Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Gość Ania_Viktoria
Doswidczone mamuski mamuski mam pytanko mojej siostry dziecko ma juz trzy miesiace i od dłuzszego czasu cały czas nadmiernie wyciaga jezyczek czy to normalne??moja siostra sie boi zeby nie miało zrosnietego:( lekarz sprawdził i powiedział ze nie ma zrosnietego ale i tak sie denerwuje moze wy cos mi o tym powiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
moja mama nie karmiła nas czwórki, ale s lyszałam ze to niby dziedziczne nie jest jedne maja pokarm drugi enie, ale jedna i druga siostra nie miały pokarmu a j abym tak chciała karmic moje malenstwo ale boje sie ze tak jak moje siostry nie bede miała pokarmu:(czy sa moze jakies sposoby jescze przedd porodem zeby te mleko było?moja siostra jedna dostała tabletke na wywolanie pokarmu po porodzie ale i tak mleko nie nachodziło a druga siostra piła takie cherbatki przed porodem na wywołanie pokarmu i pokarmu tez nie miała.a wy cos dziewczyny stosowałyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
Paula te czopiki to TORECAN mi pomogły mojej siostrze tez wiec ciebie tez powinny:)pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_Viktoria - dzięki - znam te czopki. To sobie kupię i zastosuję :) Powiedz mi to sie bierze z rana jak występują mdłości czy już wieczorem? Co do pokarmu to ci niestety nie pomogę, nie znam sposobów na to by pokarm był. Ja sama karmiłam tylko 2 miesiące bo poprostu nagle mi zanikł pokarm i nic nie pomagało.nawet te herbatki laktacyjne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
Paula z rana sie bierze najlepiej zaraz po przebudzniu acha one musza byc cały czas w lodówce:)te czopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurka! sorki ale mam uśmiech na twarzy jak czytam moniś o Twoim SZYBIM porodzie; ale nie złość się; ja po prostu przy dwóch CC miałam scenariusz: 8.50 siad na wózek - 9.00 wjazd na salę - 9.17 ma pani SYNA :-P (przy drugim cofnięte o pół godziny ;-) ) wiem, wiem... nakrzyczycie, ze potem to po tej cesarce dłuzej się cierpi, ale ja akurat latałam jak Pershing; więc dla mnie nawet dwie i pół godziny to zbyt długo :-D fakt w jednej ciąży rodziłam całą noc i jeszcze południe ale w tamtej sytuacji czas i ból fizyczny był nieważny; a poza tym jeszcze raz życzę zdrówka maluszkowi; a w sumie Maluszek Maluszkiem a jak ma na imię?? niedoczytałam? Paula ja nigdy nie miałam mdłości - nie znam sposobów Ania uważaj jak entuzjazm dziadków się obniży jak za 8 lat dostaną 3 zaproszenia na komunię a za 18 itd...... 😭 żart oczywiście, bo nie to jest najważniejsze przecież :-) w sprawie języczka - gdyby miał(a) zrośnięty czyli rozumiem, ze chodzi o zbyt krótkie wędzidełko to właśnie odwrotnie - języczek by się nie wysuwał; mój Oli tak ma i pewnie kiedys mu to naprawimy; ale dlaczego wysuwa wierząc na słowo NADMIERNIE? może wizyta u laryngologa coś by wyjaśniła, bo chyba pisalaś o lekarzu pediatrze? ja po tej ciąży karmiłam tylko 6 dni; potem pokarm pooooszedł w .... życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś serdeczne gratulacje !!!!🌻🌻🌻 szybciutko ci poszło a dzieciątko DUŻE czekam na fotki :D aa jakie ma imię bo nei doczytałam?? Więcej odpisze jutro jak mąż pojedzie do pracy :D dzisiaj nie mam już sił dobrze, że diablęta smacznie śpią :D:D:D:D chociaż dzisiaj były super a starszy spał od 14 do 17 bo mu powiedziałam, że jak sie obudzi to przyjedzie tata no i dziecko spało aż samochód podjechał pod bramę hehehehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie pomoge nie miałam mdłosci w żadnej z ciąż :D Aniu to się dziadkowie pewnie cieszą tyle radości w tym roku i prawie co chwile nowy maluszek. Co do karmienia to ja nie wiem jak to jest ja starszego karmiłam 9m bez żadnych herbatek a młodszą karmie już 4m i też bez problemów wg mnie żeby mleko było trzeba dziecko często przystawiać do piersi czasem nawet co 15 min :) jest to uciążliwe na początku i ja czasam też mam dość karmienia i co chwile musze mała wyciągać, przystawiać, trzymać główkę bo akutar starszy biegnie i ona zachwycona a już nie wspomne, że czasem karmie przy płaczu starszego :D bo on chyba myśli, że ja robie małej krzywdę a ona mi nie wiem nie dociekam tego ale będę karmić tyle ile będę chciała ale napewno nie jest to dziedziczne bo moja mama też nie karmiła nas bo nie miała pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
z biegiem czsu zaczeli sie cieszyc choc na pocztku buł to dla nich ogromny szok:)tylko pierwsza córkqa po ślubie a ja z siostra bez slubu:)ale teraz sie ciesza maja juz wnuka i wnuczke a teraz kolej na mnie:)juz sama sie nie moge doczekac kiedy w koncu zobacze moje malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
Paula a te ankiety przyjda na te strone co podałas tak?czy na poczte e meil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_Viktoria - tak będą na tej stronie. A to dopiero wszystko się rozkręca i od początku września zaczną dopiero przychodzić ankiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz wypełniłam ankiete tak? minimisia zle się zalogowałąm i wyszły mi ze zamawiam 3 paczki cholewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba a nie da się tego jakoś usunąć ?? może napisz do nich albo zadzwoń Dostałyście paczuszke z Hippa ?? albo z nutricii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle zamówiłam bo z mojego konta az 4 paczki:-(nie wiem jak to zrobiłam,a paczki nie dostałam mimo ze jestem w nutricii zalogowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie a wczoraj dostałam fajną paczuszke od nich i teraz nie wiem skąd czy to może z tych ulotek co sie wypełnia w szpitalu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a twoja mała ile ma?bo podobno po 4 miesiącu przysyłają to wszystko co w szpitalu wypełniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej nie było mnie chwilkę, bo odliczalismy godziny do odjazdu męża ;-) i znów slomiana wdowa; a dzisiaj szarpię: pranie, mycie okien i ogólne sprzątanie chałupy; starszego sprzedałam a młodszy mnie przetrzymuje, bo chciałam lecieć wywiesić pranko a on nie chce spać ; a teraz musiałam sobie zrobić przerwę, bo przeleciałam na zewnątrz przy oknach aerozolem na pająki i mi oczy wyłażą z orbit a gardło drapie, ze płuca chcę wypluć; bleeeeeee a spotkanko.... może..... ale podobno weekend ma być kiepski.... wiecie coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
hej mamuski:) straszna dzisiaj pogoda, zero słoneczka cały czas pada... mała kopie jak szalona pewnie tez pogoda jej nie pasuje:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello poznanianki gdzie was wywiało co? mój na rybach a ja robie obiadek:-( mały śpi od 9 a wiki ogląda bajki-normalnie monotonia mnie przytłacza-codziennie to samo masakra:-( papa:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiny
Ja chciałam sie dopisac do klubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dla odmiany bez obiadu, bo skoro chlopa ni ma; Bubu uwielbia słoiki więc rosze, młodszy mliko więc po problemie; a my byliśmy na SPACERZE, bo jak juz zwlokłam wózek na dwór to mi go było szkoda z powrotem.... trochę pod drzewami w parku sie pochowaliśmy ale ogólnie było fajnie; teraz chyba wypalimy do teściowej; zrobiłam w nocy gagaletkę z brzoskwinkami to sie podliżę jak do kawy dowiozę ;-) mamaniny witaj i podaj parę szczegółów minimisia ale dałaś z tymi Dniami Pampersa! już widzę jak byśmy tam dzisiaj sterczały :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama niny witaj ja już gotuje pyrki-ale jestem głodna a tobie lida się nie dziwie bo jak mojego nie było to tez nie gotowałam bo dla kogo?mały butla i wiki u babci a kja nie musze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×