Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Gość Czarnulek
Markotka, rano jak tylko bede mogla wejde do Ciebie na gadu to pogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moj test co dzis robilam jak wysechl pokazal dwie kreseczki...... co mam o tym myslec?????????? ciaza????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie najprawdopodobniej - bardziej mówi o tym Twoja utrzymująca się podwyższona temperatura, wynik testu odczytany później niż w oznaczonym czasie może być mylny, radziłabym Ci przy podejrzeniu tak wczesnej ciąży zrobić jednak test z porannego moczu, chociaż rozumiem że ciężko dotrwac do rana :) wtedy gonadotropiny kosmówkowej jest najwięcej, polecam Ci tez test Quick Vue, ale już sie nie wtrącam, pozdrawiam i wszystkim Wam życzę upragnionych ciąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła.
Witam drogie panie! Nie czytam od początku,ale aż mnie ściska,żeby komuś się pochwalić. Od kilku m-cy miałam za wysoką prolaktynę i trochę chodziłam po lekarzach.Powiedziano mi,że będzie problem z zajściem w ciąże. Poroniłam 1ciązę,2donosiłam-i mam śliczną 2letnią dziewczynkę!Tzn.mamy,z mężem. Staraliśmy się od maja o drugie dzieciątko i bez rezultatów.I oto dziś zrobiłam test... Są dwie kreski!Okres miałm dostać w niedzielę,ale przez prolaktynę często mi się spóźniał,więc nie robiłam testu. Ale jestem szczęśliwa.Ale umówiłam się z mężem,że na razie-szaaa. Nikomu nie mówimy...ale jestem taka szczęśliwa,że chociaż tu się wygadam. Pozdrawiam:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie---superowo superow !!!!!!!!!!!dwie krech!!!!1 a u mnie mis nocował i znowu zastosowałam moją metode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brednie
brednie ja z innego temaciku zawędrowałam,ale czasem podczytuje was.kochana ja jestem jak najbardziej za tym,ze ta 2 kreska nie kłamie może narazie słabo widac bo róznie to jest u różnych osób,powtórz test brednie koniecznie! trzymam za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) i ja sie wtrącę .... bo Was podczytuję:) Wysoka temp nie oznacza wcale ciązy ..oznacza pracę ciałka zóltego po owulacji ..... Czyli jak kobieta zajdzie w ciazę to to ciałko tez pracuje...:) i tak samo jest jak nie zajdzie ....:( wtedy wysoka temp utrzymuje sie do @ i przed @ spada.... brednie... myśle ze można Ci pogratulować:):):):) bo u Ciebie to raczej test swiadczy o ciązy:) no i brak @ Serdecznie Cię pozdrawiam i [ serce] dla Ciebie i Twojej fasoleczki:) Z tego wynika ze urodzisz w sierpniu???? Kto wie moze spotkamy sie na topiku sierpniowym:):):) powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten test co wczoraj robilam, byl juz drugim testem. Pierwszy - jedna kreska; i ten wczorajszy tez jedna kreska i tes test byl paskowy wiec wynik odczytywany jest duzo pozniej niz po plytkowym. Tak przynajmniej na opkakowaniu pisalo. Wiec jak go zrobilam to byla jedna kreska, z czasem kiedy mocz na nim wysechl pojawila sie druga kreseczka, taka slabo widoczna, ale jest i ja ja widze. Kurcze w poniedzialek do lekarza ide i sie dowiem co sie ze na dzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! Brednie ale fantastycznie by było! :D Ja nie zrobiłam bo poszłam po pracy na zakupy i tak sie rozszalałam ,ze brakło mi na test. A wieczorem czułam sie tak jak na @ i dzis chyba tez tak :(. Mam wielka nadzie ze nie bedzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś ja też testu nie zrobiłam, a to dlatego, że zaczęłam wczoraj wieczorem plamić i dzisiaj rano też, no i pojawiła się krew. Więc wychodzi na to, ż dostałam okres po odstawieniu tabletek (9 dzień po odstawieniu), ale temp utrzymuje się 37,4. Prawie całą noc nie spałam, bo strasznie mnie mdliło. Już nie wiem co mam mysleć, ale na ciążę raczej już wcale nie liczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
brednie gratulacje!!! Slyszalam juz o takim przypadku jak Twoj, chyba nawet tu pisalam, wiec sie nie martw! Teraz uwazaj i dobrze sie odzywiaj:) A jak objawy, czulas cos przed testem?:P Perła bardzo bardzo gratuluje Tobie i 3mam kciuki, zeby wszystko sie ulozylo:) agapa Ty to jestes:P U mnie na razie nadal 36.9 i 34dc. Na razie czekam, ale nie czuje nic, ani @ ani nic innego wiec pewnie bedzie @ Pozdrawiam Was dziewuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem w takiej kropce ze nic juz ne wiem :-) jakos musze wytrzymac do poniedzialku ech te testy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadla czuje ze brzuszek troche boli ale nie tak jak rano- teraz mniej. I ogolnie jakos taki duzy sie zrobił ze siedze w odpietych- a to juz od kilku dni i smieja sie ze mnie w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś trzymam kciuki za Ciebie i za Brednie!!! Nie możecie Nas zawieść, w końcu komuś musi się udać! Liczę na Was :) Ja pewnie będę mogła coś zdziałać w przyszłym roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w odpietych spodniach siedze :P ciekawe czy sa na swiecie jeszcze kobiety ktore nie uznaja spodni i ubieraja tylko spodniczki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie---normalnie fantastycznie by było:):):):) juz sie poniedziałku nie moge doczekac bo po wizycie u lekaża powiesz co i jak:)fajnie:) markotka,ja jak odstawiłam,to tez źle sie czułąm i mnei mdliło,a wczasie krwawienia temperature miałąm wysoką...sama nei wiem czy to ciaza,czekam na nastepny @ to sie dowiem:) 😘 dla każdej:) mnie brzuszek cały zcas kłuje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapie jakies doły i nie wiem czemu. Płakac cos mi sie chce.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja już po woli uciekam, będę w poniedziałek i tak jak Brednie po wizycie u lekarza. Pozdrawiam i życzę powodzenie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz pomalutku spadam. Mam nadzieje, ze przez weekend @ nie przyjdzie. Pozdrawiam i miłego weekendu! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO PER ŁY
Gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gdzie sie podziewacie??? słucham bajmu!! \"wiec teraz serca mam dwa...\" chiała bym tak powiedzieć!!!!!no ale moze niedługo:) jestem dobrej myśli!!! co tam porabiacie wieczorkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
agapa tez dzis sluchalam Bajmu:) Ja lezalam w lozku sobie bo zmeczona jestem i wstalam wlasnie, nic mi sie nie chce, a Ty co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
Ja niestety musze juz uciekac, nie czuje sie najlepiej, agapa zycze Ci milego wieczoru i wszystkim kobitka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello z rana:) jak to dobzre ze można sie wyspać:),ale zaraz lece na miasto z moim M:) cycunie nadal jakies takie duże i bolące...a do 13-steog (czyli dnia spodziewanej@) jeszcze tyle czasu!!! ale zdjae sobie z tego sprawe ze ecale moge nie byc,wiec w nastepnym tygodniu znaczy od poniedziałku,u mnie po połódniu nikogo w domku nie bedzie wiec popracujemy nad tym,zanaczy sie ja opracuje mja moetoda oczywiście;) trzymajcjie sie zajzre tu po połódniu brednie --kurecze ja już ie toba tak martwie zebys była słonko:) juz poniedzałku sie dozcekac nie moge:::::;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytania
powiedzcie mi jak jest z tym pękaniem pęcherzyków. kiedy pekają, w jakim czasie jest owulacja po tym i jak to sie ma do tepmeratury. kiedy wzrasta. mierze temperature i nie mam wzrostu, chociaz juz powinna byc, mam 25 dzien cyklu, gdzie cykle me są 33 dniowe. miałam wraznie, ze byla już owulacja gdzies tydzien temu. mozliwe? a chyba powinna temperatura wzrosnąć? jezeli nie wzrosneła to chyba nie było owulacji? pomóżcie bo nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak tylko gwoli wyjaśnienia - bo chyba enigmaa mnie nie zrozumiała :) enigmo, ja pisałam o przedłużonej fazie podwyższonej temperatury - jeśli temperatura nie spada 18-19 dnia drugiej fazy cyklu - czyli tej poowulacyjnej, to właśnie to jest pierwszą przesłanką ciąży, myślę że można brednie spokojnie gratulować, tak mnie zaciekawiło że chyba sama tu zajrzę w poniedziałek :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, dziewczyny...rozmarzylam sie... zobaczyc takie 2 kreseczki...jejusiu... U mnie jeszcze tyle czekania... dzis dopiero 6-ty dz.c....jedyne co by mnie pocieszylo, to ze moze bede miala piekny prezent pod choinke, hehe ;-) Brednie, dziewczyno...Ty chyba wariujesz juz z niepewnosci, co? Strasznie sie tym przejelam, jak nie bedziesz nas informowala na bierzaco to Cie chyba ukatrupieeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! hehehehehehehehehhehehehheheeheh. Alez pieknie by bylo... mrauuuu... Czarnulek, Moluś...a Wy co? Zamierzacie mnie przegonic, heheh Agapus, ja zwariuje naprawde z tymi zdjeciami... Sprobuj jeszcze jak mozesz na ten adres: paula.kali@vp.pl ------------ jak tu tez nie przejdzie to siade i bede plakac 😭 Do pytania: -------- temperatura wzrasta PO owulacji, jesli ci nie wzrosla tzn ze chyba nie mialas owulacji, albo zle mierzylas (jak mierzysz? trzeba zawsze tym samym termometrem , rano, bez wstawania z łózka i pomiar od razu zapisujesz na karte obserwacji. wzrost temperatury mierzy sie juz od 0,5 kreski wyzszej temp. od 6-ciu poprzednich, z tym ze trzecia wyzsza temperatura musi byc cionajmniej o 2 kreski wyzsza.) Boze, jakie to skomplikowane... Pozdrawiam Was strrrrasznie mocno (Brednie dzis szczegolnie ❤️) ...i spadam do nauki (poezja lat 30-ch, 60-tych i neobarokowa na Ukrainie bleeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhh, nudyyyyyyyyyyyy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×