Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość ŻOŁTA FREZJA
Witajcie ........ czarodziejko_mala jak tam interes . Jak Ci idzie na giełdzie? Coraz częsciej myslę o dorobieniu w ten sposob. Na sklepie marnie. Coraz częsciej zaczyna mnie ten bezruch denerwowac. Chciałabym wprowadzić torebki ciekawa jestem jaka marżę ustalacie na taki własnie asortyment pochwali się ktoś ? Pozdrowionka dla wszystkich kobietek zdołowanych takim RUCHEM w interesie. duuużo w kasie na koniec dnia. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafaello170987
Witam!!! Czy zawsze we wrześniu jest słabszy ruch? Ludzie jak by nagle nie potrzebowali ubrań, pod koniec sierpnia u mnie szaleli, a teraz jak 200 zł natargam to jest wszystko. Może na szkołę się wykosztowali? Nie mam pojęcia co się dzieje. Poruszę też inną sprawę. Dzisiaj jak jechałem do pracy słyszałem w radiu, że ministerstwo finansów opublikowało jakiś raport, który mówi, że mamy mniejszą dziurę budżetową, niż zakładano, że będzie we wrześniu (ponoć miała się powiększać), a i mówili, że eksport z polski już wrócił do poziomu sprzed kryzysu. i co najważniejsze, że handel powoli się rusza. Także już nie raz słyszałem, że będzie lepiej. Jak uważacie? i napiszcie coś o wrześniu jak tam u was???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Ja powiem, ze jestem delikatnie mówiąc zła, musieliśmy wyjechać i 2 giełdy nam przepadły, a była piękna pogoda i można było nieźle zarobić. Bardzo mi szkoda, myślałam, że będzie padać i odpuściłam sobie. Towaru mam bardzo dużo nowozakupionego, a nie wiem jak z pogodą czy się utrzyma i czy będą jeszcze kupować kolczyki. Poza tym przez zimę nie będziemy tam sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
A co do marży na torebki to najlepiej sama oceń czy zejdą i za ile, kiedyś miałam tak z 30 egz na początku. Średnio dawałam 40%, 50 %, ale to też w zależności za ile je kupiłam. W galeriach handlowych raczej na utargi nie narzekają, jak byłam teraz w Krakowie to wszędzie tłumy, tłumy, nawet do kas sporo osób stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
Czarodziejko niestety tak to jest co w galerii kosztuje 100zł to niedrogo ale w sklepie to już zdzierstwo...(a towar tego samego gatunku...) Dlatego ja mam wrażenie że w galeriach ludzie jakoś mają mniejsze opory wydawać kasę na ciuchy U mnie wrzesień dużo lepszy niż sierpień ale i tak mało ludzi wchodzi do sklepu dobrze chociaż że Ci co wchodzą to kupują... Też wprowadzam torebki za niedługo, na początek myślę kupić tak z 20 żeby zobaczyć czy będzie na nie popyt Babka obok mnie ma torebki od 59zł (a skórzane dopiero od 110zł) a ja planuje mieć od 30zł do 100zł maks więc mam nadzieję, że będą schodzić! Życzę wszystkim dużych utargów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻOŁTA FREZJA
sklepowa....ja juz mam kilka torebek w sprzedaży ale zamierzam ich wprowadzić więcej ... własnie i tu tkwi problem . Ja myslałam ,ze marża 40.50 % to wcale niedużo na torebkach... znam takich co maja po 100 % i im się kreci - albo tylko tak mowią .... a u mnie wcale nie ma szału mimo iż mam torebki od 25 , 39 do 120zł w detalu . co jest nie tak ? próbuje powiększać asortyment bo na samej biżuterii to cieniutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
Ja jeszcze raz do watku o d-punkt,meeja niestety nie wierze w stalych klentow to nie sprzedaz marchewek zeby ktos mogl sobie pozwolic na jakies sentymenty,niestety klinetki chodza gdzie taniej wiec jestem zalamana...mam nadzieje ze moze nie bedzie tak zle przekonam sie za 2 tygodnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam sklep z odzieza
Jesli chodzi o torebki to mam marże 50-70%, czasem 100% - ale to jak wyjatkowo uda mi sie kupic cos fajnego na wyprzedazy. A same torebki ciesza sie srednim zainteresowaniem, generalnie chyba kobiety wola kupic sobie 2 bluzki, czy nawet 3 niz wydac na torebke dajmy na to 100zl. U mnie tez kiepsko, tzn lepiej niz w lipcu, ale jak mam 300zl dziennie to jest sukces... ludzie coraz bardziej wybredni, nie wiedza czego chca, stale narzekaja ze za drogo, mimo iz naprawde ceny mam umiarkowane - na pewno nizsze niz w sieciowkach galeriach handlowych... Ech. A dzisiejszy dzien to mnie w ogole dobil :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampionek
mam pytanie do osób (hurtownie) handlujących odzieżą z Francji i Włoch. Czy ma ktoś w ofercie odzież wierzchnią (kurtki, płaszcze) firmy Hermes lub Moncler? Jestem zainteresowana "na już":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagodax
Hej Jagoda, mam do Ciebie wielką prośbę, wiem,że może Ci być ciężko, ale gdyby dało radę, czy mogłabyś zoriętować się, czy w maximusie są już zimowe kurtki i kombinezony dla dzieci ? Jakie są ceny. Do wawy mam daleko 350 km i jechać na darmo nie ma sensu, a już mocno mnie klientki ścigają. Byłabym CI wdzięczna i jeśli będę mogła w czymś pomóc w przyszłości to nie ma sprawy Agnieszka _ Noemi.d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agnieszka
mam w sprzedaży zimowe kombinezony dziecięce po 45 zł, w 6 kolorach, sprowadzane z Niemiec i Anglii , jak bedziesz zainteresowana podaj namiar wyslec ci adres strony hurtowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagodax
jestem bardzo zainteresowana daj namiar dzieki aga113@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria24
do jagodax Witam.też byłabym zainteresowana Czy mogłabym prosić o namiary. maria24@o2.pl Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskich Jeśli ktoś jest zainteresowany kolekcją jesienną ciekawych fasonów sukienek zupełnie odmiennych od innych więcej zdjęć wysyłam na e-mail Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dać się
Cisza na forum. Czy wam tak dobrze idzie? Dziś w Wólce było bardzo mało kupującących. Odwiedziłem też Halę Polską (na tyłach tureckiej). Jak narazie nic tam ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i przystepuje do watku... Przyznam ze czytałam wybiórczo temat bo wiekszosc postow nie dotyczacych powinna byc pousuwana... Otwieram butik odziezowy w malym jakos kreci. A z pewnoscia brakuje w nim sklepu mlodziezowego Jezeli chodzi o towar w moim sklepiku : odzież damska, torebki, buty, rekawiczki, sztuczna bizuteria, szaliki czapki itd... Znalazlam tani lokal niedaleko rynku , sklep ma 35 m wiec towaru bedzie po trochu... W odzież mam zamiar zaopatrywac sie w ptaku, wolce itd. W zaleznosci jak mi pojdzie zastanowie sie nad wyprawa do Istmbulu ale do tego jeszcze dluga droga... Jak narazie jestem pozytywnie nastawiona zobaczymy jak to sie wszystko potoczy Pozdrawiam miasteczku ok 8000 mieszkancow, czytajac poprzednikow musze przyznac ze mam pewne obawy... Lecz kto nie spróbuje ten nigdy sie niczego nie dorobi. Miasteczko jest dosc male lecz poprzez duza firme obok wszyscy mają prace wiec wszystko sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze jeszcze raz bo poprzednio cos mi sie pokrecila wiadomosc witam wszystkich i przystepuje do watku... Przyznam ze czytałam wybiórczo temat bo wiekszosc postow nie dotyczacych powinna byc pousuwana... Otwieram butik odziezowy w malym miasteczku ok 8000 mieszkancow, czytajac poprzednikow musze przyznac ze mam pewne obawy... Lecz kto nie spróbuje ten nigdy sie niczego nie dorobi. Miasteczko jest dosc male lecz poprzez duza firme obok wszyscy mają prace wiec wszystko sie jakos kreci. A z pewnoscia brakuje w nim sklepu mlodziezowego Jezeli chodzi o towar w moim sklepiku : odzież damska, torebki, buty, rekawiczki, sztuczna bizuteria, szaliki czapki itd... Znalazlam tani lokal niedaleko rynku , sklep ma 35 m wiec towaru bedzie po trochu... W odzież mam zamiar zaopatrywac sie w ptaku, wolce itd. W zaleznosci jak mi pojdzie zastanowie sie nad wyprawa do Istmbulu ale do tego jeszcze dluga droga... Jak narazie jestem pozytywnie nastawiona zobaczymy jak to sie wszystko potoczy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki udzielające się w tym wątku :) Być może któraś z Was miała doświadczenie z bielizną. Mianowicie chodzi mi o firmę linaise, czy jest ona godna polecenia (wiem, że nie jest to droga bielizna), czy nie jest bardzo tandetna i źle wykonana? Nim ją kupię chciałabym zaczerpnąć czyjejś opinii czy przypadkiem nie będzie to wyrzucenie kasy w błoto....z mojego doświadczenia droga bielizna słabo się sprzedaje. Trzeba trafić na konkretną klientkę, przeciętnie kobiety wolą kupić w to miejsce 2 lub 3 tańsze biustonosze. Stąd moje zainteresowanie tą firmą. Być może znacie jakieś inne firmy mające stosunkowo tanią bieliznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dać się- najwięcej kupujący jest w poniedziałki, ja jak byłam w tym tygodniu to o 7 rano nie było już miejsc parkingowych, szukaliśmy z pół godziny.... panimaciejowa ja mam sklep z bielizną chińską , mam też firme linaise na swoim sklepie, dobrze mi się sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto1902 dziękuję za odpowiedź :) Czy w wólce bo tam z tego co znalazłam w necie mają swoją siedzibę jest generalnie duży wybór? Jak są u nich pakowane biustonosze - chodzi mi o to po ile sztuk i czy rozmiarówką czy kolorami? Nie kupowałam jeszcze nigdy takiej bielizny i nie mam pojęcia jak oni to pakują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dać się
do marta1902 Wczoraj rozmawiałem z hurtownikami od których biore towar i sami mówili że ten tydzień jest drętwy. Tak w ogóle to wczoraj nic nie było godnego uwagi. Nie tylko moje spostrzeżenie ale również innych kupujących. Nie było świeżego towaru. Jeden z moich tureckich hurtowników tłumaczył sie że zatrzymali mu towar na granicy. Ciekawe czy to prawda czy po prostu nie schodzi im towar i trzymają stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sezon zimowy
Mam pytanko do Pań, które były na dniach w Wólce.Czy są już płaszcze i kurtki zimowe w Wólce.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio? Ja też czekam za tureckim towarem już 3 albo 4 dni bo podobno stoi na granicy. Ale ja towar biorę od Turka w Łodzi.... W poniedziałek jak ja byłam było dużo ludzi .... Ogólnie u mnie ten tydzień też jest gorszy, a myślałam,że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimaciejowa biustonosze pakowane są najczęściej w paczkach po 6 szt ( w paczce jest jeden rozmiar miseczki np. b i różne obwody ) najchodliwsze są białe czarne i u mnie róż, schodzą też fioletowe, siwe, chabrowe i bezowe majtki masz albo paczki w których jest mix rozmiarów i kolorów, albo wybierasz sobie na sztuki- tak jest najlepiej Najtańsza bielizna jest na hali ASG Na początku przejdź się i porównaj ceny bo na jednej szt. wahają się nawet do 1 zł. Ja mam swoje stoisko w który często robię zakupy, może nie mają najtańszych ale bardzo chodliwe wzory. Wszystkie od nich dobrze mi schodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sezon zimowy Zaczynają wystawiać powoli kurtki ale mam wrażenie,że wszystko jest jeszcze z tamtego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dać cię
do marta1902 Sporo turków ma hurt i w Wólce czy w Ptaku a nawet w Maximusie. A co do trzymania towaru na granicy to nie dziwne. Jest wiele powodów by zatrzymać towar: - nie legalne wykorzystywanie znaków towarowych (np. Disneya) - faktury niezgadzające się z towarem Chińczycy maja łatwiej przemycać towar bo robią to przez Niemcy, a ci wiedząc że towar idzie do Polski nie bawią się w kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dać cię
do panimaciejowa Potwierdzam spostrzeżenia marta 1902. Pojawia się juz zimowa ale bez rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do meeja Cześć. Prowadzę sklep z odzieżą outlet damską. Poszukuję tanich importerów, hurtowni odzieży xxl duńskiej ale może być też inna. Czy możesz mi pomóc. Jeśli chciałabyś się wymienić informacjami i trochę pogadać czekam na maile anntures@onet.eu Serdecznie pozdrawiam wszystkich przedsiębiorczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×