, mążzabrał mnie do pizzerii. Buziaczki, miłego dnia. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie!!! Dajenku..to bardzo dobra wiadomość..nareszcie:) U nas jest srednio..może nie szaro..ale tak jakos dziwnie..ani zimno..ani ciepło..wcale mi to na grudzien nie wygląda:D:D Dzisiaj mam gości..tak że zobaczymy się pewnie dopiero jutro..W związku z tą a właśiwie tymi wizytami mam troszkę pracy....kulinarnej zwłaszcza:D:D Miłego weekendu..odpoczynku dla zapracowanych..i dobrego humorku..papapa koleżaneczki..buziacczki👄👄👄 P.S..A moje kubeczki juz wiszą !!!! CUDNIE to wygląda.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam A u mnie wczoraj był sajgon w domu .....mąż wykańcza łazienkę , a na dodatek byli fachowcy montowali mi szafki kuchenne ....oj co to się działo!!! Ale dziś jest już spokój ., tylko jeszcze łazienki niemam (tzn mam drugą ale tylko kibelek) Mnie to by się przydała melisa :)) Ale jak narazie piję kawkę i idę do swoich zajęć......pewnie już mi dziś nie dadzą usiąść.....moje pociechy.....bo dziś sobota Miłego dnia i pięknej pogody na spacery życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam sobotnio. Dopadła mnie jakaś zaraza 😭głowa mi pęka, z nosa się leje, oczy łzawią i tak w ogóle to jest do du...... Wczoraj pół dania przeleżałam, połknęłam chyba z pół tony różnych tabletek, no i dziś jest troszeczke lepiej .Mam nadzieje, że do poniedziałku przegonie to paskudztwo :P Miłego i zdrowego weekendu życzę 🌻..nie cmokam, bo zarażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwóch facetów gra w golfa, chcą szybko rozegrać partię, ale przednimi grają dwie początkujące kobiety, którym bardzo wolno idzie gra. Jeden mówi do drugiego: - Idź do nich i zapytaj się, czy możemy je wyprzedzić? Drugi idzie, dochodzi do połowy, zatrzymuje się i szybko wraca. Pierwszy pyta: - Co się stało? - Słuchaj, ty musisz iść, bo jedna z nich to moja żona, a druga to moja kochanka!Nie mogę się z nimi równocześnie zobaczyć! - Ok, rozumiem, jasne.Pierwszy podszedł do połowy, zatrzymał się i też wraca. Drugi pyta go: - No, co jest? - Jaki ten świat mały!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dajenku..no kapitalne..:D:D:D:D:D:D:D:D Spinki..zdróweczka..duuuużego zdróweczka Ci życzę!!!!!!!!!! Przegoń to co przyszło ,tam skąd przyszło:) Papapapa..cmokusie👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż to za przygotowania czynisz Basiu???Czyżby imieninki 2 dni wczesniej??? Myślę,ze to dobry czas,sobota,spieszyc sie nie potrzeba i salatki,mozna zrobić i ciasta upiec. Myslę,że mogę Ci juz dziasiaj złozyć życzenia imieninowe.Przyjmij je ode mnie i od calej mojej rodzinki. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Imieniny - dzień radosny, Pełen kwiatów, zapach wiosny, Wszyscy złożyć chcą życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Ci słońce zawsze świeci I niech czas radośnie leci! Niech odejdą smutki, złości I powróci czas radości! Te życzenia, choć z daleka, Płyną jak wzburzona rzeka I choć skromnie ułożone, Są dla Ciebie przeznaczone! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis gości nie przyjmuje.Zaprosilam na jutro.Ale tylko na kawe i ciasto.Dobre winko też kupilam,czerwone wytrawne EGRI BIKAWER-moje ulubione.A dzisiaj sprzatałam w calym domciu,zajrzalam we wszystkie katy.Kurze nie ścierane byly chyba ze 2 tygodnie.W domku juz czysciutko,maż wrocil dziś z pracy zmeczony i spi smacznie,a ja jednym okiem ogladam kosza Bulgaria-Polska i pisze do Was.Juz wiem,ze jesteśmy w finale,ale rano nie obejrzalam , to teraz mam okazje.:D Dajenku kawal super.Ile w nim jest z rzeczywistosci.Moze i masz racje,bo lekarze/nie wszyscy/to lubia przepisywać leki,a wcale nie lecza. Wielu jest takich i moze Ty na nich ciagle trafiasz. Ja też trafialam do tej pory na takich,co jeszcze pieniadze wyrywaja zywcem z kieszeni. Najlepiej trzymać sie od nich z daleka.Ciesze sie,ze radzisz sobie sama .A ten Twoj Kaziczek,to wie jak Ci uprzyjemnic czas.Jest kochany.:D Nataszko,bolaly mnie nóżki i to bardzo.Ale to juz wspomnienie. Jest naprawde dobrze. A z ta gorczyca to masz racje. Mam woreczki /takie spore i ziarenek w nich tak nie pelno,zeby sie ladnie ukladaly/z gorczyca,Podgrzewalam je kiedys i wygrzewalam kolanka i stopki.Różne stosowalam terapie,bo mi stopy i dłonie tak bardzo dokuczaly.I borowine i kapiele solne i maszaże wodne i prądy czyli diadynamik i inne.Mysle,ze to juz historia i żeby już nie powrocila do mnie.Ja tam Andrzejki na wyjeżdzie??Udaly sie??I z kim je spędzałaś??:D Ksymciu,ciesze sie,ze złe dni to przeszlośc.A tak wogole,to super,ze jestes tutaj z nami.Czy syn juz zdrowy??A jak maleństwo,czyli Piotruś??:D Ewelinko,tego popiolu,to syp na główkę i to duzo.Czy te rośliny zakwitly w Twoim ogrodzie??? To ciekawe.Przyroda sie broni przed zima.To ładne masz widoki za oknem. Herbatki,owszem popijam.Sa naprawdę bardzp smaczne.Ewelinko kochana,po dyskotece mamy wszyscy problemy z policja,żesmy nie upilnowali tych gówniarzy.Ale rodzice tez sa w to zaangażowani. mysle,ze się rozejdzie po kosciach.Na szczęście......:D Marminku,co z Fotka synka na wielkiej wiezy???Czy te zatoki Twoje juz puscily??Ja tez antybiotyk biore.Juz 3 dobe.Myslę,ze sie uwolnie.:D Dosieńko,ale ślicznie teraz w Twoim domku. Zawsze musi być balagan,zeby pożniej miec czysciutko i swiezutko. Bo bysmy nie zauwazyli różnicy.Prawda???:D Spinko,co to za cholera sie czepia Twojej osobki??? A sio!!!!Jak najdalej!!! Pij duzo plynow.Zwłasza herbatek.Ewelinki sa dobre na te cholerne przeziebienia.Zwlaszcza te z cytrynka i miodkiem.Wracaj do zdrowia.To ja cmokam.Moze nie zarazę???:D Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.Cmoki w boki jak mawia Wiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosa, zatoki puścily na szczęście. Co do fotki - pisałam, że muszę dać komuś, kto ma skaner, bo to zwyczajna papierowa fotka, więc żeby przesłać, muszę zeskanować a sama skanera nie mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobty ...u mnie piekne słonko zaglada przez okienko.... Bosiu synek zdrowy i niezadowlony ,ze musi juz musi chodzic do szkoły, własnie lezy w łozku i czyta lekturę \"Tajemnczy ogród\", którą ja juz wczoraj zdązyłam przed nim przeczytać (coby go potem odpytać odpowiednio)! A Piotrus rozbrykany ale nadal w brzuszku siedzi! Wczoraj kupiłam nowe łózko do domu i cały dzień ciagali mi go po wszystkich kątach, bo nie mogłam się zdecydowac jak mebelki poprzestawiać. A potem jak dorwałam się do ksiązki to juz nic mnie od niej nie było w stanie oderwać ...... Pozdrawiam Wszystkich goraco i duzo buziaków przesyłam.... chyba całkiem ładny dzionek się zapowiada...👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grosiki sie pogubiły😭 😡musze jeszcze raz Ksymcia to najpiekniejsza lektura ..i Dick ze zwierzatkami i panna Mary kaprysnica..i cebulki i..ogród różany i...szczygieł... ..lece te cholerne grosiki szukac...musze je znalezc,i pomodle sie do Sw.Antoniego to pomoze :-D :-) :-D 🖐️ Bosi kochana ja nie mam czasu....musze go rozciagac.....ale juz łeb mam jak same Pompeje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie..dopiero sie troche odrobiłam ..(późniejszy obiad)..a juz musze szykowac następne:): Co za zwariowane dni..ale jeszcze tylko jutro i koniec:D:D Ksymciu..podaj mi adres e-mail..nie mam jak wysyłać do Ciebie poczty:( A przy okazji napiszcie mi czy podochodzia do Was poczta. Ewelinko..jakie grosiki ?? Pieniążki zgubiłaś?..Tak czy owak nie martw się ..ja w domku..to sie znajdą:):):) Bosiu..czyniłam przygotowania do przyjęcia pierwszych gości..którzy zapowiedzieli sie w sobotę:):) Ja też właściwie nie robię nic takiego..kawa, ciasto..kolacja..jakies winko..i do kolacji czysta wódka..bo taką chcieli! Teraz lecę..bo o 18..podobnie jak wczoraj tez przyjdzie parę osób:):) No to papa..wejdę jeszcze dzisiaj..ale późnym wieczorkiem..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko ja uwielbim te książkę, ale szczerze mówiąc za moich szkolnych czasów nie pamietam,żebym ją czytała, za to teraz zrobiłam to dosłowniejednym tchem.....🌼 i też jestem ciekawa co za grosiki pogubiłas... Takisku mój adres to kasia.m7@wp.pl 🌼 lubię te niebieskie kwiatki 🌼 całuski i miłego wieczorka 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolc
Ten tekst o Kononowiczu to ja napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Barbarom, Basiom, Basieńkom życze dużo, duzo zdrowia i wszystkiego najlepszego, spełnienia tych marzen, ktore przyniosa wiele szczęscia. Jestem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×