Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa_kobieta

przez ile maksymalnie karmic piersia by biust nie stal sie obwisly?

Polecane posty

Gość z licytacji komorniczej
He he no ci ktorzy propaguja karmienie piersia rzeczywiscie chca zarobic. Na pewwwno na moeszankach mm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata26
gosciu to nie jest tak ze kobieta stawia siebie a dziecko jest z tyłu, czasem to co dla Ciebie dobre moze byc dla innej osoby tragedią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata26
z licytacji: a nie wiesz ze sa zawody taki jak doradca laktacyjny? one zarabiaja na tym własnie, spójrz tez z tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata26
porobily sie takie zawody i takich doradców jest mnóstwo i one musza tez zeby pracowac miec w zanadrzu różne tezy, nie koniecznie fair i prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z licytacji komorniczej
A terazpowiedz ile zarabia producent mleka. To chyba wieksze kwoty niz pensja doradcy laktacyjnego. Z reszta zapytaj ile osob korzysta z doradcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"z licytacji: a nie wiesz ze sa zawody taki jak doradca laktacyjny? one zarabiaja na tym własnie, spójrz tez z tej strony" hahha a wiesz ileeeee zarabiają producenci mm ? A z pomocy doradcy laktacyjnego korzystałam w szpitalu UWAGA za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goska weź juz przestań wypisywać te bzdury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata26
za darmo boli gardło, ty nie placisz za doradce w szpitalu ale szpital za to placi, doradców jest setki tysiace w Polsce papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No spadaj lasia pappaqp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z licytacji komorniczej
A nestle czy nutrica to firmy non profit ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze ze sa doradcy :) Jak jest problem z karminem piersią to przynajmniej pomogą .Wolałbym juz wydać kase na doradce niz podać dziecku mm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata26
komornik: ale mleka nikt Ci nie każe kupić, czy nadal nie potrafisz zaakceptować że ktoś może mieć inne zdanie i inaczej żyć niż Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malgorzatoooo możesz pisac co tam chce ale prawda jest taka ze MLEKO MATKI JEST NAJLEPSZYM POKARMEM DLA DZIECKA .!!!! tak bylo jest i bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata26
to fajnie, ale kazdy moze uważać co chce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z licytacji komorniczej
Alez ja potrafie zaakcpetowac ze ktos karmi piersia, tylko smiac mi sie chce jak ktos dorabia zawile teorie do faktow. Ty bez jaj masz jakis problem z tym ze nie moglas karmic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata26
najgorsze ze jest straszna agresja ludzi do siebie i to jest złe, a nie karmienie, jak sie matki dzisiaj do dzieci zachowują i co tye dzieci widzą? jakich rodzice słów używaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata26
nie mam problemu, tylko jak widze ze krytukują inni to ze ktos nie karmi czy ze pisze ze dba o piersi i nie chce ich sobie zniszczyc, to właczam sie do rozmowy, bo interesuje mnie dlaczego taka agresja wtedy jest to wszystko, ja nie mam problemu, raczej te co wyzywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w ciąży, w obwodzie piersi powiększyły mi się o ok 7 cm, ale cała przytyłam, rozmiarowo to chyba o 1 rozmiar. planuje karmić chociaż te 3 miesiące, ale nie dłużej niż pół roku. jak będzie zobaczymy. dla jędrnej skóry ważne jest aby nie schudnąć za szybko. ja planuje po ciąży powoli się odchudzać żeby właśnie skóra mogła się dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z licytacji komorniczej
I powinnas dodac : i wtedy pisze ze wyniki badan o mleku matki to bzdura i klamstwo bo maja na celu spowodowanie zeby doradcy laktacyjni zarobili miliony. Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goska sama jesteś agresywna .Nie raz to tutaj pokazałaś . Dziewczyny które przytyły sporo w ciąży wyzwałaś od najgorszych . Po matkach karmiących piersią w miejscu publicznym tez równo pojechałaś . TO nie ludzie maja problem TYLKO TY !!! sama ze sobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata26
dobrze, ale nie czytasz ze zrozumieniem a pozniej mnie oskarżasz, najpierw to mnie wyzywano ze karmie mm wiec nie przeinaczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata26
skoro mam problem to papa bo widze ze jak ktos ma inne zdanie to ma sobie isc, moim skromnym zdaniem to wy macie slownictwo kiepskie i taka jest prawda, a dla mnie nejlepsze jest mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no idź juz pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja rozumiem autorkę, ciąża dała mi trochę popalić, mocno popsuł mi się wzrok, przytyłam, mam trądzik... robię wszystko co mogę żeby całkiem się nie zaniedbać. z jakim efektem zobaczymy, ale naprawdę rozumiem autorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z licytacji komorniczej
Mamy ubogie slownictwo a kto dokladnie. Wszystkie ktore maja Odmnienne zdanie czy wszystkie ktore karmily piersia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×