Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Tak tez bylo wczesniej.Cudzoziemcy dostawali socjal i niewolno im bylo pracowac.A niemcy sie zloscili i zle o nich gadali.A prawda byla taka ze pracowac niewolno bylo bo niedostawali na to pozwolenia . przynajmniej tak bylo na azylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEOONOWKA NO NIE WIEM
neonowka a mozesz napisac cos wiecej, bo kuzynka tez bedzie pod opieka socjalu i chciala wiedziec czy pokrywaja caly czynsz ona ma 400 kalt plus 120 nebenkosten plus 70 strom , jest na arbetslosengeld 2 dostaje z mezem po 300e , dzieci po 200 , czyli 1000 ale odjeli jej 300 e bo pobiera 308 kindergeld a to niby dochod, troche to zagmatwane i teraz sie boja ze nie starczy im na zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze bylo ale ponawiam zapr
www.gopolonia.com Potrzebujesz informacji na temat zycia, przepisow ,urzedow w Niemczech? Wejdz na www.gopolonia.com, kliknij na sekcje NIEMCY.Dowiesz sie wszystkiego co potrzebujesz.Poza tym w sekcji NIEMCY, topik " Pogaduchy dla Pan"- przemile , i sympatyczne Polki mieszkajace na stale w Niemczech.Zajrzyj koniecznie.Serdecznie zapraszamy!!! administrator gopolonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neeoonoowkaa
wiesz , z tym czynszem to jest tak, ze bierze sie pod uwage ilosc osob w rodzienie, i wtedy naliczaja metraz.oczywiscie niemozesz przekroczyc pewnych kwot.jesli chcesz to jutro zajrze w moje papiery gdzie mam napisane do jakiej dokladnie kwoty i jaki metraz nalezy sie rodzinie 4 osobowej.nie , ja nie bylam na zasilku dla bezrobotnych , dostawalam alg II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz drukarki? to tylko kilka stron. ta babka z duseldorfu to ta sama co napisala ksiazke _ link podalam wyzej. wydaje mi sie super osoba z ogromnym poczuciem humoru i wiellllllllllllkimim dystansem do siebie:) natomiast ta przemadrzala paniusia ktora wygrala konkurs strasznie mi dziala na nerwy..........moze przeczytacie to pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-0-0- masz rację Julitę \"lekko\" się czyta . ale psssssssss!!! bo zaraz pomarańczowa zawału dostanie,że ja czytam o tej godzinie dzieciom bajek :-p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że ja NIE czytam !!!! o tej godzinie dzieciom bajek . oczywiście miało być ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam sobie ale idę spać bo mi się literki rozjeżdżają ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody już w drodze do szkoły ;-) jeszcze tylko młodszy do przedszkola i mogę się oddać w szpony nałogu :-p . Miłego Dnia niekoniecznie słonecznego ;-) wszystkim życzę . 😘 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wszystkim to ja tez sie poczuwam i dziekuje:) Patrze za okno i kompletnie nie idzie wydedukowac jaka to pogoda dzisiaj bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki jak tam u was?? bo u mnie znowu parowa zycze wam milego dnia nie za duzo pracy i malo stresow :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEOONOWKA NO NIE WIEM
neonowka jak nie bedzie to dla Ciebie zadnym problemem to bardzo bym prosila o to info,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEOONOWKA NO NIE WIEM
dziewczyny a do was moge zapytac ktora kablowka lepsza kabel deutschland czy kabel bw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEOONOWKA NO NIE WIEM
Ale masz problemy, nie znasz takiego zwrotu "dziecka" uzywane czesto i czasto slyszane w wielu domach i na placach zabaw, nie masz wiekszych problemow??????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowka moze bys sie wkoncu odj...... od limeska bo nie potrzebnie ja obrazasz naprawde to swiadczy o twoim poziomie inteligencji skoro sama prowokujesz ludzi nikt nie kaze ci czytac co limesek pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och nikusia , co za wazelina..:P) Jo, obiecalas kiedys ze dasz kilka przepisow na Twoje domowe sposoby pielegnacyjne.To ja sie upominam, bo tak sobie mysle ze moze cos bym dzisiaj poupiekszala sie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie 🌻 nie wiem jak u was ale u nas sie ochłodziło nareszie tylko deszczu brak 😭 nikusia - hej kobitko - ja tez w pracy, mam jeden kredyt do zrobienia a tak mi się nie chce :P zajrzę póxniej może atmosfera się oczyści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafeterianka to ze was takie zachowanie i obrazanie nie rusza to nie znaczy ja tez to toleruje nie podoba mi sie to i napisalabym tak dla kazdej z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARIECHEN ja jeszcze 18 dni hihihihihi juz nie moge sie doczekac :):):) juz tak za moim sie stesknilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też się za moim stęskniłam, mariechen mąż obiecał nawet wczoraj, że sie spręży, ale nie prędzej niż lipiec, bo chce mieć wszystko na ostatni guzik dopiete ja sie do niego pewnie wybiore w przyszłym tygodniu na 2-3 dni i sama obadam sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia to kredyty dla wspólnot mieszkaniowych na remont budynku, procent malutki tylko 4,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia , nie mam randki, dla siebie sie robie , hehehe :) A serio, to ja mam taki nawyk--wczoraj sprzatalam cala chate, zeszlo mi prawie do 2 w nocy.dzisiaj juz po 7 rano pomylam tylko podlogi i wszystko blyszczy.zawsze jak robie takie grundreinigung, to potem lubie zrobic sobie takie spa, wieczorem jak juz chlopaki w lozkach , to kieliszeczek dobrego winka, i leze przed tv jak ta bogini ;)) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tymi dzieckami to było dobre
może tak jak to z tymi "dzieckami", to Ty masz nie "wyższe", a "wysokie" wykształcenie, hehehehihihhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×