Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Iwona karta jak najbardziej kosmetyki nie są wcale takie drogie ale każdy ma ulubione i po co tu szukać ;-) leki na pewno !!! to może kosztować :-( nawet ja lekarz dał jej receptę to najpierw musi zapłacić a potem dopiero do NFZ z rachunkami po zwrot :-( a jedzeniem bym dziewczyny nie obciążała , tu wcale nie tak drogo a upalna pogada robi swoje no chyba że chce chłopakowi jakiś typowo polskich smakołyków przywieźć , których tu po prostu nie ma ;-) zresztą chłopak jej na pewno powie dokładnie co i jak a jak nie to daj jej namiary na nasz topik !!! porady 24h :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie Sunhine, że trzymam za nią kciuki 🌻 a może wpadnie do nas na topikową kawkę przed wyjazdem ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też często piszę gdzie idę i po co ;-) jak kogoś to nudzi ..... no to ma pecha :-p albo proponuję zmienić lokal :classic_cool: bez żalu , bez nerwów... takie życie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów bawicie się ze mną w kotka i myszkę :-p ja nie mogę dziś wieczorem zostać z wami pójdę sobie a wy powyskakujecie z ukrycia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem nic tylko nadrabiać zaległości trzeba ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- O, cześć. Byłeś u tego psychoanalityka? - Byłem. - No i co, nie moczysz się? - Moczę. Ale teraz jestem z tego dumny. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja teraz se przyszlam po tym jak se poszlam .No ale zaraz znowu pöjde. Hmm.....musze cos porobic se w domciu. Mam mokre wlosy :Pbo umylam...niewazne?No to nie . Ja sie nieschowalam , tle tylko ze mnie niebylo widac.Mala jestem.Mam krutkie 1,59 cm to moze sie juz zdazyc ze sie mnie przewidzi...hihi:D Musze zobaczyc co möj dran robi.....czlap czlap czlap :P mam cie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita34
mam pytanie czy po rozwodzie z niemcem otszymam prawo pobytu za miesioc mija mi 3 lata no i niemam pracy stalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita34
i nikt na ten temat nic niewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita34
a tak szczeze to bym sie nie chciala sie rozwiesc gdyby byl wpozotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Polaka i tez się jeszcze z nikim nie rozwodzodziłam ale się czasem słyszy t o czy owo jak masz dzieci z obywatelem niemieckim to te dzieci na pewno mają niem. albo podwójne obywatelstwo one mają prawo tu być no i ty także 🌻 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita34
dieci mam ale nie znim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes ma rację to nietrafiona pora na pogaduchy trzeba inwentarz oporządzić :-p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie anita czy mówi ci coś nik - edit ? ;-) pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -0-0-
do Miecia:) na temat niemek-------------- one uwielbiaja amerykanskow murzynow nie masz szansy mieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szpitala przyjeżdża rodzącą kobieta, przychodzi do niej czarnoskóry lekarz: - Bóli byli? (Kobieta sapiąc:)- Eee.... miło mi....Kasprzyk Dorota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita34
nic mi to nie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -0-0-
amerykanskich Murzynow czyli politycznie poprawnie wielkich wypasionych afroamerykanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna ten gościu zawody pomylił gdyby nie te jego wypadki i przypadki zdrowotne to mielibyśmy już kolejnego Pavarottiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego mial pecha.Mi tez prawie ze lezka sie wylala. Co do prezentöw to mysmy niewyprawiali zadnch hucznych urodzin.W sobote przyjdzie babcia , ciocia poczta cos przysle .A my to nic bo maly przeciez nie wie ze to urodziny.Chce mu ale magnetofon kupic gdzie mozna bajki na dobranoc puscic.Niemoglam tego wczesniej zrobic.Mysle ze dopiero od przyszlego roku bedziemy tak porzadnie cos robic.A w niedziele idziem do Marty.Jej Madlen skonczy w tym dniu 2 latka:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam bo \"maz\" zaraz przyjdzie i chce miec czas dla niego. Dobranoc i spijcie ladnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najedli się, napili i tak ok 21,30 wybyli maja urlopy do końca miesiaca beda byczyc sie na plazy chociaz troszke chłodniej u nas sie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×