Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Mobilny doradca klienta
Rainbow (Eurobank) bardzo dziękuję za pomoc. Od poniedziałku zaczynam pracę i mam nadzieję, że wszystko się uda i realizacja planu nie będzie aż taka ciężka :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ing szkolenie 14.03.2011:)
Czy może ktoś z Warszawy wybiera się na szkolenie z ING Bank Śląski, które odbędzie się w Bielsko- Białej 14.03.2011 ?? większą grupa zawsze weselej:) nr gg:34260088

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typstereo
witam! czy ktoś z was pracuje w idea bank'u, jak zarobki i czy ogólnie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janekkom
Witam! Zastanawiam sie nad złozeniem aplikacjo do Millenium Leasing, jako doradca leasingowy, czy ktos wie jak wyglądają dochody na tym stanowisku, jakie są podstawy wynagrodzenia i jak wyglądają premie, ile mozna zarobić średnio, nie pytam o dochody typu "strzał raz w roku", tylko średnio miesięcznie ile się wyciąga. Mam doświadczenie jako sprzedawca kredytów, pracowałęm na własny rachunek jako posrednik więc uwazam sie za osobę z doświadczeniem i kontaktami w regjonie, ale to zupełnie inne dochody oparte na procencie. Bardzo proszę o konretne odpowiedzi. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kede86
Witajcie, Zostałem dziś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną do ING Usługi Finansowe w Gliwicach na stanowisko przedstawiciel finansowy. Wie ktoś może jak wygląda praca na tym stanowisku? Czy trzeba zakładać własną działalność gospodarczą? Jakie warunki finansowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK - rozmowa
Dostałam się do banku WBK :) w związku z tym znowu zwracam się z pytaniem, jak sprawa wygląda dalej. Tzn. teraz mam przejść jakieś szkolenia i chciałabym się dowiedzieć, jak sprawa wygląda z kosztami dojazdów i samych szkoleń oraz zakwaterowania, bo podobno szkolenia mogą odbywać się w całej Polsce. Kto ponosi te koszty? I jak długo te szkolenia trwają? Pozdrawiam Poszukiwaczy Pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszty początkowo pokrywasz
Ty, ale potem wszystkie Ci zwracają tj., za przejazdy, hotele opłacają z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millennium
Hej, a po jakim czasie się odzywają od złożenia aplikacji? ...bo nie wiem czy dalej czekać i się łudzić, czy zapomnieć;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ING szkolenieee
Witam ja juz bylam na takim szkoleniu... Polecam pyszne jedzenie;-P swietne szkolenia są w ING.. chyba najlepsze ze wszystkich banków... a moge zapytac jakie warunki otrzymałes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ING szkolenieee
widzę, że Ty jestes oblatywaczka szkoleń :D to może opisz jak we wszystkich bankach wygląda menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bank Millennium
Napiszcie jak wygląda rekrutacja jak wyglądają zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfreda
Cześć, wybieram się na szkolenie do Warszawy z Banku Millennium 28.03.2011. Będę jechać ze Szczecina:) czy ktoś tez ma taki termin???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getinkaaaa
hej mam pytanie kto jedzie 14 marca na szkolenie do katowic z getin banku? czy wiecie moze w jakim hotelu spi sie itd????;) prosze o wszelkie info na ten temat dziekuje...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebankowka ;)
ja jade 14 ale z EBanku i do Wrocławia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza-Mille
Hej Alfreda ja jade na szkolenie z Millenium 28 marca ale z dolnośląskiego (Wrocław), może ktoś jeszcze jedzie? Raze raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typstereo
witam! czy wie ktoś z was jakie są warunki pracy w raiffeisen bank, ja mam propozycje pracy jako doradca klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w raifajsen są mniejsze
"normy", ale za to pracuje się z trudniejszą do pozyskania klientelą, przychód na kredyt to minimum 3000PLN Netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfreda
to super:D Pyza-Mille pewnie się poznamy:) A ktoś ze Szczecina tez się wybiera w naszym terminie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typstereo
tak wiem o tym, a jak z zarobkami, chodzi o podstawę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałbymTEZ!!
witam wszystkich :) czytam z podziwem wasze posty odnosnie szkolen z getinu czy millenium. Sam ostatnio siedzę i wysyłam cv z listami motywacyjnymi do tych banków choć ku mojemu rozczarowaniu bez skutków. Mam doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych, obecnie jestem jeszcze studentem w trybie zaocznym. Może ktoś mogłby podzielić się ze mną wskazówkami co jeszcze można zrobić żeby dorwać takie ciepłe gniazdko, swoją drogą chętnie spotkałbym sie z wami "szczęśćiażąmi" na tego typu szkoleniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Getin 2 lata temu +/- duzo oglaszal sie na pracuj.pl , praktycznie co tydzien ogloszenie na Doradce Klienta do wszystkich oddzialow, jakby zbierali sobie CV do bazy....tez dluzszy czas czekal na ich odpowedz, ale po kolejnym tym samym ogloeszeniu odpuscilem wysylanie- a Millennium raczej bez powodow sie nie oglasza.... raczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezBYMCHCIAL! :)
dzieki za odpowiedz rainbow.. aplikuje obecnie do eurobanku. Czy mogłbyś napisać coś o swojej pracy? Czy uwazasz ze praca w EB to dobra "opcja" ? Zalujesz? Nie zalujesz? Szukasz czego innego? Jak z uposażeniem, szkoleniami? Czy trudno bylo się dostać? Moj kierunek 100diow nieco mija się z bankowością acz na upartego w Prawie można znaleźć jakies wspolne elementy. Prosze o ustosunkowanie sie do moich pytan :) z góry dziekować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Ja juz od kilku lat nie pracuje w Eurobanku............ musisz wygospodarowac sobie 30-40 min i przesledzic 10-15 stron wstecz i zapoznac sie nie tylko z moimi wypowiedziami.... bo jest ich troche:) Wyjdzie Ci to na dobre bo poznasz opinie o innych Bankach, a u mnie w materii Eurobanku nic sie nie zmienilo... P.S> Nicka nie zmienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co dostala się do WBK
a powiedz w ktorym ddziale bylas na rozmowie? chociaz dzielnica ... ja wlasnie bylam na żoliborzu i mnie przyjeli teraz czekam na szkolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętajcie żeby dostawać się
pod banki, a nie pod partner-placówki, bo pod partnerami jest 1386brutto, a na placówkach 2 z przodu to normalka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezBYMCHACIAL!
niby logiczne ale wczoraj dowiedzialem sie ze moja kolezanka ktora bedzie pracowala w ING w oddziale franczyzowym dostala na starcie bez doswiadczenia i wiedzy o produktach bankowych 2500brutto... nie wiem jaki mialaby miec motyw zeby klamac... mowcie mi lepiej gdzie obecnie odbywaja sie konkretne rekrutacje :) chce do bankq ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona261
na stronie http://dobryzawod.blogspot.com/ znajduje się wyszukiwarka, dzięki której znajdziesz wiele ciekawych wyników związanych z pracą. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lary
jedzie ktoś na szkolenie z millenium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfreda
Lary ja sie wybieram na szkolenie z Millennium:) w jakim terminie i skąd jedziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×