Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Witam! Przyszła ta wstrętna nieproszona małpa!!!:( Dominique mam nadzieje, że wyniki będą dobre! Napisz mi prosze jakie ziólka pijesz. Może ja też zaczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus... te ziolka to chyba jakas cudowna sprawa;) a tak powaznie...jak juz wspomnialam pobudzaja one prace jajnikow i reguluja hormony W sklad mieszanki ojca Grzegorza Sroki wchodza: lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50g koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50g macierzanka {Serpylli Herba} 50g pokrzywa {Urticae Folium} 50g dziurawiec {Herba Hyperici} 50g rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50g ruta {Herba Rutae} 20g nagietek {Calendulae flos} 20g nostrzyk {Herba meliloti} 20g Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny. Pić szklankę odwaru przed snem. Koszt calkowity mieszanki to ok 18zl i starczy Ci ona na baaardzo dluuugo:) Doczytalam rowniez, ze moga ja pic rowniez mezczyzni. Podobno poprawia ilosc i jakos plemniczkow:) Na poczatku moga pojawic sie bole glowy, ale mina jak sie organizm zaadaptuje. Bardzo duzo dziewczyn zachodzi w ciaze w pierwszych kilku miesiacach stosowania. Sa tez inne zestawy ziol min. antyzrostowe. Jesli chcesz wiedziec wiecej to daj znac. podam ci link na forum o tej tematyce. Bedziesz mogla sobie poczytac troszke na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko...nie wiem co to za wstretne chorobsko. Jakies takie dziwne objawy, ktore moga swiadczyc o wszystkim i o niczym. Bole w calym ciele, potworne zmeczenie, swiad skory, bole glowy. Dlatego poszlam zrobic badania. Wyniki w czwartek. Mam nadzieje, ze to nic takiego. Moze to tylko przemeczenie i stres daje mi sie we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominique----kochana, nie poddawaj sie i wierz ze bedzie dobrze..ale markotka ma racje..sprobuj o tym nie myslec zbyt intensywnie..ale rowniez postaraj sie nie martwic zbyt swoim zdrowiem ...chociaz pewnie powiesz : \"łatwo mowic\". mam nadzieje ze to nic zlego, mozee organizm reaguje tak na jesien? zreszta, marne to poceszenie, ale ja przed zajsciem w ciaze tez sie zle czulam, nawet przemoglam w sobie wstret do slozby zdrowia i porobilam badania...okazalo sie ze zle samopoczucie towarzyszylo dobrym wiesciom :-P ja mocno wierze, zze wszystkim staraczkom predzej czy pozniej na tescie pojawia sie upragnione dwie kreseczki :-) Molus dla Ciebie wielkie serducho ❤️ makotko :-)) brednie- poglaszcz brzuchalka ode mnie, laseczko :-) dla wszystkich 🌻 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominigue trzymam kciuki, żeby badania wykazały tylko jedno... :) Moluś :( Padlinka a jak tam się mają Twoje dziewczynki? Brednie :) agapka to już chyba całkiem o nas zapomniała :( A ja właśnie czekam na... @ :( Mam też dobre wieści, otóż kupiłam sobie nowy komp i zakładam niedługo internet w domku, więc będzięmy mogły też na gg pogadać :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka z rana! :) Domi- dzięki wielkie za wykaz ziólek! 🌻 Zastanawiam się tylko czy w moim mieście jest jakiś zlelarski sklep? Mam nadzieje, że tak... Odkąd pozbyłam się tego torbiela @ jest taki malutki i prawie bezbolesny! :) Acha. Nie byłam prywatnie u lekarza tylko w poradni na Polnej. Domi czekamy na wyniki. Dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :-) witam z rana, przyjechalam w odwiedziny do babci wiec odzywam sie :-) u mnie dobrze, male sie rozpycha. Bylam na USG kontrolnym i dzidzia lezy glowka w dol a lozysko sie przesunelo :D wiec raczej cesarka mnie ominie :-) dziecko jest duze dosyc, termin z 12 lutego przesunal mi sie na 28 styczen :-) az sie boje jeszcze tylko 11 tygodni do planowanego terminu...... czekam z utesknieniem a wy kochane glowa do gory, trzeba byc dobrej mysli a wszystko sie zakonczy pomyslnie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś a może powinnaś wybrać sie raz prywatnie? wtedy jest zupełnie inna rozmowa. Brednie super, że maleństwo się obróciło :) A z tego przesuniętego terminu to tylko się cieszyć, szybciej przytulisz swoje dzieciątko :) Przesłałam Wam laseczki kilka fotek, dzisiaj wyślę resztę (z wakacji :P). Dominique podaj maila to Tobie też przeslę. @ przyszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...dziekuje za slowa pociechy i wsparcie. Naprawde to duzo daje. Jutro rano mam wizyte u lekarza. Odezwe sie wieczorkiem i dam znac jakie byly wyniki. Markotka moj mail to : nika1981@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po wizycie u lekarza. Ogolne badania krwi sa w porzadku. Hormonow tak jak sie domyslalam nie zrobili. Dostalam lek na swoja infencje no i teraz bede sie leczyc. A za trzy tyg...staranka:) Poki co pije swoje ziolka z nadzieja, ze przyniosa oczekiwany skutek. Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominique cieszę się, że nic Ci nie jest :) Trzyam mocno kciuki za starania!!! Resztę fotek prześlę Wam prawdopodobnie jutro, albo w niedzielę, bo nie mam jeszcze w domu netu. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wsparcie. Do staranek wracam w przyszlym miesiacu, bo w tym niestety ta wstretna infekcja uniemozliwila nam dzialania:) Pozdrawiam Was serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Mam już w domku internet i właśnie wysyłam do Was maile z foteczkami :) Co u Was słychać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz jest tylko Husky :) A ile maili doszło? Wysłałam 4, ale dostałam info z portalu, że któryś nie doszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotko ja dostalam dwa maile. Szkoda, ze nie moge pisac w ciagu dnia, bo jak wieczorem wracam z pracy to juz nikogo nie ma na forum i nie mam z kim popisac:( a Twoj pies jest naprawde przecudowny...:) Chetnie przygarnelabym jakas psinke pod swoj dach, ale w chwili obecnej nie mam takiej mozliwosci. Moze kiedys, za pare lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi ja jestem :) A co u Ciebie słychać? Agapka, Czarnulek żyjecie jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic szczegolnego. Za kilka dni @ przyjdzie. Tym razem nie wyczekuje, bo wiem, ze bedzie. Ale juz niebawem ponowimy starania. Staram sie ziolka pic regularnie (z nadzieja, ze przyniosa oczekiwany skutek:)) Mam dzis leniwy wieczor i chyba za chwile wskocze pod kolderke z jakas ksiazka:) Pozdrawiam i zycze milego wieczoru (choc juz go niewiele zostalo) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominique zobaczysz, że ciąża pojawi się w najmniej spodziewanym momencie, jak to bylo np u Padlinki :) Już niedługo :) Ładne zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje...Twoje rowniez:) Za duzo ostatnio mysle o dziecku i pewnie za bardzo chce. Staram sie wyluzowac, ale to takie trudne. Poki co mam przymusowa przerwe i moze mi to dobrze zrobi. Poki co popijam sobie ziolka wspomagajace prace jajnikow i...czekam na owulacje. Wiem jedno-nie bede juz przezywala nadejscia @ jak to sie zdarzylo miesiac temu. Moj placz tu nic nie moze. Co ma byc to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi i oby tak dalej :) Taka postawa to podstawa :) A reszta kobitek gdzie się podziewa? Padlinka Moluś Brednie Czarnulek Agapka Fląderka ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje drogie kolezanki :) brednie--super że juz za nieługo dzidziulek bedzie z Tobą :)ale ten czas leci :) buziak Markotus---sostałam niedawno fotki od ciebie..śliczne :) bzuaikuje ;) dla wszystkich znajomych zostawiam buziaki😘 a u mnie jakos leci...aby do nowego roku póxniej zleci...w sierpniu zaczynam staranka czyli na miesiąc przed slubem :) na wiosne idę zrobic jeszcze reszte badań . Na boże narodzenie zostane mama chrzestną :) cieszę się bardzo bede podawała bratu ciotecznemu synka :) mój pierwszy chrzesniak :) poza tym szukam pracy...najlepiej adekwatne do kierunku studiów czyli w żłobku lub przedszkolu(jko pomoc przy dzieciach) ....studiuje sobie...wiec czas jakos leci... zostawiam buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czes! Mam taki problem... Dokladnie dzisiaj i tych pare dni przed i po mam moje dni plodne. Bardzo bysmy z mezem chcieli miec dzidziusia o ktorego staramy sie juz od 6 m-cy. W tym miesiacu dokladnie wyliczylam kiedy ,,trzeba robic\'\' no i masz... trzy dni temu dostalam grypy... (bolace gardlo, katar, zatkany nos, a no to wszystko jeszcze od wczoraj dostalam kaszlu takiego odrywajacego sie), no i teraz nie wiem co mam robic i jak sie leczyc? czy normalnie brac jakies lekarstwa? A jak jestem w ciazy? To przeciez moze zaszkodzic dzidzi, a sprawdzic czy jestem w ciazy czy nie jest jeszcze zawczesnie!Czy to, ze jestem chora moze zaszkodzic potencjalnej pirwszotygodniowej ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta! Ja obolala jestem wielce ..zab mi sie zbuntowal i chyba kanal bedzie :-( dlatego tez ostatnio rzadko jestem bo jak nawet juz dzieci sa grzeczne i nie mam roboty w domu o bol mnie tak meczyl ze nie bylam w stanie siedziec przy kompie :-/ poki co wsadzila mi dzis dentystka jakis opatrunek i tyle.grrrr niemawidze sluzby zdrowia a dentystow w szczegolnosci...zdecydowanie niechrzescijanska to postawa, heheh Sylwia----ja tam nie jestem lekarzem, nie znam sie na takich sprawach, ale wydaje mi sie ze nie mozna dac sie zwariowac. ja slyszalam ze nie leczone infekcje moga zrobic wiecej szkody niz porzytku. jedyne co Ci moge doradzic, to nie bierz lekow zawierajacych ibuprofen (chyba) bo jest szkodliwy dla rozwijajacego sie dzieciatka. a naj;epiej probuj naturalnie :-P.a w aptece mozesz tez spytac co kobiety w ciazy moga brac. Trzymam kciuki za Waszestarania.i wracaj do zdrowia. A dla wszystkich naszych pieknosci topicowych wielkiego calusa sle od siebie i moich dziewczynek -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinuś to fatalnie z tym ząbkiem, współczuję :( Agapka no wreszcie się odezwałaś!!! Pisz do nas kobieto czasem! Moluś a Ty gdzie się podziewasz??? Sylwia, padlinka ma chyba rację, że takie zupełne nie leczenie może być gorsze. Weź sobie chociaż paracetamol, albo doradź się farmaceuty i powiedz, że możesz być w ciąży. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... wreszcie weekend!!!! juz nie moglam sie doczekac. Wczoraj podjelam wazna decyzje. Postanowilam odejsc z pracy. Mam zamiar odejsc na poczatku nowego roku. Sytuacja w firmie staje sie nie do zniesienia. Najgorzej na tym cierpia moje nerwy. Ciagle chodze zdenerwowana, na wszytkich krzycze, a najwiecej na mojego biednego meza:( Moze te stresy sa powodem tego, ze nie moge zajsc w ciaze. Moze podswiadomie czuje, ze dziecko nie powinno sie rozwijac w takich warunkach. Dlatego postanowilam podjac to ryzyko i odejsc. Mam tylko nadzieje, ze w krotkim czasie uda mi sie znalezc cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×