Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gość Kamilkaaaa26
Miama czy też moge dostać fotke :)? A ja dzisiaj jadę do kliniki wycinac migdały :( Życzę udanego wekkendu wszystkim mamusiom, przyszłym mamusiom i maluszkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się Kamilkaaa26 🌻 Ale brzuszek Miama. jak ten czas szybko leci :) Ja zaraz rozłączam kompa, więc przez kilka dni mnie nie będzie. Mam nadzieję, że po powrocia zastanę conajmniej jedną dobrą nowinę. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaaa już wysłałam ;-) 100krocia dokładnie, tak ten czas leci, brzunio coraz większy, a dziedziuś coraz bardziej bombarduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah dzięki, ale urósł, nie? Za chwilę będę się kiwała na boki :D Lecę sprawdzić pocztę. GOSIK gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja też chcę wiedzieć, ale cóż, siła wyższa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem słodki, no i prawie migdałki mi widać. Pocałuj Kubulątko w te rozdziabione usteczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
HELLO miama fantastyczny brzucho no a to ci figlarz ;) w tym brzuchu sie chowa nie chce sie ujawnic ;) ciesze sie ze wszystko ok i oby tak zostalo do konca :)👄napewno ci sie jeszcze pokarze:P 100krocia nienakrecam sie :) ale bylo by bosko :) szkoda ze cie nie bedzie ale zycze szybkiego remontu :):):) i czekamy na fotki z rezultatow ... gosik bosaka wiadomosc \" chlopiec \" gratuluje asiczku wracajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj kamila 🌼 trzymaj sie cieplo chanah dziekuje ze fotke z ziewajacym kubolkiem jest boska jeny jak mi sie chce ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny!!! jeszcze nie moge w to uwierzyc! taka Channah powiedz Kubusiowi, ze za 5 miesiecy bedzie mial kumpla w Toronto..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze przed urodzeniem żarty sobie stroi z rodziców, to co będzie później! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosik-gratulacje!!!!!no ja tu czekalam na ta wiadomosc juz od pierwszego sierpnia:)ale jaja:)jakie to uczucie tak zaraz po takiej informacji???pewnie zamieszanie w glowie co?????:)super ,ze juz wiesz mozesz ruszac na podboj centr handlowych:)takze lec dziewczyno w miasto i co blekitne to twoje!!!!!!:) miama-szkoda,ze sie maluszek wypial no ale co zrobic:)nauczy mame cierpliwosci jeszcze siedzac w brzuchu:)nastepna wizyta pewnie juz pokaze a najwazniejsze ,ze maluszek zdrowy,dzieki za fotke brzuszka channach dzieki za foteczki,kubolek przepiekny i rosnie jak na drozdzach:) darka-co taka cisza ???prosze sie przynajmniej zameldowac bo tu na kafe wszyscy wszystko musza wiedziec:) jak sie czujesz i kiedy wizyta kontrolna????pisz pisz przynajmniej zajmiesz czyms mysli i odgonisz te zle bo dobra energia z naszego topicu dziala!!!!!!buziaki rosa-sprawdz co jest grane z tym plamieniem bo kto wie......... tiki-tak-przeslij jakies foty bo nie wiem jak wygladasz moja droga a najlepiej slubne bo zawsze sa piekne:) cala reszte babek pozdrawiam goraco bo u nas zar sie z nieba leje nieustannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miama-wyslij nam jakas fotke buzka plus brzuszek bo na ciebie tez sobie chetnie popatrzymy:)no dalej niech mezus pstryknie a ty wysylaj:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ja dziś po wiezycie u gin.kolejne USG- to już 4 !!! serduszko bijenawet je dzisiaj słyszałam i łzy ciurkiem leciały:-) dzis była ze mną mama:-)wzruszona strasznie:-) dzidzia rośnie ma już 2cm i 24mm i to najważniejsze a o resztę kazała się nie martwić , myśleć pozytywnie i wciąż na siebie uważać krwiak się trochę powiększył ilość leków też moja ciąża jast nadal zagrożona ale muszę żyć dalei i bardzo uważać ale co ma byc to będzie.... jakoś mnie tak bardzo bobrze nastroiła.... jutro miałam jechać na kilka dni nad Morze rodzice mają tam wynajęty domektam tez mogę leżeć i brać leki... oczywiście zależy jaks ię bęę czuła.... ale tak u nas pada zę chyba nic a tego nie wyjdzie.... Miama-:-)śliczny brzusio a gdzie reszta???domagamy się buziulki naszej mamusi:-)spoko dowiesz się pewnie na kolejnym badaniu co tam w brzuszku pływa:-)najważniejsze że zdrowe:-) Gosik:-)ale news!!! GRATULACJE! mąż pewnie dumny...jak to faceci...przecież będzie miał syna:-) chyba fajnie jest już wiedzieć:-) Channah:-)piękny ten Wasz Kubuś:-)kochana jak my Ci wszyscy zazdrościmy tego że masz już swoje maleństwo na rękach i możesz tulić do woli:-)a jak wizyty babć i inne?jakos sobie z tym rzadzisz? Rosa:-)u mnie też tak się zaczęlo:-)lepiej to sprawdzić Greta:-)masz rację tu jest całe mnustwo pozytywnej energiiii:-) a ty nie czekaj tylko zabierajcie się do ROBOTKI:-) Jana:-) Agapka:-) Karyn:-) Asik:-)we miss you Kamilla:-)where are you? Kamilka:-) 100krocia:-) pozdrawiam was wszystkie🌻 chyba nikogo nie pominęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah i zapomniałąm się pochwalić.... w naszym domku dziś pojawiły sie pierwsze ciuszki ciążowe:-) od mojej koleżanki,po niej:-) wcześniej nie przynisiła, bo bała się zapeszyć...i ja też sięboję czy to nie zawcześnie.... no ale ciuszki juz są..wiszą już wyprane.... narazie 3 fajne bluzki i super spodnie-jeansy, wszystko rośnie razem z brzuszkiem:-) bo swoje jeansy to już odłożyłam na półkę i pomału o nich zapominam... mam dzis super dzień...czuję w sobie tyle energii i mam nadzieje że ta pozytywna energia już ze mną zostanie:-) bo do tej pory bywało różnie.... miłego weekendu pewnie jak zwykle nikogo tu nie będzie:-( ja narazie się nigdzie się nie ruszam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka kochana no nareszcie sie odezwalas:) no z energia to fakt nastroic sie idzie ,ze ho ho i nawet ja zaczelam juz dzialania na froncie:)mam dopiero 13 dc i od 4 dni usilnie dzialamy w sypialni:)oboje z walacym sercem bo przezycie mamy ogromne i az sie czasem smiejemy czy to sie dzieje naprawde!!!!???? ja mam dlugie cykle wiec jeszcze owulacja sie nie zbliza a do tego chcemy dziewczynke wiec jakos ze 3 dni przed owulacja staranka zakonczymy i bedziemy wyczekiwac @ a jesli przyjdzie to tez sie nic nie stanie bo w sumie mamy jeszcze sobie pojezdzic w przyszlym miesiacu po kanionach i parkach narodowych wiec wrzesien do zajscia by mi bardziej pasowal:) natura jednak robi swoje na nas sie nie ogladajac wiec co ma byc to bedzie byle bylo dobrze :)a ty kochana jedz sobie nad morze i wypoczywaj, wdychaj jod i napakuj torbe dobrych ksiazek,nakup smakolykow i korzystaj z wolnego czasu bo za 8 miesiecy ci go zabraknie!!!!!! sciskam wszystkie kobitki mocarnie i zmykam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Trzasnęłam tylko brzuszek, jak będzie buźka to napewno wyślę. Ale teraz niestety zmykam, bo dużo roboty i goście dziś przychodzą, więc brak czasu na bawienie się w fotografa..... W poniedziałek jedziemy na tydzień w góry, to może jak wrócę to coś Wam na pewno poślę. Miłego weekendu. Jeszcze zaglądnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dareczko kochana cieszę się że u was wszystko dobrze, rozpieszczaj się, nic nie rób, dbaj o siebie, leniuchuj i rośnij ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dalej siedzę w domku:-( od wczoraj deszcz nie przestaje padać....więc nici z wyjazdu.... nudzę się dziś strasznie...a tu tak pusto w weekendy... dużo słonka dla Was:-) Miama:-) udanego urlopu:-)a gdzie się wybieracie w góry?no i czekamy na fotki z Gór:-) Greta:-)dokładnie natura samie wie....i nie da sie tak wszystkiego zaplanować....ja też byłam pewna że w tym cyklu nie zajdę bo poprostu wtedy gdy myślałam że będą dni płodne to wyjechałam z kraju...a tu proszę zaszłam w ciążę zaraz po...gdy oboje byliśmy pewni że nic z tego i trzeba czekać na kolejny cykl...tak to wszystko się jakoś poprzestawiałao że w brzuszku rośnie już fasolka:-)może dlatego że nie było wtedy ciśnienia na \"robienie dzidzi\" tylko tak poprostu na luzie:-)no i udało się :-)czego i Wam życze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja:-) dziewczyny jaką dawkę foliku brałyście na początku ciąży?i czy do tego jeszcze jakieś witaminy? mi wczoraj gin. powiedziała,że wit narazie nie trzeba.... a folik biorę 2 x dziennie no i czasami łykałam prenatal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:-) ja duż oczasu spędzam nad Morzem:-) ale jod jest chyba w nioektórych witaminach dla kobiet w ciąży, nie pamiętam w jakich...bo cgyba ważne jest w jakiej dawce...bierz tak jak zaleci lekarz:-)samemu nie warto przesadzć z witaminami... ja biore łącznie 800mg foliku na dobę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dareczko jedziemy do Białki Tatrzańskiej, w sumie to zaledwie 100 km od nas, ale dalej nie mam ochoty jechać, liczy się wypoczynek z dala od domu. Gdziekolwiek. Chodzi mi też o mojego męża, który nie umie żyć bez pracy i nawet jakby miał urlop to w domu zawsze by sobie wyszukał zajęcia, a tak nie będzie kombinował. przecież człowiek to nie maszyna i odpocząć musi porządnie. Folik brałam 0,4 czyli jedną tabletkę. Żadnych witamin więcej. Teraz mam feminatal i magnez, foliku już nie biorę, w witaminkach jest pełna dawka. Twoja ginka chyba wie co robi..... W prenatalu też jest kwas foliowy, dlatego powinnaś coś odstawić, bo przedawkowanie witamin może być groźne. Jodu nie brałam, z tarczycą nigdy nie było problemu. Zresztą jod zawiera mój feminatal...... U mnie pogoda dość ładna, goście przyjdą, nie będziemy siedzieć w domu. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co do jodu to ja biore..biore juz od połowy czerwca..bo moja ginka kazała zaczać na 2 miesiące przed zajściem w ciaze i do końca pierwszego trymestru łyka jedna tabletke dziennie podobno mamy niedobory jodu dlatego wskazane jest brać!! Kwas foliowy lykam od listopada brałam w tamtej ciazy i nie odstawiałam wcale...biore dwie tabletki dziennie Darka--lez i wypoczywaj najwazniejsze to zero stresów...co do ciuchów ciażowych to ja nie przywiązuje do tego wagi czy mozna zapeszyc czy nie.....chodzi raczej o to ze jak ja starciłam dzidziusia to potem było mi smutno gdy widziałam w domu te ciażowe ciuchy..ale nie myslałam o tym pod wzgledem czy zapeszyłam czy nie...dla przykąłdu ciuszkó dla dzidzi żadnych nie miałam i ci...co ma się stac to i tak się stanie wiec nie mozna myslec w ten sposób ;) teraz juz mam swoją jedna półke z ciuchami ciażowymi po poprzednjej ciazy..duzo jeszcze nie chodzonych..czekaja na swoją kolej :) i nie uważam ze mogła bym mysleć o jakiś przesadach. U mnie już sezon starankwy się skonczył..czekamy teraz na rezultaty :) mam nadzieje ze skuteczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama:-) w Białce bylismy z mężem i znajomymi tej zimy na nartach:-) i do tej pory to wspominamy, by było poprostu super!trafilismy na super warunki narciarskie więc jeżdziliśmy do upadłego, do nocy:-)ni i Kotylnica jak na Polskie warunki dobrze zorganizowana:-)a dgy już nie miałam sił to mój dopingował mnie...dawaj, dawaj, bo juz sobie conajmniej przez 2 -3 lata nie pojeżdzisz:-)ciąża i dzidzia:-)więc szaleliśmy na maxa:-)bo dla nas to spora wyprawa, musimy przebić się przec całą Polskę:-) miłego urlopu:-)i pozdrów od nas Tatry:-) a z tymi witaminkami to wiem że nie można przesadzić:-)jak łykam Prenatal, to juz nie folik... a jodu u mnie pod dostatkiem...czytałam nawet że wszystkie produkty z ternów nadmorskich, mleko,warzywa...zawierają więcej jodu niż w pozostałaych terenach:-) Agapka:-)dzięki:-)zobaczysz ty też niedługo wskoczysz w swoje ciązowe ciuszki:-)czego Ci z całego serca życze❤️ :-) dla wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka---❤️ chanach--a co sie stało..ja ramienia użycze na wypłakiwanie ;)..jutro bedzie lepszy dzień ;) zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah:-)to pewnie whania normonalne,które sa normalne po porodzie:-)przecież ciało kilka tygodni dochodzi do siebie zanim hormony sie znów ustabilizują na twoją normę:-)pozwól sobie na to to i przeczekaj:-) to minie:-)nie zamarwiaj się bo Kubuś też to odczuje:-)jesteś najwspanialsza mamą na świecie i wszystcy pewnie rozumieją że Kubuś to teraz cały Twój świat:-)masz o tego prawo:-) trzymaj się dzilenie:-)i wypij sobie słodziudkie kako:-)mi pomaga:-) i ja tez właśnie idę sobie takie zrobić:-)bo dziś samiutka w domeczku siedzę....mój po brata pojechał...i nie będzie go cały dzień:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej dziewczyny u mnie nie przestaje padac :( oj a przydalo by sie juz troche slonecznej energii :);) poczuc znow jak otula nas ciepelko ;) chanah czasami dobrze jest sie wygadac i wyplakac :) dlatego ja tez uzycze ci mojego ramienia :) serca❤️ i ;) uszu .... a to ze kochasz kubola nad zycie to nic zlego :) i ze niechcesz go dawac innym!? chocby na rece :) bardzo dobrze cie rozumie ja tez taka bylam (niecialam niczego ciekawego przeoczyc !?) chcialam miec mojego ;) kubusia tylko dla siebie :) ty tez musisz sie nim jeszcze nacieszyc :) napewno to zrozumieja wkoncu to ty go nosilas po sercem 9 miesiecy i kto jak nie ty ?? zna wszystkie jego zwyczaje itp... darka ciesze sie ze u ciebie O.K tz bardzo dobrze ze dzidzi rosnie :) ale pamietaj dbaj o siebie szczegolnie teraz duzo odpoczywaj ;) wykoncu sie wyszalalas na stokach w zime ... agapko jak tam starania :) 3mam mocno kciuki .... miama zycze udanego odpoczynku :) wypocznij cie oboje :) tak tak zbierajcie energie na zas ... bo za pare miesiecy przydadza sie wam dodatkowe akumulatory :):):) greta zycze ;) udanych dzialan na froncie !? i oby wam sie udalo ustrzelic dziewuszke :):):) no dziewczyny ja do lekarza ide za 1,5 tygodnia bo teraz pracuje okazjonalnie do nastepnej soboty :) a jak narazie sie nie napalam ... bo gorycz i rozczarowanie .....szkoda gadac !? same wiecie .... narazie staram sie poswiecic mojemu kubusiowi jak naj wiecej czasu uczymy sie ukladac puzzle z 100 czesci duzo frajdy ale czasami musze wykazywac sie duza iloscia cierpliwosci ;) pozatym ostatnio jak bylam na zakupach to nakupilam roznych cudow dla dzieci typu bloki farbki ciastoline tablice krede i takie tam dla kuby jeny ale mial ubawu ze tyle reczy dla niego :) ale nic nie pobije jego ulubionej bajki \" KRECIK \" UWIERZCIE MI ja nia juz ....bleee a kuba dzien w dziennnnnnnnn:):):) dobrze ze ma juz 4 rozne plyty :) ale i tak juz zna je napamiec ... a elementarz to superrrrr ksiazka jego .. pozdrawiam i zycze duzo pozytywnej energii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Witam wszystkich ciepło Miama brzusio super jest, a Kubolek po prostu cudownie ziewa. Ja już jesetme w domku po wycieciu migdałków. Na szczęscie już jest po i teraz musi byc corac lepiej. Niestety gardeko boli, ale środki przeciwbólowe troche dają ukojenia. Jestem tylko bardzo słaba bo od dwóch dni nic nie jadłam. Dzisiaj na śniadanko dopiero zjadłam mał serek, bo antybiotyk musiałam wziać. Ide sie położyć bo siły mi odeszły. Ciesze się ze u was wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja n chwilkę. To forum naprawdę czasami potrafi być świetnym azylem. Dzięki dziewczynki za miłe słówka i zyczenia udanego wyjazdu. Oby była pogoda. A teraz całuję i zmykam na obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kamila dobrze ze juz jestes po wycieciu:) teraz napewno bedzie z dnia na dzien coraz lepiej :) zycze szybkiego powrotu do zdrowia oby gardelko malo bolalo :) zebys mogla jesc i nabierac silllllllll :) pozdrawiam goraco miama napewno bedziesz miec pogode ;) przeciez zapowiadaja poprawe pogody :):):) duzo sloneczka zycze gdzie sie podziwewaja dziewczyny ....ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas weekendowe pustki.................. Kamilkaaa-trzymaj się:-) najważniejsze że masz już to za sobą:-)już teraz będzie tylko lepiej:-) Rosa:-) ciekawe kiedy Asik odzyska dostęp do netu...i do nas:-)ciekawe co u niej:-) Channah:-)jak u ciebie?dziś już napewno było lepiej i świat wygląda zupełnie inaczej:-)uściskaj Kubusia i czekamy na fotki:-)bo jest uroczy:-) 🌻🌻🌻dla Was Wszystkie Kochane............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×