Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

a u mnie cały dzień szaro i ponuro.... tylko mi Krawczyk przebojami dzisiaj dzień umilał.... Ewelinko masz racje-muszę ostrożnie z tą kapustą..ale taka mam ochotę...i jeszcze jak Takisek napisał,ze taka dobra.... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, zyję i powoli wdrapuję sie na góre z tego ogromnego doła. I trafiam w pełny wpis,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przyjechaliśmy od mamci ,pogoda była śliczna ,pełny relax. Bosi i co ? lepszy humorek? Ewelinko to co? rezygnujemy z pudła i ew. znajomości?:( Ksymciu ,ucz Piotrusia za młodu ,co się ma potem chłopcze męczyć?:D A reszta sznownych pań to gdzie? hooop hooop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłam. To na poprawę humoru - POLEWAM - co kto lubi, co kto woli do koloru do wyboru dla humoru. zaczyna się nowy tydzien. Życze Wam i sobie aby był lepszy, duzo lepszy od tego, który minął. Dla mnie był okropny. Cieszę się, że BYŁ i minął. A teraz wszystko nowe, wszystko lepsze. Ksymciu pisałyśmy w tym samym czasie więc to nasz wspólny sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu, tak to zycie nam płynie raz na wozie ,cześciej pod wozem ,cieszę się że zasypujesz doła ,tak trzymac . A za okrągły wpis owszem polewaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia mi zniknęła wiec - kiliszeczki w górę, bo musujący szampan się leje! smacznego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nie zniknęłam. Zimny szamapan z lodóweczki polewam. Ksymciu za naszego \"nosa\" w wpisach. Ofka powoli się wykopuje, ciężko mi to idzie. Kto takie głębokie doły kopie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z basenu trochę rozmoczona ale zadowolona. Syn o mało mnie nie utopił próbując nauczyć mnie nurkować. :D Ja też chętnie wychylę kilka % . Dziubaski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosieńko,to najlepszego.A ktory to juz wpis trafiłaś.Bo stracilam rachubę.Jak dobrze,ze powrocilas na wateczku łono. I ja tez niedawno wrócilam.Z czego sie cieszyć.:D:D:D Nataszko,ja też często jem niedzielne śniadanka w poludnie.Ale dzisiaj tak ekspresowo żylismy,bo mielismy w planie wyjazd,bylo super. malowalismy z mężem plot.Wygrzalam sie na słoneczku jak kocica. Takisku,Ty tez taka kapusciarka jak ja. Super,ze Wam smakowała. Jak tam Twoje wnusiatka i dzieci??? Ksymciu,ja tez slucham często Krawczyka, a kapustke jeszcze zdążysz ugotować.Ja również zrobilam i zostalo na jutro.Bo dzieci były u moich rodzicow na obiedzie. Marcelinka jadla dziasiaj u prababci zupę pomidorową.Pierwszy raz.Nie wiem czy powinna,czy nie za wcześnie??Ale synowa chyba wie co robi...... Ofciu,przecież ja mam zawsze humorek,tylko nie zawsze dobry. Ale dziś-super.Dzieki Wam dziewczyny. Pozdrawiam Ewelinkę,ktora solidarnie idzie ze mną do pudla,bo Ofka sie wycofała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taki kapuściany czas :) :) Ja dziś na obiadek zrobiłam żebereka w kapuście - pychotka, a przede wszystkim szybko - piecze sie w piekarniku więc nie trzeba pilnować. polecam. Nastepnym razem spróbuje kapustki Bosanowy. Lubię kupstę tylko moja watroba cos się buntuje :) :) Wracam na poczekalni łono.... Powolutku ale wracam. Wiecie jak to jest, jak nie chce się nic, ani mówic ani mysleć ani pisac ani nic.... Jak mówi ostatni superidol, niedoszły prezydent Białegostoku nic nie będzie, U mnie jest mała różnica, bo na dzien dzisiejszy NIC nie ma, ale mam nadzieję, że juz niedługo COŚ dobrego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już wróciłam od Taty. Ktosia jak dobrze Cie widziec na górze doła. Podstawiam kieliszek na szampan. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapustka Bosi PYCHOTA!! super,no i mozna w różnych wariacjach ja przyrzadzac.Siódme niebo. Ksymcia szampana mozemy?No to fru ! Bosia, solidarnie do pierdla nie idziemy.Ty bedziesz udawała ze nie widzisz ,co dzieciaki robia/jesli to jest bezpieczne/ a my wycofujemy sie ze wzgledu na poczucie honoru ,dumy osobistej ,no i jak gonią do roboty wieźniaów za połowe minimum ,to nie ma co.Szamalcyk sie w domu wyprobuje ,i ogoreczkiem przegryzie.Co bedziemy se pogarszac! Ostatnio gosciu z Wrocławia wygrał 12000 w radiu RFM i mowił,ze przyda sie bardzo ,bo akurat ciagle remontuje, mam nadzieje ,ze to twoj Busio był.A ty nic sie nie chwalisz:-) :-D ,ewcia wyłaź z tego doła ,bedize dobrze.Aze nic nie ma rto i nie dziwne ,człowiek w dołku ma marna perspektywe krajobrazowa.Na powierzchni zawsze jest takowa.Buziaki wszystkim paniom.A dla mnie koniec balu ,jutro prozaiczne czynnosci łacznie z udaniem sie di pracki i nadrobieniem zaległosci plus bieżace.Ale co se odetchnełam to je moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakies dziwactwa mi wyszły , kursor latał ,a glupoty nieczytelne..Ja nastawiam dzbanek herbatki wisniowo malinowej i pa kochaniutkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też juz mówie dobranoc,obejrze jeszcze sobie filmik \"Tylko mnie kochaj\" bo mi luby nagrał na komputer i odpłyne w spokojniutki sen... dobranoc i miłej nocki!!!! chociaż nie , jeszcze sobie do filmu herbatke wypiję - tę Ewelinki wiśniową 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry .Nastawiam dzbanek herbaty cytrynowej ,wode na kawusie..podpisuje liste i zmykam do..pracki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja też poproszę o kawę.... u mnie niedziela nie nastrajała do spacerów , cały dzień siąpiło i było pochmurnie ,więc siedziałam w domku ....ale do kompa dojść nie dali ......więc jak zwykle w niedzielę ominęło mnie polewanie ..... Wracam więc do pracy i życzę super udanego tygodnia ( a zwłaszcza Ktosi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie..napisałm trochę i wszystko mi zżarło:(:( Ja tez się melduję..pozdrawiam..i młego dnia zyczę..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schalimo
witam.. ja tez jestem po.. milo bedzie tutaj wpadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Nie wiem czemu zawsze zaczynam od kwiatka..ale mysle że robie to juz machinalnie::):) Witaj schalimo..masz rację..tu jest miło..a nawet bardzo miło..serdecznie witam..🌼 Bosiu..miło mi że zapytałaś o moje wnusie..są zdrowe.a to najważniejsze..z resztż można sobie jakos poradzić..kochana jesteś!!!! Ksymciu..cudownie że dopisuje Ci humorek i że jesteś szczęliwa..bo nasz Piotruś topikowy tez odbiera Twoje nastroje..dla Ciebie ❤️ Papapapa dziewczynki..do później..albo do jutra..zobaczymy:D:D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam poniedziałkowo - Bosa, kapusta mniam :) .... dziś robiłam . Po \"łonecznej\" ;) niedzieli (przynajmniej u mnie) poniedziałek zamglony, ponury ...i taki mam dzisiaj nastrój ...ponury, nieciekawy....ale herbatka z prondem, może pomoże ...spóbować nie zaszkodzi ;) Dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie leczę zatoki na zmianę lampą Bioptron i antybiotykiem. I czekam aż mi troche poluzują bo to nieprzyjemna dolegliwość. A tu do pracy trzeba chodzić, nad zleceniami siedzieć, nie ma przebacz. Kapustki Bosi jeszcze nie probowałam ale tak wychwalacie, że ślinka mi pociekła :-) Bosa, ja tez lubię Krawczyka:-) Ksymcia, mój syncio ma na drugie Piotr:-) Dzień był calkiem \"łoneczny\" w mojej okolicy, minąl nawet miło jak na poniedzialek :-) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam uprzejmie zapytać -nie wiecie czy Tygrysy zapadają w sen zimowy ,a jeżeli tak to od kiedy.:( Marmi powodzenia w leczeniu tego świństewka. Bosi ja wcale się nie wycofałam z wspólnych odsiadów,po prostu nie mam ciągot politycznych. Pozdrówki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po\"łonecznych\" dniach zostały tylko wspomnienia.Dzisiaj siąpilo i chmurzyło. I humorek taki sam jak dzień.Szkoda ............. Moja Marcelinka,czyli wnusia najukochańsza jest podziebiona,kaszle,charczy i poplakuje.Zwłaszcza w nocy. Stracila apetyt,bardzo boleje nad tym,bo do tej pory lubila sobie zjeść. Bardzo lubi paroweczki cielęce,tylko drobniutko pokrojone i zjada 2 jajeczka na parze na śniadanko na przyklad...... Ciesze sie,ze kapustka Wam smakuje.Kto jeszvcze nie próbowal,to nie wie jaka dobra???? We środę jade z dzieciakami z kola taneczno-wokalnego na Festiwal piosenki.Trzymajcie kciuki......Jutro próba generalna. Dzięki Ewelinko za kawkę i herbatkę. Wypilam duszkiem i obydwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd.mi bardzo smakowaly.Zwlaszcza herbatka cytrynowa. Spinkusiu ,Takisku,Dosiu,Ktosiu,Kubusiu,Wiktorko,Marmi,Ewo.Ksymciu,Ewciu,Tygrysku,Kalinko,Nataszko,Dajenku,Ofeczko,Ewelinko-dla Was👄.Jesli kogoś pominęłam to sorki.🌻 Schalimo,witam Cie bardzo goraco.Dolącz do nas.Tylko piszesz tak tajemniczo,ze jesteś po...Tylko nie bardzowiem po czym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×