Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

AnnaVictoria ja chce rodzic na lutyckiej . Dzisiaj rewelacja czuje sie swetnie ale nogi nadal mam spuchniete jak swinka :) Wogóle szłam dzis na ktg i kolezanka mnie nie poznała bo ponoc taka okragła jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
oj to sie raczej nie spotkamy ja na św. rodziny na poczatku tez chciałm rodzic na lutyckiej ale ja ostanio byłam to mnie zle potraktowali wiec wole rodzic gdzie indziej :)mamma niny takie sa uroki kobiet w ciazy jestesmy okraglutkie:)ale jak to mówi mąż ze kobiety w ciaży są śliczne bo nosza w sobie dzieci i nie ma piekniejszego widoku niz kobieta w ciązy nwaet jak jest spuchnieta jak balonik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój woli 50 kg laseczki niz mnie ale on twierdzi ze mi sie wydaje no wie wiem jest mi raczej przykro ja sie oglada za takimi panienkami ..ehhh moze to moja obsesja ... A powiedz mi co sie wydarzyło na lutyckiej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
bylam na lutyckiej jakies tydzien temu bo mój ginekolog dał mi skierowanie do szpiala własnie na lutycka bo od jakiegos czasu wszystko mnie swedzi w nocy nie mogłam spac i ginekolog powiedział ze mam cholestaze ciazowa i musz isc do szpitala jak tam poszłam to połozna mnie zwyzywała ze lekarz mnie przysłał do szpitala bez badan zanim badania mi zrobiły były jkaies dwie godziny wysyłali mnie od lekarzy do lekarzy którzy tylko mnie zbywali i nie byli zbyt mili dla mnie spedziąłm tam prawie cały dzien bo nikt nie miał do mnie czasu nikt nie zwazał ze jestem w ciazy i jestem barzdo zdenerowwana ze moge miec ta chorobe a oni tylko mnie skrzyczeli ze po co tu przyjechałam jak mam tak dobre wyniki na koncu wysłali mnie do dermatologa na odział chrób skóry wysłali mnie tam gdzie sa chorzy na łószcyce i inne choroby skóry było to straszne widzac tak chorych ludzi a pomiedzy nimi ja ciezarna dla mnie to był straszny widok a na dodatek zanim zjawił sie dermatolog mnieła godzina i zdazyłam sie na ogladac chorych nie to ze sie brzydze dla mnie to jest po prostu sraszne widzac tak chorych ludzi:( dermatolg zmamist wypisac mi recepte to napisąłn na krtce jakies kremy zeby mni enie swedziło poem wysłała mnie do połoznej a pollozna do lekarza i lekarz mnie skrzyczał ze dlaczego drmatolog nie wypisał recepty i ona teraz musi i na koncu mówi ze jeszcze musi niestety mnie zbadac:(chamska w nic ta lekarka wypisała recepte z wielka łaska i kazała isc do recepcji zeby mi ta recepte jeszce posteplowali bo ona nie ma pieczaarki!!!myslałam ze szlak mnie trafi cały dzien stracony w szpiatlu a lekarze tacy nie mili:( nie martw sie tym twoim chopem zobaczyzs jak urodzisz to nie bedzie miał zcasu patzrzec na te 50kg laski jak zobaczy jakie ma dwie laseczki obok siebie zakocha sie tak w waszej córeczce ze nie bedzie widział nikogo oprócz was dwóch zobaczysz i dopiero wtedy doceni jakim jestes dla niego skarbem:)ze to ty a nie te 50kg lasencje urodziły mu dizzdie tylko ty i wtedy cie doceni zobaczysz:) wiec głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie to już chyba wczesne przesilenie jesienne, bo niby tu bywam i czytam ale pisać mi sie nie chce; w sumie to nic mi się nie chce; w środę bylismy z Olem na kontroli lekarskiej w ośrodku rehabilitacyjnym; jest trochę "opóźniony" ruchowo przez te swoje wszystkie przejścia, ale spokojnie przechodzi przez kolejne etapy rozwoju, więc pewnie kiedyś sie weźmie za się i ruszy z kopyta; ale kiedy??????? ;-) Goba a Ty co zamilkłaś?? Chrzciny? Zerówka? Czy co inne?? 👄 Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida a co dolega twpojemu synkowi jeśli wolno spytać? Myidziemy w środę na blinas 2latka i na szczepienie przeciwko pneumokokom - koszt 270 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie było, ze ignoruję pytania :-) Paula - to juz ci drugi raz tutaj nie będę odpowiadać :-) hej! hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dzis zła obudziłam poszłam połazic po miescie to zmokłam ...jakis nieciekawy ten dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lida ja też tak mam czytam ale pisać mi się nie chce :( chyba nastrój jesienny mnie dopadł byłam dzisiaj z kumpelą na spacerze i tyle co wróciłam do domu zaczęło padać. A ty sie nie martw Oli szybko nadrobi !!! a ja mam do Ciebie pytanie jak dużo śpi w dzień ?? ma jakieś stałe pory?? Ciężarówki jak samopoczucie?? To która teraz następna?? Goba jak Kubuś ?? Moniś przepadła:( A tak wogóle to przydałaby sie jakaś tabelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
hey minimisiu🌻dawno cie nie było:) nastepne w kolejce jestem ja i mamniny jestesmy w tym samym tyg. ciekawe która pierwsza:)bedzie miała swoje malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniu jak się czujesz?? czytałam o tym swędzeniu przeszło?? już niedługo będziesz miała maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
PRAWIE JUZ nie swedzi wogule da sie zniesc... Mam pytanie iwecie moze dziewczyny gdzie jest do wynajecie kawalerka w Poznaniu nie drogi wynajem?jestem zmuszona po porodzie wyprowadzic sie z domu :( obecnie meiszkam z moim mezem u moich rodziców ale nie da sie mieszkac ja jestem miedzy młotem a kowadłem nie da sie dogodzic rodziocm i męzowi zawsze ktos bedzie nie zadowolony sa ciagłe kłótnie i wojny mam juz tego dośc musze sie wypprowadzic zanim mój maż pokłóci sie z tesciami na dobre... jak wiadomo mój maż pochodzi z innej rdzinyy, ma inne przyzwyczajenia a moim rodzicom to przeszkadza ...ja kocham moich rodziców ale musze isc za mezem:(jest mi strasznie ciezko wole sie wyprowadzic zanim dojdzie do tego ze bede musiała wybierac rodzice albo mąż dlatego lepiej sie wyprowadzic... Pozatym moja młodsza siostra wczesniej troche naorzrabiała zapozanła chłopaka i podwóch tyg. wyprowadziła sie do chłpaka i jej chłopak narobił draki była wojna w domu na dodatek naobrazał mi i mojemu mezowi żle traktował moich rodziców a teraz jakby nic przyjezzdają do nas do domu i nikt nie usłyszł słowa pzrepraszam wiec jak przyjezzdają siedzimy w pokoju i niewychodzimy bo czujemy sie glupio a on cwaniak przujezzda i sie cieszy i tez tego nie idzie zniesc nie długo pojawi sie dzizdzia i musmy sie wyprowdzic dziecko nie moze czuc ze jest cos nie tak pomiedzy rodzicami a dziadkami:(nie jestesmy zamożni dlatego szukamy kawalerki skromnie mało ale kącik własny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaVictoria tak mi przykro ze jestes w takiej sytuacji ... Szukam pokoju dla naszego wspóloatora bo tez musi sie wyprowadzic to moge porozgladac sie za kawalerkami ..Tylko jakie ceny Cie interesuja ??? Jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
jak najtaniej nie znam cen ja pochodze ze wsi ale chce przeprowadzic sie do Pozania bo przynajmniej mój maz bedzie miał blizej do pracy...mój maz tylko pracuje ja jestem na bezrobociu bez zasiłku dziecko przychodzi bedzie nam ciezko ale trudno trzeba sie usamodzielnic bo jeszce troche a pokłócimy sie z moimi rodzicami a po co niezgrzyty juz tak wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
mamaniny dziekuje w miare dobrze a ty kochanan jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o kawalerki w Poznaniu to sie rozejrze w necie przesle kilka linków . Ja mieszkam w kawalerce płace 700 zl czynszu plus rachunki ale cena jest naprawde okazyjna tak mi sie wydaje ... Ja sie czuje ok ale wsciekła jak osa chodze,Mój ukochany jak zwykle popołudniu spi ja sama cały dzien i teraz tez sama . Lepsze to niz miał by mi numery wycinac jakies znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
mamaniny a dlaczego spi?pracuje chyba?to wszystko widze jest na twojej głowie jestes w ciazy to twój powinien ci pomagac a nie zwalac wszystko na ciebie i skazywaz ci e na samotosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaVictoria .. Pracuje wstaje do pracy io 2:50 i stad to zmeczenie ale stara sie w miare mozliwosci mi pomagac .. Gotuje obiady wyrecza w zakupach stara sie tym bardziej ze on jest na cenzurowanym bo narozrabiał ostatnio..Ja spedzam dni sama od 7 mies leze teraz dopiero zaczełam smigac ....Czasami sie czułam w domu jak wiezien ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
czyli miałs ciąze zagrożona tak? ja miałm tez zagrożoną od 20 tyg. jestem na podtrzymaniu i tak jak mówisz od tyg. sobie moge śmigac :)straszne jest gdy twoje dziecko jest zagrożone tylko kobieta potrafi to zrozumiec... widze ze mamy duzo współnego... ten sam tydzien, ciąża zagroznoa, a ile masz lat jesli można zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello pozdrawiam wszyskie niestety nie popisze dużo bo lec4e sprzatac dzisiaj chrzciny no i racja pochłąnia mnie zerówka i mały coraz wiecej uwagi się domaga-gadać gadać i jeszcze raz gadać lubi. napisze wam co ijak w poniedziałek. pozdrawiam i zyczy udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Victoria mam 27 lat . Ja mam nocke z głowy brzuch mnie kuzwa boli i latam siku co godzine kłuje mnie w dole brzucha i krocze to normalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
hihihiihih... nie wiem ja tez jestem piewszy raz w ciązy i mam takie sme objawy jak ty boli mnie brzuch i mam ucisk na akrocze a o siusainiu nie wspomne chodze co chwile:) może to juz nie długo byle nie dzis b mój mąż pojechał do niemeic wraca dopiero jutro po południu wiec niech dzodzia dzisiaj bedzie spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie chce dopiero jutro mi łozeczko przywioza .Poza tym mój facet dzis wieczorem wychodzi na urodziny swojego ojca popije wiec mała ma siedziec w brzuchu najlepiej jeszcze z tydzien bo badania musze zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
dzisaj kolejne stracie tym razem moje z tata ja tutaj nie wytrzymam jest mi tak ciezko nigdy bym nie powiedziałą ze córka w domu w którym mieszkałą całe życie moze czuc sie tak obco:( Mamaniny a czy na kawalerce jest mozliwosc zameldowania mnie mojego meza i dziecka bo wiesz chodzi mi o meldunek zebym mogła isc do lekazra i zeby połozna mi do dzidzi przyjechaaLA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) odzywam się co by nie było, że zaginęłam ;) mały jest bardzo absorbujący, nie jest tak spokojny jak była moja pierworodna, mąż pracuje po 12, 14 godzin więc właściwie jestem sama, ale daje rade, buziaczki dla wszystkich :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaVictoria .Nie wiem jak to jest z zameldowaniem ja zameldowana nie jestem tu gdzie mieszkam nadal jestem zameldowana u rodziców w Lesznie. Jednak lekarza rodzinnego mam tutaj w Poznaniu mysle ze jezeli o to chodzi to nie ma rejonizacji a lekarza mozesz zmienic raz w roku za darmo tam zgłosisz maleństwo i połozna bedzie przychodzic ... Pozdrawiam ..A ja sama siedze bo mój najdrozszy polazł gdzies .... Ania słuchaj Ty sie teraz nie powinnas stresowac wiec nie martw sie !!Jeszcze troszke i pewnie cos znajdziecie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×