Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Zycze wam z okazji Swiat Bozego narodzenia Swiat bialych, pachnacych choinka, skrzypiacych sniegiem pod butami, spedzonych w cieplej, rodzinnej atmosferze, pelnych niespodziewanych prezentow. Swiat dajacych radosc i odpoczynek, oraz nadzieje na Nowy Rok, zeby byl jeszcze lepszy niz ten, co wlasnie mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zacznę od początku.Najpierw przyplątał sie do mnie kochaś Spinki .Usiadł vis a vis i nie pozwałał nic robić ,no moze czasem coś policzyc.. rozsiadł sie i został..nawet byłam zadowolona bo ,amant mi sie podoba..ale...skubany nie wiadomo czemu i po co wczoraj wieczorem poszedł!!!! ,bez ostrzeżenia, bez jednego slowa!!! Wiec skutek taki ,ze mięsiwa popieczone , kapusta pogotowana ,karp za galeratowany ,pasztet udany ,dom ogarnięty , daszek nad szwem jak dach w Zakopanem..i ręce ciut małosprawne. Więc kochas mnie po prostu wykonczył ,nie mogł wczesniej sobie pójśc ,no ewentualnie mopgł zostac na Ś wieta .ale poleciał cwaniaczek tam gdzie bardziej światecznie było!!! Potem rozmawiałam przez chwile z Dajen i..pochwaliłam Ramzesa...ledwie pochwaliłam a ten..padł...Musiałam go reanimowac. I w ten sposób dotarłam do dzisiejszej nocki ,nastawiam herbatke na rano i gasze światełko .Wesołych Swiat ,no i Ewciom wszystkiego Najlepszego ,!!!! Bosiu ,ciesze sie ,ze aniołki ci sie spodobały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki tyle wysiłku i czasu poswieciłasz ,zeby mi nie tylko Rubika wysłac, aja mam problem ze zwykłymi życzeniami i aniołkiem ..Sorry.Moze mi sie jeszcze uda..Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymuszko,jak sie masz z dzieciatkiem w brzusiu???Kopie bardzo??? JaK SIE CZUJESZ? Przyslij jakies foto z brzusiem.dla Ciebie👄Bojka,wiedzialam,że się odezwiesz. Gdzie jesteś teraz??W kraju,czy tam w domu u siebie???Powiedz kobieto,jak Ty mozesz zyc bez nas???Bo my bez Ciebie nie mozemy. Wesolych swiat.:) A Ktosia??? Ktoska wstydzilabys sie.pomachaj nam chociaz.:):):) Dosiu,zostaw to malowanie na po swietach.Wiem,ze nie mozesz bez tego zyc.Napisz kilka slów.:D:D:D Tak przy świetach naszlo mnie na wspomnienia. tyle dziewczat tu pisalo.Tak nam dobrze bylo.Tak milo i serdecznie.❤️ maleńkie znaki dajcie.Dla Was.🌻 Tak mi sie spodobal,ze musialam wkleić. prawda,ze ładny? ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń, że może z niej uczynić Betlejem Każdy z nas ma na tyle ciepłe serce, że może przyjąć nowo narodzoną miłość... do tego wystarczy tylko wiara, nadzieja a miłość przyjdzie sama... Radosnych Świąt! Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko,nie spisz jeszcze???Bo ja nie spie.Tylko czekam do 2 oo zeby wziać udzial w licytacji.Pa.Na razie.Przyjemnych snow zycze Tobie i wszystkim.Nie gasze.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw zyczenia dla Ewy.Jak Ci tam w Anglii Ewuniu???PrzeciezTy imieniny masz dzisiaj.I wigilia i Twoje święto.Wiec czcij je podwojnie jak przystalo na wszystkie Ewy,Ewunie,Ewcie i Ewki. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[🌻 Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa, nie trać swej wesołej minki dziś są Twoje imieninki! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A teraz zycenia dla naszej Ewci.Tej,ktora nam pyszne kawki i herbatki z samego rana parzyla. tak smutno bez Ciebie Ewciu. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i slonik. Wszyscy razem z usmiechami z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - i zyczenia prosto z serca. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 Daję Wam dzisiaj moje zyczenia Niech się Wasze życie na lepsze zmienia Wielkich przyjaciól.mnóstwo miłości Ludzkiej przyjaźni i życzliwości!!!! Z bukietem róż nie moge przyjśc by złożyc Wam zyczenia Więc wzywam los i prosze go By spełnił Wasze marzenia!!!!!!!!! Duzo zdrowia..Drogia Ewo i Ewciu 39..oby nigdy nie zabrakło Wam nadziei..wiary.i miłości!!!! I pamietajcie za pieniądze mozna kupic dom..ale ciepło rodzinne..mozna kupic zegar..ale nie czas..Zyczę wam i ciepła rodzinnego i tego żeby czas Wam sprzyjał!!!!! STO LAT..STO LAT..STO LAT i jeszcze jeden i jeszcze raz STO LAT!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...to ładnie ...wszysstkie nie śpimy ..ja do Bosi aniolki inne posłałam ale czy doszły ,i ja tez śpiewam..stoooo laaatt stoooolat ,a teraz ide spac ,nbo boli mnie dach.Bosiu na miłosc Boska coz ty licytujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanym Ewom na wstępie serdeczności imieninowe. Wszystkim Wam Wesołych i najpiękniejszych Dni Świątecznych. Łamię się z Wami wirtualnym opłatkiem z łezką w oku bowiem cały dzień będę w pracy i nie wejdę tutaj do Was.Najpiękniejszej Wigilii,wymarzonych prezentów i spełnienia marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Forevciu I znów do pracy Cie gonia w wigilie??No cóż słuzba nie drużba. To i ja sie podzielę z Tobą kochana opłatkiem,życząc Ci zdrowka samego i usmiechu na co dzień cudnego.🌻 Eluś,wylicytowalam radiomagnetofon.Prawie nówka za male pieniadze. Dla chrzesnicy,ale sie ucieszy.Ciotka po nocy nie spi.Bo jej zalezalo.Czyli mnie,bo ja ciotka.Rozumiesz mnie??Bo sie zaplatalam. Takisku,juz sie wyrobiłas ze wszystkim??Ty pracusiu nasz kochany. A niedlugo bedziem odpoczywać........ To gaszę juz.Do rana.Mysle,że wstane na śniadanie.A moze dzis ja zaparzę???Co wolicie???Moze zrobie profilaktycznie i kawke i herbatke.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie❤️ Z opłatkiem w ręce składam Wam najlepsze życzenia Bożonarodzeniowe...Lamie się z Wami z nadzieją że cały rok..ten..i kazdy następny będziemy dalej przyjacilkami..Nawet gdyby miałaby być to przyjaźń wirtualna..dobrze że jest!!!! WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!!!! SPOKOJNYCH..ZDROWYCH..RODZINNYCH I OCZYWIŚCIE WESOŁYCH ŚWIĄT zyczy..Takisek❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.paperboy.nl/?PID1=E%3A%25%3A%27F9%2A%29ZT%3E%3FFO%5D%3AB%20%23U Dla Was Z najlepszymi życzeniami Dla naszych EW 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Wszystkiego co najlepsze w dniu imienin Życzenia dla Ciebie: Nie zerkaj za siebie, Idź śmiało przez życie, Podkochuj się skrycie, Kontroluj swe żądze, Zarabiaj pieniądze, Lekceważ pętaków, Unikaj cwaniaków, Przepisów przestrzegaj, Na sobie polegaj, Lecz przede wszystkim Pokaż im wszystkim! Białych myśli lekkich jak puch, niech Anioł przywieje z nieba, otworzy skrzydłem nadziei, i niech kolędę zaśpiewa, bo dzisiaj jest piękny dzień, wszystko się rodzi na nowo, więc w blasku tajemnych świąt, żyj zdrowo i kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane. Udało mi sie na chwilkę dorwać i szybko pisze . Dziekuje za życzenia . Jestem już padnieta nie ma to jak mieć trojke chłopaków, męża i wnuka na wikcie i opierunku. A wszyscy mają lewe raczki . Ale to nic . Używam z nimi śmiejemy się i radujemy. Czego i Wam wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham do Was wszytskich obiema rekami. Pamiętam, podczytuję. Życzę Wam wszystkim zdrowych, radosnych Świąt w rodzinnej atmosferze. Niech wszystkie smuteczki uciekna precz, daleko, żeby nic nie zepsuło odświętnej atmosfery. Życzę równiez pomysłowego Mikołaj, żeby do Każdej z Was przyszedł z wymarzonym prezentem. Obiecuję odezwac się po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️:D❤️ W wilię świąt Bożego Narodzenia wszystkim paniom ślę życzenia by radosne były dni. By rodzina uśmiechnięta podziwiała wasze dary kulinarne i duchowe. Sercem niech odpowie serce. Wszystkim Ewom ❤️🌻 Wszystkim spełnienia marzeń, bogatego gwiazdorka, miłego towarzystwa, pogody ducha, podziwu męskiego i szczęścia w zyciu. 🌻 ❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dla wszystkich Pań 👄👄 Z dzwiękiem dzwonów melodyjnych, Wraz z opłatkiem wigilijnym, W dzień Bożego Narodzenia, Ślę serdeczne te życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia I w Nowym Roku marzeń spełnienia. a dla naszych Ewuniek 👄🌼👄 Dużo zdrowia i radości wiele pieniędzy , samych przyjemności. Niech Wam życie słodkp płynie w każdej chwili i godzinie . Niechaj bliscy Was kochają, a Przyjaciele niech o Was nie zapominają ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w świątecznie pustej poczekalni...ale nie jest zamknięta ...to parzę kawę po pasterkach ,jak znalazł ,i herbatkę z cytryną..po Wigilii tez jak znalazł . Wesołych Swiat kochane, Mikołaj fajny byl? U mnie nawet fajny...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja po wieczerzy .....żywa i zdrowa . Nie przejadłam się i dzisiaj czuję się świetnie, ale jeszcze nie koniec świąt . Mikołaj był a i owszem nawet całkiem udany , najważniejsze ,że dzieci szczęśliwe Wszystkiego dobrego i nie przejedzcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak trudno sie nie przejjeść gdy wokołu tyle pyszności A ja dziś spędziłam troche czasu w pogotowiu zamiast przy stole (to tak dla odmiany :) :) :) ) Moja corcię boli ucho - tak to jest jak sie chodzi bez czapki. A przede mna jeszcze noc może przespana.... Córcia dostała leki ale ciągle narzeka, że ja bardzo boli. I tak to jest jak sie ma dzieci ... nawet duże. Odpoczywajcie, cieszcie sie, radujcie i bawcie, bo przed nami jeszcze jeden dzien świąteczny. A u mnie dzis pieknie, słonecznie, tylko wiatr taki chłodnawy, a wokoło ani śladu zimy.... czy to na pewno święta bożonarodzeniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ktosiu,to na pewno Boze Narodzenie. Powiedz córeczce,ze czapeczki nosi sie w okresie zimowym.I sama daj jej przyklad. A słyszalam,ze i Ty nie nosisz.A to błąd. Ja co prawda tez nie lubie,ale jak trzeba to wkladam.Tym bardziej ,że mam ich kilka bo sama robie na drutach. Ewelinko,Ty jak zwykle poratujesz w opresji.Mam taką zgage,że mnie garslo pali,sama nie wiem po czym.Bo sie nie przejadam.A herbatka goraca jak znalazł.Dzieki za mailika,odpisze jutro. Dosieńko,super,ze Mikolaj byl u Was i przyniósł prezenty. U nas tez byl,ale byly raczej skromne.Wazne,ze pamietał.Mąż mial urodziny,to i dla niego musialam miec drobiazg.Dostał jak zwykle skarpetki NIKE,bo takie lubi.i jeszcze ksiażke,bo uwielbia czytać.Wiki,zyjesz???Jak tam wigilia i święta??? Czy odpoczęłyście dziewczyny? Bo ja sie dzisiaj strasznie leniłam. Byli u mnie rodzice i siostra. Spędzilismy super dzień.Nawet sloneczko świecilo i wyciagnęło nas na spacerek.Pozdrawiam Was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bossi, żyję , żyję :-) i mam się całkiem dobrze . Byłam od soboty u Rodzinki, a dziś trodycyjnie wróciłam, bo jutro mam zaproszenie na urodziny męża koleżanki ... Już myślę jakby się tutaj wyłgać , bo mam narazie dość . Rodzina jak w komplecie to 10 osób , bo Siostra ma dwóch synów, którzy mają po dwoje dzieci . Dla mnie tyle osób to już tłum i chce mi się pobyć jutro samej już w domu, bo od środy znowu trzeba stawać w szranki z klientami .... Ale nie będę dziś mysleć co zrobię jutro - chociaż tyle sobie na luzie pożyję :-). Dla wszystkich Pań bardzo miłego dnia jutrzejszego , gdy nie ma śniegu niech będzie taki dzień jak dzisiaj - słoneczny i wiosenny , cmokasy 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych świąt. Jestem objedzona , zmęczona jedzeniem i ociężała od jedzenia. Jak pomyślę , że jutro powtórka to już mi się czka.. Kolacja wigilijna w miłej atmosferze minęła.Dzieciaki mam nadzieję zadowolone.My w każdym razie tak. W nocy syn dostał gorączki i całą noc nie spałam.Może jutro się wyśpię. Coś mi się widzi , że odpoczywać będę w pracy w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ,ja tez przejedzona niby ,ale szew dał mi popalic 2 nocki ,to z termoforem 2 wieczory przelezałam na sztywno i..lepiej . A herbatki? hektolitry to nie były ,ale troszke... No i dzis zaraz jade do Niepokalanowa na msze i szopke zobaczyc.Taka mała wycieczka ,a potem..na obiad..do rodziny.Ale patrzec od Wigilii w strone jedzenia nie moge,.Zastanawiam sie czy ten szew to tak mi da popalic dłuzej czy da spokoj jak ten boli to ten stary jaby przestał...mam barometr...Jak nie wiadomo czy bedzie padac to wam powiem.... Ja na bank wiedziec bede nocke przed.Miłego dnia.Umiarkowanego jedzenia.Parze miete, i może z cytrynka jakąs Liptona .Buziaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Zwiałam z dyżuru po 56 godzinach już miałam dość, zostawiłam męża na posterunku.Staram się nie jeść dużo, ale z nudów w pracy stale coś podjadałam i też czułam się objedzona jak bąk. Dziś w planie odpoczywanie i nie tylko, miłego świętowania życzę. A pro po neo też napsułam sobie wcześniej nerwów ze wszystkimi możliwymi innymi internetmi, w pewnym momencie wyczerpałam wszystkie inne możliwości i żaden nie sprawdził się tak jak neo, na razie nie narzekam, więc po co sobie psuć nerwy lepiej od razu brać neo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Wesolych...jeszcze świąt!!!! Ja juz jestem trochę wypoczęta:):) Pospalam sobie dzisiaj bardzo długo..byłam naprawdę przejedzona...amęczona..ale szczęśliwa!! MarMi z naszym Tatą pojechali wczoraj wieczorem..mój syn pojechał razem z Nimi i spędzi u MarMi te krótkie ferie świąteczne!! Dzisiaj ja idę sie gościć..zaprosiła nas teściowa!! Zreszta gdyby nie zapraszała to i tak co roku w drugi dzien świąt idziemy do Niej!!!! ..Pozdrawiam..👄👄👄papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz koniec dobrego.:( Niektore z nas jutro do pracy!!!A to raczej niemile uczucie,to ranne wstawanie. Ale mimo wszystko zycze Wam milego wstawania,bo ja jutro spię do 10 oo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc po Świętach!Możemy odpocząć !Jeszcze tylko Sylwester!I od nowa sie kreci dwa zera i siódemka .czyli zaczynamy od 1.01.2007 czekac na następne Swięta .No i nastawiam herbatke i kawke .Zobaczcie ,ktora godzina.Ksymciu dobrze sie czujesz ? ,Piotrus nie buntował sie na to menu..?Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta święta i po świętach dla mnie nareszcie odpoczne tylko 3 dni jeszcze i znów do pracy trzeba hihi Mam nadzieję że wszyscy zdrowi, miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×