Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość missy08
ifajka gratulacje pomyslu i trzymam kciuki... Co do hm kurcze zapomnialam nicku dziewczyna pytala czy ma podjac prace w kredytach .Hm dla mnie to za duze wezwnie tym bardziej wyobraz sobie to zima na swieta ruch u ciebie wiekszy i w pozyczkach...,okradna ciebie z ciuszkow bo nie bedziesz w stanie przypilnowac.Jesli byla by to praca jak ktos szyje np te daszki to czemu nie ...,bo w kazdej chwilii odkladasz to i jestes z klientem... Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, We wrześniu otwieram butik z odzieżą włoską i francuską. Bardzo proszę o kontakty lub oferty na carolina_elb@o2.pl P.S. Szczególnie proszę o przesłanie oferty Białą Kropkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katya_cz1
Biała Kropka bardzo proszę o ofertę na mail odziez_markowa@wp.pl. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz przesda
kto tu pisze posty sam do siebie - dajcie juz spokój z tą ofertą co to niby taka popularna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za podpowiedzi missy i czarodziejko...widze ,ze wy też jestescie tego samego zdania co ja. Znajomy się upiera ,że to mogłoby byc dochodowe ale on nie jest na miejsciu i jemu sie dobrze mowi a faktycznie jeżli zacznie się ruch to marnie to widzę . czarodziejko _mała z tego co czytam to ty masz też u siebie bizuterie sztuczną. u mnie klientki wchodza i ogladajac bizuterię czesto ja zwalają ze stojaków. Jak sie zabezpieczasz przed tym ? masz jakas wywieszkę ? U mnie ostatnio coraz cześciej uszkadzają w ten sposob korale lub kolczyki już mam tego dość. Czasem nawet nie zdażę zobaczyc ,ze ktos coś uszkodził i póżniej musze reanimować taki produkt jeśli to wogóle jest mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia417
Po przemyśleniu żółta frezjo również zgadzam się z dziewczynami,bo przecież moze się zdażać mieć klijentów jednocześnie w obydwóch branzach i wtedy ktoś by się czuł zlekceważony a to nie byłoby dobrze dla żadnego z interesów.Pozdrawiam i życzę powodzenia w handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Letnie wyprzedaże w rozkwicie ;-) na odzież z zakładki "najlepsza cena" dajemy rabat nawet 50% !!! na aktualna kolekcję tez cos znajdziemy;-) www.vogahurt.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolfestyle
mam na stanie od ręki 185 biustonoszy damskich, mogą być też w kom is na maksimum 10 dni , cena za całość 370 złoty , kontakt na biuro@eurolifestyle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawajaktobędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawajaktobędzie
Hej:)Ja w październiku otwieram sklep z odzieżą tylko dla kobiet od 17 wzwyż, od S do XXL+Ciążowe itp+ bielizna, galanteria i dodatki. Czy mogłabym poprosić o ofert szczególnie białą kropkę?Mój adres monika2186@wp.pl Będę bardzo wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawajaktobędzie
jolinka12 także poroszę-jesli można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
TRAGEDIA, dwa dni z rzedu zero w kasie!!!!Tego jeszcze nie mialam! Przypuszczam ze miesiac sierpien bedzie katastroficzny! Z kimkolwiek gadam kto zajmuje sie handlem od lat, to narzeka ze tak zlego roku jeszcze nie bylo i to obojetnie w jakiej branzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Zapraszam robię przecene sukienek z najmodniejszych wzorów najpopularniejszego na alegro styl young fashion sprzedawanego na alegro, także spódniczki i spodenki, tuniki , obniżka cen do 50 proc , cennik i zdjęcia na e-mail , biuro@eurolifestyle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie porAŻKA
ps. Chodzilo mi oczywiście o lokalizacje sklepu stacjonarnego a nie internetowego hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
normalnie porażka to chyba logiczne ,że masz niższe skoro sama sprowadzasz , przecież ja nie robię tego charytatywnie, a każda paczka z Anglii to jest stówka , jak ktoś zamawia 3 sztuki i nazywa sie wielkim odbiorcą hurtowym to trudno się dziwić że ma taki ceny w hurtowni przy takich cenach dostaw proste i oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do normalnie porażka.. właściwie już sama wszystko zdiagnozowałaś czego potrzeba aby odnieść sukces. Nie do końca się zgodzę tylko z tezą, że najważniejsza jest lokalizacja. Myślę, że na równi ważna jest i lokalizacja i towar i cena i reklama. Jeżeli któregoś komponentu brakuje to interes kuleje. Ja na Twoim miejscu skupiłabym się na sprzedaży internetowej (skoro tak dobrze Ci idzie) wynajęłabym pomieszczonko na magazyn gdzie mogłabym rzeczy przechowywać, pakować itd. a resztę robiłabym w domciu. Dobry towar masz, to najważniejsze. Trochę Ci zazdroszczę bo ja ciągle szukam dobrego towaru. Szczerze życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproszę o ofertę Biała Kropke.Z góry dziekuje.Szukam odzieży w większych rozmiarach,ale niekoniecznie dla starszych pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaPoczatkujaca
WITAM FORUMOWICZKI I PANÓW TEŻ:) JAK TAM PIERWSZY DZIEŃ W HANDLU W SIERPNIU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitub z ążeizdo
Cześć Dziewczyny :) Ja w sobotę otworzyłam swój mały butik z odzieżą... Myślałam, że będzie lepiej, ale nie narzekam. W sumie 2 dni dopiero za mną, a już na ZUS zarobiłam :) Pocieszam się tym, że nie muszę płacić za czynsz bo sklep mam w domu. Sprzedaję rzeczy nowe i używane. Wydaje mi się jednak, że mam trochę za niskie ceny rzeczy używanych - t-shirty za 6-7zł swetry za 9-12zł spodnie max 18zł - ale muszę być konkurencją dla sklepów w swoim obrębie, a że mieszkańców mało około 10.000 to muszę walczyć o klienta ;) Ale do sedna sprawy - proszę przesłać mi na maila jakieś oferty hurtowni rzeczy używanych - bo póki co tylko te ciuchy jakoś się sprzedają. xvx18@poczta.fm Dzięki wielkie aa zdesperowana trzymam kciuki za Ciebie i za siebie by nam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie porAŻKA
Do Lalu-na Ja jednak dalej obstaje przy tym co napisałam, że najważniejsza jest lokalizacja. Wiadomo że 3 pozostałe czynniki (a chyba nawet 4) są też bardzo ważne, a nawet konieczne jak chce się odnieść pełen sukces. Według mnie w dobrej lokalizacji jest o wiele łatwiej i dużo większe są szanse na sukces. W złej lokalizacji nawet jak masz super towar, dobre ceny i reklamę to jest cieżko odnieść sukses. A co do skupienia się na internecie to juz dawno bym to zrobiła, ale niestety nie mogę bo połasiłam się na 18 tyś z UP. A u nas nie dawali kasy na sklepy internetowe i umowa mnie zobowiązuje jeszcze przez pół roku prowadzić sklep stacjonarny. A z tych ich 18400 to nawet nie starczy na opłaty za sklep przez ten rok który muszę go prowadzić... w sam remont sklepu włożyłam ponad 3 tyś. szkoda gadać... Mogłam posłuchać meża i nie brać kasy od nich, a z naszych prywatnych środków wszystko sfinansować i sprzedawać tylko w necie. Chcialam nie brać kasy "od męża", chciałam za "swoje" rozkręcic interes. A i tak wyszło na to ze bardzo duzo pieniędzy zainwestowałam prywatnych, bo nie szło w sklepie, cały czas domawiałam nowy inny towar myślałam ze to wina towaru, że słabo idzie. W sklepie stacjonarnym najwiekszy mój dzienny utarg to ponad 900 zł, ale wtedy jedna babka zostawiła 530 zł , druga 250 zł i jeszcze kilka po 9,99 zł i 19,99 zł A miałam też prawie dwa tygodnie w których praktycznie codziennie było zero w kasie lub 9,99 a w najlepszym wypadku 19,99. To było podczas tych deszczy jak powodzie były, bywało że przez cały dzień nikt nie wszedł do sklepu. Do eurolifestyle Dla mnie akurat to nie jest normalne że ja niektóre ubrania na sklepie w detalu mam taniej, niż Wy oferujecie w hurcie... Pisze Pan/i że każda paczka z Anglii to stówka. Ja nie raz za paczki z Anglii płacilam i tysiąc złotych, , ale w tych paczkach było po 300-400 kg ubrań. To Wy jako hurtownia zamawiacie po kilkanascie czy kilkadziesiąt kilo ? W takim razie co mi to za hurtownia ? A może tego towaru nawet nie macie u siebie, tylko przedstawiacie ofertę waszych dostawców z Anglii i jeśli ktoś coś u Was kupi to dopiero to zamawiacie dla niego w Anglii ? Dla mnie hurtownia to powinna zamawiać w Anglii duże partie towaru, a jak wiadomo na duzych partiach można niezły upust dostać, przy dużych partiach cena jednostkowa za transport też spada, bo np. za paczka do 25 kilo kosztuje około 25 funtów a za pól tony około 200 funtów. Hurtownia powinna zarabiać na tym upuście, tańszym transporcie przy dużych ilościach (najlepiej samemu zorganizować transport pojechać na miejscu zapłacić gotówką po lepszym kursie, bo banki na przelicznikach rżną aż miło) i do tego jeszcze narzucić jakąś niedużą marżę. Ogladając waszą ofertę zobaczyłam kilka ciuchów które na allegro w detalu sa taniej... Do mnie takia "hurtownia" jak Wasza wogóle nie przemawia, nie dość że sporo drozej jak w Anglli to nie można u Was osobiście odebrać, zobaczyć na żywo, pomacać itd... No ale nic, mimo wszystko życzę Wam dużo nieobeznanych klientów... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie porAŻKA
Do zdesperowanaPoczatkujaca U mnie w pierwszy dzień sierpnia słabo, w sklepie stacjonarnym 60 zł w kasie, w internecie też nie najlepiej... Najgorsze jest to, ze te ubrania które mi bardzo dobrze schodziły w internecie się powoli kończą (nie wszystkie rozmiary już posiadam), a w Angli na hurtowniach już ich też nie mają... Bedę musiała znowu porobić dobre zdjęcia (a z tym mam cieżąko), obrobić je w programie i opisać , a to czasochłonne niestety i nigdy nie wiadomo co sie będzie dobrze sprzedawać w internecie, a co nie. To co mi się w sklepie dość dobrze sprzedawało to w necie w ogóle, a to co jest hitem w internecie to w sklepie prawie nikogo nie zachwyca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
normalnie porażka taka jesteś świetna a ruchu i utargu w sklepie piszesz że nie masz coś chyba sobie sama przeczysz , taka jesteś cudowna , wspaniała masz towar taniej a piszesz że ci nie idzie , dobry żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
naszym atutem jest to że klient kupuje nie to co musi tylko chce, ty możesz mu zaproponować ograniczoną ilość rodzajów my nieograniczona , sprowadzimy wszystko to co klient chce i potrzebuje, a to duża różnica , A jeśli ma Pani taniej no to proszę się cieszyć i życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jopjojrt
eurolifestyle - podaj maila na ktorego mozna napisac w sprawie oferty, bo ja nie chcialabym podawac swojego prywatnego na forum ze wzgledu na spam ktory potem dostaje. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
U mnie sierpień zaczął się okrągłym zerem w kasie... i coś czuję że cały miesiąc taki będzie, bo letnich już nie biorą nawet z wyprzedaży a jesiennych jeszcze nie i bądź tu mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz częściej
forum służy nie do wymiany doświadczeń a do przekomarzeń...a tak w ogóle zostało zdominowane przez hurtowników i wydaje mi się, że te nieliczne, pozytywne wypowiedzi o prowadzeniu butiku pochodzą chyba właśnie od nich...więc wychodzi na to, że w hurtowniach jest kiepsko skoro tyle czasu na forum spędzają. z tego wynika, że w branży naprawdę musi być nieciekawie...wytrwałym życzę powodzenia, a chcącym zaczynać radzę przeprowadzić dokładną analizę otoczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Do dziewczyny która również sprzedaje biżuterię: wywieś plakietkę w bardzo widocznym miejscu "towar podaje sprzedawca". Ja nie mam z tym problemu, mam tak wszystko ustawione, że nie ma szansy aby ktoś z kientów sobie sam wziął coś. Może masz złe wieszaki na biżuterię? Z moich nic nie spada, albo czasami tylko. U mnie niedzielna giełda była bardzo dobra. Pogoda również dopisała. Również myślę, że te nieliczne pozytywne wypowiedzi pochodzą w dużej mierze od hurtowników. Mi się opłaca sprzedawać, koszt tych kilku godzin to około 10 zl czy 15 zł, w zależności od humoru zbierających opłaty. :-) Prawie tyle co nic w porównaniu do liczby klientów i sprzedaży. A co do lokalizacji, kiedyś miałam sklep w prawie najlepszym miejscu w mieście, tylko co z tego, czynsz, zus, podatki, ktoś na zastępstwo, pogoda i to wykończy nawet najlepszy sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam o cos waznego
a ile placicie za ZUS ? ja slyszlam ze jak sie zalozylo dzialanosc po 2005 roku to przez dwa lata ma sie promocje i placi sie mniej, ile to jest? 300 zl? bo wiem ze po tych dwoch latach to chyba az 700 zl ZUSU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinjac
Witajcie. Od dłuższego czasu śledzę to forum i muszę przyznać, że się rozczarowałam. Razem z koleżanką planowałyśmy jeszcze w tym roku otworzyć sklep z ciuchami dla kobiet w naszym wieku - między 30 a 40 w Poznaniu. Tak jak moja przedmówiczyni spodziewałam się więcej porad. Po przeczytaniu forum zastanawiam się czy w ogóle jest sens otwierać w tej chwili butik, czy 2 osoby będą w stanie się z niego utrzymać ... Zastanawiam się również z jakimi kosztami należy się liczyć na starcie. Szukamy lokalu w dobrym punkcie, ale raczej nie galerii handlowej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×