Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gorrrąca 25

UWAGAtu wklejać najlepsze/ulubione teksty zacnych podszywaczy-zakładam kolekcję

Polecane posty

Gość pach pach pach
tez se podbiję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zayebany podszywacz
czesc zayebane podszywy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem, czy było ...
11:53 [zgłoś do usunięcia] drente Podkradam gimnazjalistom zeszyty do muzyki i rysuję w nich zamiast kluczy wiolinowych wielkie wzwiedzione kutasy. Niestety, mam problem z trzymaniem się w pięciolinii. Też tak macie? :classic_cool: ------------------- 11:57 [zgłoś do usunięcia] drente W przekonaniu, że od mojej misji zależą losy cywilizacji zachodniej, zakradam się w przebraniu Tatusia Muminka do willi Tomasza Jacykowa i tam robię jego ochroniarzowi soczystego lodzika z gulgotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel tu asia zagladasz tu
bo mi sie gg usunelo a nie pamietam numeru ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shegge _ reggae
prawie bym zapomniał: jak już się wysra, czekam na jego odejście, po czym z zapałem wściekłego węża czyhającego na swoją ofiarę rzucam się na świeżo postawionego klo.tzka i z niebywałą zręcznością i szybkością lamparta pochłaniam go w całości bez zbędnych ceregieli. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara kadra znów działa
15:32 [zgłoś do usunięcia] Domowy Sposub DOMOWY SPOSUB to wziąć patyczek do uszu zmoczyć wodą i dobrze nasparować mydełkiem i włożyćdo pupci na 1 godzinę ale trzeba wepchnąć patyczek tak głęboko jak się da ale tak żeby możn a było go wyjąć albo To jest świetny pomysł z czopkami glicerynowymi działają świetnie wkładasz 1 do pupci i po 15 minutach pogoni cię do łazienki mi pomogły oba sposoby pozdrawiam 15:39 [zgłoś do usunięcia] NareszcieSmukłaMgada Z tym patyczkiem to nie polecam. Jak sobie włożyłam to moje jelito połknęło ten patyczek i już go nie znalazłam. Włożyłam sobie szczoteczkę do zębów (też namydloną), aby wydłubać patyczek, ale z głośnym siorbnięciem zniknęła w mojej pupie, która z niewinną miną zwarła się szczelnie kryjąc przede mną oba przedmioty. W akcie desperacji poprosiłam koleżankę, by włożyła rękę i wyjęła te ciała obce z głębin mojego jestestwa. Koleżanka się wzbraniała, ale uległszy mym łzawym błaganiom, wzuła gumową, kuchenną rękawicę i rozpoczęła poszukiwania. Jakież było nasze zdumienie, gdy po kilku chwilach usłyszałyśmy mlaśnięcie, siorbnięcie i koleżanka wyjęła rękę bez rękawicy, bez zegarka i bez ślubnej obrączki. Ja nie wiem, co robić. Koleżanka się obraziła a ja boję się usiąść na taboret. Bo jak znów usłyszę siorbnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo de manilo don warkot
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo de manilo don warkot
trzeba go podbijać to ludzie coś dołożą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania233333333
Nadmienię iż codziennie o godzinie 17 rozbieram się do samej bielizny,staje na okno i energicznie walę się pięściami w klatę niczym King Kong,następnie krokiem posuwisto-zwrotnym robię obchód dookoła parku miejskiego i upominam niegrzecznie zachowującą się tam młodzież. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrefrefrefrg
Robię kupę,formuje z niej tabliczkę i zawijam w stary papierek po czekoladzie "Słodka Pasja" z dyskontu "Biedronka",a następnie częstuje nią dzieci na moim osiedlu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tu podszywam
no-kiedy zaczynasz bo mi reka sie zwichnie od myslenia o tobie jedyna kochajaca nas-podszywaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosime :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodajcie coś plisssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×