Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gorrrąca 25

UWAGAtu wklejać najlepsze/ulubione teksty zacnych podszywaczy-zakładam kolekcję

Polecane posty

Gość lakiernik z Chartumu
Gdy nad odwiecznym punktem wodowskaźniczym na Odrze w Miedonii zapanuje sierpniowy mrok, aplikuję w moje kakaowe gardło latarkę pionierską z napisem sdielano w zsrr która posiadam w wyniku wymiany z pionierem Saszą na letnim obozie w Kostomłotach za finkę i trzy razy na stojąco w namiocie druha Borysława. Tak przygotowany wskakuję do Odry i wydając okrzyki : kszszszszszszz udaję węgorza elektrycznego :classic_cool: :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bende brał cie w ałcie
Zostałem cudownie uzdrowiony z przewlekłej stulejki przez bł. ojca Czesława Klimuszko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łehehehe mam MAAAAAAAAM
podnoszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz nr licencji 2361
Gdy sierpniowe słońce oświetli chaotycznie rozrzucone blokowiska Suwałk, przyklejam do nosa kij od mopa a do butów - znalezione w ogródku gąsienice i sunę majestatycznie ulicami rodzinnych Koluszek, udając rosyjski czołg w Gori :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtajemniczony inaczej
w UK i ma się dobrze, a przynajmniej miała ze 3 miechy temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złobuahhaha
Ze stoicką miną godzinami wpatruje się w szczelnie zamkniętą margarynę Delmę z dodatkiem masła,po czym wyobrażając sobie ją w objęciach starej ekspedientki z osiedlowego sklepiku "Kaprys" delikatniymi aczkolwiek rytmicznymi ruchami języka staram się zlizać resztki jej złuszczonego naskórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z malym biustem
Na oczach przerażonej rodziny zjadam chińskie kalkulatory, wmawiając wszystkim że to gofry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła Kłykcińska
Gdy sierpniowy kapuśniaczek zrasza pastwiska pod Siedlcami, przyklejam sobie do nosa długi tekturowy dziób i staję na jednej nodze nieopodal drogi krajowej A2, udając bociana tuż przez odlotem do Afryki, budząc sentymentalno-patriotyczne westchnienia przejeżdżających kierowców TIR-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETY TO IDIOTKI
pobożny katolik lat 21 Maluję sobie paznokcie na czerwono po czym wystawiam rękę za drzwi odbierając od listonosza zaprenumerowaną "Panią Domu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blas
Codziennie rano zakładam kostium zdechłego diabła tasmańskiego i przepocone majty sąsiadki Genowefy i udaję się do pobliskiego Lidla gdzie zaspokajam się analnie głową zdechłej ryby,tańcząc przy tym kujawiaka, wiec przyjada do mnie z kamera przy okazji kręcąc surykatki z wrocławskiego zoo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SWIEZUTENKIE
"Dodam, że wieczorami chodzę do parku miejskiego. Rozbieram się do naga i biegam na czworakach z watahą bezpańskich psów. Walczę z nimi o wyschnięte zdechłe wrony, pożerając je łapczywie szczególnie smakując tłuste białe gąsienice. Piór ogonowych używam jako wykałaczek."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta od boba
Z wyrazem poetyckiego natchnienia na mojej zajęczej wardze sromowej, udaję się ruchem węża Eskulapa do najbliższego punktu wynajmu zajęczych ogonów i wywołuję tam lokalną awanturę, żądając sprzedaży wody mineralnej w proszku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fxgbhgf
Tak naprawdę kobietki to jestem emerytowanym proktologiem ze wsi Gnojowniki Wielkie koło Kwidzyna, najbardziej cenię sobię fotki waszych pryszczatych tyłków podczas procesu defakacji. Mam od tego wytryski wysokości kaplicy sykstynskiej . Gorąco zachęcam do wklejania fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocor
debilu, defekacji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jednostka Wojskowa ZP-721/H7
Upojona oparami płynu "Domestos" do udrożniania rur, doczepiam sobie sztuczny wąsik, wyjmuję szablę z pochwy i siadam na konia mojego męża, wcielając się w rolę marszałka Piłsudskiego, galopującego na Kijów. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemen14
upupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka podszywaczka
a powiedzcie mi (nie mam doświadczenia) jak mam poprosić mojego pana od przyrody żeby mi obciągnął? marzę o nim od 1 komunii św, kiedy to pogłaskał mnie po głowie i powiedział: jutro kartkówka z krain geograficznych. było to romantyczne i seksowne zarazem. do obciągania może być również miły emeryt spod Kutna, ew. spod Grunwalda, który posisusia moją zwietrzałą twarz w pozycji horyzontalnej. pan obowiązkowo musi mieć surdut z najnowszej kolekcji Ewy Minge z futra Azerbejdżańskiego Lisa o nazwie kuma kuma jak mam to powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka podszywaczka
palantem jestem również ja i moja rodzina więc za karę odbędę pieszą pielgrzymkę od sklepu samoobsługowego Lidl az po sosenkę rosnącą pod blokiem w którym mieszak pani Zosia, miła kobieta która czasem użycza mi swojej ręki z Parkinsonem do walenia mojego byzdygana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka podszywaczka
Elemen14 jest jeszcze jeden problem, popuszczanie moczu, wypuszczam gęsty, żółty mocz w każdy dzień nieparzysty, oprócz niedziel (w niedzielę sram w stringi na oklaski). czy mogę wobec tego uczestniczyć w zajęciach kółka młodych informatyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka podszywaczka
Elemen14 masz przechlapane! przyjdę do Ciebie nocą wyruchać Cie moim 3cm buzdyganem prosto w usta aż zaczniesz krzyczeć ostatnie strofy ballady A. Mickiewicza pt."Świtezianka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teleankieter z vyborgu
Z serdecznym uśmiechem na twarzy pochodzę do wolontariuszek "Caritasu" kwestujących na rzecz ulżenia losom biedoty w Luksemburgu i patrzę na nie świdrującym wzrokiem, póki nie rozpadną się na krwawe strzępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjhgfffghhg
up!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstantynopolitańczykowianecz
Witold zdjął lekkim płaszczem jogurt z drzewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urocze krocze pana Rinpocze
Aby poczuć prawdziwą jesienną depresję, wyjeżdżam w listopadzie każdego roku do Holandii, tam przykucam na dnie osuszonego polderu i spazmatycznie szlocham, mimochodem depilując sobie włoski na języku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien zdun
Niczym opętana przez Belzebuba samica jaszczurki zwinki, przemykam się chyłkiem pomiędzy półkami w supermarkecie w Aberdeen, licząc że czasem uda mi się podejrzeć od dołu włochate jądra konserwatywnego Szkota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×