Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Gość gosiaczek76
Zabajona masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba taka pora przeziebien nastala :-( moj synus troche katarek ma i kaszelek .... biedactwo, leca mu takie swieczki z noska a on nawet wydmuchac nie umie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek - nie mam niestety :( staramy się już 5 miesiąc, a cykl to 6 już kończę. Od lutego leczenie zaczynam bo myślę, ze bez pomocy specjalisty nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
A brałas już coś wcześniej, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Moge wiedzieć ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Słyszałam ostatnio taką teorie,że po 25 roku życia u kobiety spada płodność. Jakaś bzdura według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gosiaczek! Kurzce to przeziębienie bierze mnie coraz bardziej :( Narzie nic nie dam rady zrobić w kierunku zdjęć, ale niedługo postaram się. Muszę Wam powiedzieć, że od lutego będę się żadziej odzywać :( Gosiaczek a z tym spadkiem płodności to nie jest żadna bzdura! U zdrowej kobiety spada ona powoli, a u chorej (czyli takiej jak ja- mam pcos) bardzo gwałtownie. Iskierka czemu Ty kobieto jeszcze testu nie robisz? Agapa z tego co padlinka kiedyś napisała to szyjka jest chyba twarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Hej Markotka! Możesz mi powiedzieć jak objawia się to pcos, chyba dobrze napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek - już 29 latek, a od 3 miechów narazie jadę na duphastonie. Oczekiwany efekt - wydłużenie cyklu do moich 28 dni, poprzedni cykl - prawie 28 pełne. Teraz mam już 26 dc, więc modlę się o kolejne dni jak głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie to znowu podszywacz padlinki :-) nie nabierajcie sie na to !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy to naprawdę upierdliwi są!!! Gosiaczek jeżeli chodzi o objawy pco, to mogą być różne u różnych kobiet, ale napiszę Ci jakie ja miałam i mam :( A więc: - nieregularne i wydłużające się cykle - częsty zanik miesiączki -bolesne i długie miesiączki - trądzik - przetłuszczanie i wypadanie włosów - rozdwajanie paznokci - lekki hirsutyzm - obraz jajników na USG-0 wielotorbielkowate - wysoki poziom cholesterolu i trójglicerydów To chyba wszystko, ale u wielu kobiet wystepuje też otyłość typu męskiego- brzuch i hiperprolaktynemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki! Fląderka dzieki za fotki, wysle zaraz swoje:) A co do tej plodnosci, to to jest prawda, spada okolo 25-26 roku zycia pomalu, dlatego zalecaja miec pierwsze dziecko do 26 roku zycia kobiety. Tak to juz jest dziwnie. Wlasnie Markotka, koluj swoje foty!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fląderko Twoja Mala jest naprawde slodka:) Nie moge sie napatrzec:) Naprawde fajny bobasek, takie malutkie to najsliczniejsze sa hehe. Wyslalam Ci juz moje fotki i mojego mezulka (przyszlego):) Mam nadzieje, ze dojda, daj znac:) Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Markotka a czy mierzysz temp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
A i jeszcze kiedy przyjmujesz dup. od którego dnia cyklu, bo ja słyszałam że trzeba brać po owu., słyszałaś o tyM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flądra no co Ty?:( Dobrze, ze doszly, ciesze sie. A wiesz, ja mam znajomego, ktory jest bardzo podobny do Twojego meza, tylko ciemny blondyn i tez okularki nosi:) Brdzo dobry i madry czlowiek!:) 🌻 dla Was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja juz sama nie wiem czy u mnie ta owulacja byla czy nie nieby temperatura na to nie wskazuje, a sluz juz mialam i pobolewania tez, teraz mam zupelnie sucho :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie to na pewno juz byla, jak tempka juz jest wysoka:) Jak macie problem z FF to ja moge pomoc troszke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowalam sie na tym FF i kurna czekam na maila z haslem problem w tym ze to po angielsku jest a ja zielona :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek pewie nie czytałaś nas wcześniej i nie wiesz, że ja się teraz nie staram, dlatego temp nie mierzę, bo biorę tabletki anty. Starania zaczynam gdzieś tak za rok-półtora. Kobietki ja już powoli uciekam do domciu. Będę jutro od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Wszystkim;) gosiaczek--witaj;) w naszym gronie:) a wiec u mnie dzis 33 dzień cyklu i @ nie ma:)....ostatnimi siłami powstrzymu7je sie od kupienia testu ,bo wiadomo moze cykl mi sie wydłuzył,albo co,chociaż podczas brania tabletek anty cykle miałąm 30 bo każdy wtedy tak ma,ale po odstawieniu miałam normalne dwa cykle po 29 dni ,wiec teraz te 33 juz to moze jest jakaś iskierka nadziei;)a tak wogóle to brzuszek mnie pobolewa tak kłuje od 4 dni...ale narazie sie wstrzymuje....aaahhhhh...zobaczymy 😘 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Cześć agapa! Jestem faktycznie tu pierwszy raz i szukam takich jak ja starających się. U mnie już leci 5 cykl i nic..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa - ja cie normalnie podziwiam :D juz bym dawno test zrobila :-) ze tez ty lubisz tak sie w niepewnosci tryzmac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×