Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Witajcie to może zaczniemy od kawki i herbatki po tych trunkach sylwestrowo-noworocznych, na dobry początek dnia, zapraszam. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam w nowym 2007 roku❤️ Kurcze..szkoda że już się to wszystko skończyło..Po świętach jeszcze myslało się o Sylwestrze..a teraz to już rzeczywistośc..nie \"szara\" ale zawsze:) U nas też było bardzo fajnie..zabawa rzeczywiście była przednia..chociaż było coś pod \"Walercie\" ale dodawało to tylko uroku..później ...jak juz bąbelki zaczynały fikać:) Teraz idę ogarnąć trochę domek..bo wczoraj jak wróciliśmy..to poprostu mi się nie chciało..aż sama nie moge w to uwierzyć..ale rzeczywiście nic nie zrobilam:) Narazie ..do później..papa 👄 DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA ŻYCZENIA..BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku,przeciez Tobie tez sie należy odpoczynek.Przeciez musialas zregenerować sily po balu:D Ewelinko,mnie też bola nogi.Ale to super uczucie.Po takich przyjemnościach jakimi są tańce.Nawet nie odczuwalam podczas imprezki i tańczyłam do rana.Ale za to pożniej nożki trzymałam w górze.Mój piesek nie boi sie wystrzalów.Wiec był spokoj.Do policji by sie nadawał,ale oni takiej rasy nie zatrudniaja.:) Dajenku,dzieki za herbatke.Pyszna z cytrynka i miodkiem.:D Ksymciu,ja kiedyś,kiedys jak bylam w ciąży to tez tańczyłam na białej sali.Przynajmniej sie bezpiecznie czułam.I dolegliwości potem żadnych nie mialam.Jak tam Piotruś??Czy bardzo harcuje??Na kidy masz termin??❤️ Spinki,przyznam sie,ze troche sie czaiłam .I udalo się!!!To mozemy dzisiaj zrobić poprawiny.To, po jednym leję.Podstawiajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ładnie.Balowałam ,liczylam , zaspałam do pracy ciutke ,a i mam nowego amanta.Termofor sie nazywa.Niezastapiony osobisty trener, koi ,łagodzi ,grzeje, masuje ..osobisty.Ale moge pożyczac jakby co. Herbatke prosze dzis i ja.Buziaki w 2007 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy po 40-e hi hi.Sylwester w Pradze było fajnie bo Praga jest piekna...Za wiele nie zwiedziliśmy bo...ludzie nam zasłaniali ,tyle ich tam było...że ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane....:) Wszystkiego dobrego życzę Wam wszystkim w Nowym Roku... Przepraszam, że tak dlugo się nie odzywałam, ale obiecuję, że się poprawię i skrobnę tu zawsze coś od siebie....:) Muszę nadrobić zaległości w czytaniu topiku, bo wiele się tu działo.... Jutro dostaję w pracy nareszcie swój pokój i mam nadzieję, że szybko się tam zaaklimatyzuję i będę miała możliwość popisać z Wami troszkę....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polejcie Bossanówko do pełna:Dniech nam sie wiedzie i wpisów przybywa. Chcę przesłać milion całusów imieninowych dla Ktosi❤️ Ewciu bój sie Boga,nareszcie jesteś:D Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja się melduję w nowym roku:-) Przede wszystkim bardzo dziękuję za życzenia urodzinowe:-) Sylwester był super, wybawiłam się ile wlazło, nogi mnie do dziś bolą. Zespół bardzo fajnie grał, ludzie byli chętni do zabawy - parkiet był pełny do samego rana. Jedzenie było dobre, że o towarzystwie już nie wspomnę - czego trzeba więcej?:-) A dziś trzeba już bylo wrócić do szarej rzeczywistości - do pracy, a kolejka tlumaczeń do zrobienia też jest imponująca :-) Ale tak jest dobrze - jak się bawić, to się bawić. Jak robota, to robota. Na wszystko jest czas i pora, wszystko jest dla ludzi. Dobranoc wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę,że wczoraj tylko Mar Mi się odezwała...??? Ja też się nie udzielałam , ale to jak zwykle przeważnie przez dzieci...zawsze mają czas dla siebie przy kompie ,....a dla starej matki nie ma.Poza tym proza życia ..trzeba pracować , żeby jeść mógł ktoś. Pozdrawiam i ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia ❤️. Nareszcie Ewciu ja czekam cierpliwie i może się doczekam. A z tego co wiem Ktosia obchodzi imieniny razem ze mną 1 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuniu ,nawet nie wiesz jak smakowała twoja kawusia ,i ta pewność, ze jestes..ale mam nadzieje ,ze teraz tobie parza..buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Jak mi zimno...herbatkę piję bez przerwy..ale i tak nic nie pomaga. Zimno mi dalej:):) No tak moje kochane..koniec tego dobrego..teraz normalne dni..i cały rok czekamy na następone święta. Ale juz dzisiaj pewnie sa deklarację że w przyszłym roku nie będziemy tak wariować..z zakupami..z gotowaniem..sprzątaniem...a ja piszę..BĘDZIEMY ..jak co roku..:D:D:D Teraz czekam na ferie..pomagać w lekcjach mojemu synowi..to ciężka praca..:):) Czekam na ten \"urlop\". Narazie koleżaneczki..do później..papapa..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja babka wnukowi. Trochę sie odzwyczaiłam od małego dziecka i cieżko mi sie zebrać. Ale radości mam co nie miara. I spacerków. Pozdrawiam Was Wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trzymaj Ewuniu.Ja też Babka wnuczce,Ale kocham ją raczej na odleglość.Tak mam malo czasu.Praca pracę pogania. A mowi sie,ze nauczyciele pracuja bardzo malo.A ja nie przesadzam,ponad 40 godzin na tydzień. Tez bym poszla z nią na spacer.Ale wychodze rano,jak jest ciemno,no,moze szaro,a wracam tez jak już szaro. Oby do lata. Nadrobie wtedy wszystko.:D:D:D Dajenku też mi sie wydaje,ze Danusia obchodzi imieniny w pażdzierniku.Dzieki za przypomnienie,bo juz chcialam życzenia skladać:) Takisku,co za choroba w Tobie siedzi??? Idz moze do lekarza.Herbatką sie nie wyleczysz.❤️ Ewelinko,przeciez stary rok juz się skończył,grosiki sie znalazly,a Ty dalej masz mniej czasu , niz kiedys.:D Dosiu,wczoraj czyli 2.01.2007 wiele z nas sie odezwalo. Chyba daty przeoczylas.👄 Witam Cie Marmi,dobrze,ze sie wybawilas. A to normalnne,ze wszystko co dobre to sie szybko konczy.I znow mamy to samo, co rok temu.Jak zwykle.Ale nie jest zle.Przynakmniej sie nie nudzimy.Pozdrawiam wszystkie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciu cos mi zżarło..,ale chetnie herbatke wypije.Poziomka ,malina z truskawka może być? :-D ,:-D :-D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewciu..a gdzie Ty byłas jak Cię nie było.:D:D Ale FAJNIE że już jesteś!!!! A tak mnie teraz naszło..może to z powodu Ewci..pomyślałam też o naszym Zagielku..Już wcześniej mialam zapytać co się dzieje..ale jakoś przez te święta umnknęło mi.Podobnie z Kalinką..chociaz Kalinka co jakis czas daje nam znać że jest!! Bosiu..Ty kochana opiekuneczko..ja nie jestem chora..poprostu potwornie mi zimno..I to też dziwne..okna mam szczelne..kaloryfery grzeją.aż je dokręcam..a mnie ( innym domownikom nie)..zimno jak cholera:D:D:D Tylko dobrzy ludzie są tacy troskliwi..dzieki❤️ Czekam teraz na zdjęcia..MarMi ma mi przyslac na pocztę..jak tylko dostanę..zaraz Wam wyślę..zobaczycie sukienkę..ciekawe czy Wam się spodoba..Mnie się podoba bardzo..może to nieskromne..ale poważnie..po raz pierwszy jestem zadowlona z zakupu. Wyślę tez zdjęcia moich dziewczynek..Kurcze jak One urosły..:D:D:D ZA SZYBKO>:D:D Dobrej nocy..Miłych snów..i do jutra..papa..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sypie mi sie choinka ,ichyba zaraz rozbiore.I wogóle to wypijmy te herbatki i buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku...witaj...:)..zmieniłam pracę i powiem szczerze byłam tym tak pochłonięta, że nie starczało mi czasu na przyjemności.... Teraz mam nadzieję już będzie trochę lużniej więc postaram się zaglądać do poczekalni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko czytam.:D U mnie leje. Ja nosa z pracy nie wyściubiam bo remanent na głowie . To chyba pół Polski zna z autopsji. Tylko tyłek boli od siedzenia i oczy od komputera. Rodzina mi się chyba przejadła , każdego brzuch boli. Trzymajta się babeczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu , jak dobrze,że wreszcie jesteś!!!Przegladalam wlasnie wczoraj moj program ze zdjeciami Picasa 2.Tam mam wszystkie zdjecia poukladane w kolejnosci przysylania przez Was.I tak sie wczoraj zadumalam,jak ogladalam Ciebie kochana kolo Twojego domku na wsi i z prosiaczkiem pieczonym.Pisz dziewczyno,bo bardzo Cie tu brakuje.🌻Ewelinko już wypilam Twoich herbatek cale hektolitry.Sa wyborne.Lepszych w zyciu nie pilam.O111Przepraszam...Ewci tez byly pyszne.Bo to sa nasze herbaciarki nadworne. To moze malinowa z truskaweczką???Mowisz Ksymciu i masz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Takisku, dziękuję serdecznie za zdjęcia 👄. Są piękne - dziewczyny wspaniałe !! Twoja suknia także mi się baaaardzo podoba, a Ty w niej :). Szkoda, że nie jestem fecetem, już wywołałabym uśmiech na tej pieknej buzi :). Zdecydowanie powinnaś się była więcej uśmiechać !! Taki bal, w takiej pięknej scenerii i w tak pięknym stroju, a Ty jakaś smutnawa ... A może już wówczas było Ci zimno ?? Czy Ty mierzyłaś sobie ciśnienie ?? Może masz niskie bardzo i datego Ci tak zimno ?? Musi być przecież jakaś przyczyna takiego stanu rzeczy ... Pozdrawiam wszystkie Panie serdecznie i przepraszam, że tak mało się udzielam, ale ciągle cierpię na brak czasu. Może wreszcie po śmierci sobie odpocznę :). No i melduję , że miałam 5 punkcji (słownie : pięć !!!) , teraz jakieś leki, których jeszcze nie zażywałam , potem jakieś zabiegi i powinno być dobrze !! Najważniejsze, że uciekłam spod noża :). Przeczytacie pewno rano, więc już dziś życzę Wam dobrego dnia , aby te dni Nowego Roku były \" dłuższe\" (mnie ciągle brakuje paru godzin), cmoki w boki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×