Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

.... i nie wyszło .....i nie zaświeciło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja :-D już 4 raz zaczynam 422 stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deratyzacja.......... to bylo dobre:P Witam i o zdrowie pytam 🌻 z wieczora A czy ktos tu karty stawia? JA tez chcialabym, bo lubie takie rzeczy. Bremenka🌻 jak tam kwiaty? Ladne ? w jakim kolorku? Ciekawska jestem......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szparagi w ALDI :P mrozone :D:D:D elzbieta- kupione, ale poczta juz zamknieta byla, wiec jutro wysle :) A ja dzis bawie sie w sprzedawanie na ebay... zaponialam ile z tym zamieszania;) mam zabawe pewnie na caly wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bremenka, no wlasnie gdzie Ty sie podziewasz? relacje chce ci zdac, czego sie dowiedzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile stronek juz ubylo? na kazdej stronce mozecie policzyc 30 wpisow, ktore pprostu kogos obrazaly. Strasznie duzo tych wpisow nam sie udalo stworzyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegnam Was dzisiaj i zegnam na jakis czas chyba, bo juz mam dosc :) wiecie, ja juz zaczelam komentowac w domu to co tutaj sie pisze, a to zly znak. Przychodzilam tu po to aby sie odprezyc, a nie po to zeby czytac ciagle to samo, Limes piszesz, ze to co moderator robi jest ok, ale przeciez ja nikogo nie obrazam, a moje posty sa ciagle usuwane, ba one czasami nie zdaza sie dobrze pojawic, gdzie my jestesmy? ja nie po to tu wchodze, zeby czuc smrod polityki, bo na ten temat mam odrazu odruch wymiotny! a tu zakazy, nakazy, cenzura.... na forum? na topiku? zle sie dzieje. niektorzy chyba zapomnieli ze swiat dzieli sie na realny i nierealny... choc niektorzy tez biora sobie to zytnio do serca. nie wiem na ile minut moj post sie tu ukarze, ale mam to juz gleboko w... wiecie gdzie, nie napisze tego, choc mam chec, ale po co macie mnie nazwac prostaczka? ogladnijcie sie czasami w oklo siebie, kogo tam widzicie. ja wiem, ze mam przyjaciol, ale i wrogow, tyle ze ja wole ich miec realnych. i spojrzcie czasami w lustro, tak gleboko... napewno ujrzycie tam czastke kogos stad... pozdrawiam, zycze milego dnia i zycia :) wpadne tu moze czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta? no co ty......... Hmm....... Limes mam pytanko:-)) Planujesz jeszcze dzidzie albo myslisz o tym ze chcialabys jeszcze jedna miec???:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej Przed pojsciem spasc,wpadalm na chwile powiedzic dobranoc. Marta!!! No przestan!!!! Mimo wszystko zostan z nami!!! Kassay???? hmmm zaczynasz wrozyc???? no ,no coz tam widzisz w kartach....???? limes..no,no,no...;) Ja stoje niedaleko w kolejce za wrozeniem.... A tak na serio dobrej nocki zycze wszystkim i Marta, nie zostawiaj nas.... Kolorowych snow!!! Do jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moder sprzataj sprzataj :) Martuniu wracaj nawet Moder sie myli. Nawalilysmy mu pracy biedaczkowi, wiec i pomylic sie latwo. Poprostu klik i juz nie ma. Rano jeszcze w lozku powitalo mnie sloneczko a teraz pada snieg :( Justynaamelia ja tez chce do Polski ale do sierpnia mam labe, wiec nawet nie marze. Takie sa uroki pracy. Z jednej strony fajowo a z drugiej urlopu nie ma :( i z wyjazdu do Polski nici. Obliczylam sobie dzis, ze za trzy miesiace przyjedzie moja siostra :) i siostrzenica. Co do wrozenia to juz kiedys tam pisalam swoje zdanie wiec nie bede sie powtarzac. Ja sobie nie dam powrozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki!!! Jak u Was wyglada pierwszy dzien wiosny???? U mnie snieg!!! Dobrze,ze chociaz sloneczko sie przebija i nie jest az tak przygnebiajaco i ponuro jak wczoraj. Marta, wracaj do nas!!! :) Moderator zadal sobie duzo trudu, by przeczytac te nasze kilometrowe strony topiku i wyczyscic z wielu niesamcznych momentow. Byc moze, ze w nawele pracy i pospiechu pomyli sie kasujac Twoja neutralna wypowiedz. Poza tym glowa mnie boli dzis od rana a moj koci siersciuch rozrabia na calego. Znowu ma nadmiar energi!!!! Wlasnie zabral sie za podgryzanie kartonu grrrrrrrrr ;) Milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Co tu sie znowu dzieje...cos wykasowane, z tego co zdazylam ogarnac:) dzisiaj pierwszy dzien wiosny, a u mnie snieg, porazka:( wrocilam od lekarze, oznak porodu brak:) marta - chyba dolacze do Ciebie hehe do kwietniowek:) I dziewczyno czym ty sie stresujesz ze wypowiedz wycieli, ja nawet nie mam ochoty i czasu sprawdzac czy moje powycinali:):) mam lepsze rzeczy do roboty i Tobie tez to radze:) wiosna mimo, ze zasniezona w sercach pelna para:) i o to chodzi 🌼 Rzadko tutaj jestem bo staram sie wysypiac za wszystkie czasy, o ile tak mozna:):) Madlen - no nie badz taka pozdrow to Krosno:P derag - ja tez czekam na YR :) belaiza - siostra i siostrzenica - szczesiara, moja siostra leci do Cin na wyklady, a nie do mnie:(;) bremenka - ja bede pewnie rodzic a ty slub brac;) a dla reszty - 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunhine
hejka jest tu ktos na topiku moze z dortmundu albo okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunhine
a moze znacie jakies inne topiki gdzie mozna spotkac polki mieszkajace w niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjwasnie tylko jedna sprawe i uciekam- ja sie nie stresuje, stresu mam dosc w REALNYM zyciu, jak pisalam to tutaj bylo dla mnie tylko taka mala odskocznia, ale co to za odskocznia, jezeli mam czytac tu takie bzdury? po co usuwac strony sprzed kilku miesiecy? ach, szkoda gadac :) lece do swoich obowíazkow, zycze milego dnia, papa tofi, ja juz mam serio dosc... no ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuniu a po co ktos jesli wejdzie na ten topik ma czytac wpisy Lili :( porazka. u nas w pierwszy dzien wiosny na przemian slonce i snieg. Kwiecien plecien co przeplata troche zimy troche lata. Ups pomylilam miesiace ale w tym roku wszystko szybciej. Jo sliczne sloneczko Ci wyszlo wczoraj. Sunhine 🌻 sa tu Polki z tych okolic jak poczekasz to sie odezwa. Jest inny topik, na ktorym pisza polki w niemczech ale nie pamietam adresu. Poszperaj w spisie tematow. Bylo cos \"Polki w nieczech gdzie mieszkacie\" a moze sie myle. Nawet moder kilka dni temu pisal, ze mozemy sie tam przeniesc ale nie wiem czy sam siebie nie wykasowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam srodowo w marcu jak w garcu.....;) moze wiecej nie powiem bo wykasuja....mysle ze topik zostanie...wiadomo ze raz burza ,a raz swieci lonko tak jak teraz za oknem....pozdrawiam....a klocic sie nie bede i wyzywac....no coz sa wieksze problemy,jak kupki i obiadki i dzieciaczki....my stare baby-jak ktos kiedys nazwal chyba nie bedziemy sie sprzeczac z przedszkolakami co ciagle tkaja kij w mrowisko a potem sie dziwia ze mrowy go oblaza....pozdrawiam....czytam namietnie ten topik ,ale czasem odechciewa sie cokolwiek pisac i mam wrazenie ze nie tylko ja tak czuje....pa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gingera!!! Wlasnie myslalam o Tobie hihi No jak tam malenstwo???? A jak Ty sie czujesz???? Pozostalym ciezarowom zycze wytrwalosci jeszcze te kilka tygodni A co u EVY!!!?????? Eva odezwij sie!!!! Tofi, no ja siedze jak na szpilkach i czekam i czekam na YR hihi Pierwszy raz dokonalam u nich zakupu droga przesylkowa. Mam nadzieje ,ze nie bedzie problemow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunhine
dziekuje belaiza za odpowiedz. Poczekam troche moze ktos mi odpowie. A wracaja do waszego tematu (jesli moge sie wtracic) to was nierozumiem Od kilku dni zagladam tutaj i mialam ten "zaszczyt"przeczytyc caly wasz topik. Na poczatku bardzo mi sie tu spodobalo wszystkie bylyscie tak przyjaznie do siebie nastawione (az przyjemnie bylo to czytac),pomagalyscie sobie a teraz co strona prawie ze pretensje zarzucanie klamstw itd. Ten topik znalazlam poniewaz sama jestem teraz w ciezkiej sytuacji i szukalam pomocy jakiegos rozwiazania. Mozna powiedziec ze wasze stare wpisy odrobinke mi pomogly i dzieki nim albo przez nie postanowilam was lepiej poznac dlatego przeczytalam caly topik. Dziewczyny nie zapominajcie po co tu wchodzicie poczesci tez rozumiem marte dlaczego ma dosyc. Doczytalam ze mozecie usuwac urzytkownikow ktorzy wam nie posuja wiec robcie to albo nie reagujcie na zaczepki innych bo tu zaczyna byc jak w podstawowce a chyba nie oto chodilo wam. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Witam stare i nowe bywalczynie. Dawno tu nie zagladalam. Czas na to nie pozwalal a poza tym chyba potrzebowalam przerwy od forum. Zrobilo sie tu swego czasu bardzo nieprzyjemnie. jak widac porzadki trwaja do dzis. Chociaz nie wiem czy maja one jakis sens. Bo jesli wykasuje sie czesc wypowiedzi to jak ktos bedzie czy tal to forum to czasami nie bedzie wiedzial o co chodzi (badz chodzilo), poniewaz pozostane inne posty opowiadajace na te co zostaly usuniete. To tyle co co mialam w tym temacie do powiedzenia. U mnie dzis prawdziwie wiosenna pogoda. Tak wiec nie tylko w kalendarzu. Darag ja w piatek zamowilam w YR kosmetyki i wlasnie dostalam przesylke. Nie bylo to moje pierwsze zamowienia. Ja mam same mile doswiadczenia ze wspolpraca z Yr tak wiec nie ma obawy przesylka do Ciebie tez na pewno dotrze. Zycze wszystkim duzo slonca nad glowa i w sercu. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zima.:P Martus 🌻 daj spokoj Przeciez jestesmy jeszcze my, ktore chcemy sie z toba spotykac tutaj:D:D:D:D:D:D: Kasuja-no i dobrze.......... moze teraz bedzie spokojniej........ Milego, cieplego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczyny ... mam do Was pytanie ... czy ktoras z Was zajmuje sie prowadzeniem ksiegowosci firmy ??? czy moze macie namiary na jakies programy prowadzenia ksiegowosci w dzialalnosc... ??? dziekuje z gory za odpowiedz ... aaaaaaaa sunhine ja mieszkam w okolicy Essen pozdrawiam serdecznie i zycze sloneczka w ten pierwszo wiosseny dzien 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dzieki za troske,jakos wspolnie uczymy sie nowej rzeczywistosci....po tylu latach znowu miec w raminach takie malenstwo-to tak jakby pierwszy raz.....gorzej jak corka to poczyta....;)a co do samopoczucia - jakos wracam do siebie powoli,Oliver tez nie najgorzej ,za to chorobsko dopadlo meza....pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy****
Dlaczego kobiety kłamią? Jestem prawdziwą kobietą, ale nie mogę powiedzieć, że o kobietach wiem wszystko. Dlatego zadaję sobie pytanie: do czego kobiecie potrzebne jest kłamstwo? Po pierwsze, z całą pewnością kobieta posłuży się kłamstwem, aby nie sprawić przykrości drugiej osobie. "Jak wyglądam?" - na to pytanie zwykle odpowiadamy pozytywnie, bo przecież nie wszystko da się poprawić, a po co utwierdzać człowieka w przekonaniu, że nigdy nie będzie Merylin Monroe albo Belmondem. Po drugie, jeśli kobieta mówi mężczyźnie, jaki jest męski, silny, wspaniały i w ogóle macho, to nie dlatego, żeby z niego kpić, albo żeby zobaczył ile mu jeszcze brakuje do ideału, ale dlatego, że jeśli będzie w to wierzył, taki się stanie. Chociaż w części. Po trzecie, kobieta kłamie interesownie. To już mogę powiedzieć z własnego doświadczenia. Idealnym rozwiązaniem w kłopotach jest udawanie blondynki (przepraszam wszystkie panie o jasnych włosach, mam na myśli "intelektualną blondynkę"). Wówczas osoba, która podejmuje decyzję, od której zależy cała nasza przyszłość i szczęście, może wykazać się wielkodusznością, niewymuszoną wspaniałomyślnością, królewskim gestem. Ten pan życie i śmierci może przy mnie poczuć się jak decydent, od którego wszystko zależy. Urzędnicy to uwielbiają, niektórzy policjanci też. Niestety, nie wszyscy. Kobiety kłamią generalnie w sprawach delikatnych. No bo przecież jeśli kobieta mówi: "idź sobie, zostaw mnie" - to przecież znaczy "przytul mnie jak najszybciej, bo oszaleję". Kiedy kobieta mówi "nic mi nie jest" to znaczy "jeszcze stoję na nogach". Dlaczego jeszcze kobiety kłamią? Podpowiedzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×