Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

ok, proponuja taka tabelke----- jakby cos to zmienicie cos :-) NICK IMIĘ WIEK MIASTO CYKL STARAŃ TERMIN @ 1. glinka Kasia 25 Pszczyna 1 17.01.06 dopisujcie sie dziewczynki 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam bo tamata nia za ladna ;-) ech mam nadzieje ze sie uda teraz :P NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka...... Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja wam mówie i ide do domku (z pracy) na poważną rozmowę o dzieciach, jutro sprawozdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchessa------- wpisze Twoje dane do tabelki mysle ze jak bedziemy sie wpisywac jedna pod druga bedzie czytelniej ;-) a propos-- twoj maz jest nauczycielem tak?? no to niedlugo bedzie mial ferie, moze po rozmowie jakis romantyczny wyjazd, troche odpoczynku? moze nabierze dystansu, spojrzy bardziej z Twojej perspektywy? powodzenia w rozmowach ❤️ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>> do Ulijanki wykryto u mnie powiększoną prolaktynę 4 lata temu. Pierwsze miałam badania bez obciążenia i wyszła 5 krotnie powiększona norma:( a potem wzięli mnie na Klinikę do Krakowa na badania i robiono mi z obciążenie Metaclopramidem ( tak się chyba pisze) i też wyszła zawyżona ale nie tak dużo. Biorę od tamtego czasu Bromergon i teraz jest Ok . Ale musze dziennie 1,5 tabletki (25mg) żeby mieć w miarę regularne miesiączki. Nie mam po tym objawów ubocznych. Mam nadzieję, że wkrótce zafasolkuję ( po cichu liczę czy czasem już aby nie jestem - dziś mnie bolały krzyże) . Czekam do 15 i robię test. Co ma być to będzie. Wierzeę, że wszystko jest zapisane gdziś w górze.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha :) NIck Imię Wiek Miasto Cykl Starań Termin @ kijanka Gosia 29 Kraków 7 15.01 Może by mnie tak kto wpisał na listę ,, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kijanka wpisuje Cie :-) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja sie staram od zeszlego cyklu i jak na razie nic :-( Chetnie sie do Was dolacze :-) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. mala-duszyczka..Maja..24....Bydgoszcz........2............25.01.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki u nie to jest tak,ze pierwszy cykl mialam idealny i juz myslalam ze....ale niestety,spadla mi tempka i dostalam okres i to baaaardzo bolesny i mialam przez pare dni po nim plamienia,no a teraz cos sie pokielbasilo bo owulacja wyszla 29 dnia cyklu--a ostatnio 17,dzis mam 32 dzien cyklu---nie mam pojecia co to bedzie...czy jajeczko bedzie mialo czas sie zagniezdzic....musze byc dobrej mysli,ale nie podniecac sie za bardzo--a z tym drugim troche trudniej... i ja chetnie bym sie dopisala do tabelki uprzedzam ze mam okropna skleroze i moze byc nie pokolei Ula.....23.....Kraków......2 cykl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapomnialam o nicku,ale chyba go znacie;) odczekam tydzien i jesli w tym czasie nie dostane @ to zrobie test jakbym chciala juz ale by bylo fajnie jakby nam wszystkim sie szybciutko udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecierz mowie ze mam skleroze:P glinka-----chyba nie ma zadnych objawow podniesionej prolaktyny,a badaie mozesz chyba zrobic gdzie uwazasz kijanka----mam racje??nie ma objawow??czy sa?? kurde musze znalezc ta strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde cos sie nie chce ten link otworzyc teraz to jest strona nsz bocian,ale chyba teraz jest jakis problem bo nawet glowna strona sie nie otwiera.. zmykam juz--jutro zagladne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala-duszyczka nie smuć się , jeszcze za krótko się starasz..:) Napewno nam się uda MUSI SIĘ UDAĆ,a co do tych ziółek na stronie bocian to jakoś nie jestem do nich przekonana.Słyszałam ,że smakują okropnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>> do Ulijanki miałam na myśli , że raczej nie mam objawów ubocznych brania Bromergonu. Wiem , że wiele kobiet żle znosi Bromergon - ma mdłości , itp. . Ja na szczęście nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia.....
to jeszcze ja NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. mala-duszyczka..Maja..24....Bydgoszcz........2............25.01.06 5.misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01.2005 tak bardzo chcę............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane!!! tak sobie zajrzałam do was z ciekawości. Naprawde dziewczyny więcej optymizmu. Tak to jest nigdy nie jest łatwo :) . Ja siedze na innym forum na szczęście dla ciążówek i naprawde 75% to są ciąże naprawde wystarane i długo oczekiwane :) . Nawet jest jedna dziwczna ktora miała powiedziana na 100 procent że nigdy nie będzie miała dzieci. I tak sobie ostatnio myślałam, że jestem w wątku dla majowych i możecie mi wierzyć lub nie ale prawie wszystkim udało się na wakacjach, urlopach i wyjazdach. I wszystkie są przekonane że zaszły w ciąze dlatego że dały sobie urlop staraniom i dla wszystkich wielka niespodziaka. Pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowna
Witam dziewczyny. Mam pytanie do Was. Czy robilyscie sobie jakies badania przed rozpoczeciem staran? Chodzi mi o badania na toxoplazmoze, szczepienia przeciw zoltaczce i moze jakies inne? Podczytywalam inne topiki i nie wiem czy zaczac sie juz starac czy moze zaczac szczepic sie i badac? Dodam ze bardzo chcialabym juz zaczac od teraz. a scislej mowiac od kolejnego cyklu bo za 3 dni mam miec @. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy sposób na niezdecydowanych mężów: dać im do poczytania topiki gdzie pary się starają i niiiic! Ja mam już jednego synusia (10 lat) przez pierwsze 3 lata nie staraliśmy się bo mąż twierdził że dzieciorobem nie będzie i co jak już chciał mieć drugie dziecko to się pojawiły problemy i tak już się staramy 6 rok (w międzyczasie 1 ciąża obumarła )teraz mu bardzo żal straconych lat (mam już 35 lat ) ale już jest za póżno . dla porównania mój mąż został `1 raz ojcem gdy miał 30 lat - daj to do przeczytania swojemu mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje sie: NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. mala-duszyczka..Maja..24....Bydgoszcz........2............25.01.06 5.misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6.aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanaa
A to badanie na toksoplazmoze ile kosztuje? Trzeba miec skierowanie od lekarza? Ja jak bylam u gina i powiedzialam ze planuje ciaze to o zadnych badaniach nie wspomnial. Nawet o foliku. Juz chyba nie pojde do niego wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdumiona i wogóle
toksoplazmoza kosztuje 37 złotych. Najczęściej robi się w sanepidzie. Można też wykonać w przychodni ktora prowadzi labolatorium. Na wyniki czeka się ok 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołącze sie i ja NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4.Iskierka Nadzieii...Basia...24....Siedlce...........1.........06.01.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulijanka prosze bardzo :-) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. mala-duszyczka..Maja..24....Bydgoszcz........2............25.01.06 5.misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6.aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............2..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 Iskierko----------- przepisalam Cie do nowej tabelki bo z tego co zauwazylam to przekopiowalas stara i ucielo pare dziewczyn ;-) Ale czy dobrze widze ze masz termin @ na 6 stycznia?? No a dzis mamy 10-tego czyli co u Ciebie?? Masz jakies przeczucia ze @ nadchodzi czy czekasz zeby zrobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------- a ja dzis jakos dziwnie sie czuje, juz okolo czwarty dzien mam bole w podbrzuszu takie jak na @, dzis nawet taki silny mnie zlapal ze musialam na moment usiasc, poza tym temperatura 37,2 ale sama nie wiem, moze to wszystko jakies inne rzeczy sie nakladaja az sie boje pomyslec ze to moze byc fasolka. w ostatnim cyklu odpuscilismy troche kochanie sie w prezerwatywie, wprawdzie bez kochalismy sie w dni teoretycznie nieplodne ale.... poza tym to chyba byloby za wczesnie na takie objawy prawda? one sie pojawiaja chyba w okolicach spodziewanej @ wiec u mnie to na pewno nie dzidzia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Ja staram sie 3 m-c.Teraz jestem w trakcie oczekiwania na miesiączkę, której mam nadzieję nie dostanę.Powinnam dostać wczoraj,ale boje się myśleć i cieszyć zawczasu,by znów się nie rozczarować.Test zrobię 20-ego o ile wcześniej nie dostanę okresu. Najgorsze jest to,że mąż jest za granicą i następne podejście byłoby dopiero w kwietniu. Jezu ile ja bym dała by być w ciąży. Marzę o tym. Mam już wspaniałego, najukochańszego synka pod słońcem, który ma już skończone 5 latek, który jest światłem w moim życiu, ale marzę by znów zasmakować macierzyństwa. By znów poczuć pod sercem ruchy maleństwa...nie ma nic piękniejszego...wierzcie mi... Pozdrawiam wszystkie starające się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka--
czesc duchessa! czytalam Twoja historie i az zaniemowilam, jakbym czytala swoja. Tez czasem staram sie sprowokowac meza aby zapomnial o prezerwatywie ale wszystko na nic, zawsze o niej pamieta, 5 lat razem, pol roku malzenstwa, mnostwo sytuacji intymnych i zawsze prezerwatywa. Jak ja ich niecierpie! nawet jak mam dni nieplodne, on sie boi, lepiej nie ryzykowac. Obiecal w styczniu, mamy styczen, jak na zlosc znalazlam prace, jestem w kropce, zalezy mi na niej ale na dziecku bardziej, starania znow odlozone niby na kilka miesiecy ale juz na nic sie nastawiam, znow sie cos wydarzy, czy on musi byc taki poukladany? dlaczego po prostu nie pojsc na zywiol? czemu to takie trudne, mam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×