Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość xxxyyyy też sie zwinela
podrażąła prez spekulację ludzi, jak wykupują to cey podnoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do desperacik
do desperacik odzież w komis, albo sklep internetowy dropshipingowy bez inwestowania i kosztów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiayyy
Witam, Czy ktoś sie orientuje czy w ptaku są rzeczy takich firm jak: ammun, attentif, perzoni, say the maaca? Są to włoskie i francuskie ciuchy. Gdzie można dostac te firmy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy majac sklep stacjonarny,moge sprzedawac na allegro? nie trzeba tego nigdzie zglaszac?jestem na ryczlcie, wiec musze po prostu wpisac do ksiazki co sprzedalam I za ile? A allegro musi byc na firme,czy tak? Pomoze mi ktos?dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musi byc
nie musi byc na firme, powinnaś mieć w PKD wpisane dzialanosć prowadzona wysylkowa czy jakos tak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do desperacik ) Podaj e-mail może będę ci mógł doradzić... zgadzam się z opinią powyżej - targ to mniejsze opłaty - a sezon się zbliża szybkimi krokami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ja tez mam ten sam problem co desperacik nie zarabiam na czynsz od jesieni dokladam do interesu lokal mam naprawde fajny w dosc dobrym punkcie po towar jezdze do ptaka .w lato schodziło super a w zime nedza .szukałam firm ktore daja odziez w komis ale nic nie mozna znalesc,teraz troszke sie juz rusza ale towaru mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka99
Nie tylko Ty Janinka446 masz taki problem. U mnie podobnie. W lecie , a nawet do listopada bylo dobrze ale wszystkie zyski pozarla zima kiedy to nic sie nie dzialo. Teraz gdy rzeczywiscie widac,ze powolutku cos sie zaczyna krecic nie mam pieniedzy na zakupienie towaru... no i kolo sie zamyka. Nie wiem co zrobic.... kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmaykacie sie w swoich
zamykacie sie w swoich dziurach i tak jest, w dzisiejszych czasach tylko handel światowy ma sens, na Kowalskiej z waszej wsi nie dorobicie sie przez cały rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chciałam sie dorabiac bo to nie te czasy na taki biznes poprostu chciałam sprobowac wziełam dotacje i nie wypał w czerwcu zamykam bo minie 12 miesiecy .do biedronka ja napewno kredytu bym nie dostała bo nie mam dochodow a nawet jak bym miała to bym nie brała ,nie na ten interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmaykacie sie w swoich
po co coś robić jak się nie ma celu i woli walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmaykacie sie w swoich
myslalas ze co wezmiesz towar z ptaka, który wszyscy juz znaja, narzucisz 300 proc marży i beda kllientki, żeby przetrwać trzeba konkurować z alegro, albo miec taniej albo coś lepszego co zaintresuje tak że kupią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narazie to wy spadacie
narazie to wy spadacie hahaah na dno :D buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narazie to wy spadacie
dotacja sie konczy i adieuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadaczka...
....Euro Ty jesteś chora z zawiści.Polecam psychiatrę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiść to was zera bankrutki
zawiść to was zera bankrutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy można sprzedawać towar bez metek? - chodzi mi o zagraniczne firmy typu Zara, Topshop, Atmpsphere itd. Już na tym forum ktoś chyba o to pytał, ale nie mogę znaleźć gdzie to było. Czy jeśli mam te rzeczy na fakturze to wystarczy? mam dać jakieś swoje metki do nich? Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nakaz metkowania
Nakaz metkowania towarów w punktach sprzedaży reguluje ustawa o cenach z dnia 5 lipca 2001 roku, a która obowiązuje od 12 grudnia 2001 roku. (Dz U 97 poz.1050). Artykuły dotyczące tego tematu możemy także odnaleźć w ustawie o prawie działalności gospodarczej z dnia 19 listopada 1999 roku (Dz U 101 poz. 1178 Jeśli sprzedawca nie stosuje się do wymogów wynikających z ustawy może być ukarany, bowiem takie działania traktuje się jako wykroczenie i podlega ono art. 137 Kodeksu wykroczeń. Handlowiec na skutek niestosowania się do nakazu: może mieć założoną sprawę w sądzie grodzkim, może dostać mandat, jego sprawa może być podana do Urzędu Skarbowego. To samo może spotkać sprzedawców, którzy nakładają na towar zbyt wielką marżę, bądź podają cenę nieodpowiednią do jakości towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nakaz metkowania
Ustawa z dnia 5 lipca 2001 r. o cenach (Dz U 97 poz. 1050). Art. 12. 1. Towar przeznaczony do sprzedaży detalicznej oznacza się ceną. 2. W miejscach sprzedaży detalicznej i świadczenia usług uwidacznia się, z zastrzeżeniem ust. 3, ceny jednostkowe towarów i usług w sposób zapewniający prostą i niebudzącą wątpliwości informację o ich wysokości, a w odniesieniu do cen urzędowych także o ich rodzaju (cena urzędowa) oraz o przyczynach wprowadzenia obniżek cen. 3. Minister właściwy do spraw finansów publicznych, w porozumieniu z ministrem właściwym do spraw gospodarki oraz po zasięgnięciu opinii Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, określi, w drodze rozporządzenia, szczegółowe zasady uwidaczniania cen towarów i usług oraz sposób oznaczania ceną towarów przeznaczonych do sprzedaży, w tym przypadki, w których przez wyznaczony okres nie jest wymagane oznaczanie towarów ceną lub uwidacznianie cen jednostkowych, mając na uwadze potrzebę zapewnienia dostępności informacji o cenie, uwzględniając w szczególności przypadki, gdy oznaczenie towaru ceną lub uwidocznienie ceny jednostkowej jest utrudnione ze względu na charakter towaru, rodzaj miejsca sprzedaży lub świadczenia usługi albo rozmiar działalności prowadzonej przez przedsiębiorcę (rozporządzenie takie jeszcze nie wyszło przyp. red.). Art. 14. 1. Jeżeli przedsiębiorca w sposób uporczywy nie wykonuje obowiązków, o których mowa w art. 12, wojewódzki inspektor Inspekcji Handlowej nakłada na niego, w drodze decyzji, karę pieniężną w wysokości stanowiącej równowartość od 1.000 do 5.000 euro. 2. Od decyzji, o której mowa w ust. 1, przedsiębiorcy służy odwołanie do głównego inspektora Inspekcji Handlowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita28
Od jakiegoś czasu śledzę to forum ponieważ zamierzam otworzyć coś swojego. Dzięki temu mogłam dowiedzieć się czegoś więcej i dziękuje wszystkim za dobre rady. Ja zamierzam otworzyć sklep z bielizną i z wszystkim co z tym związane. Bielizna damska i dużo bielizny męskiej, gdyż w moim mieście nie ma dużego wyboru jeśli chodzi o wybór bielizny dla mężczyzn. Wiem bo kupuję swojemu mężowi. Proszę o rady i opinie osób, które prowadzą sklepy z tym asortymentem. Czy to w ogóle ma sens? Ja chcę otworzyć sklep w mieście ok 70 tys. mieszkańców. Na ten cel mogę przeznaczyć ok. 50 tys. zł, bez dofinansowania z UP o które nie będę się ubiegać. Pozdrawiam, Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślisz ze przebijesz gacie z
myślisz ze przebijesz gacie z alegro za złotówkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa w tym temacie
Martita, a ja Ci powiem, że Twój pomysł mi się podoba. W moim mieście w samym centrum właśnie otworzył się sklep, dość spory, tylko i wyłącznie z bardzo dużym wyborem bielizny i z tego co zauważyłam to na ruch w tym sklepie nie narzekają:) Zainteresowanie jest, o dziwo, bardzo spore. Jest naprawdę spora grupa ludzi, którzy wolą bielizne kupować w sklepach stacjonarnych a nie przez allegro, majtki za 3 zł, które po jednym praniu zapewne się prują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie nie prują
sie nie prują bo są niemieckie :P a nie żadna chińszczyzna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ JA MAM SKLEP Z DUŻYMI ROZMIARAMI A OD STYCZNIA POSZERZYŁAM ASORTYMENT O BIELIZNĘ.KUPIŁAM KILKA PAKIETÓW OUTLETU TRIUMPHA ALE TEN TOWAR ODRADZAM PONIEWAŻ CIĘŻKO Z ROZMIARÓWKĄ I BUJAM SIĘ DO TEJ PORY NATOMIAST NAJLEPIEJ IDZIE CHIŃSZCZYZNA I NIECH SOBIE INNI MÓWIĄ ŻE TEGO JEST PEŁNO ALE WIĘKSZOŚĆ WOLI WYDAĆ 20ZŁ I KUPIĆ KILKA SZTUK BIUSTONOSZY NIŻ JEDEN FIRMOWY ZA 100 OCZYWIŚCIE TROCHĘ NASZEJ POLSKIEJ BIELIZNY MUSISZ MIEĆ JAK CHCESZ COŚ WIĘCEJ WIEDZIEĆ PROSZĘ NA MAILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gonia1976
triumph ma problemy z rozmiarówką? czy ty kupiłaś pakiety z niechodliwymi rozmiarówkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triumph ma swietną rozmait
triumph ma swietną rozmiarówkę,. kupiłaś nie to co trzeba raczej , nie ma lepszej bielizny niż triumpha , wytrzymuje całymi latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triumph ma swietną rozmait
poza tym dobre triumpha są już od 50 do 100 złotych ja ma takie po 10 lat jak nówki ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triumph-nowy model
Nowy model sobie kupiłam za 119zł z C mam biust E , super push , efekt super.Lepszy niż Wondebra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×