Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

CZEŚĆ 👄 Wczoraj u mnie przeszła burza i zrobiło się przyjemnie,ale dziś od rana znów to samo.....pocieszeniem dla Was jest to,że od niedzieli ma się troszkę ochłodzić i popadać...(tak mówili mądrzy ludzie z telewizji) Ja niestety dziś też muszę popracować ostro, więc pewnie już nie zajrzę .........buziaki dla spragnionych chłodku 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burzy zero upalu wielki wielki nadmiar rano o 9 już 27 stopni to straszne, ale czekam na weekend z nadzieją że odetchnę. Miłego dnia , niemam siły pisać bo właśnie wróciłam zmęczona z zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forever - coś słabiutko, tylko 🖐️ i wczoraj :D...........:) Pozdrowienia 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenku.......co by nie powiedzieć miałas rację......:) w 100 % 👄 Wniosek jest taki, że upały wpływają niekorzystnie nawet na topik.... Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy może dzisiaj jakaś Małgosia ma swoje świeto bo jeżeli tak to ...sto lat ,sto lat niech zyje zyje nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm bardzo mi się spodobała Twoja wypowiedz ,taka zwięzła i treściwa,niemniej daje też do myslenia i nasuwa pewne wątpliwości mozna prosic o rozwinięcie tematu? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hej, dziewczyny jak samopoczucie ? .....niestety ja mam ogromniastego lenia - ale widać po wpisach, że nie tylko ja ;) Niedługo Bosa wróci :) wypoczęta, tryskająca energią . Jest nadzieja, że nasza poczekalnie znowu się ożywi :) Dołączam się do życzeń - dla wszystkich Małgoś - Sto lat, niech żyyyyją naaaaaaaam 🌻👄🌻 - Takisku dlaczego milczysz, to niepodobne do Ciebie 🌻 - Viki 🌻] ciekawi mnie, co u Ciebie słychać ? Buziaki dla wszystkich obecnych i nieobecnych 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Kolejny dzionek przed nami......:) Czyżby był odrobinę chłodniejszy?.....:) Dziś mój syn w nocy przemieszczał się z miejsca na miejsce.....ciepłe noce w bloku są straszne....nie umiał zasnąć z gorąca......nie było żadnego przewiewu...... Chcę jechać dzisiaj na wieś.....:) miasto jest takie nagrzane......zobaczę czy roślinki się przypadkiem nie ugotowały...;) .....co jest chyba możliwe.....:) Czyżbym przgapiła jakieś imieninki? Małgosiu.......;) Jeżeli tak to wszystkiego najlepszego życzę .....:D:D:D Miłego dnia dla wszystkich.....👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja czekam z utęsknieniem na burzę, deszcz i ochłodzenie coś powoli ale podobno idzie do mnie. Miłego i chłodnego dnia, obyśmy mogli odpocząć od tych tropików.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):) .......dziewczyny........burza była.......lało i lało tak pięknie przez całe 10 min........:):):)......teraz parówa się zrobiła okrutna.....ale jest zdecydowanie przyjemniej :) Dajen - przesyłam burzę w Twoją stronę......:D:D:D.....poczekaj jeszcze troszkę.....Buziaki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Nareszcie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Melduję, że wróciłam cała i zdrowa :). Badania zakończone, nowe leki zaaplikowane, mają być lepsze od wcześniejszych . Nogi są w normie prawie , ale upały nie będą korzystnie wpływać na nie. W szpitalu była sauna, ale jakoś przetrwałam , tylko kondycji brak i wysiłkowego nie dałam rady do końca... Dziś daję sobie na luz, aby odreagować ten pobyt :). Spinky, mówiłam, że długo ze mną nie wytrzymają :) . Pozdrawiam wszystkie serdecznie, muszę się od jutra pewno zabrać do pracy, bo tydzień wypadł \"z życiorysu \", życzę Wam samych miłych, trochę deszczowych godzin 👄😍👄😍👄😍👄😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ani kropli ....błaaaagam kochaniutkie przyślijcie do mnie trochę deszczu - przed chwilą wróciłam do domu, padam na twarz :P - dla odpoczynku usiadłam przed kompem - trzeba zabrać się za obiad, tylko chęci brak - chyba ogłoszę dzisiaj strajk głodowy ;) - Viki :D dobrze, że jesteś - oby nowe leki spełniły swe zadanie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burza, burza i po burzy nareszcie powietrze chłodne i czyste, ale w domku jeszcze gorąco. A ja zbieram się do wyjazdu dziś zmieniłam wodę w akwarium, zrobiłam ostatnie prasowanie, nagotowałam jeszcze 1 gar zupy do zamrożenia i spakowałam prawie walizkę. Jutro tylko ostatni szlif kosmetyka i w niedzielę rano wyjazd. Oj długo nie zajrzę planuję 3 tygodnie posiedzieć, najmniej 2 tak że trochę mnie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenko, najlepszego wypoczynku jaki można sobie wymarzyć, wspaniałych pogaduch z przyjaciółką i wspaniałej pogody, jaką sobie wymarzyłaś na ten urlopik. Wracaj do nas szybko, bo będzie brakowało Twojej poczty i Ciebie samej, buziaki [👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze zapomniałam włosy przefarbowałam na ciemniejsze;) a co muszą być ładne w swiat jak jadę.:D Dzięki Viki za życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Dajenko udanego wypoczynku - kliknij czasem do nas z nad morza :) Nareszcie i u mnie popadało, jest czym oddychać :) - jednak nie na długo, zapowiadają powrót upałów buuuu Ciekawe czy Ktosia już wróciła ? Życzę udanego weekendu - buziaki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinakerku juz wróciłam. Probowalma wczesniej cos skrobnąć ale były kłopoty z internetem. Jestem zadowolona z wyjazdu. Było spaniale. Goraco jak w Polsce ale inna wilgotnośc, to duzo lżej odczuwa sie upały. Opalilam sie wykompałam w Morzu Czarnym. Ale tak ogolnie to jestem troche zawiedziona Bułgarią. Bylam tam pierwszy raz i troche inaczej sobie ją wyobrażałam. Hotele schludne i czyste ale tuz za płotem posesji hotelowej brud. Dookoła pelno rozpoczetych budów. Ale to i tak nie zepsuło mi humoru. Jutro ruszam na GRUNWALD - może ktos chętny ze mna, może sie spotkamy na polach grunwaldzkich - ciekawe kto wygra w tym roku. Kończe bo musze jeszcze przygotować sledzika dla mojego męża taka ma zachciewajke ??? Pozdrawaim wszystkich bez wyjatku, nawet tych co żadko tu zaglądaja. Zyczę milutkiego weekendu bez nadmiaru slońca. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 DOBRANOC.......🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼 Miłego weekednu...dla WSZYSTKICH.........🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Wspaniałego weekendu, pogody takiej jaka jest u mnie z rana, a przyjemny chłodzik zza okna leci :), samych radosnych chwil 👄👄👄👄👄 Ktosiu, ale miło, że już wróciłaś z nowymi wrażeniami i chyba nowymi zdjęciami. Mam nadzieję, że otrzymamy zdjęcia z Twojej kąpieli w morzu :) i nie tylko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No muszę się pożegnać, może na 3 tygodnie jak się koleżance nie znudzę i mnie nie wygoni. Może mi się uda zajrzeć, ale nie obiecuję. Życzę Wam miłego spędzania czasu, mało pracy i żeby już ten upał tak nie dokuczał. Mam nadzieję że o mnie nie zapomnicie, a ja pozdrowię od Was morze. Bywajcie ja już siedzę dosłownie na walizce jutro 7,10 ruszam w drogę. 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajen dobrej zabawy i szczęśliwego powrotu z fajnymi wrażeniami. Wiktorio próbowałam wczoraj wyslać zdjęcia ale cos złego dzieje sie z moim kompem nie chce \"chodzić\" poczta. Ale bede próbowac. Byłam dziś na polach grunwaldzkich - jak zawsze pokonalismy Krzyżaków. Ale niestety ogólny bałagan na drodze pokonał wszystkick kierowców - ok. 250m przejechalismy w ciągu....2 godzin - nic dodac nic ująć. Całą trase powrotną ok. 50 km przejechalismy w skrome 4 godziny :( :( :( Przede mna jeszcze tyzien urlopu i nie mam pomysłu na miłe jego spędzenie - córka intensywnie mysli - jestem ciekawa jaki bęzie miała pomysł. Mało było dziś wpisów. U mnie dziś było troche słońca i dużo chmur i silnych zimnych wiatrów. Miłego niedzieli pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jestescie koleżanki. Poźna nocka się zbliża a tu nikogo nie ma :( :( :( Spotykają się dwaj kumple: Jeden sie chwali - a wiesz kupiłem juz drewno w Puszczy Białostockiej Na co drugi - a tak a\'propos \"puszcza\" - czy twoja zona nadal jest w Ciechocinku. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Dajenku już tego nie przeczytasz , bo już Cię niema.....ale udanego wypoczynku !!! Kto mi teraz coś fajnego podrzuci na pocztę??? Wiktoria może Ty?? Ktosiu czyżbyś wczoraj sama urzędowała w poczekalni ??A gdzie cała reszta?? Wiatr to i u nas strasznie wieje ale i słonko też świeci, od piątku znowu straszą upałem!!! zobaczymy...... jak narazie 23-25 st ale ten wiatr..... Niestety dziś też jeszcze pracuję.....,ale poniedziałek i wtorek zrobię sobie wolne!! Buziaki dla wszystkich obecnych i nieobecnych 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dosiu, jak tylko będę miała coś nowego, napewno nie omieszkam wysłać :) Zawsze o Was pamiętam, ale moi znajomi także na urlopach i mniej przysyłają, a nie szukam już w moich \"głupotkach\", bo mogą się powtórzyć :) U mnie dzis bez słońca, a rano było całkiem chłodno, tylko 15 stopni za oknem. Po tych upałach wcale nie wydaje się źle. Ponoć na Podkarpaciu zapowiadają deszcze, a to także by nie zaszkodzilo, bo wszędzie sucho jak na Saharze . Jest narazie świetna pogoda :). Życzę wszystkim samych miłych chwil spędzonych w gronie rodzinnym lub na spacerkach, jednym słowem - miłej niedzieli 👄😍👄😍👄😍👄😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życze wszystkim miłej niedzieli. Odpoczywjcie, bawcie sie wesoło bez względu na pogodę. Wieczorem spróbuję przesłać Wam troszke zdjęć z urlopu a teraz ruszał na łono natury - choć mało słońca licze na dobry humor wspóltowarzyszy. Do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×