Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość to ja jeszcze zapytam
wcześniej pojawił się post na temat Banku Pocztowego, ale mało informacji. Jest ktoś na forum kto pracował tam lub pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jeszcze zapytam
:) :) :) proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieciu pener
zytam to forum ale niemoge wyszukac odp na swoje pytanie a wiec chodzi mi konkretnie o polbank a w szczegolnosci mellona i regionalne cetra sprzedazy jak tam sie pracuje jakie zarobki jakie plany czy jestesmy zatrudnieni przez polbank czy mellona?? co z samochodami sluzbowymi?? w jaki sposob pozyskuje sie klientów?? poprosze o szcszegolowa odp w miare mozliwosci dzieki i pozdrawiam Polbank W sprawie pracy w Polbank EFG chętnie odpowiem na pytania. Pozdrawiam poprosze odp na moje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jeszcze zapytam
Bank Pocztowy nikt nie pracuje up up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa200
ktoś jedzie na szkolenie do millenium do wawy w sierpniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, \"Z dużym zainteresowaniem zapoznałam się z Pani profilem, stąd kontakt z mojej strony. W związku z rozwojem sieci placówek Polbanku, prowadzimy aktualnie rekrutację do naszych oddziałów, na stanowiska: Doradca Klienta Indywidualnego, Doradca Klienta Firmowego. Nasz bank może zaoferować ciekawą pracę, pełną wyzwań oraz duże możliwości rozwoju zawodowego. Jeśli jest Pani otwarta na rozmowy na temat zmian zawodowych bardzo proszę o kontakt oraz przesłanie cv na adres: Chętnie spotkam się z Panią na rozmowie rekrutacyjnej.\" Proszę o przybliżenie pracy na tych dwóch stanowiskach. chodzi o pracę w warszawie. zależy mi na stałej pracy takiej żebym nie musiała się martwić że mnie wyrzucą jeśli nie zrobię targetu w miesiącu, żeby nie przerzucali po placówkach, no i zarobki w przybliżeniu. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaa23
jak wy szukacie pracy w tych bankach. Wchodzicie na strony internetowe czy udajecie sie do placówek. Myslicie ze bez doswiadczenia, po studiach z ekonomii, licencjacie mam szanse dostania pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jeszcze zapytam
ja ze stron internetowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Millennium pytanko
a ja mam takie pytania: - czy w millennium obowiązują takie służbowe stroje przydzielane odgórnie jak np w lukasie, eurobanku itp. czy strój własny aczkolwiek elegancki? mają jakies wymogi w tym zakresie? - gdzieś wyczytałam że trzeba podpisać jakis aneks, który mówi o tym że jak zwolnisz się wcześniej z pracy niż wymagany okres to zwracasz koszty szkolenia -> czy to prawda? jezeli tak to jaki długi jest to okres? i jaki jest koszt tej "kary" na wypadek odejscia przed tym terminem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bb79
hej jeśli chodzi o strój to wymagany jest strój elegancki ale własny nie narzucony z góry. Sa pewne zasady których trzeba przestrzegać odnośnie stroju ale o tym dowiesz sie na szkoleniu. natomiast co do kosztów szkolenia to podpisujesz lojalkę ale kwota nie jest duża. Jak sama odejdziesz z pracy to w zalezności od tego jak długo pracowałaś musisz zwrócić odpowiednią procentową część tej kwoty. Mi praca w miłennium się podoba chociaz jest duży nacisk na sprzedaz ale w którym banku nie ma. A ty kiedy zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILLENNIUM
dzięki za odp :) ja dopiero wybieram się na rozmowę.... stąd moje pytania, w przeciwnym razie zapytałabym o to pracodawcę ;) Dużych nadziei nie pokładam, bo w moim regionie bezrobocie jest gigantyczne i chętnych jest mnóstwooooo. A co do samej rozmowy, w każdym miejscu wyglądają one inaczej, ale czy mogą pojawić się pytania odnośnie produktów BM? ewentualnie jakies scenki sprzedażowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUKASLUKAS
jakie sa zarobki w LUKAS BANKU, zaczynajac od najnizszego stanowiska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bb79
na rozmowie beda pytali o twoje doświadczenia a jak wykazesz sie znajomościa produktów BM to będzie twoim dodatkowym atutem. Zycze powodzenia na rozmowie. Daj później znać jak ci poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość splo
ok, dam znać. rozmowę mam w środę. mam nadzieje że zapytają o produkty bo z tego sie przygotuję ;) a doświadczenie w bankowości mam minimalne bo tylko pół roku, więc nie będę miała się czym pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bb79
Witam, w jakim miescie pracujesz? chcialabym zasiegnac kilka inf odnosnie pracy w oddziale warszawskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania... /
hmm... ja byłam na rekrutacji w lukasie, ale mam dziwne wrażenia :( ogolnie było 25 osób do kolejnego etapu przeszlo 15 ;/ chyba sie nie dostane :( poległam na scenkach sprzedfazowych... miałam sprzedać ślepej babci, nieotwierające się okno :( totalna klapa :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowirek
tak i jeszcze dodatek ubezpieczeń na nistłćzalne szkiełka w oprawkach okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuuunia
Mam pytanko czy ktoś z was pracuje w SKOK. Przymierzam sie do złożenia tam CV, ale chciałabym się dowiedzieć czegoś wiecej o tej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bb79
Pracuje w niedużym mieście gdzie jest tylko jeden oddział. Co chciałabyś dokładnie wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bb79
Chcialabym sie dowiedziec jak wygladaja plany sprzedazowe, tzn sa przyznawane kazdemu pracownikowi czy na oddział? i jaka jest kwota kosztow szkolenia (mniej wiecej), czy sa to koszty powyzej tysiaca? Dzieki z gory za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bb79
Plany czyli targety sa na cały oddział oraz na każdego pracownika. Ich wysokość zależy od wielkosci oddziału i masta w którym sie znajduje. Jeśli chodzi oszkolenie to jego koszty nie sa zbyt wysokie bo prawie 600 zł za 2 tygodnie szkolenia a im dłużej pracujesz tym mniej musisz zwracać gdybyś odszedł z własnej inicjatywy. Czy coś jeszcze cie interesuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostyń
Menedżer Placówki Bankowej Lukas Bank ??? Ile mozna zawołać 5000 brutto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddd
ja mam rozmowe kwalifikacyjna w milenium banku, brak doświadczenia, skonczone studia licencjackie ekonomia. Powiedzcie jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna, jakie są stawki,ile trwa szkolenie, jaka jest atmosfera w pracy?? Miejsce pracy Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddd
jeszcze mam bardzo wazne pytanie. Pracuje ktoś może na 1/2 etatu???? Jak ustalane są wtedy godziny czy pracuje się np codziennie po 4 godziny czy np. dwa dni po 8 godzin???? Czy w soboty tez sie pracuje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salwii
Hmmm rozmowa. Powiem Ci ze roznie... Ja byłam na dwoch (tak wyszlo smiesznie). Z pierwszej wyszlam poirytowana strasznie, kobita mnie wnerwila na maksa. Wlasciwie miala tylko jedno pytanie- jakie mam pomysly na pozyskiwanie nowych klientow. Przy zalozeniu ze bank nie wylozy ani zlotowki na akcje reklamowe. Pfff porazka. Cos tam wymyslalam ale sie jej chyba nie podobalo. Nie jestem specjalista od PRu ale mam mgliste pojecie ze NIE DA sie pozyskac klientow bez wylozenia kasy na marketing. No niewazne w kazdym razie. Druga rozmowa byla super- odbyla sie z dyrektorem. Pytal standardow czyli opowiedziec o sobie, czy mialam jakis kontak z obsluga klienta, czy gdybym miala wybor miedzy ciekawsza i gorzej platna praca a lepiej platna a nudna to co bym wybrala, dlaczego wybralam takie a nie inne studia itd. Pogadaj przed ta rozmowa z kims kto pracuje w Millenium- bedziesz wiedziala co mowic. W kazdym razie prace dostalam i jade na szkolenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mille
Witam, ja pracuje w Millennium macie jakieś pytania? Chętnie odpowiem. Puki co praca ok choć wszystko zależy od oddziału. Bardzo pomocny help desk, pomogą właściwie we wszystkim. U nie atmosfera rewelacja, pracuję 3 lata i nie miałam większych problemów. Z tego co się orientuję w innych bankach systemy na których pracują są przestarzałe i wolne natomiast mille naprawdę na duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl111
Witam, mam pytanie odnosnie szkolenia w bz wbk, dowiedzialam sie ze odbywa sie w oddziale, jak to wyglada? szkoli trener, pracownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka797
jutro ma rozmowę w lukas banku - jakich pytań się spodziewać? dodam ze aplikuje na stanowisko doradcy;/ praca w miescie 20 tys mieszkanców... jakiej pensji sie spowiedzac? gdybym im powiedziała ze 1500 netto zgodza sie? doswiadczenia w banku nie mam ale pracowałam w administracji poł roku, studiuje finanse zaocznie na IIroku... ile wy zarabiacie? ja wojewodztwo mazowieckie okolice płocka..Proszę o odpowiedz osoby pracujace w LB lub innych bankach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×