Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gość Alborada1983
No i stalo sie dziewczyny-dwie kreseczki na tescie:) Ps mam silen bole brzucha co to moze znaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juliette jak tam ?? Ja mysle ze ten bol jajnikow moze na owolacje?? Kiedy masz miec okres?? Aga mdlosci ustapily tak w polowie trzeciego miesiaca z tym ze juz od pocztku trzeciego były nieco slabsze :D czego i Tobie zycze. U mnie dobry skutek przynosilo zjedzenie czegos konkretnego- choc brak apetytu nieco utrudnial mi to zadanie ... Bardzo ładny suwaczek :D:D ALBORADA GRATULUJE - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak silne te bole?? i gdzie w dole brzucha czy w jajnikach?? KUrcze z tego co pamietam to mnie jajniki bolały dosc wyraznie, a w dole brzucha tez mnie pobolewalo ale nie za mocno - moze to reakcja organizmu na nowa sytuacje. Najlepiej jednak idz do gina w tym tygodniu .. Jeszcze raz GRATULUJE Moluś trzymam kciuki nadal - testuj dziewczyno bom strasznie ciekawa ;) Miama to kiedy to drugie dzieciatko ?? Co tam u Agapki?? nic sie nie odzywa... Asika a jak u Ciebie -pobieraj ciązowe fluidki !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Poczytałam, przeanalizowałam wszystko i dosżłam do wniosku, że to chyba znowu jajnik mi szwankuje i dlatego do tej pory nie mam @. Kurna jak dobrze, że już niedługo do lekarza jade bo zaczynam sie denerwować tą całą sytuakcją. Kurwa mać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada gratulacje, super nowina!!! Ja też miałam bóle podbrzusza i jajników, także myślę, że to normalne przy \"takim stanie rzeczy\". Mini mam nadzieję że jak najszybciej ustąpią te mdłości, ech... Dziś zjadłam danonka i najchętniej zakończyłabym jedzenie na dziś :( Moluś nie poddawaj się! Może to jednak w końcu fasolka, zrób teścik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chociaż zajrzeć muszę:D bo mi tęskno Moluś, spokojnie, nie \"gdybaj\" jajnik nie jajnik .... poczekaj po prostu ... wiem, czekasz i to długo ale ... DZiewczyny proszę , nie namawiajcie tak ustawicznie na te testy, nie nakręcajcie, nie budujcie napięcia - Dziewczynom, które się starają, ba, one WALCZĄ, bo inaczej tego nazwać nie można jest i tak dość ciężko ... proszę, może dajmy im możliwość zdystansowania sie, rozważenia tego ... a nie ciagłe pytania o \"teścik\" wiadomym jest jesteśmy ciekawe, chcemy żeby sie doczekały.... ale nie nastawajmy na nie ... [Asia, Moluś, pewnie po każdym niemal stosunku zasypiacie wtulone w Męza (każda swojego ;) ) czy może tym razem sie udało ... testy pewnie wielokrotnie obejrzane z każdej strony ... robić, nie robić, poczekać ...] jeśli ten brak upragnionych ciąż jest kwestia psychiki .... to warto temat zostawić a nie dybać na forum na termin ich miesiączek może warto pogadać o czymś innym :D uf, musiałam to z siebie wyrzucić, to moja opinia i nie zamierzam o niej dyskutować ... buziaki :D PS. z polonistki zmieniłam sie w księgową i magazyniera :D to odnosnei moich nowych zawodów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah całkowicie się z Tobą zgadzam. Jak już będzie odpowiedni czas braku @ to wtedy teścik jak najbardziej. Alborada gratulacje!!!!! Z tym bólem brzucha idź lepiej do gina, lepiej na zimne dmuchać... Mini drugie dziecko chcielibyśmy mieć w przyszłym roku, więc począwszy od końca 2008 zaczniemy staranka, jeśli oczywiście wypali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - na pewno owulacja akurat mam 15 dzień...okres mam co 28-30 dni. Ale to właśnie teraz chcemy częsciej próbować żeby wykorzystać owulacyjne dni :D Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - wyluzuj, te nerwy nic Ci nie dadzą, a jeszcze zaszkodzą.Będzie dobrze bo musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki :) Wkroczę w trochę delikatny problem związany z ciążą a mianowicie, wiecie może jak pozbywać się zaparć w czasie ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Alborada1983: moje gratulacje :) Z tym bólem brzucha t najlepiej udaj się do lekarza, tym bardziej jesli dość mocno boli. odnośnie tego całego zamieszania testowego itp. to zgadzam się w zupełności z channah. Ja bardzo dobrze rozumiem Asi i Moluś bo teśz się już trochę staram i nic :( do tego dochodzą kłopoty z hormonami i poprzednia strata ciąży. Więc łcznie jakby policzyć to już prawie 2lata czekam na maluszka. Zaczynam być zdesperowana. A na dodatek terz już po płodniaczkachdo dopadło mnie przeziebienie. Jak nie urok to ... I zaś się martwię że jakby sie ewentualnie udało to zaś czy to choróbsko nic nie zaszkodzi. Na razie leczę się domowymi sposobami i lekami homeopatycznymi i nic. Jak mi nie minie chyba jutro pójdę do lekarza po L4. Teraz sie tak zastanawiam że chyba mnie jakiś pech prześladuje, już drugi raz po starankach dopada mnie przeziębienie a ja nie wiem co robić czy brać jakiś proch czy tez nie i się męczyć, bo a nóż coś tam rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka - ja słyszałam, że najbezpieczniejszy jest Paracetamol, więc gdy rosłaby Ci fasolka to zażywając ten lek nic Wam się nie stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki że zaśmiecam, ale uważam że to ważna informacja :) Przeziębienie - jeśli boli cię gardło, głowa, mięśnie, gdy cieknie z nosa, prawdopodobnie nabawiłaś się infekcji wirusowej. Aby zmniejszyć ból, zupełnie spokojnie możesz w ciąży stosować preparat zawierający paracetamol, przeciwgorączkowy syropPyrosal, wszelkie preparaty z witaminą C (np. Rutinoscorbin), czosnek w tabletkach (np. Aliofil). Na wirusy nie ma lekarstwa. Są tylko sposoby przynoszące chwilową ulgę - kubek mleka z miodem, herbata z imbirem lub malinami, esencjonalny rosół z kurczaka, przecier z surowych żurawin, syrop z cebuli i wyleżenie się w ciepłej pościeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorem zasiadam do pracy i sie witam przy okazji :D julietta ... co do zaparć .... spróbuj suszonych morel - nie dość, ze powinny pomóc, to zawierają sporo żelaza, wapń to jeszcze .... SĄ PYSZNE ;) Kamilkaaa, alem Cię długo nie \"widziała\" - witaj, niom, I Ty już\"zawodowy\" oczekiwacz niemal... co do przeziębienia - paracetamol owszem, do tego cały arsenał domowych metod... czosnek, miód, maliny, dzika róża , nie mam przekonania co do lipy - musiałabyś sprawdzić w necie czy można w ciazy (raczej tak) - ale działa dobrze napotnie,a to przy przeziębieniu fajna sprawa (o ile możesz poleniuchować pod kocykiem :) bedzie mnie tu więcej ... czy tego chcecie czy nie :p zaczynam odnajdować sie w nowych zajęciach i już tak totalnie mnie nie pochłaniają tymczasem wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, z tym paracetamolem to oczywiście ... bez nadużywania , zawsze to chemia ... no ale jak głowa pęka to ja bym brała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
julietta84, channah: dziękuję za pomoc. Głowa mnie na szczęście nie boli, tylko mam okrutny katar i gardło boli i do tego doszedł kaszel. I te domowe sposoby na razie nic nie pomagają bo jest gorzej :( Idę dzisiaiaj do lekarza, nie poszłam do pracy. Coś czuję że da mi antybiotyk, pewnie ten wziewny bioparox. Nie wiem sama co robić i czy go brać. Że też musiało mi się przyplątać to przeziębienie :( Zastanawiam się czy zacząć brać luteinę, bo mam ją niby brać przy starankach w drugiej połowie cyklu po to żeby w przypadku ewentualnej ciaży pomóc jej się utrzymać.... No niestety ze mnie też robi się juz "zawodowy oczekwacz" niestety. Mi się wydaje że teraz przyczyną niepowodzeń jest za wysoko prolaktyna. Ale za parę dni robie kontrolne badanie i do endokrynologa. Mam nadzieję że ta paskuda sie unormowała ;) Channah awidze ze zmiana duża zmiana zawodu u Ciebie. A czy ty już wróciłaś do pracy? Czy jesteś jeszcze z Kubusiem w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada- gratuluję:-) Channah- cieszę się, że wróciłaś:-) Moluś- buziaki!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Alborada no super !!! Gratuluje! Channah pisz częściej kobito :) Asik ❤️ i dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacjone21
WITAM WSZYSTKIE DZIWCZYNY SIEDZE SOBIE W PRACY I TAK CZYTAM TO WSZYSTKO OD STRONY OK 315 I POSTANOWILAM ZE SIE DOLĄCZE, OTOZ TEZ JESTEM NA ETAPIE STARANIA SIE ACZKOLWIEK DOPIERO PIERWSZY CYKL I TERAZ TEZ CZEKAM...CYKLE MAM REGULARNE NAWET CO DO GODZINY I SZALONA NOC BYLA W 14 DNIU CYKLU...ALE TERAZ TO CZEKANIE JEST NAJGORSZE CZY BEDZIE FASOLKA CZY NIE...WSZYSTKIM PRZYSZLYM MAMUSIĄ GORĄco GRATULUJE I ZYCZE WSZYSKIEGO NAJ...NAJ:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Tez wlasnie czekam na @. Dzis 28 dc a TA noc byla 16dc. W 95% mam 28 cykle. Wczoraj robilam test,ale nic nie bylo, tzn byl on jakis taki zadrapany na plytce i nie wiem czy wogole zadzialał. Po godzinie oprócz kontrolnej kreski 1/3 płytki byla zabarwiona na różowo, hmm dziwne. Od wczoraj wieczora pobolewa mnie brzuch jakby na @ ale narazie nic. Przes ostatni tydzien bolały mnie pierski, kluło mnie czasem na jajkniku, spałam popoludniami godzinke i bolały mnie plecy. Najgorsze czekanie. Jak @ nie przyjdzie, to w srode robie kolejny test. Pozyjemy zobaczymy. PS. Jesli sie uda to bedzie przypadek, bo nic narazie z mezem nie planowalismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacjone21
DO KUKU:) NO WIDZE ZE JESTESMY W PODOBNEJ SYTUACJI CZEKANIA....MNIE JEDYNIE WCZORAJ WIECZOREM PODKUWALO W PODBRZUSZU I MAM TEMPAERATUE OK37,1 W POCHWIE...ALE ZOBACZYMY..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dostalam @ :(((((( Zaraz zamowie sobie na allegro testy owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragne_dzidzie
Hej dziewczyny :) Jestem równiez osoba, która bardzo pragnie miec dzidziusia... Jestem troszke w innej sytuacji nizy Wy bo ja przyjmowałam przez 2 miesiace tabletki antykoncepcyjne i od tego miesiaca juz nie przyjełam kolejnego opakowania. Mam obecnie połowe cyklu, ale nie odczuwam zbyt duzej wilgotnosci w pochwie a temp nie mierzyłam :/ Pobolewaja mnie od jakis 2 dni jajniki, ale w pochwie jest sucho :( Współzyje z moim partnerem codziennie, ale nie wiem czy cos z tego w tym miesiacu bedzie :( Dziewczyny jest szansa, ze w tym miesiacu mi sie uda?? Brałam tylko tabsy przez 2 miesiace- kolejnego opakowania nie przyjełam. Robiłam od czwartku do wczoraj testy owulacyjne- na poczatku była tylko jedna kreska widoczna a od soboty druga kreska sie pojawiła, ale nie jest ona znyt mocno wyrazna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacjone21
NO SZKODA KUKU ALE MOZE JESZCZE NIC STRACONEGO....JA JESTEM DOPIERO W 20DC TAKZE NA COKOLWIEK JESZCZE ZA WCZESNIE...ALE TRZYMAJ SIE DZIELNIE A DŁUGO SIE JUZ STARACIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragne_dzidzie
Ja dopiero po dwoch miesiacach odstawiłam tabletki i to mój pierwszy miesiac starania :) Chciałabym żeby sie udało, ale chyba w tym miesiacu nic z tego nie bedzzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacjone21
PRAGNE DZIDZIE ALE NAWET NIEMOZESZ TAK MYSLEC....2 MIESIACE BRANIA TABLETEK TO NIE TAK DUZO...ORGANIZM SIE JESZCZE NIE PRZYZWYCZAIŁ..JA BRALAM 3 MIESIACE ALE ZAKONCZYLAM W PAZDZIERNIKU I CYKL MI SIE TAK UREGULOWAL ZE MIALAM NIEDOSC ZE CO DO DNIA TO I CO DO GODZINY...TRZEBA BYC DOBREJ MYSLI ALE NIE ZA WSZELKA CENE PRAGNĄC TEJ FASOLKI...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragne_dzidzie
agacjone21 a wiesz moze czy sa wogole jakiekolwiek szanse, ze w tym miesiacu pojawi sie jednak owulacja?? Jak narazie jest sucho w pochwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragne dzidzie - zawsze jest szansa - spokojnie . ktory to dzien cyklu?? i ile dniowe cykle miałas przed braniem tabletek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agacjone21 to nawet nie byly starania,ale jakos tak wyszlo, ze zaczelam o tym myslec, hmmm. Szkoda troche ze sie nie udalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×