Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość do REBUS
skończ chłopie dupe zawracać już tym Citasem - idź do oddziału poproś maila i sie zapytaj pracownika powie ci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chris_lsw
Do Angela 24 Powiedz mi tak ogolnie jak wyglada praca w Lucas Banku,i te ciekawe wiadomosci:)czy pod wzgledem innych bankow,to jest dobry bank,z gory pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
sikorka23 ---> tak, musisz pozyskiwać nowych klientów. czy ciężko to zrobić? hmmm, rzetelnie będe ci mógł odpowiedzieć dopiero za jakieś pół roku. puki co nie jest lekko ale się staram. jeśli nie boisz się dzwoń po firmach, próbować umawiać spotkania i potem sprzedawać produkty to startuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikorka23
najbardziej boję się tego że pomimo moich starań nie będę umiała nakłonić potencjalnych klientów aby skorzystali z usług które oferuje, a co za tym idzie nie wyrobie planow i mogą ze mną zerwać umoweę. a prowadzisz własną działalność czy bank cię zatrudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Chris_lsw Najbardziej zaskakujące jest to, że gdy nie ma klientów tobie nie wolno siedzieć przy biurku, tylko wyskakujesz na tzw. \"info\", czyli stoisz przy automacie z kawą i robisz za \"kelnera\" (hihi) czekasz na klienta aż wejdzie do placówki i od razu do niego podchodzisz z pytaniem \"w czym mogę pomóc?\" Najśmieszniejsze jest to, że czasem tam cały oddział stoi!!! ech....dziwne procedury....a wymagania co do wyglądu osobistego też wiele do życzenia. (Nawet zegarek na ręce musi być odpowiedni!!) A praca? ogólnie jak wszędzie w bankach, napięta!!! kłótliwi klienci, wieczne kolejki, (brak czasu na śniadanie!) nadgodziny nie płatne, zero socjalnego! ach te banki....! Mam nadzieje, że choc trochę ci pomogłam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veaderiel
Ech wlasnei tez zaczelam aplikowac na stanowiska w banku. Pierwsza rozmowa w Multibanku na stanowisko przedstawiciel bankowy i porazka bo to praca mobilna a ja nie mam prawka. Co ciekawe w wymaganiach nie bylo prawa jazdy. Ale rekrutujacy byl mily przeprosil, powiedzial ze rzeczyiwsice powinno byc to uwzglednione i ogolnie ok :) Rozmowe w Polbanku mialam miec 45 min po Multibanku:) Nie zdazylam. Ale z tego co czytalam na tym forum to ten Mellon to tez nie za ciekawie. Wyslalam dzisiaj do Millenium i Eurobanku. Z drugiego od razu telefon i dluga rozmowa przez telefon z dziwnymi pytaniami np. czy nie mam nic przeciwko noszenia stroju sluzbowego :) Dodam ze doswiadczenie w pracy mam tylko w obsludze klienta, wyksztalecenie wyzsze ale zupelnie nie kierunkowe. Zastanawiam sie w ogole czy cos z tego wszytskiego bedzie czy lepiej szukac gdzie indziej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikorka23
Veaderiel -> ja tez miałam rozmowę w eurobanku, pytali się również o strój służbowy, rozmowa telefoniczna trwała ponad 10 min i kazali mi zrobić jeszcze zestawienie ofert trzech banków dotyczących kredytu gotówkowego, masakra. Pracy niestety mie dostałam, ale się nie przejmuje co ma być to będzie. Szukam ofert cały czas, teraz aplikowałam na doradce finansowego, ale jak później się okazało nie dodali,że chodzi o mobilnego doradce finansowego, zobaczę jak będzie. Mam nadzieję że kiedys los się uśmiechnie do mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobilny cz nie mobilny
Może ktoś napisać jak wygląda praca mobilnego doradcy klienta np w banku wbk lub nawet jakimś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
sikorka ---> tak, mam własną działalność. inaczej na tym stanowisku nie można. co do twoich obaw, jeśli mimo twoich "usilnych starań" nic nie sprzedaż tzn że starania nie były dość usilne lub brakuje ci poprostu umiejętności sprzedażowych. jak masz talent w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi i pouczysz się o technikach sprzedaży to będzie ok. i pamiętaj że ludzie nie kupują twojego produktu ale CIEBIE. mobilny cz nie mobilny ---> łapiesz za telefon, umawiasz spotkania w firmach, robisz prezentacje produktu, podpisujesz umowe. oczywiście istnieją też inne sposoby pozyskania klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikorka23
DZIĘKI ZA PODPOWIEDŹ. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veaderiel
Do Sikorka -----> E podobno w tym Eurobanku jakos super rozowo nie jest wiec sie nie przejmuj:) Ja uparcie wysylam wszedzie cvki:) w koncu gdzies sie zalapie :P Rozmowe w Euro mam w przyszlym tygodniu to zobaczymy jak to bedzie, po rozmowie dokladnie opisze jak to wygladalo. Pozdrawiam wszytskich szukajacych i zmieniajacych prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MultiBankHipoteki
Witam no więc dostałam pracę w MultiBanku, Stanowisko: specj. ds sprzedaży kredytów hipotecznych. Wszystko fajnie, rozmowa z miłą panią dyrektor no i się udało:) Zaczynam od 1 marca, potem szkolenie i jazdaa :) Jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veaderiel
No to gratulacje:) Daj znac jak bedzie wygladalo szkolenie jacy ludzie itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MultiBankHipoteki
Do Veaderiel dzięki bardzo. na szkolenie jadę 10 marca, na 9 dni. Mam nadzieję że ludzie będą spox :) Musze sobie załatwić internet bezprzewodowy :P żeby mieć ze światem łączność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razor_light
Witam serdecznie wszystkich bankowców :) Zacznę od tego ,że mam 20 lat ,poważny wygląd i chciałbym pracować w banku. W zasadzie interesuje się finansami ,baaa ,chcę nawet w przyszłości aplikować na doradce finansowego ,bądź samemu świadczyć takie usługi poprzez marketing sieciowy. Pytanie moje ,to czy mam szanse na pracę w banku pomimo takiego wieku i braku kierunkowego wykształcenia w tym zakresie (studiuję zaocznie zarządzanie) i z jakim bankiem ewentualnie zaczynać swoją przygodę ? :))) A jak sobie taką pracę wyobrażam ? No cóż.... zakładanie rachunków ,liczenie kasy itp. nie jest czymś powalającym ,więc najpewniej chciałbym zajmować się np. pośredniczeniem w kredytach :) No i na jakie zarobki mogę liczyć ??? (doświadczenie w kontakcie z klientem /sprzedaży mam) POZDRAWIAM CIEPŁO !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veaderiel
Taki mlody i mu tak spieszno do pracy:) Najprosciej powysylac wszedzie cvki i czekac na odzew:) Mysle ze dobrze jak powiesz ze Cie to ciekawi i z taka praca wiazesz przyszlosc. Mowia ze do Eurobanku najlatwiej sie dostac, nabic sobie experience i potem gdzies aplikowac dalej. Powodzenia i daj znac jak cos ruszy u Ciebie w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurobank - jak się tam pracuje
na stanowisku doradcy klienta? Jaka jest podstawowa pensja? Czy jest prywatna opieka medyczna? Może jakiś pakiet socjalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wtorek mam ostatnią rozmowę z dyrektorem w getinbanku. Mam prośbę czy ktoś mi może powiedzieć jak tak rozmowawygląda. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żagielka
Witam wszystkich. Mam do was pytanie, które nie dotyczy banku ale usług finansowych. Czy ktoś z was pracuje w Żagiel s.a? Jakie są tam zarobki i czy są jakieś plany do wyrobienia? Byłam na rozmowie i za dużo sie nie dowiedziałam bo generalnie przełżona po kilku pytaniach przyjęła mnie do pracy. Wiem tylko, że podstawy jest 1200 netto na początek. Mam zacząć za 2 tygodnie. Może ktoś z was wie coś o tych planach i ile mozna premii wyrobić. Pozdrawiam i z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new bank
Do Multibank. Cześć, mam pytanko, ponieważ moją rozmowę na stanowisko spec. ds. kredytów hipotecznych odłożyli na przyszły tydzień. Czy mogłabyś na prva napisać mi coś blizej na temat twojej rozmowy, stawki zaoferowanej oraz z jakiego jesteś województwa, bo sie zastanawiam, czy przypadkiem nie odłozyli mojej rozmowy bo już kogoś przyjeli????? Proszę, bardzo mi na tym zależy. pati13pati@op.pl Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert
hej :) mam pytanie.. napiszcie mi, prosze, w jakich miastach przeprowadzane sa te poczatkowe szkolenia w Waszych bankach? głównie chodzi mi o aig, citi i lukas.. ale ciagle wysylam wiec o innych tez chetnie poczytam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam sie odezwac:) na razie nie mam za bardzo nic do opowiadania, bo w zasadzie prawie nic nie robię, w oddziale nikt nie wiedzial, ze przyjdzie \"nowa\", poza tym nie ma kierownika przez 2 tyg;) sama wiec prosze, zeby mi pozwolili posiedziec na kasie, podzwonic, czytam, szkole sie, troche boje sie komputera, bo na szkoleniu nie robilismy wszystkiego. mam pytanie do ludzi, ktorzy pracowali jako kasjerzy? macie jakis sposob zeby klient nie poznal, ze czeos nie wiecie?no i jak uczyliscie sie icbs-a, mam z im jeszcze kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moka00
do raiffeisena pracowałam w RBPL jakis rok, bezpośrednio nie miałam kontaktu z hipotekami ( na szczęście !!!! ), z tego co się orientuję oferta jest średnia ale najgorsze jest załatwienie formalności, ogólny bałagan!!! niektóre wnioski weryfikowane są nawet 2 miesiące a ty dostajesz kasę dopiero w momencie gdy nastąpi wypłata kredytu. generalnie w hipotekach ( i nie tylko ) jest porażka. do kretka 31 jak jestes pewnien tego co mówisz i sam w to wierzysz ( niezależnie czy wiesz czy nie , musisz być pewny siebie i zdecydowany ) klient też będzie pewien że mówisz prawdę:) a co do ICBS-a to system te jest naprawde świetnym programem , wchozisz do kartoteki klienta i wszystko widzisz , możesz szybko sprawdzić!!!! na początku zółte karteczki na monitorze i zaszycik obok a z czasem wszystkiego sie nauczyusz :) zreszta system o wszystko pyta wystarczy tylko czytać to co pojawia ci sie na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moka00
czy ktos może wie ile zarabia analityk kredytowy lub analityk finansowy , mam za miesiąc rozmowę w sprawie podwyżki i nie wiem ile "krzykną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się dostać na posade analityka??? w kazdym ogloszeiu wymagaja 2 letniego doswiadczenia! ile w tym momencie zarabiasz, na jakiej pozycji i jak dlugo pracujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wreszcie ktoś się do mnie odezwał :) Jutro ide na rozmowę do WBK, o co mogą mnie pytać? pracuje lub pracował tam ktoś z was? jaka praca?atmosfera? ile powiedzieć jeśli zapytają o wynagrodzenie? Dodam że stanowisko: Doradca Klienta. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bankuś
Witam, aplikuje na stanowisko analityka kredytowego? czy ktoś wie ile zarabia analityk kredytowy? I o co pytają na rozmowie? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiula
Do MultiBankHipoteki: Gratuluje! jakie masz doświadczenie w bankowości? Chciałabym się dowiedzieć więcej na temat Twojego stanowiska. Ciężko jest się dostać na specjalistę ds. sprzedaży kredytów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MultiBankHipoteki
Do Misiula Hej, mam 2 letnie doświadczenie w sprzedaży kredytów gotówkowych hipotecznych i konsolidacji, ponieważ pracowałam w agencji kredytowej. Bardzo sie ciesze ze dostałam sie do Multibanku i wydaje mi sie a raczej jestem pewna ze do banku jako doradca idzie dostać się bez większego problemu natomiast na stanowisko specjalisty już ciężej, tzn powinno sie mieć jakieś doświadczenie i pojęcie o danej specjalizacji :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RMs corporate
analityk kredytowy 5-7 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×