Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

czesc J_A_N_A---no wlasnie,chociaz tyle,ze mozemy sie dalej starac bo ten brak okresu byl denerwujacy no i w tym cyklu znow nie wiem kiedy mam sie go spodziewac NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........2...........25.01.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........25.01.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........16.01.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........2...........30.01.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....4...........20.01.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06-UDANE :) 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........05.02.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula75
NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........2...........25.01.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........25.01.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........16.01.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........2...........30.01.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....4...........20.01.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06-UDANE 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........05.02.06 19.jula75.....Agnieszka....31.....Elblag.........5..............31.01.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🖐️ dlugo sie nie odzywalam ale u mnie duzo zmian. @ przyszla ale... ucieszylam sie bo akurat w tym czasie zupelnie niespodziewanie pojawila sie u mnie propozycja innecj, ciekawszej i ogolnie lepszej pracy wiec zdecydowalismy ze odkladamy starania na blize nieokreslony czas. takze wrazam do tabletek anty i bede sobie zagladac na to forum rekreacyjnie. dzis gratuluje EWICZKOWI ❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️ mam nadziej-i zycze Wam- ze niedlugo coraz wiecej bedzie nosilo dzieciatko pod serduszkiem, a jak przyjdzie odpowiedniejszy moment to i ja. nie wiem czy to byla dobra decyzja, o odlozeniu staran, ale czulam ze inaczej nie moge postapic bo bede sie czula "zawieszona". tlumacze sobie ze jeszcze mam czas... sciskam was dziewczynki i bede was czytac co jakis czas. czekam na nowe zafasolkowane 🌻 🌻 NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna ...kiedyś w przyszłości...??? 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........2...........25.01.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........25.01.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........16.01.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........2...........30.01.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....4...........20.01.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06-UDANE 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........05.02.06 19.jula75.....Agnieszka....31.....Elblag.........5..............31.01.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba78
o pewnie juz wszyskie śpicie chciałam szczerze pogratulować Ewiczkowi GRATULADJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to moge sie dopisac ze tez czekam zeby zrobic test planowo @ ma przyjsc 30.01 wic zobaczymy. zastanawia sie gdybym zrobiła wczesniej gzies 28. 01 to by cos wykazało bo wyjezdzamy z mezem w Alpy w sobote i nie bardzo wiem czy bede mogla pszalec na nartach.Pozdrawiam wszystkie kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! @ nie ma ale.... Robiłam test i chyba nie jestem w ciąży. Piszę chyba, bo nie jestem pewna co do wyniku. Coś mnie podkusiło i kupiłam zamiast tego co zwykle z bobasem, jakiś \"test ciążowy paskowy\" Romed. I nie wiem czy tam jest jedna czy dwie kreski. Pewnie jedna... Bo ta kontrolna jest wyraźna. A druga powinna być taka sama jak kontrolna gdybym była w ciązy, a jest taka dziwna, bo tylko boki ma zaznaczone ciemniejszymi kreskami a środek jest jaśniejszy niż tło. To znaczy że nie jestem w ciąży? Tu pisze, że jak nie ma ciązy to druga kreska się nie pojawia. Nie wiem co o tym sądzić... :o PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j a n a ------- moze powtorz test.. kup plytkowy zamiast paskowego.. u mnie 26dc i do @ 8 dni zostalo :-( a cycuszki bola strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️! Witam Was kochane po weekendzie - mam nadzieje że tak dobrze się bawiłyście jak ja ! J_A_N_A ----- powiem Ci że ja też tak miałam w poprzednim cylku , nawet dwa razy test robiłam - ale wyczytałam że wynik jest wiargodny tak do 5 min po wykonaniu testu i nie należy go interpretować po tym czasie - a u mnie ta druga kreska właśnie z czasem stawała się wyraźniejsza . Ale może u Ciebie jest inaczej ................................oby 🌻 bo @ dostałam wtedy w terminie a Tobie się już spóźnia ........ 🖐️ Żaba - witaj w naszym gronie ! Dołącz do nas bo jak widzisz niewiele nas zostało na placu boju ( Ewiczek :) glinka :( a reszta to już sama nie wiem gdzie się pochowała - może przed tym mrozem ?) Pewnie że możesz zrobić test wcześniej nie koniecznie w dniu spodziewanej @ bo jak reklamują producenci niektóre testy wykrywają fasolkę już po 6 dniach od zapłodnienia. No a przed wyjazdem na narty to koniecznie bym zrobiła wcześniej . Piszesz że 30.01 spodziewasz się @ ( ja też - mam nadzieję że się nie doczekam ;) ) ale który dzień cyklu masz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew-ka to co mam na teście wyszło od razu po paru sekundach, chociaż powinno po 5 minutach, bo te paskowe się robi inaczej niż płytkowe, trzyma się 10 sek w moczu i wynik po 5 mionutach. U mnie to dziwne coś było zaraz po zanurzeniu.Hmm... Czytałam, że te paskowe są gorsze, można je dopiero robić po spodziewanej miesiączce, czyli są chyba mniej czułe. Ale się nie chce nakręcać i nie wierzę w tą drugą kreskę... PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zimno!!!!!!!!!!!!! J_A_N_A------zasuwaj do apteki po normalny test i do roboty,tzn nie teraz ale jutro lub w srode rano🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty J_A_N_A z czego sie cieszysz??? Ty lepiej kup normalny test i sie testuj:)i dolaczaj szybko do Ewiczka:)🌻 ja sie skusze jednak i kupie te testy owulacyjne na allegro,tylko te na sztuki mam ogromna ochote zrobic sobie sama(tzn z czynnym udzialem meza ma sie rozumiec;))prezent na urodziny:D oby sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze gdzies kolo urodzin bede miec owulacje bo mysle ze taki tasiemczy cykl jak ten ostatni sie juz nie powtorzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobię test gdzieś za trzy dni... jestem pełna nadziei :) A na urodziny (9luty - już 23 lata:) ) chciałabym zestaw do malowania : pędzelki, farby, sztalugę i taką figurkę ludzika... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A----ja mam urodznki 7 lutego i tez 23 latka:) ja chce w prezencie owulacje wlasnie wtedy i zeby zaowocowalo to ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidze ciezarnych :( Dostalam @. W sumie zaden to dramat- tak obiektywnie rzecz biorac, bo jak wyliczylam, kiedy bym miala urodzic dziecko ze stycznia, to chyba bym miala stres z egzaminami. A tak, jak sie uda w lutym, to juz wszystko bedzie na spokojnie. Ale co to za pocieszenie dla kogos, kto sobie wmowil, ze jest w ciazy? Wstydze sie swojej wlasnej glupoty. Ale tlumacze sobie, ze to byl dopiero pierwszy cykl staran, wiec mozna popelnic i takie bledy. Na ten cykl sobie obiecuje, ze nawet nie bede o tym myslec. NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna ...kiedyś w przyszłości...??? 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........2...........25.01.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............1............19.02 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........25.01.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........16.01.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........2...........30.01.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....4...........20.01.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06-UDANE 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........05.02.06 19.jula75.....Agnieszka....31.....Elblag.........5..............31.01.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daanaa
Czesc dziewczyny mam dowas pytanko pliss odpowiedzcie mi czy mozliwe ze udalo mi sie zajsc w ciaze poniewaz mam takie objawy mam powiekszone i bolace piersi powiekszona macice od kilku dni mam zawroty glowy i bardzo biala wydzieline pliss . Chcialam kupic test ciazowy ale boje sie ze znow sie zawiode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula75
Cześć daanaa. Też mam ten sam problrm mam bolące i wrażliwe piersi. @ mam dostać 31 stycznia, czekam, ponieważ zrobiłam test w 10 dniu cyklu i wyszedł negatywny. Piersi bolą mnie ponad tydzień czasu nigdy wcześniej tak długo mnie nie bolały, jedynie tydzień przed okresem. W pierwszej ciąży nie bolały mnie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno stwierdzic- ja mialam takie same objawy, choc nigdy wczesniej takich nie mialam (bylam pewna, ze to ciaza!) i niestety dostalam @. Tak wiec lepiej zrobic test i sie nie zastanawiac, bo mozna zwariowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaama
Dziewczyny wpadnijcie pod ten adresik. Jest tutaj naprawde swietna atomosferka. www.mojeforum.net/babyboom Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daanaaaa
ja @ powinnam dostac 30 ale mam takie przeczucie ze mi sie udalo ostatrnia @ byla tylko 2 dnia a za zwyczaj trwala 7 i wdodatu byla obfita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mam wrażenie, że mi się jednak udało. Dalej nie mam @... Dziś 32 dzień cyklu. I jak na złość się przeziębiłam (a nie chorowałam od września). Muszę kupić jakieś tabletki do ssania bezpieczne... Czuję się dobrze, szczególnie rano, bo wieczorem zaczyna mnie dość mocno boleć brzuch. Nie bolą mnie piersi... Brak @ i brak innych objawów. W poprzednim nieudanym cyklu było ich więcej... :) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A------------rob ten test bo nie wytrzymam....;) kurcze wierze,ze bedzie dobrze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j a n a ------ testuj bo mnie tez ciekawosc zrzera :d moze tobie sie udalo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska*
A ja myslę J_A_N_A ze ty jesteś w ciąży. Testy paskowe i płytkowe wykrywają HCG więc jeśli u Ciebie wyszła nawet cienka druga kreska to wg mnie jestes. Na twoim miejscu zrobiłabym czym prędzej drugi test, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniol
No to ja też się dołączę,a co!:) Staramy się od sierpnia i ciągle nic,a to toskoplazmoza a to przeziębenienie. Napiszcie czy byłyście zdrowe jak poczęło się wasze dziecko.Czy przeziębiony pęcherz i tabletki na tą niemiłą przypadłość mogą pokrzyżować plany? Czy któraś z was jest z Katowic lub okolicy? Znacie jakichś fajnych lekarzy/szpitale itd? Pozdrawiam i trzymam kciuki-żeby się nam wszystkim udało!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Reniol! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej :) Dopisz się do tabelki.. Postaram się odpowiedziec na Twoje pytania: Choroba(taka zwykła typu przeziębienie) nie ma wpływu na samo poczęcie, ale tabletki mogą uszkodzić płód. Także póki bierzez tabletki to lepiej wstrzymaj się ze staraniami. Lepiej się najpierw wyleczyć. Kto skąd jest widać w tabelce :) Ja znam 2 fajnych lekarzy z Zielonej Góry - dr Mariusz Lach i mój lekarz - dr Bartkiewicz. Polecam. A szpital w moim mieście jest jeden także wyboru za dużego nie będę miała(gdy przyjdzie czas porodu) :D Nie robię jeszcze testu bo chce żeby poziom hcg był wyższy. Zrobię w czwartek. PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki J_A_N_A za odp,nie wiem tylko czy dzidziuś już się nie począł,np na 2 dni przed rozpoczęciem leczenia,i co wtedy?Strasznie panikuję,bardzo bym chciała już po prostu być w ciąży,a nie ciągle na coś chorować.:( i jeszcze takie głupiutkie pytanie.......jak wpisać się do tabelki?przepisać ją całą czy jak?:/ trzymam kciuki za wyniki testu i pozdrawiam wszystkich!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×