Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość ehhhhhhhmmmmm
tzn kafeteria - przesyłka gratis i numer 31 (hugo boss)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek77
witam ponownie - własnie odebrałam upragnioną przesyłkę z nr 114...i jestem bardzo mile zaskoczona tą inspiracją. Wprawdzie mój nos aktualnie ma trochę problem (katar) ale po kościach już czuję że to będzie mój wiosenny hit !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem dystrybutorem perfum FM GROUP. Obecnie na moich aukcjach na Allegro wystawione są perfumy nr 23, 33, 81. Do każdego zakupu dodaje 2 próbki GRATIS. Kontakt gg: 9740619, nick Allegro: chili85. Zapraszam do kupna lub rozpoczęcia działalności dystrybutorskiej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy promocja jeszcze trwa?? Czy sa te zapaszki po 15 zł??? Jesli wpisze w zamowienie kafeteria konto to nie place za koszty wysylki tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak jak pisalem promocja była do konca lutego , jak wpiszesz w uwagi do zamowienia kafeteria - przesyłkę masz gratis , jest to korygowane w mailu potwierdzajacym zamowienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cz perfumy na tej stronie, to wszystkie ktore ma FM w asortymencie? Chodzi mi głównie o zapachy męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własciwie to wszystkie z meskich :) Polecam bo prezent na zajączka jak znalazł :) Po swietach można sie spodziewać pianek po goleniu i balsamów do ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję się,że calego topiku nie czytałam.chciałabym zamówic nr 18.Coco Mademoiselle.Czy,któraś z koleżanek mogłaby się wypowiedzieć,jak to jest z trwałością tego zapachu i czy jest podobny do oryginału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męskiej Euphorii
???... Czyżby szykowały się jakieś nowe zapaszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męskiej Euphorii
aha ;) rozumiem :) w sumie mogłyby dołączyć jakieś nowe zapaszki na wiosnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziab78
a czy ktoś ma hugo boss femme? Bo mi wogóle sie nie trzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja tez uzywam hugo bossa z FM dokładnie FM25 i według mnie utrzymuje sie super długo, jak nim spryskam bluzkę to cały czas mi pachnie. może długo juz uzywasz ten zapach lub uzywałas podobny i dlatego masz juz przyzwyczajony nos. Ja tak miałam z żelem p/prysznic z tego zapachu, tez myślałam, że nic nie czuć a w rzeczywistosci po kapieli cała łazienka nim pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o co ci chodzi z tą umowa, chcesz sie pisać? Bo jesli tak to musisz miec sponsora. A jeśli nie i jestes ponsorem to możesz kupić w FM na sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona. herbata
Hrabio, a znalazlyby sie jakies perfumy o zapachu zielone herbaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A polecicie mi coś ładnego dla faceta. Dla podpowiedzi: używa szarego Route66 i Pumy Flowing niebieskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona herbata - polecam Green Tea - elizabeth arden.. Jestt super!!! jak cos służe pomoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona herbata to nr 06 z fm :) zapraszam na aukcje lub do sklepu . umowy wysyłam każdej osobie , ktora sie o nia zwróci ale tylko do konca marca , pózniej trzeba wykupić starter :/ . Męski ciekway zapach to np nr 50 :) Idealna kompozycja dla mężczyzn wysportowanych, eleganckich i nowoczesnych. Nuty zapachowe: grejpfrut, bergamotka, liście mandarynki, kardamon, ziele angielskie, pikantna papryczka chilli, anyż, wetiwer, ambra, liście paczuli. Zapach ten stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie zainspirowani zapachem Instinct - David Beckham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OD 27MARCA Przy zakupie perfum damskich o numerach: 05, 13, 17, 21, 23, 25, 33, 74, 81, 84, 97, 98, 103, 109, 114, 115, 116, 117 oraz wód perfumowanych o numerach: 42, 50, 52, 54, 55, 56, 63, 84, 85, 107, 111, 112, 119, 120 otrzymacie Państwo żel do kąpieli o tym samym "numerze zapachowym" - GRATIS :) POZDRAWIAM WASZ HRABIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy orientuję sie Pan, Panie Hrabio czy jesli byłam konsultantka tej firmy ale złożyłam tylko jedne, pierwsze nawiasem mówiąc zamówienie to jestem nadal dystrybutorką FM? Umowę podpisałam jakiś rok temu - tak mi sie zdaje, bo niestety gdzieś mi sie zawieruszyła :/ i wtedy też składałam zamówienie. Ostatnio dostałam smsa o promocji z FM i teraz sie zastanawiam czy nadal mogę dokonywać zakupów? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaglada Pan tu czasem
bo kiedys juz kupowałam ale starł sie numer na perfumach i teraz nie wiem 23 czy 32 prosze o pomoc Kotka-Dorotka ze Swarzedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×