Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Bank jak Bank
taaa dobre bo studia skończyłaś heheheh dobre stanowisko w galerii :D niezła jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
Pytanie do tych co pracują przy kredytach gotówkowych: 1) jaki procent klientów co do was przychodzą to są BIKowcy? 2) jak wasze banki weryfikują ludzi z BIK na koncie? czy odrzucają wnioski tych co mają zaleganie np tylko 30 dni czy biorą na widelec tylko tych co przekroczyli 60 dni? i kiedy zostają wykreśleni ludzie z BIK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syzyf
Ja mam jutro III etap w AIG na kierownika w małym mieście i nie wiem specjalnie ile krzyknąć brutto ale zacznę od 3500... ale nie jest powiedziane że III etap przejdę ;-) więc może niepotrzebnie się martwie. A właściwie ile może zarobić kierownik placówki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Guder. W Biku siedzi się podobno 3 lata ale rzadko kiedy banki wysyłaja pismo aby usunąć delikwenta. Zazwyczaj to klient najpierw idzie do banku po pismo,że z kredytem ok i potem wysyła razem z tym pismem prośbę o wykreślenie. Ja akurat siedzę w hipotekach i przechodzą takie do 30 dni ale klient musi pisać wyjaśnienie, W gotówkach odrazu uwalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasque
noooo kaman... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziak*
Czeka mnie rozmowa w Invest Banku na analityka kredytowego, czy uważacie, że warto podjąc w tym banku pracę? Od jakiej kwoty zacząć negocjować płace? Może ktoś powie jaka atmosfera, jacy ludzie itp. Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO ZNOWU JA tutaj
czy moze mi ktos napisac czym rozni sia stanowisko opiekuna klienta od doradcy klienta?? Domyślam się tylko, że chodzi tu o zakres jakichś obowiązków..... Z góry dziekuję za odpowiedź!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu, nie bede narzekac na Millennium, bo nic takiego mi nie zrobili... po prostu w naszym oddziale od roku nie bylo premii...samemu ciezko zapracowac na cala grupe;) ponawiam pytnie, bo ide na rozmowe do invest-banku. czy ktos wie cos na temat podstaw, systemu premiowego, warunkow ogolnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twardy Majkel
Buziak* - w Invest Banku niezle sprawdzaja na rozmowie kwalifikacyjnej. Przygotuj sie na pytania typu: - Czy uwaza Pani, ze na najblizszym posiedzeniu Rady Polityki Pieniezniej zostana podniesione stopy procentowe? - Czy uwaza Pani, ze wprowadzenie systemu SEPA wplynie negatywnie na przychody bankow? - Co moze Pani powiedziec na temat systemu Bazylea II? itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziak*
kretka31 Ty też do Invest-banku? Na jakie stanowisko aplikujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziak*
Twardy Majkel -> dzieki! A Ty aplikowałeś na to stanowisko? Pracujesz w Invest-banku? Jakie zarobki? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartujesz... nie mam takie wiedzy, moze tkie pytania zadaja na wyzsze stanowiska, bo opiekun klienta zajmuje sie obsluga kasowa, sprzedaza kart...chyba ze sie myle. na rozmowie do Mille pytano mnie glownie o moje zdolnosi sprzedazowe i badano...cierpliwosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje
Twardy Majkel ............... żadne takie pytania nie padały . Moja rozmowa to był luzik. Jakieś ogólne pytania typu co do tej pory robiłam, dlaczego chcę pracować. System płac i wynagradzania w tym banku to jakaś porażka. Rotacja pracowników jest ogromna. I ja myślę o zmianię pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje
dodam ,że jedynie co to atmosfera jest super dopóki ktoś nie odwiedzi nas z centrali. Taka wizyta powoduje ,ze od razu chciałoby się rzucić pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJa25
Czy ktoś aplikował na stanowisko analityk kredytowy? Jakie pytają padają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu71, niemoge zdradzic numeru oddzialu, bo nieraz wchodzi na to forum nasz dyr, powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid C.
Praca w banku w PL to doskonala "fucha" dla nielicznych!!! Ja skonczylem bakowosc ... pracuje w ogrodnictwie - 37 godzin na tydzien, praktycznie 0 stresu - i zarabiam 5000zl netto, co wystarcza na godne zycie i mozna odlozyc na miesiac ok. 2000zl (kto z Was zarabia 2000zl netto? ). Moja rada - opuscic PL!!! Moja II rada - jak chcesz pracowac w banku to aplikuj co najmniej na stanowisko kierownicze lub dyrektorskie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
Dawid C ---> a ty opuściłeś PL i pracujesz gdzieś w UE w tych ogrodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid C.
Holandia. Zamiast zaczynac w banku w PL za 1500 netto postanowilem wyjechac. Polska to na obecna chwile naprawde po.....y kraj jesli chodzi o prace i mozliwosc utrzymania sie. Co z tego, ze masz prace, jak nie mozesz praktycznie sie samemu utrzymac a co dopiero pozwolic sobie na jakies dobra. Jestem za granica od sierpnia, wyjechalem od razu po studiach, od tego czasu zaoszczedzilem ok. 20 000zl. Jesli pracowalbym w PL to pewnie nie bylbym nawet w stanie zarobic tyle (przez 8 miesiecy), ile udalo mi sie zaoszczedzic tutaj a przeciez jeszcze wydawalem na swoje utrzymanie. Szkoda slow. Jesli sie cenicie to polecam wyjazd za granice. A jak ludzie wyjada i nie bedzie mial kto pracowac, moze wtedy podniosa zarobki. A czytaliscie o zyskach netto "polskich" bankow? Rentownosci netto maja na poziomie 28-29%, stosunek kosztow do przychodow w niektorych nie przekracza 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
Dawid C ---> czyli pracujesz za porywające 9 euro za godzine a miesiędznie wydajesz 850 euro na życie. wow, to pewnie za tą super kase żyjesz w pałacu i popijasz kawior szampanem :P wyjechać na zachód i zapylać jako fizol każdy głupi umie i nikomu tutaj zaradnością i niezwykłym pomysłem na życie nie zaimponujesz. znajdź w polsce dobrą robote, pokaż że jesteś dobry i awansuj, to jest sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid C.
Guder nie zrozumiales. Wiem, ze w PL po 3 latach w banku zarabialbym bardzo dobrze, ale w moim przypadku nie mialem mozliwosci zeby mieszkac samemu (od razu po studiach), a jesli potrafisz utrzymac sie za 1500zl netto i nie szczedzicc sobie na niczym to chyle czola. Moja praca nie jest ciezka, zajmuje sie realizacja zlecen. Praca bezstresowa, konczysz prace i masz czas dla siebie. Nie trzeba sie doksztalcac, sledzic na biezaco wydarzen ekonomicznych (co zreszta robie na co dzien). Chodzi o to, ze nie pracujesz za "psie" pieniadze, a to chyba swiadczy o tym, ze sie cenisz. Pewnie, ze mozna wrocic, ale lepiej, jesli na koncie bedzie 100 000zl jako zabezpieczenie, wowczas mozna podjac prace za 2000zl netto i sie wspinac po szczebelkach. A zaczynac prace za 1500-2000 i martwic sie, czy starczy do 1-go to nie dla mnie. Jesli Tobie to odpowiada to OK, ale ja za bardzo cenie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid C.
A Tobie Guder jak udaje sie wyzyc za 2000zl netto? Ty lepiej wnioskuj o Nobla, bo ja na wynajem mieszkania wydaje 1500zl :) ... 500 zl na reszte? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
a kto powiedział że zarabiam 2000 netto? zresztą gdy tyle zarabiałem (no może ciut więcej) to jakoś nie miałem problemów z utrzymaniem domu. może nie mam 100 tys na koncie ale za to od czasu studiów dorobiłem się żony, dwójki dzieci, m4 i kolejnej, lepiej płatnej od poprzedniej roboty. tak więc można twoją jak i moją metodą działać, ale imho bez sensu jest gadanie że w PL nie da się nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid C.
Oj, ja nie napisalem, ze nie mozna w PL niczego osiagnac. Pewnie, ze mozna, tylko zaczyna sie z bardzo niskiego poziomu i to jest ten bol. Jesli chcesz zaczynac bez niczyjej pomocy to utrzymanie sie za 1500-2000zl graniczy z cudem. A jesli pracowalbys na Zachodzie w tej samej branzy co obecnie ... to pewnie dorobilbys sie juz wlasnego domu, 2 samochodow, i te 100 000 ... EUR, nie zlotych, mialbys na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
gdyby, gdyby, gdyby... ale i ty i ja jesteśmy biednymi polaczkamii nikt nas do banku na zachodzie jakoś przyjąć nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nordeaaaaaaaa
Witam! Czy "ktoś"na forum pracuje w nordea????????? ja właśnie ubiegam się o stanowisko kasjera-dyponenta........przeszłam 1 etap .......rozmowa dośc długa :dotyczyła mojej obecnej pracy,zakresu obowiązków...duzo pytań odnośnie nordea..jakie maja produkty,co wiem o ich banku,skąd dowiedzialam sie o banku....itp.,mieli odzwonic w ciągu 2 tygodni..zadzwonili po 5 i zapraszaja na rozmowe z dyrektorem,i to on zadecyduje czy mnie zatrudnić ...trochę sie tego obawiam ,bo nie wiem czego mam sie spodziwac..jakie pytania moga jeszcze paść??? Zastanawiam sie tez jakie sa zarobki ,bo nie mogłam uzyskac odp.na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nordeaaaaaaaa
aha......... było jeszcze dużo pytań o realizacje planów sprzedażowych,i aktywna sprzedaż....scenki!! ze spedazy kart i "trudnego klienta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Dawid C Za granicę moim zdaniem wyjeżdżają ludzie którzy sobie zbytnio nie moga poradzic w polsce. Taka łatwizna po częsći dla mnie. Tutaj tez można zarabiać nieźle i myśle że za granicą bym nie zarobił tyle co tutaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×