Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

ja juz dzisiaj wymiękam ide samotnie do łózka, może jakis zbłąkany do mnie zawita tak dziunia - byczyć sie na plaży :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpaskudniejsza choroba: hemoroidy- Ani samemu obejrzeć, ani znajomym pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes - dzieki poprawiłaś mi dzisiaj mój kiepski nastrój 👄 dziunia - sprawa bardzo interesująca przekaże to slubnemy może wie coś więcej na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czyli ci ludzie nie mieli zapłaconej opłaty drogowej, tzw podatku na drogi, sprawa jasna można jeździć na polskich tablicach jak masz opłacony podatek drogowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie :-o ja jestem nikogo nie ma hmmm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz dzwoni w środku nocy do hydraulika, bo woda zalała piwnicę jego willi. Hydraulik przybywa z ociąganiem. Staje na schodach, wrzuca do zalewającej piwnicę wody dwie uszczelki i mówi: jeśli do jutra się nie poprawi, proszę zadzwonić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poszłam ;-) . 🖐️ . ale ja się dzisiaj namacham :classic_cool: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia ! ja tez mam wielkie problemy z takim jednym Niemcem :-o on mi wszystko chowa czasem to tylu rzeczy przez niego potrafię zapomnieć ;-0 wiesz o kim mówię Alois mu było Alzheimer :-p ale ten twój link to mimo wszystko chyba nie do tego co ? :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprawdę poszłam ale przyszłam i znowu idę bo ja tak teraz krzątam i od czasu do czasu zerkam jak ktoś nie ma w głowie to ma w nogach bo ten Niemiec to mi dzisiaj znów na złość robi :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia34xx
Jo24 dzien dobry mam mala chwilke wiec moge pogadac .Skad ty jestes bo ja z wolsfburga prawie nikogo tu nieznam jedyna rozrywka to zakupy ,aty pracujesz .ja dzisiaj ide do biura pracy na rozmowe czy mi przysluguje kurs i o pozwolenie na prace .Mam takiego stresa ze ho ho .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia witaj ja ponad 400 km od ciebie na południe :-( koło mnie nikt nie mieszka już straciłam nadzieję :-/ . większość z nas na topiku ma podstawowe info o sobie po nikiem kliknij na mnie :-p . no i może sama zrób się na czarno i wpisz coś o sobie . ja nie pracuję zarobkowo haruję \"bezgotówkowo\" jednak w znacznym stopniu przyczyniam się do \"przyrostu rodzinnego brutto\" wiesz ! ktoś musi nie chodzić do pracy , by chodzić do pracy mógł ktoś :-p no i ten ktos jest mi wdzięczny za trwanie przy jego boku 😘 pełna symbioza :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o której idziesz do urzędu ? . u mnie w urzędzie wiedzieli jeszcze mniej ode mnie to i zrezygnowałam z ich wątpliwej jakości \"usług\" zarejestrowana jestem a jakże z tym że to nic nie wnosi . tak czy inaczej będziemy trzymać kciuki a jak wrócisz opowiedz jak było ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę , że dadzą ci formularz do wypełnienia potem nadadzą numer potem sami zaczną wypełniać formularze na podstawie twoich \"zeznań\" a na kozcu dostaniesz termin do osoby kompetentnej , przynajmniej z założenia :-p . . powadzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówiła mama \"Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple\" (mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie) . :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiesniaczki jo24
poco piszesz ze masz jednego meza?Zalosne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo24 uzalezniona od kompa na m
zobacz ile juz dalas wpisow na tej stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo24 uzalezniona od kompa na m
zobaczcie na topic ,wpisywanie slowa ze skojarzeniem poprzedniego .jo24 opamietaj sie masz dzieci,masz dom,ty naprawde niemasz co robic tylko siedziec przy kompie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×