Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

Gość butterfly26
Opart to napewno nie facet tylko zakompleksiona dziewczyna . Zaden chłopak by tak nie napisał dlanich takie rzeczy jak wzrost nie mają znaczenia.Pozdrawiam wszystkie drobne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly26
A po za tym od 155 do 170 to jest wzrost średni a nie niski .Z tego co widzę to dla was ludzie są niscy albo wysocy i nic pomiędzy a przecież są jeszcze ludzie średniego wzrostu. Nawet w dokumentach przecież nie mamy niski albo wysoki tylko niski , średni , wysoki i bardzo wysoki. Większość z was tak naprawdę jest średniego wzrostu tylko sobie z tego sprawy nie zdajecie. Po za tym w show biznesie najseksowniejsze i najpiękniejsze kobiety mają właśnie wzrost między 150-160 cm wzrostu. Przemyślcie to bo w każdej sytuacji można znaleźć coś dobrego. Pozdrawiam wszystkie średnie i drobne kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abbie
Są faceci, którzy preferują tylko wysokie dziewczyny. To nieprawda, że wzrost nie ma znaczenia. Jednak myślę, że miłość nie wybiera i można się w każdym zakochać. Tak samo jak wysoka dziewczyna może stracić głowę dla niskiego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hera85
a co powiecie o mnie 140 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku ksjsik
ale ty jesteś zdrowa? czy z takim wzrostem masz chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hera85
zdrowa hm raczej tak sie czuje studiuje mam dwa techniki wiec raczej zdrowa chlopak hm raczej sie mnie wstydza jako dziewczyna natomiast mam kumpli i przyjaciol plci meskiej wiecej niz zenskiej a propo moze jest jakis kolo zainteresowany moje gg 2531369

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeef
a masz gdzieś swoje zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hera85
tak na www.hera21.digart.pl lub moge na poczte wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfredo
140 cm :D Jaki żal, a na tym zdjęciu wyglądasz jak mała dziewczynka. Nie chcę żebyś się obraziła, ja teraz mówię serio. Twój wzrost to już choroba! Jak można być taką małą i nic z tym nie zrobić??? Teraz już pewnie za późno, zaniedbałaś sprawę, ale gdybyś wcześniej poszła do lekarza, kiedy jeszcze rosłaś dałby ci jakieś hormony. Nie wiem czy to prawda, ale słyszałem kiedyś, że można od nich urosnąć nawet 16 cm. Kiedyś moja kumpela, która ma 153 cm (w porównaniu z tobą to całkiem dużo ;) poszła na bilans do lekarza, a ten zjechał ją za to, że nie chodzi do lekarza zajmującego się hormonami, że jest za niska itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrie_88
ok. 145 cm wzrostu to objaw zespołu Turnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hera85
zespolu tunera niemam leczylam sie 7 lat nic nie dalo. lekarze awet tej choroby nie nazwali wiec czuje sie normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne z tymi hormonami. ja rozwiniez bylam kiedys u endokrynologa,odwiedziłam 2 kliniki, przeszłam szreg badan i okazało sie ze wcale nie mam problemow z hormonami i hormonu wzrostu tez nie musze przyjmowac bo taka juz moja natura ze jestem niziutka. wiec cos mi sie nie chce wierzyc ze kolezanka ktora ma 153cm została zjechana przez lakarza ze jest za niska. sorry ale wzrost 153 miesci sie w normie i nie wmawiaj mi ze to jest cos nienormalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina__
no to ja dopiero mam problem! mama ma 160coś, tata 177, więc niby nie będę wysoka. byłam "niejadkiem" jeszcze rok temu. moja starsza siostra ma 18 lat i jest o centymetr niższa od taty. z tym, że ona zawsze dużo jadła, dużo spała itede. ja śpię 6-8 godzin, więc to mało. najstarsza siostra zawsze po nocach czytałą książki, więc prawie w ogóle nie spała i teraz jest wzrostu mamy. mam od paru dni 13 lat. 153 cm , 40,5 kg. boję się, że już taka zostanę... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matuśka_90
No i masz za swoje. :) Trzeba było normalnie spać i jeść. Może teraz tak zaczniesz??? I przede wszystkim jedz dużo białka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może znacie jakieś sposoby na \"większy wsrost\"?(proszę o poważne odpowiedzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opart,nie wiem jakiej jesteś płci, ale zdecydowanie ty jesteś kaleką..umysłową..I butterfly26, muszę Cię rozczarować, ale wzrost również dla facetów ma znaczenie. Tak czy siak, chyba powinno nam byc żal tych wszystkich pajaców twierdzących, że niski wzrost to kalectwo itd..Niestety, ale wciąż mamy bardzo nietolerancyjne społeczeństwo..A co do samego wzrostu, to jego ostateczna wielkość zależy w największym stopniu od genów. Dla przykładu, można mieć 15 lat i 150 cm, ale jeżeli masz zapisane w genach 170 cm to osiągniesz to nawet rosnąc po ukończeniu 20 lat. I dziewczyny nie martwcie się, można być atrakcyjnym z każdym wzrostem i chyba nie pozostaje wam nic innego, jak zaakceptować swój wzrost i sie polubić. Głowa do góry i pozdro dla wszytkich zakompleksionych. Sorki że sie tak rospisałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Łukaszem. Co ma wzrost do wartości człowieka? A ponoć mali ludzie są piękniejsi duchem, bo bliżej umysłowi do serca :) Złe języki precz, leczyć się! Na zawiść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina__
już od prawie roku jem normalnie a od paru miesięcy śpię normalnie. czy urosłam - sama nie wiem. widzę tylko tyle, że dużo przytyłam. a nie ma nic gorszego, niż być niskim i grubym ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe jest piękne...
a ja mam 168 i mysle ze to troche za duzo. Wiec czym ty sie dziewczyno przejmujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***zadowolona***
A ja ma 167 cm uważam sie za niska w płaskich butkach i świetnie mi z tym!!!Na szczescie juz nie urosne bo nie chciałabym byc ani o cm wyzsza!!! przynajmniej moge spokojnie ubrac obcasy ;P Pozdrowionka dla wszystkich tych wyższych i nizszych z niskich ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argaz
Ja mam 142 i 14 lat ale chce bardzo urosnac bo jest to troche krepujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madix
Ja mam 14 lat, mam 146 (!)wzrostu, but rozmiaru 35, mama 148, tata trochę wyższy, dojrzewanie płciowe lekarz określił jako ukończone... Lekarz powiedział, żeby nie robić sobie nadziei, że nie urosnę, bo jest już za późno na leczenie... Co jeszcze? Moja siostra, lat 12, ma tyle samo, stopa ze 37, jeszcze nie miesiączkuje, więc będzie rosła. Uwierzcie mi, jak od dawna nie mieścicie się w normach, to WTEDY macie problem... Ja chciałabym mieć minimum, tzn. 150cm i ponad, żeby nie być karzełkiem, ale nawet jeżeli będę niższa od mojej mamy, a moja siostra będzie ode mnie wyższa o głowę, to NIE ZAMIERZAM SIĘ PRZEJMOWAĆ!!! Jest tylu facetów około 1, 60 wzrostu, a o telefon pytają mnie i tak sami sporo wyższi ode mnie, więc nie chcę mieć kompleksów. Poza tym jestem bardzo wesołą osóbką i wszyscy, co mnie znają, bardzo mnie lubią i w ogóle nie przeszkadza im, że sięgam im do ramienia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madix
155cm -160cm to kalectwo? No dobrze. Radzę więc obejrzeć zdjęcia aktorki Alyssy Milano, znanej z serialu Charmed (Czarodziejki). http://images.google.pl/images?q=Alyssa+Milano&ndsp=20&svnum=10&um=1&hl=pl&lr=&rls=GGLJ,GGLJ:2007-02,GGLJ:pl&start=0&sa=N http://images.google.pl/images?q=Alyssa+Milano&ndsp=20&svnum=10&um=1&hl=pl&lr=&rls=GGLJ,GGLJ:2007-02,GGLJ:pl&start=60&sa=N Ona ma 158cm wzrostu. Biedna kaleka z kaczą d***, doprawdy. :) W tym samym serialu występuje też Shannen Doherty i Holly Marie Combs, obie mają po 160cm, urodą i figurą nie ustępują Alyssie. Chociaż jedna modelka nie mająca co najmniej 180cm wzrostu?? Kate Moss - 168cm. Twiggy - 165cm. Lorena Rojas - 167cm. (Ona występuje w jakiejś telenoweli meksykańskiej chyba i jest naprawdę piękną kobietą.) W tej samej telenoweli występuje również Vanessa Villela, która jest chyba o głowę niższa od niej (nie wiem dokładnie, ile ma wzrostu), a jest najlepszą modelką firmy Servio. WYSTARCZY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegrowiczka8
Ja mam 157 cm wzrostu i wcale się tym nie przejmuję. Czasami tylko drażni mnie to , że ciężko dostać spodnie na taki wzrost. Prawie zawsze muszę wszystko skracać , ale nie jest to dla mnie problemem , bo mam mamę krawcową :) Nigdy z powodu niskiego wzrostu nie czułam się nieatrakcyjna . Jak to się mówi : małe jest piękne i tego się trzymajmy ;) :) http://www.allegro.pl/item222467956_fajny_zestaw_rozmiar_s_26_sztuk_bcm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 158 i tez w sumie ubolewam bo zadnych ciuchow na mnie nie ma(jestem jesce szcupla)no ale coz teraz sie nie da nic zrobic za stara jestem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.s
no ja mam 13 lat i mam 150cm wzrostu, ale sie czuje zle w otoczeniu moich kumpeli wszystkie takie wysokie ale nie mam sie czym prejmowac moi rodzice tez sa nie za wysocy a z reszta mam dopiero 13 lat nie mam jeszcze miesiaczki no to moze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vi
Ja mam 14 lat i mam 155 wzrostu Wyglądam jak dzieciak z podstawówy. moja mama ma 163 tata 173 a jeden z braci 185 jaki ze mnie karzełek. :( Czy ja jeszcze urosnę A a numer buta 37-38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don_Ladderos
Szkoda, że wogóle są takie maluchy. Dziewczyny poniżej 158 cm wogóle nie powinny istnieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosna jesteś
i co ulżyło ci???? dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 160
Natura płata różne figle.Moja kuzynka ma rodziców niższych od moich.Jej mama 150 to wszystko a tata gdzieś 172 a ona 175 niesprawiedliwość.Moja mama ma 155,tata 178 a ja 160.Teoretycznie to ja powinnam być wyższa.I jak to wytłumaczyć?Jednak już dawno pozbyłam się kompleksów bo to nie ma sensu.Na branie też nigdy nie narzekałam.I wcale nie mam krótkich nóg bo spodnie kupuję na 168 bez skracania..tak więc mając niski wzrost można mieć ładną figurę i nogi. To niczego nie przekreśla.Można mieć też zajefajną osobowość rozum i tolerancję dla innych,a wolę to niż wysoki wzrost i nic poza tym.Wyleczyłam się z kompleksów oglądając różne programy o ludziach naprawdę okrutnie pokrzywdzonych przez los.niski wzrost może być problemem ale nie powodem dla którego odechciewa się żyć!acha..mam wspaniałego faceta o wzroście185.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×