Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nike

Ginekolodzy Kalisz

Polecane posty

co do Michalaka to opinie są podzielone.... moje znajome chodziły do niego i rezygnowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
ja tez michalaka nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmaa:)
jej - dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supernudziara
jesli chodzisz do pana michalaka prywatnie to fajnie , a jesli chcesz na kase chorych jest nie miły jak starałam sie o ciaze to powiedzial mi zebym kalendarzyk z internetu sobie sciagla i przyszla za pol roku , a ja milam za wysoka prolaktyne i musialam brac lekasrtwa ale dowiedziaklam sie o tym od doktora mikoljaczyka jak przestalam brac leki potem zaszlam w ciaze . moja kolezanka do niego chciala chodzic w ciazy to tez ma ciezka prace i chciala zwolnienie pan doktor nie chcial jej wystawic zwolnienia i nie chcial zrobic jej ani razu usg masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmaa:)
Fakt, ja byłam prywatnie, zatem nie musiałam sie prosić o USG ani nic z tych rzeczy. O Mikołajczyku jednak słyszałam przerozmaite opinie . Moja przyjaciółka jest jego stałą pacjentką i słowa złego nie powie, ale moja mama chodziła do niego na fundusz i narzekała, że strasznie niekompetentny i trudno było mu cokolwiek powiedzieć o jej schorzeniach , dlatego skierował ją do innego gina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
no tak mikołajczyk jest po wylewie lezal dlugo w szpitalu a wiedz nie ma co sie po nim spodziewac on zobaczyl moje wyniki i zapisal tabletki ziolowe i wiecej u niego nie bylam z ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddział patologii
witam czy któraś z pań "zaliczyła" dłuższy pobyt na patologii ciąży w kaliskim szpitalu? może ktoś podzieli się swoimi odczuciami i wrażeniami. na kogo uważać czy trzeba o wszystko walczyć i się prosić czy udzielają sami info o stanie dziecka i naszym czy trzeba z nich wszystko siłą wyciągać jakieś dobre rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12www12
A kogo polecacie na nfz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkan85
mam pytanko ile się plai za usg 3d??? i który gin je ma: Kurpik i Jakubek tylko???? do którego lepiej iść???? co do lekarzy to chodziłam do: Jesiona- miły ale usg do d... nic nie było widać!!! wizyta trwała 2 minuty w połowie 1 ciązy zmieniłam go na innego za co przeokropniaście się w szpitalu mścił MASAKRA Michalaka-polecam bardzo miły!!! nie stresowałam się u niego nawet przez siłe;] co do kompetencji to nie wiem bo miałam ciąze ksiażkowa, wizyta u niego trwała ok 20 min- wszystko powiedział i odp na kazde pytanko! Podhalańskiego- no coz nie polecam zbytnio ale tym razem nie chce zmieniac lekarza w polowie ciazy!!! wizyta krótka, nie mowi nawet ile dziecko mierzy warzy! nie wiem nic!!! szok i to prywatnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
hej ja na 3d bylam u kurpika robil dlugo i wszystko mi powiedzial dolownie pokazal mi zaladek watrabe spr wszystkie rozmiary co do chorob wiedzialam przez jedna wizyte wiecej niz u podhala przez cala ciaze ja placilam 150 albo 160 zl jakubek bierze 200 zl za 3d i tez go chwala sobie .no tak teraz to nie ma co zmieniac lekarza bo trafisz na niego w szpitalu i moze byc gorzej nie ma co po prostu wie sie juz na przyszlosc . ja jak lezalam 4 razy na patologi to juz troche mam ocene co do lekarzy . a teraz mam juz koniec ciazy i mała nawet nie chce wyjsc a juz probowalam wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddział patologii
SUPERNUDZIARA - a jak wspominasz pobyt na patologii trauma?? pomogli czy nadal nic nie wiedziałaś?? bo mnie to niedługo czeka a słyszałam różne opinie i nie wiem sama co mam myśleć myślałam może nad szpitalem w Pleszewie ale prowadzącego mam z Kalisza i nie chciałabym zmieniać już teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
no mało mówia na patologi ale jak sie zapytasz to ci powiedza mozesz zapytac sie ile malenstwo wazy .wszystko co do dzidziusia masz napisane w karcie rozmiary porownywane z tyg . polozne rozne i lekarze tez ja nie polecam hajdo straszny czlowiek usg robi 1 min i nie zdziw sie nawet nie poda ci papieru zebys sie wytarla to jest najgorszy lekarz tam , a tak to dasz rade nie ma co cudowac z innym szpitalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
hej, kazdy chodzi prywatnie to wiadomo za co placisz>>> a co z tymi co ich na to nie stac? kurde za to wszystko odprowadzamy skladki a i tak za wizyty u lekarzy trzeba placic ;/ masakra bo wiadomo na kase chorych to sie czeka miesiacami a jak juz przyjma to odbebnia swoje i do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość possetka
Kochane kobietki! Gdybym mogła zabrałabym wszystkie do Wrocławia do swojego ginekologa... Ja stacjonuję już we Wrocławiu. Zanim ukończyłam kształcenie zdążyłam przewinąć się przez ostrowską porodówkę. Mogę polecić dr Marcina Maciejewskiego i generalnie jeśli miałabym wybierać placówkę w której miałabym rodzić w Waszej okolicy to wybrałabym Ostrów Wlkp. Pozdrawiam i powodzenia Kochane! :) Mimo, że jestem we wrocławiu możecie pisać :) nateczka150@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona ola
Kobietki, macie może namiary do doktora Wenerskiego do prywatnego gabinetu, i gdzie on dokładnie i kiedy przyjmuje. Któraś z was pisała o Ostrowskiej.Trzeba się dużo wcześniej zapisywać, czy po prostu kto danego dnia przyjdzie jest przyjety??? Będę bardzo wdzięczna za pilną pomoc. Polecacie go do prowadzenia ciaży? Poza tym, powiedzcie mi, czy z ciażą lepiej chodzić do lekarza który pracuje w kaliskim szpitalu, czy wogole na to nie zwracać uwagi. Czy dr Szadkowski pracuje w kaliskim szpitalu, polecałybyście go? Czy trzeba się wcześniej umawiać do niego na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghzgfzfgbzf
jeśli zamierzasz rodzić w szpitalu w Kaliszu to dobrze by było mieć tam swojego lekarza dziewczyny "z poza palestry" są traktowane zdecydowanie inaczej niestety w Kaliszu bardzo na to uwagę zwracają a jeżeli zależy Ci na super opiece w szpitalu to musiałabyś chodzić do ordynatora bo jego pacjentki są naprawdę dooobrze traktowane ale on dużo podobno bierze za wizytę choć w szpitalu jest bardzo kulturalny i miły dla wszystkich pacjentek, tylko jest taki plus że nikt z pozostałych lekarzy nic ci powie i bardzo widać że się płaszczy p.Hajdo - jak on wchodzi na salę a jego pacjentka leży to od razu widać że do niego chodziła resztę traktuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuyttghjjki
Orientuje sie ktoś gdzie przyjmuje dr Wenerski i jak dlugo czeka sie na wizytę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Wenerski prywatnie przyjmuje tylko w środy i ja np dzwoniłam to na najbliższą środę zawsze miałam...teraz chodzę z ciążą więc się zapisuję z wizyty na wizytę ale jak coś się dzieje to zawsze dzwonię i umawiam się prędzej.... Wenerski Jacek Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Adres ul. Ostrowska 68 62-800 Kalisz woj. wielkopolskie Kontakt tel. kom. 510 189 585

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjcb oasbbc
Przeczytałam wszystko! I uwaga-najgorsze w Kaliszu jest to,ze na oddział wróciła osoba,która nie powinna już chyba odbierać porodów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supernudziara
czyli kto mi odbierała porod pani doktor michalak czy michalska bardzo mila pani doktor i ładnie mnie zszyła ciasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacełe kosmatełe,,,,,
to jak cie ciasno zszyła to stary bedzie miał tera radoche przy roochaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supernudziara
jakie teksty długo myślałaś nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkunia
hej kobitki mam25 lat. od 3 lat staramy się z mężem o dzidziusia jednak dopiero niedawno podjęłam jakiś stanowcze kroki i byłam na wizycie u dr.Kurpika, powiem wam, że jestem zadowolona poza tym, że zostawiłam u niego 500zł, stwierdził że mam wirusa HPV i zalecił mi cytologię z panelu I która kosztowała 400zł. jest to moja pierwsza cytologia w życiu i pierwszy tak kompetentny lekarz. Był sympatyczny, delikatny i normalny (wytłumaczył mi wszystko tak, że to zrozumiałam). jednak po przeczytaniu wszystkich wpisów i opinii na kilku innych stronach o tym dr. boję się, że po prostu dałam się naciągnąć. teraz czekam na wyniki z tej cytologii i zobaczymy co dalej będzie trzeba zrobić, wypisał mi też skierowanie na badania na tarczycę i kilka innych także jedna wizyta w sumie z globulkami które mi zapisał kosztowała mnie 700zł. nie wiem jak długo będzie mnie stać na tak kosztowne leczenie się. wcześniej chodziłam do dr. Mostka i szczerze ODRADZAM!!!!!! narazie zostaję i dr. Kurpika bo dziewczyny które znam chodzą do niego i chwalą go sobie a nie są to tylko kobiety w ciąży.Jedno co mnie zasmuciło to to, że powiedział mi że narazie mogę zapomnieć o dziecku :( zobaczymy jak to będzie. odezwę się po następnej wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....skąd ja to znam...starałam się z mężem 2 lata o dziecko...jak powiedziałam o tym lekarzowi, żeby coś w tym kierunku może zbadać to kazał stosować prezerwatywę, bo "trzeba najpierw u pani zrobić porządek"...tzn...szczepienia, cytologie itp bo mam niby nadrżerkę, HPV i taki stan zapalny, że cytologi nie może pobrać...na szczęście nie dałam się w to wszystko wciągnąć i nastraszona poszłam po tygodniu to skonfrontować u innego lekarza...okazało się, że nic z tych przypadłości nie mam i jest wszystko ok...to wszystko się działo rok temu...lada dzień będę mamusią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkunia
Jakby było mało wszystkiego to jeszcze byłam teraz na dniach u endokrynologa z wynikami tych moich badań i powiedział mi że usg tarczycy ale ma bardzo poważne podejrzenia o Hashimoto :( normalnie zaczyna mnie to wszystko już przerastać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka mala
Hej dziewczyny, widze że niektóre z Was chodzą do dr Wenerskiego. Powiedzcie mi jak wygląda sprawa wizyt prywatnych. Ju ż doczytałam, że środy na Ostrowskiej. Ale mam jeszcze pytanie, w jakich godz przyjmuje, czy trzeba się zapisać wcześniej, czy po prostu jak kto przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njbijb
dr Wenerski przyjmuje od około godz 16...ale są to wizyty raczej wcześniej umówione...wystarczy zadzwonić...długo się raczej nie czeka..ja przynajmniej długo nie czekałam nigdy...chociaż takie wizyty na ostatnią chwile umówione mogą wiązać się z późną godziną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkunia
Dziewczyny a powiedzcie mi coś ciekawego na temat dr. Pajdowskiego bo jest endokrynologiem ginekologiem czy to dobre połączenie ?? potrzebuje właśnie kogoś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxvvxxxv
chodzę do pajdowskiego jako endokrynologa, średnio raz na rok mam wizyte na nfz, robi usg przepisuje recepte i tyle. Jako lekarz miły jest, ale mało wylewny ze swojej strony, trzeba go się dopytywac to odpowiada, ale jakoś nie przepadam za nim ale nie mam innego wyjscia bo jako jedyny jest na nfz, nie ma co marzyc że wejdzie sie o tej godzinie co było się zapisanym, gabinet w kaliszu niezbyt nowoczesnie wyposazony, gdzieś tam w rogu stoi prlowski fotel ginekologiczny na którym dobrowolnie bym nie usiadła. Wizyty prywatne i na nfz sa w tym samym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×