Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

A ja byłam już na rozmowie w Invest Banku, jutro mam w Multibanku. Jakby mi się udało to bym była taka \"hepi\", a zarazem przerażona, bo to będzie cały etat, a ja jestem jeszcze na dziennych studiach. No, ale do odważnych i zaradnych świat należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpion007
do metafora. Wnioskuje że na asystentkę w Multi więc 1200netto i lojalka że jak się zwolnisz przed upływem 12 miesięcy to zwrot kosztów szkolenia ok 6 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stażystkę na razie. I jeszcze nic nie wiem, bo to dopiero jutro. W Invest Banku też jest taka lojalka, ale koszty mniejsze, i z każdym dniem sie zmniejszają i ileś tam złotówek. A jak mnie zwolnią to chyba nie zwracam wtedy kosztów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpion007
Lepiej iść na staż do Multi bo to niezły bank, co prawda wiele się nie nauczysz bo takie proste sprawy będziesz mieć jako swoje obowiązki i kasa też bez rewelacji ale lepsze to niż Invest Bank. Płacisz lojalkę tylko wtedy gdy ty zrywasz umowę z pracodawcą a nie ja jest za porozumieniem stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpion007
W jakim mieście chyba nie krk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie i romowa w EUROBANKu
ROZMOWA KWALIFIKACYJNA: Zadania dostają wszycy zapraszani na rozmowe i wierz mi,ze wszyscy piszecie to samo :). Zależy w jakim mieście ta rozmowa i na kogo trafisz. Ja musiałam na przykłąd sprzedac "coś" osobie mnie rekrutującej tzn. pokazac, ze umiem sprzedawac, a potem udawał klienta, który przyszedł niezadowolony z produktu i musiałam z nim dyskutowac. Kolezanki jednak z zaprzyjaznionych placowek trafialy na rozmowach na totalnych tempaków w roli managerów banków (bo i tacy są!) i wtedy "jak tu się sprzedac?" ?? SZKOLENIA: -prawie zawsze we Wrocławiu -pierwsze 1-dniowe, ale z noclegiem zagwarantowanym na noc przed szkoleniem -drugie szkolenie 3-dniowe, extra, w takim samym hotelu (najczęściej Hotel Orbis Wrocław) -kolejne szkolenia sa już na wyższym stopniu wtajemniczenia ;) Na każdym szkoleniu jest swietna atmosfera i wymiana dotychczasowych doswiadczeń. Byłam już na wielu i nie żałuję żadnego. A co się dzieje w wolnym czasie ...mmmmmmm Życze miłej pracy i udanej zabawy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpion007
Oki w piątek mam final rozmowę z dyrektorem bodajże i co mogę się tu spodziewać, standardowa rozmowa??? Stanowisko doradca kredytów hipotecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, że Multi jest lepszy, ale z drugiej strony to ja nie chcę życia spędzić w banku, czy to będzie Invest, czy Multi. Chcę raz, że się utrzymywać samodzielnie, a dwa, zdobywać doświadczenie w zawodzie, żeby mi było łatwiej po studiach - niestety, ale w organie decyzyjnym jakiegoś funduszu inwestycyjnego mnie nie zatrudnią jeszcze jako studenta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpion007
tak wiemy o bph. patrz ich strona rekrutacja wszystko jest tam dokładnie opisane tylko trzeba poczytać... 3 etapy rekrutacji, 1 etap hr, 2 etap assesment centre i spotkanie ostatnie z dyrekcją. BPH lepiej omijać bo za kilka miesięcy przejmuje większościowy pakiet GE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpion007
Może ktoś coś powie na temat pracy w Kredyt Banku? Stanowisko DORADCA DS. RACHUNKÓW I OPERACJI PŁATNICZYCH , jaka praca, jaka płaca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GPS
Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie szkolenia w Wa-wie Banku Millennium. Jeśli już ktoś jest po, napiszcie, jak było. I czy ktoś się wybiera na szkolenie w terminie 8 września i jedzie z Wrocka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeremere
proszę napiszcie coś o stanowisku i przedewszystki zarobkach w Invest Banku i Opiekuna Klienta średnie miasto - woj. świętokrzyskie ;) nie wiem na co można liczyć, ile "krzyknąć" mam doświadczenie w detalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GPS
Byłam na rozmowie w Invest, ale tam nie pracowałam. Na moją propozycję 1200-1500 netto pani dyrektor zareagowała grymasem (miasto ok. 80-90 tys.mieszkańców). Wcześniej na forum można przeczytać, że dają 1000 netto, poszukaj informacji, opinie niezbyt pochlebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpion007
Lepiej nie pracować niż iść do Invest Banku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpion007
Why? Nie znam gorszego banku od tego, no sorki jeszcze jest BGK,Sygma Bank,Cetelem Bank, nie wspomnę już o różnych SKOKACH ale po co tak temat drążyć:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpion007
Do 16:59 fuksik. Firma Mellon skrobie pracowników ona 100%, gdyż w Polbanku a nie przez tego przedstawiciela płacą znacznie wyżej od 2000 netto w górę zależy jak wynegocjujesz he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale od strony pracownika, czyli mojej ... dorobię sobie do tego, żeby zamieszkać z facetem, zacznę zdobywać doświadczenie w bankowości, a doświadczenie teraz wiecej warte chyba niż studia, a ja k już wspomniałam - nie widzę swojej życiowej kariery w banku, a taki zawodowy start to chyba już coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matusz83
Witam Moze nie uwierzycie ale przeczytalem wasze 80 stron postow :) generalnie strasznie mnie zdolowaliscie ale i tak sie nie poddam.... bede walczyl :) powysylalem CV do bankow no i odezwali sie do mnie z Cetelem (no comments) i Deutsche Banku.... No wiec tak... studia skonczone... tytul jest z ekonomii wczesniej technikum ... komputery biegle... ang prawie biegle.... zero doswiadczenia w banku. Dlatego ide na spotkanie w poniedzialek do Deutsche Banku na infolinie.... mysle ze tam nabije sobie duze eXpa... czego moge sie spodziewac oprócz stand. pytan ? Jaka płaca ? Duzo slysze o mille melonach ing.... ale nic nie bylo o deutsche.... Czy tak malo osob sie tam dostaje czy tak malo osob sie wypowiada jakie tam kokosy zarabiaja ? ;) PZDr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! wiecie coś na temat pracy w zespole obsługującym zarząd banku Millenium (stanowisko specjalista)? Jakie są zarobki i czego spodziewac sie po takiej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyotos
matusz83 - a w jakim regionie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie??? W jakim banku pracownicy dostali w nagrode za dobre wyniki wycieczke ny Kube???dwa tygodnie.. ktos wie?? podobno bylo 20 urlopow na cala Polske ... plisssss...wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony bankowiec
Czy może ktoś kilka słów napisać o swoim doświadczeniu dotyczącym pisania testu psychologicznego do invest banku? (celowo pisze nazwę małą literą, ponieważ pracujący tam ludzie nie mają szacunku do innych ludzi). Mam bardzo niemiłe doświadczenie z tym bankiem. Nikomu go nie polecam, nie traktują ludzi poważnie. Psychologów - NA STOS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vroom
Do Desperadoo : wycieczki na Kube lub inne w inne ciekawe miejsca np Meksyk czy USA funduje Citi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO RAZ DWA TRZY
Jesli pracujesz w call center i to dla duzego banku (penwnie w duzym miescie) to zarabiasz mało, w citi płacą 1100 ale podstawy natomiast premie to dodadtkowe od 1000-3500 zł i to jest realne do zrobienia. zreszta jest bez stresu iawans tez jest mozliwy ale po przeracowaniu dłuższego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
Ponieważ pracuję w banku to lubię zaglądać na to forum przynajmniej raz w tygodniu. W związku z tym mam prośbę do "scorpion007", aby przestał wygłaszać swoje "mądrości", bo niestety z trudem się je czyta. Jednocześnie pozdrawiam wszystkich forumowiczów, którzy zadają sobie wysiłku, aby coś ciekawego tu napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wronnna
witam, a ja pracuje w polbanku, polecam, zarobki w maly miescie ok 60.000 ok 4 do 6 tys. jako doradca , super oferta wiec i ludzi od groma,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×