Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Asik25, agapa - dzięki! 🌻 agapa a kiedy się mdłości zaczynają? Ja się tego trochę boję... Umnie to 40 dzień cyklu więc szósty tydzień. Ibolą mnie tylko sutki. A ciebie bolą całe piersi? W ogóle to jakoś zadziwiająco dobrze się czuję... Asik 25 - jeszcze zdążysz dołączyć do listopadowych! Będę tam na Ciebie czekać!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh J_A_N_A- oby twoje słowa się sprawdziły... Mój spokój i dystans się trochę ulotniły ale jeszcze walczę z psychiką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folikk
Witajcie Moje Kochane!!! JANECZKO GRATULACJE!!!!! :-) tak bardzo sie cieszę i życzę Ci aby ta ciąża była dla Ciebie najpiękniejszym okresem w życiu! Pozdrawiam cieplutko wszystkie Starające się Kobitki i te "zafasolkowane" również!!! :-) Muszę w końcu uzupełnić tabelkę: TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......17.03..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......18.03.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........8. 03.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ J_A_N_A......Joanna.....23....Zielona Góra............5...........24.02 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............6...........16.03 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02--------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......24..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30..........Śląsk......10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa....6/7....pazdziernik...?...... Agapka.....Emilka........22.........Płock.....4/5...październik...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajacie Dziewczyny! J_A_N_A -GEATULACJE !!! 🌼 :) Czyli jednak sie potwierdziły nasze przypuszczenia, ze \"blokada psychiczna\" i wielka chęć posiadania dzidzi utrudnia sprawę zajścia w ciążę! Jana jest tego najlepszym dowodem!!! Jak Wam weekend minął Kopitki?? Karyn jak tam szkolenie? U mnie bardzo miło w piatek i sobote bylismy u znajomych a wczoraj na nartkach :D Musze się zabrać za pisanie pracy i naukę języków (mam jeszcze zaległą sprawę na głowie)... Ciężko się zmobilizować, ale muszę!!! Gdzie ta wiosna?? U mnie snieżek sypnął....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folikk
Jeżeli chodzi o mnie..to praktycznie bez zmian z tym krwiakiem.. muszę cały czas leżeć..jest źle umiejscowiony i może spychać dzidziusia..trzeba czekać aż dzidzia rozwinie się i urośnie..wtedy będzie silniejsza i ryzyko będzie mniejsze..ale powiem Wam szczerze, że strasznie sie boję :-( Mój Maluszek ma już prawie 2,5 cm..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też mam dość zimy! W Zielonej Górze -1 stopień i resztki śniegu na trawie. Ale słoneczko ładnie świeci :) Tęsknie za latem, grillem na działce...Wakacjami... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folikk, nie martw się, musisz pozytywnie mysleć dla Dzidzi!!! Wiem, a przynajmniej domyślam się jak trudne to musi być dla Ciebie...ale spróbuj! Napewno wszystko dobrze się ułoży :), zobaczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Folikk- fajnie że sie odezwałaś. Trzymamy za ciebie i dzidzie kciuki:-) Na pewno wszystko będzie dobrze:-) Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik - A tego krwiaka nie da się jakoś usunąć czy coś? Nie ma szans zeby jakoś sam znikł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Dziewczyny czemu się nie odzywacie?? Trzeba świetowć, bo mamy kolejną zaciążoną Kobitkę---> mam na mysli Janę :) Ja co prawda na uczelnie się zbieram pomalutku, ale Wy piszcie co u Was słychać!!! buźka 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- nie potrafię wyrazic słowami jak się cieszę że naprawdę ci się udało:-) Odzywaj się do nas, pisz nam wszyściutko:-) I koniecznie opisz nam dzisiaejszą wizytę u gina:-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Po dwóch dniach weszłam na kafe..i jakie zmiany :) Chanah, hihi to mamy podobne prace :) To tez naużerasz się czasami z ludzmi. Oj, wiem o czym mówisz, największy problem to to że niesłuchają! A po to jesteśmy, żeby pomóc, poradzić. J_A_N_A ! wow! gratulacje kochana!!! jejku ... Kamila7 szkolenie nawet fajnie minęło. Trwało 3 godz. Od 8 rano w drodze, dojechalismy na 11.30 o 15-stej wyjechaliśmy spowrotem i ok. 19-stej byłam w domu. Nie dowiedziałam się nic konkretnego, ale spotkałam się z \"ekipą\" zjedlismy dobry obiad i do domku. Jak zawsze strata soboty. A dziś myślałam że jest niedziela /przez ten wyjazd. Ale to miałaś super weekend..narty, świeże powietrze... Umnie też zima pełną piersią...bleee Folikk nie martw się, zachowaj spokuj, najważniejsze, że maluszek rośnie! Bądź cierpliwa :) Asik25 a Tobie jak minął weekendzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karyn:-) U mnie weekendzik minął spokojnie. Trochę u rodziców na obiadku, trochę na sprzątaniu mieszkania:-) Strasznie bym chciała gdzieś wyjechać, już nawet nie marzę o tygodniu ale chociaż 3 dni... Ale z kasą to u nas ostatnio cieniutko... Mam nadzieję że chociaż w wakacje będziemy mogli gdzieś wyskoczyć chociaż na tydzień. Myslałam że udadzą nam się 2 (krótkie bo krótkie ale zawsze) wyjazdy w tym roku, a tu będę szczęśliwa jeśli choć jeden wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- jak zwykle super się czyta twoje posty:-) Masz naprawdę rewelacyjne pozucie humoru- bardzo mi ono \"leży\". Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Niestety nie mam czasu przeczytać topiku w całości, dlatego nie wiem czy już o tym pisalyście. Jakie badania powinny zrobić kobiety planujące ciążę? Chciałabym się jakoś przygotować. Jak macie ochotę to odpowiedzcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za odpowiedź :) mam nadzieję, że może któraś z Was cos jeszcze o badaniach wspomni. Jutro kupię folik:) To będzie taki mały krok do przodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pivoine dobrze jest sie przejść do lekarza lepiej niech on zdecyduje jakie tabletki łykać, jakie badania zrobić. Channah jak Ci dobrze, że Ty w domku ... Asik25 ja też z chęcią wyskoczyłabym na urlop. Ale cóż czekamy do wiosny i będzie lżej! Narazie u mnie wyjrzało słońce!! Pocieszam się tym, że niedługo majowy długi weekend... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo Jana---ja mdłosci nie mam wcale..jak anrazie ;) mam nadzieję ze mnie to ominie..ale jak rano wstaje to nie moge patzrec na jedzenie...tylko tyle,ale zawsze zjem sobie na snaidanko pomarańzca i do tego szklana soku lub kakałko...dopiero potem cosik sensownego zdołam przełknać!..tak to tez czuję się bardzo dobzre!!!!..piersi --najpier bolały same sutki ,były bardzo wrazliwe,teraz bolą najgorzaj piersi z boków...tak zarywaja ..najgozrej w nocy !!ale do przyzwyzcajenia ;) duzo tez sikam ,ale to pewnie dla tego ze pije bardzo duzo wody mineralnej ;) naprawde bardzo sie ciesze ze dołączyłąś do grona ciężaróweczek ;):):) u mnie jak licząc od daty miesiaczki to jakiś 8 tydzień,ale napewno nie jstem ejszcze w 8 bo jak byłam tydzień temu u lekaża to pwowiedział (tak an oko) ze 4,5...wiec pewnei miałam późno owu ;) ale dokłądniej dowiem sie 20 marca ;) na pierwszym usg ;) lece wszamac obiadex ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he dziewczyny, czytalam wasze wypowiedzi przez dwa dni!!! Wciagnelam sie tak bardzo-jak jakis rok temu przy czytaniu \"Da Vinci Kode\" D. Browna..:)) sledzilam wasze losy i na prawde polubilam wszystkie bochaterki-musze przyznac ze najbardziej ucieszyla mnie wiadomosc Jany-swoja droga- gratulacje!!!!!!!!!!! ja tez od niedawna sie staram-dopiero drugi cykl, w sumie trzeci,ale pierwsze nie licze bo bralam antybiotyki i wiedzialam ze sie nie uda...no wiec dalej dzielnie probuje...Na razie nie mezatka-ale zakochana po uszy w cudownym facecie..pracuje w banku...i teraz tylko dziecka mi potrzeba- coraz bardziej mnie nachodzi...boje sie tylko zeby to jakas obsesja sie nie stala i nie wytworzyla jakiejs blokady psychicznej...a propo we wrzeniu bede miala 29 lat!!!-na razie 28..;) buziaki i powedzenia za wszystkie \"bohaterki\"!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G*O*S*I*K , channah, karyn, Asik25 - dziękuje!!! :) 🌻 Byałam u gina. Macicę mam niepowiększoną ale miękką. Powiedział, że ciąża jest wysoce prawdopodobna ale bez USG w 5-6 tygodniu nie może tego na 100% potwierdzić. Pytał też czy się cieszę (i to jak!!!!) :) Dostałam skierowanie na USG na 24 marca (wg obliczen bedzie gdzieś 8-9 tydzień ale mi też sie wydaje ze mniej). I na wizytę kolejną 29 marca :) W sumie to się za dużo nie dowiedziałam :p G*O*S*I*K - ja też nie mężatka, ale teraz chyba weźmiemy ślub cywilny, żeby nie było problemów z nazwiskiem dziecka :) Powodzenia w staraniach! Tobie i wszystkim WKRÓTCE ZACIĄŻONYM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka
Witam.... Ale naprodukowałyście wpisów przez ten weekend....ale już nadrobiłam zaległości....;) JANA....ależ super wiadomość....Gratuluję z całego serduszka!!! Jak sobie przeczytałam o kolejnych dwóch kreskach...to aż mi serduszko podskoczyło!!!! Bardzo się cieszę że do nas dołączyłaś!!! A widzisz mówiłam że wszystko sie ułoży....i sesja do przodu i dzidzia w drodze....:) Super....!!! Dbaj o siebie i o dzidzie oczywiście- żeby szybciutko i zdrowiutko rosła....:) Ja też dziś byłam u ginki z wynikami badań i jest wszystko ok jak narazie...:) Bardzo się cieszę.... Dostałam tylko nakaz coby nie przemęczać się i więcej odpoczywać....i pod żadnym pozorem nie myć okien!!!! [no bo czeka mnie przeprowadzka w tym jeszcze miesiącu pewnie....:( Aż się boję!!!] Pozdrawiam, miłej nocki i do jutra....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja sie dopisze... TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......17.03..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......18.03.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........8. 03.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ J_A_N_A......Joanna.....23....Zielona Góra............5...........24.02 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............6...........16.03 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02--------------------------------------------------------------------- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn...............2.......... TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......24..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30..........Śląsk......10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa....6/7....pazdziernik...?...... Agapka.....Emilka........22.........Płock.....4/5...październik...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga..Asia(jana) zmien miejsce w tabelce...nie bede tego za ciebie robic(sama miej ta przyjemnosc..:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, jeszcze nie zmieniłam, bo jakoś do końca nie mogę uwierzyć... :p no to i ja sie dopisze... TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......17.03..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......18.03.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........8. 03.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............6...........16.03 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02--------------------------------------------------------------------- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn...............2.......... TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......24..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30..........Śląsk......10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa....6/7....pazdziernik...?...... Agapka.....Emilka........22.........Płock.....4/5...październik...? J_A_N_A...Joanna.....23....Zielona Góra...5/6......listopad........? Co to jest LCS? Już kiedys pytałam ale zdążyłam zapomnieć... :p Agapka chyba dawno nie zmieniałaś tygodnia ciązy, niemozliwe zebys byla dopiero 4/5,jesli mi dzisiaj ginek mowil 5/6 ze u mnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! LCS- to liczba cykli starań. Tak żebysmy wiedziały ile cykli musiałyście czekać żeby się doczekać:-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawię wygląd tabelki, bo mnie denerwuje :P TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......17.03..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......18.03.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........8. 03.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............6...........16.03 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02-- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn...............2.......... TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......24..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30..........Śląsk......10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa....6/7....pazdziernik...?...... Agapka.....Emilka........22.........Płock.....4/5...październik...? J_A_N_A...Joanna.....23....Zielona Góra...5/6......listopad........? No :) LCS - liczba cykli starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Smutno mi:-( Niech ktoś napisze coś wesołego, optymistycznego.Jakoś mi tak przykro... 16.03 mam dostać @ (teoretycznie, bo moge dostać albo 4 dni wcześniej albo 6 później- jak ostatnio...). Po @ planuję się wybrać do nowej gin. Powiem jej o moich staraniach a jak będę w ciązy to chyba nadal będę do niej chodziła bo słyszałam od wielu osób że jest ok. I nie robi problemu jak ktoś chce zwolnienie. Nie mówię że będę z tego korzystać bez ograniczeń, ale w razie jakbym nie czuła się na siłach żeby pracować to nie chcę usłyszeć że \"ciąża to nie choroba\"... Najpierw trzeba zajść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- twoje wypowiedzi zawsze poprawiają mi humor:-) Jak będę w ciąży to zamierzam pracować jak długo się da, bo nie mam jakiejś męczącej czy stresującej pracy, ale w razie czego żebym mogła skorzystać z takiej furtki. Mam nadzieję że marzec okaże się dla mnie owocny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- no to się rozpiszesz na takiej wielkiej kartce:-) A klikam tylko z pracy bo w domku niestety nie mam internetu. Może jak trochę potanieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) :) :) U mnie słoneczko troszke przyświeca.... Czekam na wiosne !!! I nie mogę się doczekać.... Kary, to fajne to szkolenie miałaś- spotkanie ze znajomymi i pogaduchy przy dobrym obiadku -super! Asik, wiosna idzie, boćki przyleciały (ponoć...)! wszystko będzie dobrze!!! Ponieważ lubię pić herbaty, to jak nie jestem w dobrym nastroju to funduje sobie jakąś aromatyczną herbatkę i do tego smakołyk :D i to troszke pomaga... Chciałabym bardzo wyjechać n akilka dni w góry, ale nie wiem czy Mąż dostanie urlop :( Zobaczymy... Muszę zabrać się dziś za sprzatanie domku (bo mam zaległości ;) ) i obiadek też dziś robie ja (bo normalnie to do teściów chodzimy). A tak apropos tematu to jakie teściowe (albo przyszłe tesciowe) macie dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×